• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 1240)
يکشنبه 13/3/1386 - 16:17 -0 تشکر 10739
آیا ................................................................................................

آیا زور می تواند راه حل مشکل بی حجابی دختران باشد واین کار باعث لجاجت نمی شود؟

هماطور که رضا خان نتوانست حجاب زنان را از آنان به زور بگیرد

 

mhk
چهارشنبه 23/3/1386 - 13:55 - 0 تشکر 10906

من در اینترنت در یک وبلاگ تصاویری را دیدم که توسط مردم بطور مخفاینه گرفته شده بود وقتی این تصویر را دیدم واقعا نظر م در باره رفتار نیروی انتظامی تغییر کرد . در این فیلم که بطور مخفیانه گرفته شده بود یک دختر جوان با شلواری کوتاه و مانتوی تنگ بطور که اندام های او بطور کامل معلوم بود . گشت نیروی انتظامی جلوی این دختر را گرفت و مشغول صحبت کردن با او بود بعد از چند لحظه صحبت کردن در اتومبیل را باز کردن و او سوار اتومبیل شد و رفت بدون ایتکه حتی خراش کوچکی روی بدن دختر بیفتد و در قسمت بعدی همین فیلم نشان ی داد که گشت نیروی انتظامی جلوی  دختر را گرفت و مشغول به صحبت کردن با او شد که نا گهان دختر یک سیلی به مامور نیروی انتظامی زد و ماموران هم اون دختر را زدند و با صورتی خونین به داخل اتومبیل انداختند . حالا قضاوت با خود شماست که آیا کانال صدای امریکا که ضد جمهوری اسلامی است واقعیت را نشان می دهد . آیا چیزی که به نفع جمهوری اسلامی است نشان می دهد . موفق باشی

سه شنبه 29/3/1386 - 14:29 - 0 تشکر 10993

درست است زور در هیچ موقع کارساز نیست . شما تصاویری را که دیده اید از یک کانال ماهواره ای بوده به نام صدای امریکا که من هم این تصاویر را دیدم . در این کانال نشان می داد که نیروی انتظامی به طور بدی یا در واقع همان وحشیانه با دخترانی که حجاب کامل را نداشتند برخورد می کرد . اما من در اینترنت در یک وبلاگ تصاویری را دیدم که توسط مردم بطور مخفاینه گرفته شده بود وقتی این تصویر را دیدم واقعا نظر م در باره رفتار نیروی انتظامی تغییر کرد . در این فیلم که بطور مخفیانه گرفته شده بود یک دختر جوان با شلواری کوتاه و مانتوی تنگ بطور که .... گشت نیروی انتظامی جلوی این دختر را گرفت و مشغول صحبت کردن با او بود بعد از چند لحظه صحبت کردن در اتومبیل را باز کردن و او سوار اتومبیل شد و رفت بدون ایتکه حتی خراش کوچکی روی بدن دختر بیفتد .حالا قضاوت با خود شماست که آیا کانال صدای امریکا که ضد جمهوری اسلامی است واقعیت را نشان می دهد . آیا چیزی که به نفع جمهوری اسلامی است نشان می دهد

چهارشنبه 6/4/1386 - 15:59 - 0 تشکر 11380

mhk
چهارشنبه 6/4/1386 - 16:12 - 0 تشکر 11382

باتشکر از شما برای شرکت در این بحث

اولا باید بگویم من تا الآن هیچ کانال خارجی را ندیده ام و هیچ وقت از ماهواره استفاده

نکرده ام وثانیا این مطلبی که نوشتم مربوط به زد و خورد نیست ومی خواهم بگویم هرکس      

مسئول خود است و باید خودش این موضوع را درک کند.

البته من خودم با بدحجابی مخالفم

mhk
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.