انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 1534)
جمعه 21/1/1388 - 21:46 -0 تشکر 104944
تفاوت نگاه دختر و پسر در چت روم( اینترنت)

تفاوت نگاه دختر و پسر در چت روم( اینترنت)

 

به نظر دوستان چرا بین دختر و پسر در چت روم اختلاف عقیده و نگاه متفاوت وجود دارد چرا دختران امروز بیش از پسران در چت روم وارد و بدنبال چه چیزی هستند حالا نظر شما را به یک منبع مهم جلب می کنم دوستان بخوانند و نظر خود را بدهند که چرا دختران مداوم دنبال همسر و شوهر هستند ولی پسران به این شکل افراطی دختران خیرنیستند.

منبع : نسرین حاجی‌زاده، رییس مرکز مشاوره «مهرگان بیان می کند .

 

بیشتر دختران از چت روم اینترنتی برای انتخاب همسر مناسب استفاده می‌کنند و این در حالی‌است که پسران بیشتر با نگرش سرگرمی‌وارد «چت‌روم» می‌شوند. پس نگاه پسران مقوله چت روم اینترنتی صرفا نوعی سرگرمی‌است. ونگاه دختران یافتن همسر .

 

دختران را بیشترین متقاضیان این شیوه می‌خواند و می‌گوید: «فارغ از جنس متقاضیان، بیشترین افرادی که از طریق چت روم اینترنتی مبادرت به آغاز آشنایی می‌کنند شامل گروه‌هایی هستند که محدودیت‌هایی دارند؛ حالا این محدودیت‌ها ممکن است مربوط به مشکلات فردی، خانوادگی، ظاهری و فرهنگ حاکم بر محیط زندگی فرد باشد.»

يکشنبه 23/1/1388 - 12:6 - 0 تشکر 105376

با سلام

به نظر من در اجتماع امروز به دلیل رواج فرهنگ غرب و افزایش روابط ناسالم بین دختران و پسران و کاهش شدید تمایل به ازدواج به خصوص در میان پسران ، متاسفانه دختران در چنین محیطهایی به دنبال همسر آینده ی خود می گردند . هرچند پسرها نیز گاهی اوقات با همین هدف وارد محیط چت روم می شوند و به عقیده ی من محیط چت نه محیط مناسبی برای یافتن همسر است و نه محیطی برای سرگرمی و وقت گذرانی و همین دیدگاه باعث شده که افرادی هم که به دلایلی دیگر وارد این محیطها می شوند آن را محیط امنی برای تبادل اطلاعات ندانند .

خداوندا! تقدیرم را زیبا بنویس . کمک کن آنچه تو زود خواهی ، من دیر نخواهم! آنچه تو دیر خواهی من زود نخواهم! (دکتر شریعتی)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی