انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 5536)
دوشنبه 21/2/1388 - 3:10 -0 تشکر 111849
نمایشگاه بین المللی مشهد

به نام خدا

دوستان سلام

 


شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد دروازه اقتصادی آسیای میانه
 
شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد از پیشگامان صنعت نمایشگاهی در خاور میانه است. این شرکت در سال 1372 تاسیس شد و از سال 1377 به بهره برداری رسید. شركت نمایشگاه بین المللی مشهد با تعهد به خدمات رسانی بهینه در بازارهای داخلی و بین الملی، مجموعة نمایشگاهی و همایشی خود را در سطح جهانی عرضه و با بهره گیری از تسهیلات فنی پیشرفته و خدمات تخصصی طیفی وسیع از نمایشگاهها را برگزار می كند. 
هدف نمایشگاه مشهد تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه مشهد با بهره گیری از محیطی عالی و تجهیزات پیشرفته و کارکنان متخصص ارایه خدمات بهینه خود را تضمین می کند.

 

 

این مرکز هر ساله میزبان بیش از 40 نمایشگاه ملی و بین المللی با مشارکت کنندگانی از بیش از 20 کشور است. نمایشگاههای بین المللی ساختمان، خودرو، کامپیوتر، لوازم خانگی و گردشگری که هر ساله به طور منظم برگزار می شوند از بزرگترین نمایشگاههای کشور هستند.

كل مساحت نمایشگاه 000/600 مترمربع است كه فاز یك آن با فضای مفید نمایشگاهی به وسعت 250 هزار مترمربع بهره برداری شده است. فضای مسقف آن به وسعت 000/20  هزار مترمربع و  فضای باز مفیدآن 20 هزار مترمربع می باشد.فضای سبز به وسعت 80 هزار مترمربع محیطی دلپذیر و با صفا می سازد. سالن ها و سایت های نمایشگاهی فضای باز به نحوی طراحی شده اند كه انتقال كالاها ، وسایل نقلیه و وسایل نمایشگاهی به سهولت صورت بگیرد. نمایشگاه مشهد سالانه میزبان بیش از 3 میلیون نفر بازدیدکننده است.

نمایشگاه مشهد با مدیریت متخصص و حرفه ای خود مكانی چندكاربردی برای برگزاری نمایشگاهها، سمینار و مراسم مختلف است كه با طراحی پیشرفته خود پاسخگوی نیازهای غرفه داران و بازدیدكنندگان می باشد. ما مفتخریم که به عنوان مرکز نمایشگاهی منتخب برای برگزاری برخی از بزرگترین نمایشگاهها و همایشهای ایران فعالیت می کنیم. نمایشگاه مشهد با تجهیزات پیشرفته خود برای برگزاری هر نوع رویدادی و در هر مقیاسی مکانی ایده آل برای شماست.

موفقیت ما به تواناییمان در ارایه خدماتی با کیفیت بالا به مشتری و ایجاد فرصتهای تجاری برای شرکتهای داخلی و خارجی بستگی دارد. ما برآنیم تا تجربه ای به یاد ماندنی برای مشتریان خود خلق کنیم و کارکنان ما متعهد به تامین نیازهای خاص هر یک از مشتریان هستند تا انتظارات آنها را برآورده و حتی فراتر از عمل کنند.


.

 دانلود تقویم نمایشگاهی سال 1388 در قالب PDF

دانلود تقویم نمایشگاهی سال 1388 در قالب WORD

 


 

دراین بحث به بررسی نمایشگاههایی كه در نمایشگاه مشهد برگزار می شوند می پردازیم

 

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
دوشنبه 21/2/1388 - 3:19 - 0 تشکر 111850

به نام خدا

دوستان سلام


به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد شامگاه شنبه در مراسم افتتاح این نمایشگاه افزود: هشتمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه با حضور ۱۶۰ شرکت در قالب ۳۸۰ غرفه آغاز به کار کرده است. سیدمحمد سیدی گفت: شرکت کنندگان در این نمایشگاه می توانند آخرین تجربیات، محصولات و دستاوردهای خود را در فضایی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع که شامل ۱۰ هزار متر مسقف و دو هزار متر باز است در معرض دید عموم علاقمندان قرار دهند. مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد در خصوص محصولات ارائه شده در این نمایشگاه اظهار داشت: گلهای زینتی، شاخه بریده، درختچه های تزئینی، گل خشک طبیعی، طراحی فضای سبز، سازه های گلخانه ای ماشین آلات و ادوات باغبانی، سم و کود شیمیایی از جمله بخشهای شرکت کننده در نمایشگاه گل و گیاه به شمار می روند. سیدی ۶۰ درصد شرکت کنندگان در نمایشگاه را از خراسان رضوی معرفی کرد و گفت: استانهای همدان، تهران، اصفهان، یزد، مازندران، گیلان، خراسان شمالی، گلستان، مرکزی و کرمانشاه نیز در این نمایشگاه حضور دارند که علاوه بر آنها ۹ نمایندگی خارجی از کشورهای هلند، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، کره جنوبی و ژاپن نیز توانمندی های خود را به نمایش گذارده اند. وی برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی، مراسم شب شعر و ایجاد ایستگاه نقاشی برای کودکان را از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه عنوان کرد. معاون شهرسازی و معماری شهردار مشهد نیز سرانه فضای سبز را ۹.۵ متر مربع به ازای هر نفر عنوان کرد و افزود: این در حالی است که بر اساس استانداردهای بین المللی سرانه فضای سبز هر نفر ۱۴ متر مربع است که در حال حاضر تحقق سرانه فضای سبز مشهد نیز از جمله برنامه های شهرداری مشهد به شمار می رود. جاوید از اختصاص ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در بودجه سال جاری شهرداری مشهد برای احداث، تامین و نگهداری فضای سبز مشهد خبر داد و افزود: از این میزان اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال برای احداث و تامین و ۲۰۰ میلیارد ریال نیز برای نگهداری در نظر گرفته شده است. جاوید ادامه داد: خسارتهای وارده به فضای سبز ۱۵ تا ۲۰ درصد میزان اعتبار موجود را به خود اختصاص می دهد که در این راستا همکاری هر چه بیشتر همه شهروندان برای حفظ و احیای فضای سبز شهری مورد نیاز است.  معاون شهردار مشهد برگزاری این نمایشگاه را عامل مهمی در ایجاد فرهنگسازی و توجه هرچه بیشتر شهروندان به فضای سبز عنوان کرد. هشتمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، ابزار و ادوات باغبانی از ۱۹ تا ۲۵ از ساعت ۱۶ تا ۲۲ پذیرای عموم علاقمندان و متخصصان است.جزئیات نمایشگاه

نام نمایشگاه:
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت گل و گیاه ابزار و ادوات باغبانی
نام اختصاری:
IRAN FLOWER SHOW 2009
دوره:
نوع نمایشگاه:
شروع از تاریخ:
1388/02/19
تا تاریخ:
1388/02/25
صبح از ساعت :
00:00
تا ساعت:
00:00
عصر از ساعت :
16:00
تا ساعت:
22:00
آدرس سایت :
توضیحات:
سالنهای چندگانه:
سالن فردوسی:
سایر سالنها:

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 4/4/1388 - 11:14 - 0 تشکر 125819

پنجمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی ،نما ،ماشین آلات و تجهیزات مربوطه

اطلاعات نمایشگاه
تاریخ شروع 1388/4/11
تاریخ پایان 1388/4/15
مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی
توضیحات
عنوان نمایشگاه: پنجمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی،نما،ماشین آلات و تجهیزات مربوطه
دوره: 6
نوع نمایشگاه: بین المللی
محل برگزاری: سالنهای چهارگانه
ساعات برگزاری: 16:00-22:00
برگزار کننده: نمایشگاه مشهد خانم قاسمیان
آدرس سایت: http://www.expo.ir/mimex
 آدرس:  مشهد - انتهای بلوار وکیل آباد - بلوار نمایشگاه -  نمایشگاه بین الملل
تلفن تماس: 0511-5017567، 09352420106

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
جمعه 2/5/1388 - 12:12 - 0 تشکر 134998

نام نمایشگاه:
دهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی
نام اختصاری:
دوره:
PARS FODEX 2009
نوع نمایشگاه:
شروع از تاریخ:
1388/05/03
تا تاریخ:
1388/05/06
صبح از ساعت :
00:00
تا ساعت:
00:00
عصر از ساعت :
00:00
تا ساعت:
00:00
آدرس سایت :
توضیحات:

مسئول پروژه خانم موسوی
0511-5029407

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 24/5/1388 - 11:47 - 0 تشکر 141905

چهارمین نمایشگاه بین المللی ورزش، تجهیزات ورزشی و دومین نمایشگاه دوچرخه، موتورسیکلت و صنایع وابسته مشهد افتتاح گردید
این رویداد ورزشی به عنوان بزرگترین نمایشگاه ورزش با هدف حضور و رقابت و معرفی تولیدات شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود و امید است با تکرار برنامه هایی این چنین شاهد رشد هرچه بیشتر صنعت ورزش در کشور باشیم. گفتنی است علاقمندان و بازیدکنندگان از این رویداد ورزشی علاوه بر مشرف شدن به بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی رضا (ع) می توانند از امکانات ویژه ای که مسئولین برگزاری نمایشگاه ورزش در مؤسسه بین المللی سام سیما پارت به کمک شرکت نمایشگاههای بین المللی مشهد فراهم دیده اند برخوردار گردند.
نام نمایشگاه:
چهارمین نمایشگاه بین المللی ورزش ، تجهیزات ورزشی -دومین نمایشگاه دوچرخه ، موتور سیكلت و صنایع وابسته مشهد
نام اختصاری:
Mashad Sportex 2009
دوره:
نوع نمایشگاه:
شروع از تاریخ:
1388/05/22
تا تاریخ:
1388/05/25

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
دوشنبه 2/6/1388 - 1:30 - 0 تشکر 145584

سلام

برنامه های نمایشگاه رو می تونین زودتر از برپاییشون اعلام کنین؟... 

مثلا طبق اطلاع من، پانزدهم همین ماه نمایشگاه پلیس (توانمندیهای نیروی انتظامی( در پیشه به مدت 5روز...

اینم از اونجایی می دونم که به اون دعوت شدم...

ممنون 

مي شود نزديکتر،              

               هردم صداي پاي مرگ... 

شنبه 14/6/1388 - 23:54 - 0 تشکر 149016

سلام دوستان

اینم از  چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت رضوی،

این نمایشگاه تا 17 شهریور از ساعت 17 الی 23 در محل نمایشگاه بین اللملی مشهد پذیرای علاقه مندان است،

اینم لینک خبر

   این غزه همان یوسف كنعانی ماست

                       با دست برادران به چاه افتادست!

دوشنبه 23/6/1388 - 15:7 - 0 تشکر 151098

به نام خدا

دوستان سلام

نمایشگاه فروش ویژه  پاییزه مشهد

22 الی 31 شهریور 88

17 الی 24

نمایشگاه بین المللی مشهد

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
دوشنبه 23/6/1388 - 17:18 - 0 تشکر 151136

سلام سلام سلام

عجب منی حون می ده برای گل کوچیک

سعید نمایشگاه به این سرسبزی دارید باید کیف دنیا رو کنی 

یه روز بیا این نمایگاه کتاب و قرن که در مصلا بر گزار می شه را ببین دلت برای تهرانی ها می سوزه

اون از استخره که رفتن مشهد ساختن اینم از نمایشگاه

فکر کنم پایتخت ایران و دارید خرد خرد می برین مشهد

دلتان شاد و لبتان خندان

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی