انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 393)
جمعه 25/2/1388 - 18:55 -0 تشکر 113056
احمدی نژاد نیازی به ستاد ندارد قلب مرئم ستاد اوست

به نام خدا

سید"مجتبی ثمره هاشمی" رییس ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دکتر " محمود احمدی نژاد" گفت: دکتر احمدی نژاد نیازی به ستاد انتخاباتی ندارد بلکه قلب مردم کشور ستاد اوست.

به گزارش ایرنا، وی روز پنجشنبه در جمع ریش سفیدان طوایف، معتمدان شیعه و سنی و اساتید دانشگاههای سیستان و بلوچستان در زاهدان افزود: احمدی نژاد رییس جمهوری از جنس مردم است و با اشراف، زورگویان و قدرت طلبان نسبتی ندارد.

وی ادامه داد: احمدی نژاد فردی مومن و انقلابی است و همان گونه که دغدغه مردم این استان، توحید و تاسی به حضرت محمد (ص) است، در دو سال متوالی، پیش درآمد هر سخنرانی وی در سازمان های جوامع بین الملل، یادآوری رسالت پیغمبر و تبلیغ دین اسلام بوده است.

او اضافه کرد: فریاد "قولوا لا اله الا الله تفلحوا" رسول اکرم (ص)، فریاد احمدی نژاد در جهان کنونی است تا زمینه گرویدن مردم کشورهای غیرمسلمان به اسلام و شناخت آن فراهم شود.

وی گفت: فریاد کوبنده احمدی نژاد در راستای حقانیت اسلام و نابودی ستمگران، حیرت مردم جهان را برانگیخت.

ثمره هاشمی افزود: گرایش مردم جهان به اسلام ارتقا یافته زیرا شجاعت احمدی نژاد و شناخت دینی که رییس جمهوری ایران برچیده شدن مستکبرین را جهاد مسلمانان عنوان کرد را دیده اند.

وی گفت: همان گونه که خداوند و رسول خدا به عدالت گواهی دادند و واژه گمشده بسیاری از ملتها و حتی زمانی ملت ما بوده است، در دولت چهار ساله احمدی نژاد، عدالت در ایران پرچم شد.

او افزود: محرومیت از همه اقشار جامعه در این دولت زدوده شد و من شهادت می دهم که دکتر احمدی نژاد در خدمت رسانی صادقانه به مردم هیچ کوتاهی نکرده است.

وی ادامه داد: برکات سفرهای استانی وی که مورد قبول برخی افراد در این کشور نیست موجب نشاط مردم و احساس یکدلی آنان با رییس جمهوری کشورشان شد و ابراز احساسات زنان و مردان و استقبال پرشور آنان از احمدی نژاد گویای این مهم است.

رییس ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دکتر احمدی نژاد اضافه کرد: سیستان و بلوچستان به لحاظ توزیع سهام عدالت بالاترین رتبه را در کشور داشته و بیشترین خدمات رسانی به روستاهای این استان در چهار سال گذشته صورت گرفته است.

ثمره هاشمی افزود: در واقعه توفان گونو، احمدی نژاد بنیاد مسکن را به پرداخت تسهیلات سالانه به روستاها موظف کرد و در این مدت 500 هزار واحد روستایی در این استان بازسازی و 22 میلیون روستایی در کشور بیمه شدند.

وی خاطر نشان کرد: قطار محرومیت زدایی کشور همچنان با سرعت بیشتری در حال گذر است و اتفاق های خوب برای همه نقاط ایران پایان پذیر نیست.

او اظهار داشت: عزیزترین ملت های جهان، ملت ایران است و علت آن، آزاده بودن امت و دولت محسوب می شود که هیچ تعهدی به فروش ملت یا کشور با هیچ اجنبی نکرده است.

وی تاکید کرد: زمانی که جهان برای محروم کردن ایران از حق مسلم انرژی هسته ای قد علم کرد، احمدی نژاد در برابر همه مخالفت ها ایستاد و اجازه دخالت به هیچ کشوری در گرفتن حق ملت خود نداد و همه مردم همگام با وی، فریاد حق طلبی را سر دادند که دشمن نیز جرات تهدید ایران را از دست داد.

ثمره هاشمی گفت: دکتر احمدی نژاد عزت خواه ملت ایران و فردی خستگی ناپذیر در شنیدن مشکلات مردم و تلاش در راه رفع محرومیت از همه نقاط کشور است.

رییس شورای اسلامی شهرستان سرباز نیز بازسازی روستاها و ارتقا سامانه اداری این منطقه مرهون عنایت دکتر احمدی نژاد دانست.

"دادکریم عطایی" گفت: جایگاه شوراها در دولت نهم ارتقا یافت و ساخت بیمارستانهای بیشمار با پزشکان متخصص و نیز کمک به مردم کم درآمد در این شهرستان بی سابقه بود.

وی تاکید کرد: دکتر احمدی نژاد به همه وعده های خود جامه عمل پوشاند و بسیاری از نقاط کشور را از محرومیت نجات داد و نیز برای غمخواری با مردم تلاش کرد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی