انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1445)
سه شنبه 22/2/1388 - 10:0 -0 تشکر 112193
رضایی اگر من رئیس جمهور شوم اسرائیل حمله نمی کند

بسم الله الرحمن الرحیم

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام دوستان

محسن رضایی گفت : اگر من رییس جمهور باشم، اسراییل حمله نمی کند، زیرا آنها مرا می شناسند.

به گزارش ایرنا، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درمصاحبه مشترک با روزنامه های آلمانی" تاگس اشپیگل" و" زودویچه سایتونگ" در باره علت نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری گفت: قدرت نمی تواند تا ابد در دست نسل اول انقلاب باشد و هدف این است که این قدرت را به نسل دوم و سوم بدهیم.

وی افزود: راه احمدی نژادمستقیم به پرتگاه است و اصلاح طلبان نیز می خواهند به گذشته برگردند، ولی من راه سومی به نام توسعه ملی را پیشنهاد می کنم و برنامه ای هم برای آینده تحت عنوان چشم اندازی برای ایران در سال 2025 آماده کرده ام.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جزییات این برنامه گفت: دراین برنامه من به سه کاستی سوء مدیریت در داخل کشور، سیاست اسفناک اقتصادی و رفتار غلط در روابط بین الملل پرداخته ام.

وی بااشاره به اینکه 340میلیارد دلار از درآمدها درسالهای اخیر ناپدید شده است،گفت: این پولها به دلیل سوء مدیریت سرمایه گذاری نشدند. طرح ها نیز به پایان نرسیدند.کالاهای مصرفی زیادی واردشدند، بدون انکه نیاز به آنها باشد. در دستگاههای دولتی نیز پول زیادی تزریق شدکه باعث بادشدن این دستگاهها گردید.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری، سیاست خارجی ایران را تحریک آمیز خواند و گفت: آنطور که احمدی نژاد صحبت می کند ، سیاست خارجی انقلابی ما تبدیل به یک اقدام ماجراجویانه برای اشخاصی شده است که این گونه کارها را انجام می دهند، به عنوان نمونه وقتی که می گوید هولوکاست اتفاق نیفتاده است. همیشه سیاست رسمی جمهوری اسلامی ایران این بوده که فلسطینی ها سرنوشت خود را تعیین کنند.

رضایی در پاسخ به این سوال که آیا حمایت ایران از حماس غلط بوده است، گفت:نه. حماس از فلسطین دفاع می کند و این از دید ما مشروع است ، ولی این به آن معنانیست که گفت و گو نباید وجود داشته باشد.ما خواهان حقوق برابر برای همه ساکنان فلسطین هستیم.

به گفته وی نقشه راه و ایده دو دولت ناکام مانده است و این بی معنی است که به آن پایبند باشیم.

وی گفت: بهتر است که یک دولت چند ملیتی با یک خلق و تحت نظارت سازمان ملل تشکیل شود

ادامه دارد...

سه شنبه 22/2/1388 - 10:5 - 0 تشکر 112198

بسم الله الرحمن الرحیم

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام مجدد

رضایی درباره نظر احمدی نژاد مبنی براینکه اسراییل یک غده سرطانی است و باید از نقشه جهان حذف شود گفت: آنطوری که وی صحبت می کند، منافع سیاست خارجی ایران را نقض می کند.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره قبول اسراییل به عنوان یک دولت صهیونیست گفت: چرا ما ایرانی ها بگوییم که چه دولتی در آنجا بوجود بیاید. ملت فلسطین خودشان باید تصمیم بگیرند.سازمان ملل باید رفراندومی با شرکت ساکنین واقعی فلسطین برگزار کند و نتیجه ان را ایران نیز قبول می کند.

نامزد ریاست جمهوری در رابطه با برنامه هسته ای ایران پیشنهاد کرد که یک مرکز غنی سازی مشترک در خاک ایران با شرکت ایران،آمریکا،اروپا و روسیه تشکیل شود و در چارچوب این هماهنگی،سیاست هسته‌ای مسالمت آمیز ایران پیش خواهد رفت.

رضایی درباره تغییر روند دولت جدید آمریکا در قبال ایران یادآور شد: این تغییر در سیاست خارجی آمریکا باور کردنی است. آمریکا دیگر علاقه‌ای به رهبری همه مبارزات و لشکرکشی‌ها ندارد. این فضای سالمی برای گفت‌و گو است. موضع ما این است: هنگامی که آمریکایی‌ها خود را تغییر دهند، ما هم خود را تغییر خواهیم داد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: من یک پیشنهاد در این باره ارایه خواهم داد که کدام گام‌ها را ما برداریم و کدام را آمریکا. ایران می تواند در راهکار بحران مالی در مبارزه با تجارت مواد مخدر کمک کند و خواهان صلح و امنیت در خاورمیانه و ایجاد یک سیستم امنیت منطقه‌ای است.

رضایی باتأکیدبراینکه آمریکا از کشور‌های معینی در منطقه برای افزایش نفوذ خود استفاده می‌کند،اظهار داشت : این موضع آمریکا، تنش‌ها در منطقه را تقویت کرده و شکاف بین برخی کشور‌های عربی و ایران را افزایش داده است.

وی همچنین افزود : ما باید مانند اروپا همکاری کنیم . ایران،ترکیه، عربستان و پاکستان باید بازیگران اصلی در منطقه باشند.همانگونه که آلمان و فرانسه در اتحادیه اروپا هستند.همچنین یک نیروی حافظ صلح اسلامی می‌تواند در افغانستان و عراق فعال شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که آیا آمادگی دارید، وقتی صحبت از صلح می شود از استفاده ابزاری از حزب الله و حماس درسیاست خارجی پرهیز کنید، افزود: من هر نوع استفاده ابزاری را چه از سوی ما و چه آمریکا رد می کنم.

وی به استفاده آمریکا ازکشورهای خاصی در منطقه برای گسترش نفوذ خود اشاره کرد و گفت:این اقدام موجب شده است که فاصله بین کشورهای عربی و ایران بیشتر شود.

به گفته وی کشورهای منطقه می توانند، وظایف اروپایی ها را در افغانستان و عراق برعهده بگیرند و این کشور ها نباید هر روز گله مند باشند که تعداد کشته شدگان انها بیشتر می شود.

رضایی در باره تهدید رژیم صهیونیستی به حمله به ایران گفت : اگر من رییس جمهور باشم ، اسراییل حمله نمی کند، زیرا آنها مرا می شناسند.

وی درپاسخ به این سوال که ایا این برای بازدارندگی کافی است،ادامه داد:اگر ایران اورانیوم خود را در چارچوب همکاری بین الملی، غنی سازی کند، هیچ دلیلی برای اسراییل جهت حمله وجود ندارد.آیا اسراییل می خواهد محل غنی سازی اورانیومی راکه مشترکا توسط ایرانی ها، امریکایی ها، اروپایی ها و روس ها انجام می شود بمباران کند.

دبیر مجموع تشخیص مصلحت نظام درپاسخ به این سوال که ایران قدرت لازم را برای یک جنگ متعارف با اسراییل ندارد و آیا تهران انتظار کمک حزب الله و حماس را در صورت انجام این جنگ دارد، اظهار کرد: تهران قادر است با اسراییل با سلاح های متعارف مقابله کند ولی من نسبت به حمله اسراییل شک دارم و شرایط را مهیا نمی بینم.
وی افزود:بدون حمایت اوباما اسراییل حمله نمی کند و امریکا در 4سال آینده چراغ سبزی برای چنین حمله ای نخواهد داد. ایران نیز بهانه ای به اسراییل برای چنین کاری نمی دهد. زیرا ما در حال تدوین سیاست جدید خود هستیم.

رضایی تاکید کرد: تازمانی که اوباما در کاخ سفید است، برای اسراییل حمله به ایران سخت خواهد بود . اوباما یک سیاست خارجی طراحی می کند و هر مناقشه ای در منطقه این برنامه را به مخاطره می اندازد.

دبیر مجمع تشخیض مصلحت نظام درباره تحت پیگرد بودن خود از سوی اینترپل گفت: ایران قدم هایی را برداشته و اسنادی را نشان داده است که بی اساس بودن اتهامات فوق را ثابت کرده تا این حکم جلب را باطل کند.

وی یادآور شد: مقامات دولتی نیز از مصونیت سیاسی برخوردارند و سال پیش چندین سفر به خارج نیز انجام داده ام.

رضایی در باره شهید عماد مغنیه گفت: وی برای آزادی لبنان مبارزه کرد و خیلی از چیزهایی را که متهم شده است، صحت ندارند. مغنیه به ازادی گروگان های امریکایی و فرانسوی درلبنان کمک کرد و شخص صادقی بود که توسط اسراییلی ها شهید شد.

سه شنبه 22/2/1388 - 10:55 - 0 تشکر 112215

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام این جور که اقای رضایی میگن مثل اینکه خدایی نکرده اسرائیل هر روز ایرانو بمبارون میکنه خاب چی بگیم اینم یه جورشه دیگه

سه شنبه 22/2/1388 - 11:0 - 0 تشکر 112217

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام

اسرائیل از ملت غیور و شجاع ایران میترسه، نه از شخص ایشون!!!

ایشون هم زیاد جو زده شدن حرفای خنده دار میزنن!!!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 22/2/1388 - 16:2 - 0 تشکر 112290

به نام خدای مهربون

سلام

اصلا آمریکا اصلا فکر حمله به ایران رو هم نمی کنه و نخواهدکرد که ایشون همچین حرفی زده

دیشب یا پریشب می گفت من با یه تیم قوی اومدم

فکر می کنم ایشون می خواد همه تلاششو بکنه که به جام جهانی راه پیدا کنه که با تیم قوی اومده ههههههههههه

در پنا ه حق

الهی و ربی من لی غیرک... 

سه شنبه 22/2/1388 - 16:5 - 0 تشکر 112291

واقعا كه   رضایی یك ترسوی به تمام معنا هست

یهنی جی كه غنی سازی مشترك؟؟؟ مطمةن باشید اكه غنی سازی مشترك باشه  ما فقط باید وایسیم تماشا كنیم و هیج بیشرفتی در كار نخواهد بود

همین اقای رضایی اون زمان كه امریكا جند تا ناو جنكی خودشو تو خلیج فارس اورده بود و كفته بود كه حمله میكنه تو شبكه 2 كفته بود كه امریكا حتما حمله میكنه

ولی رهبر انقلاب و اقای احمدی نؤاد فرمودنند كه امریكا هیج غلطی نمیتونه بكنه و همین طور هم شد و راهشو كشید و رفت از خلیج فارس بیرون

به نظر من رضایی ایران رو در جهان یه ترسو نمایان میكنه

واقعا باید كفش احمدی نزاد رو بوسید  ما یه رییس جمهور شجاع میخوایم 

سه شنبه 22/2/1388 - 19:15 - 0 تشکر 112344

صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا

جناب بوفون گرامی به این میگن طنز سیاسی

موفق باشید

یا علی

سه شنبه 22/2/1388 - 19:21 - 0 تشکر 112349

سلام

این همون آقایی هستش که 8 سال جوون های مردم رو میفرستاد جلو که شهید بشن ولی خودش میموند پشت جبهه و حالشو میکرد

کمپوت میخورد و صلوات میفرستاد

همت و باکری هم فرمانده بودن

این آقا هم فرمانده بود

حالا نمیدونم با چه رویی اومده جلو

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

سه شنبه 22/2/1388 - 20:32 - 0 تشکر 112371

سلام علیکم

چه دخلی داره!!!؟؟اولا اسراییل ازین غلط ها خیلی کرده.یه بار گفته:به خاطر بهایی ها به ایران حمله نمیکنم!!ثانیا اصلا جراتشو نداره

به قول یکی از شهداء:آرزوی ماست که با اسراییل بجنگیم

چهارشنبه 23/2/1388 - 11:43 - 0 تشکر 112473

به نام خدا

سلام خدمت تمام دوستانی که لطف کردند ونظر دادند اما زیاد عصبانی نشید ایشون میخواسته یه شعاری بده دیگه بالاخره اینم یه جورشه

پنج شنبه 24/2/1388 - 12:13 - 0 تشکر 112768

صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا

وقتی من یه حرفی می زنم بی خود نیست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین قدرت نظامی خاور میانه تا حالا فرماندهان زیادی به خودش دیده که یکی از این فرماندهان جناب رضایی بوده وقتی میگم حرفاتون عوامانه است بتون بر میخوره یعنی چی که جوون های مردم رو فرستاد جلوی گلوله اگر جوان های ما مرد و زن جلوی دشمن نمی ایستادند کی می خواست وایسه حرفتون علاوه بر کوچه بازاری بودن فوق العاده بی ادبانه بود. صیاد شیرازی با اون همه فداکاری که شما یک مورد از هزار موردش رو هم نمی دونی مگه در زمان جنگ شهید شد شهید کاظمی رو کی می شناسه فرماندهان سپاه و ارتش ما رو کی می شناسه 

اصلا وایسید ببینم حتما باید کسی شهید بشه که بگید ادم خوبی بوده

شما که برای خودت مرتب می بری و می دوزی از آقای محسن رضایی چی میدونی ؟؟؟؟؟؟؟؟

اینکه آقای رضایی حرف نابجایی زده درست اینکه اشتباهاتی داشته در زمان جنگ و غیر جنگ درست 

ولی اینکه آقای رضایی رو مثل یک فرد ؟؟؟؟؟؟ به ملت معرفی کنید واقعا خیلی زور داره

نمی خواید - دوست ندارید - رای ندید!!!! برای چی تخریب می کنید اون هم حرف های رو هوا که این روزها خیلی مد شده

یا علی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.