انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 405)
شنبه 29/1/1388 - 13:29 -0 تشکر 107004
هواداران موسوی استاد دانشگاه را در مسجد کتک زدند

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

طرفداران میر حسین موسوی ، یک استاد دانشگاه را درحیاط مسجد امام جعفر صادق(ع) آبادان کتک زدند.

علیرضاخلیل نیا از شاهدان ضرب و شتم این استاد دانشگاه درگفت و گو با برنا اظهارداشت: روز چهارشنبه، سوالاتی را بر روی برگه هایی تایپ کردیم و قراربود آنها را در جلسه پرسش و پاسخ از آقای میرحسین موسوی بپرسیم. درحین توزیع برگه ها میان دوستان خودمان مجری برنامه پشت تریبون قرارگرفت و فریاد زد: "این برگه ها، مربوط به ستاد میرحسین موسوی نیست"

وی ادامه داد: مجری تلاش کرد جو را متشنج کند اما با درایت توزیع کنندگان سوالات غائله ای که می خواستند ایجاد کنند درنطفه خفه شد.

خلیل نیا اضافه کرد: وقتی یکی از حاضران درجلسه درباره وضعیت نامطلوب آب آبادان صحبت کرد، میرحسین نیز درباره این مسئله سخن گفت و یک لیوان آب آبادان را نیز نوشید و شوری آن را تایید کرد که با کف و هورای حاضران همراه شد.

وی خاطرنشان کرد: آقای موسوی در حالی از شوری آب آبادان صحبت می کند که دولت سازندگی، با طرح نیشکر، آب آبادان را شور کرد و در دولت آقای خاتمی، در شهر بابت همین مسئله، شورش بپاشد. اما هیچکدام اقدامی نکردند . در حالی که آقای موسوی در حالی از آن دو دولت قاطعانه حمایت می کند که دولت نهم با انجام طرح هایی در 3 سال گذشته زمینه بهبود کیفیت آب آبادان را فراهم کرد. مسئولان فعلی و سابق کشور و شهر همه می دانند که با پایان کار انتقال آب از کرخه به آبادان ، مشکل بدی آب شهر تا چند ماه آینده برای همیشه رفع می شود.

وی افزود: پس از پایان مراسم، در حالی که آقای میرحسین موسوی هم داشت از مسجد خارج می شد تشنج آفرینی طرفدارانش موجب شکسته شدن شیشه در شبستان شد. البته در طول برگزاری مراسم بارها موجب وهن مسجد شدند.

خلیل نیا درباره ضرب و شتم یک استاد دانشگاه نیز گفت: "پس از پایان مراسم درحیاط مسجد بودم که آقای ابراهیمی مسئول پژوهشکده فرهیختگان آبادان، ابتدا برسر شکسته شدن شیشه تلاش کرد درگیری ایجاد کند. سپس به طرف من آمد و نسبت به توزیع برگه های سوالات با تحکم، اعتراض کرد. این استاد دانشگاه هم که کنار من بود پاسخ داد که این یک کار معمولی درنشست های پرسش و پاسخ است اما این آقا، سیلی به صورت استاد دانشگاه زد و وقتی با اعتراض مواجه شد باردیگر این عمل را تکرار کرد."

وی ادامه داد: متوجه شدیم که می خواهند درگیری ایجاد کنند و از آن استفاده تبلیغاتی بنمایند. بنابراین با اینکه می توانستیم ازخودمان دفاع کنیم، برای جلوگیری از سوء استفاده آنها، پاسخشان را ندادیم و ازمسجد خارج شدیم.

خلیل نیا خاطرنشان کرد: ما وابسته به جایی نیستیم بلکه تعدادی از دانشجویان قدیمی و جدید دانشکده نفت آبادان هستیم و تنها چند سوال از آقای میرحسین داشتیم اما آنها این رفتار را با ما کردند

پنج شنبه 3/2/1388 - 1:22 - 0 تشکر 107972

هو العزیز

سلام دوست عزیز

با با زیاد سخت نگیر ، آخه به مقام ریاست جمهوری رسیدن که ساده نیست ، بالاخره بعضی ها برای رای آوردن از این کارها هم می کنند.

مشکلی که نیست ؟!!

««« تبیان »»»

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی