انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 317)
شنبه 26/2/1388 - 10:36 -0 تشکر 113194
آزادی به نظرشمایعنی چه؟

به نظر شما تعریف آزادی یعنی چی چون هرکی یه تعریفی ازآزادی داره شماچی.به به طورمثال یکی ازآزادی تعریفش اینه که که کاری خواستیم بکنیم که خوب خوب میدونیم این آزادی هست اما درست نیست.یا یکی میگه بایدهرچی درموردسیاست میخوایم بگیم این تاحدی درسته امانه زیادچون بایددیدانتقادکننده چه شخصی هستش یا بعضی هاهم که آزادی رودرحق مساوی بین همه افرادجامعه میدونندکه من بطورکامل این موضوع رواشتباه میدونم

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
يکشنبه 27/2/1388 - 10:1 - 0 تشکر 113487

میشه  بیشترتوضیح بدهیدمخالف ومنتقدیعنی چی منظورشما دوست عزیراینه که هرکسی بایدمتونه به انتقادبپردازه اگه اینه که من تاحد90%موافق هستم ولی به شرطی که دیگران انتقادرابه انتقاد ناسالم تبدیل نکنندپس دیداول بایدفرهنگ رادرجامعه درست کرد

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
يکشنبه 27/2/1388 - 19:10 - 0 تشکر 113616

سلام

آزادی یعنی گوهری نایاب در ایران

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی