انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 289)
دوشنبه 21/2/1388 - 15:51 -0 تشکر 111949
همایش پر شور حامیان احمدی نژاد در اصفهان

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

عدالت! کلمه‌ی مشترک گردهمایی در تالار شریعتی دانشجویان اصفهانی بود؛ دانشجویانی که خود را حامی این گفتمان می دانند...

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم در این همایش حاضر می‌شود و می‌گوید‏:‏ كسی كه معنی شهید و شهادت را نداند، آبراهام لینكلن امریكایی را هم شهید می خواند‏.‏

حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی در آیین پویش خودجوش دانشجویان حامی احمدی نژاد در جمع نمایندگان ‏26‏ دانشگاه استان اصفهان در سالن شریعتی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان، این مطلب را با اشاره به صحبت های رئیس جمهور سابق كشورمان در دیدار با مقامات آمریكایی، بیان كرد‏.‏

وی توضیح داد‏:‏ آن زمان من هنوز در آمریكا ساكن بودم، سیاهپوستان تازه مسلمانی كه حرف رییس جمهور سابق كشورمان را در شهید نامیدن لینكولن شنیده بودند، بهت زده می پرسیدند وی چه می گوید؟

این نماینده مجلس خطاب به دانشجویان گفت‏:‏ حریت خود را زیر سؤال نبرید، انسان هرچه حریت و آزادی بیشتری داشته باشد، تصمیمات اش درست تر خواهند بود.

آقاتهرانی، یكی از عیوب تحزب را دلبستگی فرد به یك گروه خاص دانست كه جلوی قضاوت صحیح او را نسبت به مسائل خواهد گرفت‏.

عضو كمیسیون فرهنگی مجلس در بخش دیگری از اظهارات خود بیان داشت‏:‏مسائل اجتماعی جامعه به گردن حوزه انداخته می شود، حوزه آن را به گردن دانشگاه، دانشگاه نیز آنها را به دولت محول می كند‏.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود‏:‏ تا كی می خواهیم كتب علوم انسانی غربی‌ها را بخوانیم، برخی قائل به دین حداقلی هستند و آن را به آداب وضو، مطهرات و‏...‏ خلاصه كرده اند، در صورتی كه خود دین مدعی پاسخگویی به تمام جوانب زندگی بشر از ابتدا تا انتهاست.

وی افزود‏:‏ وحدت حوزه و دانشگاه از این كه سالی یك‌بار، روز شهادت شهید مفتح، طلاب و دانشجویان از هم احوالپرسی كنند حاصل نمی شود، آنها باید از یكدیگر استفاده كنند تا جامعه از آنان حیات گیرد.

ادامه دارد...

دوشنبه 21/2/1388 - 15:52 - 0 تشکر 111950

به نام خدا

سلام مجدد

نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان ساخت‏:‏ اگر این وحدت مبارك ایجاد شود دنیا را دگرگون خواهد كرد‏.‏

وی افزود‏:‏ احمدی نژاد به عنوان فردی كه سابقه دانشگاهی دارد به حوزه های علمیه توجه زیاد دارد‏.

وی ادامه داد‏:‏ احمدی نژاد برای طراحی برنامه پنجساله پنجم توسعه دست خیلی از اساتید حوزه را به درون كار كشید چرا كه این موضوع اول از همه برای طلاب و روحانیون مفید است زیرا می فهمند چنین سؤالاتی نیز در جامعه وجود دارد‏.

حاشیه‌های همایش دانشجویی حامیان گفتمان عدالت در دانشگاه اصفهان

ساعت 15:15 وارد سالن می شوم، دوسوم سالن پر است و با این روند تا 15 دقیقه دیگر نه تنها سالن بلکه لابی ورودی گنجایش جمعیت را نخواهد داشت.

هنوز مراسم شروع نشده است. گلچینی از سخنان رهبر انقلاب در مورد دولت نهم دارد پخش می شود:

...دولت نهم، دولت کار، تلاش و سخت کوشی است... در این دولت گفتمان اصیل انقلاب احیا شد... در این دولت اراده ی جدی برای مبارزه با فساد وجود دارد... استکبار ستیزی مشخصه ی این دولت است و...

بعد از سرود جمهوری اسلامی و قرآن و مجری (که نفهمیدم چرا اول سرود بعد قرآن؟!) دبیر جامعه‌ی اصفهان به پشت تریبون می رود، از استقلال و اقتدار کشور می گوید، به می شود و می توانیم اشاره می کند، احمدی نژاد را آزاد اندیش، مردم گرا، جمع گرا، ارزش محور، سلطه ستیز و خاکی و افلاکی می داند و کابینه ی 70 میلیونی او را باعث ناخشنودی (بعضی!) می داند و در نهایت این که: او (احمدی نژاد) و امثال او چه بیایند و چه نیایند و چه باشند و چه نباشند نقششان ماندگار در حوض نقاشی مردم خواهد بود... بی طرفم! ولی راست می گوید...

و بعد دکتر نصری خودمان! بالای سن می رود و مثل همیشه تک جمله هایش کولاک می کند، از اهداف انقلاب می گوید و از وا دادگی نمایندگان مجلس ششم و نامه شان به آقا که جام زهر فرو دهید و با آمریکا... از تعلیقات می گویند و از تهدیدات... جالب است! به قول آماری ها نسبت بین آنها مستقیم است! تعلیق بیشتر، تهدید بیشتر و البته تحقیر بیشتر! (جمله آخری از خودم بود). سعی می کنم بی طرف باشم ولی خب! حافظه را کاریش نمی توان کرد.

دکتر از تیر 84 می گوید: از آغاز دوران جدید گفتمان انقلاب

ادامه دارد...

دوشنبه 21/2/1388 - 15:53 - 0 تشکر 111951

به نام خدا

سلام

از چشیدن شیرینی این سیاست در کام ملت، از قطعنامه ها! راست می گفت، چقدر دلمان برای قطعنامه ها تنگ شده است!؟ و چقدر در گذشته از همین ها می ترسیدیم! از دکتر جلیلی و خاطرات ناگفته می گوید... در مجموع سولانا سرکار بود! و در نهایت ثمره عدالت را عزت و استقلال می داند.

آنگاه از عدالت در داخل کشور می گوید: از این که ایران فقط تهران و اصفهان نیست بلکه همه شهرها و روستاهاست و ( البته اینجا چهره ی خوابگاهی ها دیدنی است!)

حالا شوق و ارادت شهرستانی ها را به رییس جمهور می فهمم!

بی طرفم، ولی راست می گوید!

کیلیپی پخش می شود که البته سی دی خش دارد، کار بچه مذهبی ها بی سوتی نمی شود! (بی طرفم)

آقای لطفی (جانباز) شعری را با لهجه ی اصفهانی می خواند، به دل می نشیند به خصوص دست دادن با خانمها! بی طرفم ولی به دل من هم می چسبد و در عجبم از این، چون قرار بود بی طرف باشم. برایش دست هم زدیم!

مرتضی شیرانی از بچه های آزاد خمینی شهر هم از فساد دانشگاه آزاد می گوید، دیگر برایمان عادت شده. پشتشان (دانشگاه آزاد) به... گرم است. کاریش نمی شود کرد...

و نوبت به مداحی و هم خوانی می رسد که عجیب می چسبد طرفدار و بی طرف هم ندارد!

و حالا دیگر نوبت حاج آقا تهرانی است: از دو بعد وجودی انسان می گوید «مادی و معنوی» و اینکه بعد مادی را اوباما هم حواسش به آن است! اما بعد معنوی... بانی ندارد... دولت، دانشجو و حوزه همه باید به آن بپردازند (حالا کم کم دارم می فهمم چرا نمی شود بی طرف بود) معیار مقایسه می دهد: «همین دو بعد» مثلا بین همین خاتمی و احمدی نژاد.

و از حوزه و دانشگاه می گوید که وحدتشان شرط حیات جامعه است، از احمدی نژاد می گوید و اینکه او را حتی در دوران شهرداری هم نمی شناخته است، از سوگند رییس جمهور می گوید و اینکه خاتمی گفته است اخلاق به من ربطی ندارد (حالا دیگر نمی خواهم بی طرف باشم)، می گوید به احمدی نژاد گفتم فقط به سوگند عمل کن! از دموکراسی بازی آقایان می گوید، می گوید مشورت درست باید داد و البته تصمیمات غلط را توجیه نکنید.

می گوید کسی که آبراهام لینکن را شهید می داند التقاطی فکر می کند او را با احمدی نژاد مقایسه می کنی! (دیگر بی طرف نیستم)

می گوید حزبی شدن باعث عدم تقوا در قضاوت می شود. و در نهایت از لزوم مودت به اهل بیت علیهم السلام...

راستی می گوید: اصفهانی‌ها! اینقدر با هم اختلاف نداشته باشید! حتی مالک و امام حسن علیه السلام هم برای رفع اختلاف به شهر شما آمده اند!! راست می گوید...

از حجاب خواهران هم تجلیل می کند.

بر اساس اعلام برگزاركنندگان استقبال دانشجویان از این برنامه بیش از حد انتظار بود، سالن محل برگزاری همایش كه حدود 600نفر ظرفیت داشت پر شده و چند صدنفر از دانشجویان بیرون از سالن، برنامه را دنبال می‌كردند.

آقای لطفی شاعر آزاده و جانباز اصفهانی شعری را با لهجه اصفهانی در حمایت از احمدی‌نژاد قرائت كرد كه با استقبال گسترده حاضرین روبرو شد.

* بخش‌هایی از شعر چنین بود:

ادامه دارد...

دوشنبه 21/2/1388 - 15:55 - 0 تشکر 111952

به نام خدا

سلام

اومده فصل انتخاب با شور و شوق انقلاب سی سال گذشت از انقلاب چه پر خروش و باشتاب برای سی سال انقلاب باید نویشت صدتا كتاب حكایتا دیدیم عجیب پر از فراز و هم نشیب دشمن برای تفرقه همیشه داشته دغدغه با صد دروغ و شایعه به هم می‌ریختس جامعه توطئه‌ها پشت سری هم ترك و عرب،‌كرد و عجم كرده حسابی فتنه‌ها سُنی را از شیعه جدا اما به لطف كردگار نظامی ما شد استوار طبق كلومی اون امام حجت شُدس به ما تمام شهیدامون كه خون دادند راه را به ما نشون دادند راه نجاتی مملكت از دشمنای دون صفت اطاعت از ولایتس راهی جز این خیانتس حضور حداكثری لبیك باشه به رهبری پیام احمدی نژاد عدالت است و اتحاد منادی عدل علی وحدت می‌خواد و همدلی حامد اصفهونیم معروف به خوش زبونیم شعرای من قند و عسل باید بشه ضرب‌المثل شیرینه چون خرده نبات به آل احمد صلوات

دانشجویان شركت‌كننده در این همایش در اقدامی نمادین گل‌های میخك و پرچم‌های مزین به نام "فاطمة‌الزهراء" را به همراه داشته و به مناسبت ایام فاطمیه شعری را در این زمینه همنوایی كردند.

در این همایش كلیپ‌هایی در زمینه فرج امام زمان(عج) و سفرهای داخلی و خارجی رئیس‌جمهور پخش شد كه حاضرین را تحت تاثیر قرار داد.

در حاشیه این همایش فرم‌هایی برای همكاری با ستادهای مردمی احمدی‌نژاد در بین دانشجویان توزیع شد كه بیش از 500 نفر از دانشجویان این فرم‌ها را پر كردند.

عمده سخنرانی حجت‌الاسلام آقاتهرانی به مباحث اخلاقی و رعایت اخلاق در رفتارها و برخوردها اختصاص داشت.

مهدی شایسته‌فر مسئول ستاد دانشجویی حامیان عدالت با اشاره به صحبت‌های احمدی‌نژاد پس از ثبت‌نام برای انتخابات، اظهار داشت: همه ما خودجوش برای گفتمان عدالت و حمایت از ایشان تبلیغ كرده و باید در این مسیر با صداقت و اخلاق اسلامی حركت كنیم، دست گدایی به سوی كسی دراز نمی‌كنیم اما از كسی كه بدون چشمداشت قصد كمك داشته‌باشد استقبال می‌كنیم.

دو نفر از دانشجویان به نمایندگی از سایرین مطالبی را درمورد آرمانگرایی و عدالتخواهی جنبش دانشجویی مطرح كرده و بر حمایت از دولت نهم و انتقاد از عملكرد برخی مسئولین تاكید كردند.

نشریه‌های دانشجویی "خندق" و "تریبون دانشجو" در این همایش توزیع شد.

احمدی نژاد ریشه کن و فقر وفساد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی