انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 374)
دوشنبه 24/1/1388 - 21:54 -0 تشکر 105795
دختران مطالعه نکنند

پژوهشی در آمریكا اثبات كرد، مطالعه داستان‌های تاثیر گذار منجر به كاهش وزن در دختران نوجوان می شود. ‌این پژوهش تاكید كرد،فراهم كردن مجموعه ای از مشوق های روانی از طریق ‌مطالعه برای دختران نوجوان می تواند به كاهش وزن آنها منجر شود. ‌این پژوهش كه دختران ۹ تا ۱۲ سال را در برگرفته است تلاش كرده تا با درخواست از دو گروه از این دختران، تاثیر مطالعه را ‌بر روی آنها ارزیابی كند. ‌در این پژوهش از دو داستان كه اولی به مشكلات یك دختر چاق و دومی به داستان یك دختر خوش اندام باز می گردد میزان ‌چاق و لاغر شدن آنها مورد بررسی قرار گرفته است. این پژوهش نشان داد، دخترانی كه داستان دختر چاق را مطالعه كرده اند پس از شش ماه بیش از دختران گروه دوم از وزن آنها ‌كاسته شده است. ‌ هدف از انجام دادن این پژوهش، وجود آمارهای هشداردهنده چاقی در میان نوجوانان ۳۱ایالت آمریكا و تشویق این ‌نوجوانان به لاغر شدن است.

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی