انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 323)
شنبه 26/2/1388 - 12:20 -0 تشکر 113218
انجمن سیاسی یا انجمن اصولگرایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انجمن سیاسی تبیان هم مثل نهادهای نظارتی بر کار روزنامه نگاران عمل میکند اگه چیزی در مورد حمایت از دولت احمدی نزاد و در تخریب رقبای ایشون نوشته باشند هیچ اشکالی ندارد و مورد تایید هست مانند آقای شریعتمداری که هر مطلبی که می خواهند بر علیه اصلاح طلبان می نویسند و هیچ مرجع نظارتی خرده بر ایشان نمی گیرد و وقتی کسی اعتراض می کند با افتخار کامل می گویند آزادی مطبوعات وجود دارد ولی از طرف مقابل خدا نکند یک روزنامه ای مطلبی را بر علیه اصولگرایان بنویسد هنوز به ساعت نکشیده که کفن پوشان در خیابان هستند و حکم ارتداد آن شخص را سر می دهند و نهادهای نظارتی هم فورا عکس العملهای تند نشان می دهند و آن روزنامه نگار ممنوع از کار شده و چه بسا در اون روزنامه تخته بشه

شما مدیر محترم انجمن سیاسی هم مصداق این نهادها هستید در این انجمن هر کاربر در مورد تخریب اصلاح طلبان هرچه بگوید منعکس می شود ولی افرادی مثل من که موافق این دولت نیستم و حقیقت را مینویسم مطالبم چاپ نمی شود و من متاسفم که چرا در همه جا تبعیض وجود دارد و گزینشهایی این چنین صورت می گیرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باز هم می دونم که مطلب من چاپ نمی شه ولی نوشتم که حداقل خودتون بخونید شاید .........

benovelent
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی