انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 224)
چهارشنبه 23/2/1388 - 15:10 -0 تشکر 112528
دلایل سیاه نمایی علیه دولت را قبل ازانتخابات تشریح میکنم

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞سلام
دلایل سیاه‌نمایی علیه دولت را پیش از انتخابات تشریح خواهم كرد

خبرگزاری فارس: رئیس‌جمهور تاكید كرد: پیش از انتخابات در جلسه‌ای این موضوع را تشریح خواهم كرد كه چرا عده‌ای بدون سند، هجمه‌ای كم سابقه علیه دولت انجام می‌دهند و هر اتهامی را مطرح می‌كنند.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری پیش از ظهر امروز چهارشنبه پس از پایان جلسه هیئت‌ دولت در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به مهار نوسانات شدید قیمت‌ها گفت: طبق برنامه، وزارت اقتصاد و بانك مركزی وضعیت كنترل قیمت‌ها را دنبال می‌كنند و سرمایه‌گذاری نیز در حال طی كردن مسیر خود است.
وی یادآور شد: در حالی كه تمام دنیا به دلیل بحران اقتصادی با توقف و ركود مواجه شده، در كشور ما همه برنامه‌های اقتصادی در حال اجرا است و دولت در كارگروه‌های تخصصی و بخش‌های مختلف خود تصمیم گیری‌های لازم را دنبال می‌كند.
رئیس‌جمهور افزود: از كشورهای گوناگونی كه در طراز ما هستند، به ما مراجعه می‌كنند و علاقه‌مند به استفاده از تجربیات ما برای برخورد با مشكلات جهانی هستند.
احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع انتخابات اظهار داشت: دولت به قانون و عهد خود پایبند است و اجازه نداده كه موضوع انتخابات در روند كارهای دولت تأثیر داشته باشد.
وی با اشاره به سفرهای استانی دولت نهم كه مورد سئوال خبرنگاری قرار گرفت، افزود: دولت در حال ادامه دادن سفرهای استانی خود است و تصمیم‌گیری در سفرهای استانی نیز ادامه دارد. در حال سفر به شهرستانهای استان تهران هستیم و قطعاً دولت حتی یك ثانیه مسیر خدمت‌گذاری را متوقف به موضوع انتخابات نخواهد كرد.
احمدی‌نژاد گفت: در دوره‌های قبل، شش یا هفت ماه مانده به انتخابات و حتی چند ماه بعد از پایان انتخابات، كارها و حتی تصمیم‌گیری متوقف می‌شد اما اكنون همه مسئولان موظف به ادامه كارهای خود و عدم حضور در تبلیغات انتخاباتی هستند.
وی ادامه داد: بنده نیز نه مثل دیگران بلكه كمتر از دیگران فقط از همان ساعاتی كه در رسانه مشخص می‌شود، استفاده می‌كنم و یكی دو كنفرانس خبری نیز خواهم داشت.

* سفر رهبر انقلاب؛ دلیل تعویق سفر استانی دولت

 

چهارشنبه 23/2/1388 - 15:11 - 0 تشکر 112529

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام مجدد

احمدی‌نژاد در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینكه سفر دولت به سمنان به چه دلیلی لغو شده است، اظهار داشت: تعویق این سفر به دلیل همزمانی با سفر رهبری به كردستان بود و آن را به زمان دیگری موكول كردیم و آن را به عنوان آخرین سفر هیات‌دولت قرار دادیم چون من نسبتی با این استان دارم و خواستم نشان دهم كه سمنان نیز مثل بقیه استانها است و از آن جهت كه مسئول دولت از آن استان است، امتیاز ویژه‌ای ندارد؛ در دور اول سفر استانی نیز همین گونه بود و همشهری‌های من هم این را پذیرفتند.
رئیس‌جمهور درباره شایعات دیگری از جمله استفاء رئیس‌بانك مركزی كه مورد سئوال خبرنگاری قرار گرفت، اظهار داشت: رئیس كل بانك مركزی مطلقا استعفاء نداده و در این دولت، رفت و آمدها موضوعی عادی است كه هر زمان نیز انجام شود درباره آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.
احمدی‌نژاد خواستار رعایت اخلاق و قانون در انتخابات شد و گفت: همه باید برنامه‌های خود را بگویند و از تخریب نیز دوری كنند چرا كه تخریب كار آدم‌های عاجز است و ما معتقدیم كه هر انتخابات باید فضای فرهنگی كشور را یك گام به جلو ببرد.
رئیس‌جمهور ادامه داد: قانون منع كرده كه یك فرد برای تبلیغ خود، دیگران را تخریب كند و اینكه می‌بینید دولت پاسخ‌ نمی‌دهد به این معنا نیست كه پاسخ ندارد اما نمی‌خواهد وارد شود.
وی ادامه داد: پیش از انتخابات در جلسه‌ای این موضوع را تشریح خواهم كرد كه چرا عده‌ای بدون سند، هجمه‌ای كم سابقه علیه دولت انجام می‌دهند و هر اتهامی را مطرح می‌كنند؛ در عین حال ما ورود به بگو و مگو‌ها را به صلاح كشور نمی‌دانیم چرا كه نمی‌شود كار را حتی یك روز تعطیل كرد چه برسد به یك ماه.

چهارشنبه 23/2/1388 - 17:8 - 0 تشکر 112557

به نام خدا

سلام

دکتر احمدی نژاد تصریح کرد: انشاء الله به زودی به خاطر جلوگیری از تضعیف حقوق مردم در انتخابات و تنویر افکار عمومی، پشت پرده و دلائل این همه تخریب های بی امان علیه دولت را برای مردم تشریح خواهم کرد.

به گزارش ایرنا دکتر محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز در پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران رسانه ها حاضر شد و به سئوالات آنان پاسخ گفت.

**تخریب کار آدم های عاجز است

رییس جمهوری با اشاره به برخی از تخریبات گسترده و هجمه هایی که از سوی مخالفان دولت در آستانه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری شکل می گیرد اظهار داشت: اساسا تخریب کار آدم های عاجز است و هر کدام از نامزدهای انتخاباتی باید برنامه ها و نکات مثبت خود را برای اداره بهتر کشور تشریح کنند.
دکتر محمود احمدی نژاد تصریح کرد: انشاء الله به زودی به خاطر جلوگیری از تضعیف حقوق مردم در انتخابات و تنویر افکار عمومی پشت پرده و دلائل این همه تخریب های بی امان علیه دولت را برای مردم تشریح خواهم کرد.
احمدی نژاد همچنین به تاکید و اهتمام دولت برای ادامه خدمتگزاری به مردم تا دقایق آخر دولت خود اشاره کرد و گفت: سفرهای استانی دولت، با جدیت ادامه پیدا خواهد کرد و جلسات و کارگروه های تخصصی نیز با قدرت و انگیزه بیشتر در حال فعالیت است.

**علت تاخیر در سفر هیات دولت به سمنان

خبرنگاری از رییس جمهوری در خصوص علت تاخیر در سفر هیات دولت به استان سمنان سوال کرد که رییس جمهوری در جواب گفت: با توجه به سفر مقام معظم رهبری به کردستان که ما از قبل در جریان این سفر قرار داشتیم این هفته سفر استانی نخواهیم داشت و انشاءالله همشهریان عزیز من در استان سمنان ما را خواهند بخشید که این استان را با توجه به اینکه رییس قوه مجریه از اهالی این استان است به عنوان آخرین نقطه برای سفرهای استانی دولت انتخاب شده است.
رییس قوه مجریه به علت این تصمیم خود اشاره کرد و گفت: دولت نهم برای اینکه نشان دهد برای توسعه همه جانبه کشور فرقی بین استان ها قائل نمی شود استان سمنان را به عنوان آخرین استان سفر استانی هیات دولت انتخاب کرد کما اینکه در دور اول سفر استانی نیز استان سمنان آخرین استانی بود که هیات دولت به آن جا رفت البته ما علت این تصمیم را برای همشهریان خود توضیح دادیم و آنان نیز از این تصمیم دولت استقبال کردند.

**در انتخابات رقیب هیچ‌ کس نیستم

دکتر احمدی نژاد با بیان این که «در انتخابات آتی رقیب هیچ کس نیستم»، اظهار داشت: همه ما می خواهیم خدمت کنیم و با یکدیگر رفیق هستیم پس باید دست به دست هم دهیم.
دکتر محمود احمدی نژاد افزود: به هر حال یک نفر می تواند رییس جمهور شود و ما نیز باید مراقب باشیم به گونه ای صحبت کنیم تا زمینه همکاری‌های بعدی ما با رییس جمهور آینده فراهم شود.
وی همچنین درباره دلایل لغو سفر وی به کشور برزیل گفت: تصمیم و تشخیص من این بود که اگر این سفر بعد از انتخابات برگزار شود دستاوردهای مهمی خواهد داشت.
رئیس جمهوری با تاکید بر این که رژیم صهیونیستی بسیار کوچک تر از آن است که بخواهد در جریان سیاست خارجی ما تاثیر بگذارد ادامه داد: برزیل کشور مهمی است و سفر ما به این کشور نقطه عطفی در روابط دو طرفه و مسایل منطقه ای و بین المللی خواهد داشت.

ادامه دارد...

چهارشنبه 23/2/1388 - 17:10 - 0 تشکر 112558

به نام خدا

سلام مجدد

**هر وعده ای داده‌ام، انجام شده است

دکتر احمدی نژاد با تاکید بر این که هر وعده ای داده ام برای انجام آن تلاش کرده یا آن را به نتیجه رسانده ام، اظهار داشت: بنا دارم طی گزارشی این موارد را به مردم ارایه دهم و موانع مواردی را که محقق نشد به‌ آنان بگویم.
به گفته احمدی نژاد دولت نهم در جمهوری اسلامی ایران بیشترین ارتباط را با رسانه ها داشته است که این امر نه تنها در تاریخ ایران بی همتاست بلکه در دنیا نیز سابقه نداشته است.

**دولت تا آخرین لحظه کار خود را انجام می دهد

رییس جمهوری با بیان این که دولت تا آخرین لحظه کار عادی خود را انجام می دهد، افزود: بخشی از مناطق تهران همچنین سفر استانی به سمنان، شرکت در مناسبت ها، مراسم ها و برنامه های افتتاح باقی مانده است.
وی با رد این مطلب که به مناسبت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری باید فعالیت های دولت متوقف شود اضافه کرد: جلسات دولت، کمیسیون ها، شوراها و کارگروه ها مطابق قبل برگزار می شود.
وی درباره اعلام اسامی برخی مفسدان اقتصادی نیز اظهار داشت: من اعلام کرده بودم اگر این افراد دست از تخلفات خود برندارند اسامی آنان را به ملت اعلام می کنم اما اعلام نام افراد متهم و انجام تخلفات وظیفه قوه قضاییه است که آنان نیز به این وظیفه خود عمل می کنند.
رییس جمهوری با اشاره به اعلام نام یکی از مفسدان اقتصادی در سفر استانی خود به شهرستان ساوجبلاغ و برخوردهای بعدی با او، توضیح داد: وظیفه دولت اصلاح ساختارهاست و جلوگیری از تخلفات است اما برخورد یا محکوم کردن این تخلفات با قوه قضائیه است.

**باید در سطح دنیا الگو باشیم

رییس جمهوری همچنین درباره برخی اظهارنظرها و بی انصافی هایی که در حق دولت می شود گفت: ما باید در سطح دنیا الگو باشیم و در حوادث سخت است که جوهر انسان‌ها مشخص می شود.
خبرنگاری درباره اعلام ارقام متضاد و متفاوت از سوی دولت پرسید، رییس دولت نهم پاسخ داد: این ارقام متفاوت نیست بلکه ما مطابق طبقه بندی ها در محاسبه مواردی هم چون واردات و صادرات عوامل مختلفی را در نظر می گیریم.
وی با بیان این که نسبت صادرات غیرنفتی به واردات از 22 درصد از ابتدای دولت نهم به 40 درصد در حال حاضر رسیده است ادامه داد: این امر به دلیل تقویت تولید و تعیین ساز و کارهای صادرات و همچنین همکاری تولید کنندگان به عنوان یک عزم ملی و وظیفه عمومی بوده است و دولت نیز ساز و کارهای لازم را تعیین کرد.
رییس جمهوری همچنین با بیان این که رابطه دولت و مردم صد درصد عاطفی و عاشقانه است، بیان کرد: دولت با همه وجود مردم را دوست دارد و مردم نیز متقابلا به دولت خود ابراز محبت می کنند.
احمدی نژاد استقبال گسترده مردم در سفرهای استانی و مخصوصا سفر آخر وی به قزوین را دلیلی برای محکم بودن این رابطه دانست و تاکید کرد: هر نامه ای که شهروندان ایرانی می نویسند و به مسئولان می دهند آنان به این نامه ها به چشم نوشته هایی از نزدیکان خود می نگرند.
به گفته رییس جمهوری، روند رسیدگی به نامه ها «دلی» و «اعتقادی» است.

**مدعیان نتوانستند حتی یک تصمیم سفرهای استانی را زیر سوال ببرند

رییس جمهوری در ادامه کنفرانس مطبوعاتی خود با اشاره به برخی انتقادات مخالفان دولت در خصوص سفرهای استانی تاکید کرد: مدعیان و کسانی که مخالف سفرهای استانی هیات دولت هستند تاکنون نتوانستند حتی یک تصمیم و مصوبه سفرهای استانی را با استدلال زیر سوال ببرند.
دکتر محمود احمدی نژاد در ادامه کنفرانس خبری خود با خبرنگاران پس از پایان نشست هیات دولت اظهار داشت: تاکنون 59 سفر استانی صورت گرفته است و انتقادات و هجمه های زیادی علیه سفرهای استانی دولت صورت گرفته است اما تاکنون هیچ کدام از این مخالفان نیامده اند و با استدلال و کار کارشناسی بگویند فلان مصوبه دولت در فلان استان غیر کارشناسی است و باید بر اساس این طرح و مدل اجرا شود.

**سفرهای استانی، الگوی مطرح جهانی

رئیس قوه مجریه سفرهای استانی را یک ابتکار موفق و یک الگوی جدید در مدیریت دنیا دانست و گفت:سفرهای استانی به عنوان یک الگوی مطرح در جهان در دستور کار قرار گرفته است.
احمدی نژاد یکی از موانع رشد متوازن در دولت ها را وجود بوروکراسی اداری دانست و گفت: دولت با سفرهای استانی این بوروکراسی را دور زد و به اعتقاد من یک انقلاب در شیوه مدیریتی کشور به وجود آورد.
وی به افزایش انتقادات به سفرهای استانی در آستانه انتخابات اشاره کرد و گفت: من علت و دلیل این بداخلاقی ها را به خوبی می دانم و هیچ ارزشی برای آن قائل نیستم و سفرهای استانی و مصوبات آن را با جدیت و تا لحظه آخر پیگیری می کنم.

ادامه دارد...

چهارشنبه 23/2/1388 - 17:11 - 0 تشکر 112561

به نام حق

**ادامه فعالیت های عمرانی تا آخرین لحظه

احمدی نژاد با تاکید بر اینکه دولت تا لحظه آخر فعالیت های اجرایی خود را پیگیری خواهد کرد افزود: اجازه نمی دهیم حتی یک لحظه تحت تاثیر هیاهوهای تبلیغاتی و انتخاباتی کارهای اجرایی با کندی پیش برود.
احمدی نژاد خاطر نشان کرد: وظیفه خود می دانیم تا لحظه ای که هستیم به فعالیت های عمرانی و اجرایی ادامه دهیم البته در آینده ای نزدیک دلائل و سرنخ های این همه تخریب و هجمه به دولت را برای مردم و افکار عمومی تشریح خواهم کرد.

**در صورت ادامه خدمت، تغییراتی را اعمال خواهیم کرد
.
دکتر احمدی نژاد در ادامه کنفرانس مطبوعاتی خود با خبرنگاران تصریح کرد: ‌بدون شک در صورت توفیق ادامه خدمتگزاری حتما به تغییراتی نیاز داریم، که اعمال خواهیم کرد.
احمدی نژاد در پاسخ به سئوالی درباره شایعه استعفای رئیس کل بانک مرکزی گفت: رفت و آمدها در این دولت مسئله ای عادی است و طبعا اگر مشکلاتی باشد دولت درباره آن اطلاع رسانی خواهد کرد.

**دولت حضوری در عرصه تبلیغات نخواهد داشت

رئیس جمهور تصریح کرد: دولت مطلقا حضوری در عرصه انتخابات به معنای تبلیغاتی آن ندارد و بنده هم همچون دیگران از همان ساعاتی که به نامزدهای دیگر در رسانه وقت اختصاص می دهند استفاده خواهم کرد و البته برگزاری چند کنفرانس خبری که به تشریح اوضاع کشور و جهان اختصاص دارد نیز انتظاری طبیعی از ما خواهد بود.
وی در واکنش به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه واکنش دولت به اخبار منتشر شده در فضای انتخاباتی از جمله مسائل مربوط به لغو سفر هیات دولت به سمنان و استعفای رئیس کل بانک مرکزی، گفت: سفر ما به سمنان لغو نشده و همان‌طور که ذکر شد طبق برنامه هیات دولت پیش می رویم.
احمدی نژاد در ادامه بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی تاکید کرد و اظهار داشت: در عرصه انتخابات هم اخلاق و هم قانون باید رعایت و دولت هیچ گاه این قبیل مسائل را تایید نکرده و به حوزه تخریب وارد نخواهد شد.
رییس جمهوری با بیان اینکه انتخابات باید کشور را به پیش ببرد، گفت : انتخابات یعنی پرش بلند به نقطه بالاتر و قانون افراد را از تخریب منع کرده و هیچ کس نباید به این عرصه وارد شود.
وی با تاکید بر اینکه دولت در طول سال جاری به هیچ عنوان وارد این قبیل بگو مگوها نشده است، انتقادات برخی نامزدهای ریاست جمهوری از سفرهای استانی هیات دولت و طرح عناوینی چون گداپروری را مسائلی تکراری عنوان کرد که از گذشته نیز وجود داشته است.

**بازدهی دولت نهم چند برابر دولت‌های قبل بوده است

رئیس قوه مجریه اعلام کرد که بازدهی سفرهای استانی دولت نهم در دوران اخیر چندین برابر دوران مشابه آن در دولت های قبلی بوده است.
احمدی نژاد یکی از عوامل طرح مباحث تخریبی علیه دولت نهم را فضای آزاد ایجاد شده از سوی این دولت دانست و گفت: مشخص است که برخی بیکار نشسته و مشغول ایجاد هیاهوی بی مورد هستند چرا که در این دولت آزادی مطلق در این خصوص وجود دارد و حرف های بی حساب و کتاب نیز هزینه ای نداشته و به هیچ وجه پیگیری و شکایتی در کار نیست.
وی تاکید کرد: از سوی دیگر توجه به این مسئله هم لازم است که دولت باید تا آخرین لحظه کار خود را انجام دهد و اگر قرار باشد دولتی مشغول پرداختن به هیاهو شود بدانید که هیچ مسئله ای در کشور پیش نخواهد رفت

ادامه دارد....

چهارشنبه 23/2/1388 - 17:13 - 0 تشکر 112563

به نام خدا

**هوشمندترین و اخلاقی‌ترین ملت‌ها

احمدی نژاد درپاسخ به پرسشی در مورد نظرسنجی‌های انجام شده و مقبولیتش اظهارکرد: نظرسنجی‌ها کار خود را می‌کنند و ما به وظیفه خود عمل می‌کنیم؛ وظیفه ما خدمت به مردم تا لحظه آخر است.
وی همچنین از برگزاری نشستی خبری و بحث پیرامون بداخلاقی‌ها و تهمت‌ها و علت‌های آن خبر داد.
احمدی نژاد در پاسخ خبرنگاری که از وی درباره "تهمت‌ها و بداخلاقی‌هایی که از حد گذشته است" گفت: برخی بحث‌ها در این خصوص مطرح شده، اینکه عده‌ای تهمت می‌زنند و آن را از حد می‌گذارند، خیلی تاثیرگذار نیست، ما این شرایط را از ابتدا داشته ایم.
رییس‌جمهوری به این گونه افراد توصیه کرد که مردم را نباید دست‌کم بگیرند، ملت ایران هوشمندترین، دقیق‌ترین، پاک‌ترین و اخلاقی‌ترین ملت‌هاست، بهتر است این مسائل را دنبال نکنید؛ چرا که مردم به آن‌ها بی‌توجه هستند. این مسائل قبلا نیز تجربه شده، اما نتیجه‌بخش نبوده است.

**تلاش داریم هر چه زودتر بسته پیشنهادی را ارائه دهیم

احمدی‌نژاد در بخش دیگر سخنانش درباره بسته پیشنهادی ایران گفت: ما تلاش داریم هر چه زودتر این بسته را ارائه دهیم، این بسته برای مدیریت بحران‌های جهانی و زمینه‌سازی مشارکت عمومی برای حل آن‌هاست.
خبرنگار از رییس جمهوری در خصوص مبارزه دولت با مفاسد اقتصادی سوال کرد که وی در جواب تصریح کرد: دولت در رابطه با اصلاحات اساسی، ساختارها و جلوگیری از رانت‌خواری‌ها و دست‌اندازی به فرصت‌ها و ثروت‌های عمومی کار گسترده و زیربنایی انجام داده است. در این زمینه بسیاری از اصلاحات صورت گرفته و در درون ساختار دولت برخورد قاطع بوده است.
وی اضافه داد: در درون ساختارهای اجرایی، دولت این مسائل را مهار کرده، ما از ابتدا و پایه کار را انجام داده‌ایم اما این امر به معنای این نیست که به نقطه‌ی مطلوب رسیده‌ایم.

** درباره درآمدهای نفتی با مردم صحبت می کنم

رییس‌جمهوری در پاسخ به پرسش دیگری درباره درآمدهای نفتی و مشخص‌شدن هزینه‌های آن گفت: حتما در رابطه با بحث درآمدهای نفت مفصلا صحبت می‌کنم. دیوان محاسبات وابسته به مجلس است و هم دارای دادستان است و هم دادگاه. اگر تخلفی صورت گرفته باشد دادستان می‌تواند کیفرخواست صادر کند تا دادگاه رسیدگی کند.
وی ،این مسائل را عمدتا اختلاف نظرهای حسابداری عنوان کرد که دلیل آن ادامه‌دار بودن بودجه است.
احمدی نژاد درباره یک میلیارد دلار درآمدهای نفتی هم توضیح داد: در مورد یک میلیارد دلار هم توضیح داده شده و صورت‌جلسه کردند که به زودی اعلام می‌شود و از تریبونی که دولت متهم شد، باید قرائت شود.
احمدی‌نژاد افزود: در مورد علت این خبرسازی‌ها به موقع توضیح می‌دهم اما باید بگویم عده‌ای در فرصت انتخابات از این مساله استفاده می‌کنند ولی جالب است که هیچ کدام راهکار و مسائلی در مورد برنامه‌هایشان ارائه نمی‌دهند و تنها دولت را مورد انتقاد قرار می‌دهند.

ادامه دارد...

چهارشنبه 23/2/1388 - 17:15 - 0 تشکر 112564

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام

**انتقاد از ضرب و شتم طرفداران کاندیداها

رییس‌جمهور در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری درباره تبلیغات در انتخابات نیز گفت: در روز ثبت‌نام توصیه‌هایی مطرح کردم که در مورد تحمل بود. همه کسانی که به دولت علاقه‌مند هستند، در این یک ماه باید تحمل داشته باشند، اما این مساله به معنای معرفی‌نکردن بداخلاقی‌ها و پاسخ‌ ندادن نیست، بلکه به معنای حوصله است.
احمدی‌نژاد همچنین هرگونه ضرب و شتم طرفداران کانایداها را مورد انتقاد قرار داد و گفت: افراد می‌توانند از طریق مراجع قضایی این مساله را پی‌گیری کنند، این مساله بالاتر از سیاسی‌کاری و یک جرم قطعی است و باید برخورد شود.
وی ادامه داد: کسانی که در انتخابات از کسی طرفداری می‌کنند، نباید علیه شخص دیگری حرف بزنند و تنها خواسته خود را در حد واقعیت مطرح کنند. ما باید در جهان الگو باشیم.
خبرنگاری از احمدی نژاد درباره تعیین زمان مذاکره با ایران توسط آمریکایی ها پرسید که رییس جمهوری در جواب گفت: زمانی که آنها اعلام کرده‌اند در واقع در مورد خودشان بوده که در آینده بتوانند با ایران گفت‌وگو کنند، برای ما که نمی‌توانند تعیین تکلیف کنند.

**سکوت دولت در برابر تخریب‌ها دلیل پاسخ‌ نداشتنش نیست

رئیس جمهوری اظهار داشت: اگر دولت در برابر تخریب‌ها سکوت کرده و پاسخ نمی‌دهد دلیل بر این نیست که پاسخی برای آنها ندارد، بلکه پاسخ‌های مستدل و قوی‌ای در برابر آنها دارد، ولی نمی‌خواهد وارد این عرصه شود

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی