انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 515)
پنج شنبه 22/12/1387 - 13:19 -0 تشکر 97883
آقای شریعتمداری، ایمان بدون تقوا كمتر از جاسوسی نیست

با سلام

روزنامه كیهان صدای اصول گرایان واقعی رو هم درا ورده...

كیهان به جز آقای احمدی نژاد كسی دیگه ای رو نمیشناسه....

متاسفم برای این روزنامه قدیمی كشورمون كه دست یه سری منافق صفت افتاده..

ستاد مركزی دولت ائتلافی كارآمد و متعهد در پاسخ به مقاله منتشره در كیهان امروز، اطلاعیه‌ای را صادر کرده و در اختیار «تابناك» قرار داده است.
 
در این اطلاعیه، این ستاد به نامه‌ای اشاره نموده كه پیشتر رضایی به ایشان نوشته و از اقدامات تخریبی كیهان به شدت انتقاد کرده است.
 
ستاد مركزی ائتلاف كارآمد و متعهد، همچنین با اشاره به روند نامناسب كیهان در وارونه کردن واقعیت‌ها تهدید نموده، چنانچه كیهان این رویه را تغییر ندهد، ناچار  برخی اسناد را كه در دل صندوقچه تاریخ نگه داشته است، بیرون آورده و  منتشر می‌نمایند.
 
كیهان امروز در خبر ویژه خود نوشته است «زمزمه دولت ائتلافی اولین بار از سوی حزب کارگزاران و کسانی چون مرعشی مطرح شد. پس از آن نیز خانجانی عضو مرکزیت کارگزاران خواستار ائتلاف و کنار رفتن نامزدها از طریق واگذاری امتیاز شد. اما احیای این زمزمه از سوی محسن رضایی و با تشکیل ستادی برای این موضوع بود.»
 
همچنین كیهان به دروغ مدعی شده است كه ایده دولت ائتلافی اساسا برای مقابله با رئیس جمهور طراحی شده و این طرح با عدم حمایت نیروهای اصولگرا مواجه شده است.
  
متن كامل اطلاعیه ستاد ائتلاف بدین قرار است:
 
جناب آقای شریعتمداری
اظهار نظر كیهان در شماره امروز در خصوص طرح دولت ائتلافی كارآمد و متعهد، خلاف واقع است و خود شما به خوبی می‌دانید چنین چیزی هرگز با واقعیت سازگاری نداشته است.
 
از شما تعجب می‌كنیم، چرا چیزی كه واقعیت نداشته و به دروغ بودن آن اطمینان كامل دارید، باز تكرار می‌كنید؟
آیا وصول به هدف هر وسیله‌ای را می‌تواند توجیه نماید و از هر ابزاری برای پیشبرد اهداف می‌توان بهره برد؟!

آیا این همان مجادله قدیمی نیروهای مؤمن با منافقین و ماركسیست‌ها نیست كه آنها برای رسیدن به هدف، هر وسیله‌ای را چه مشروع و چه نامشروع را مجاز می‌دانستند و ما این توجیه را مغایر آیین و اصول خود می‌دانستیم؟

چرا باید برخی مدعیان اصولگرایی امروز خود را مجاز به هر كاری بدانند، ولو بر غیر واقعی و دروغ بودن آن اطمینان داشته باشند؟

دكتر رضایی اوایل امسال با ارسال نامه‌ای به شما نوشته بودند كه صدمات و خطرات ایمان بدون تقوای الهی كمتر از جاسوسی نیست، آیا فكر نمی‌كنید این نوع اقدامات نوعی پرهیز از تقوای الهی باشد؟

خودتان بهتر می‌دانید كه طرح دولت ائتلافی اولا با پسوند كارامد و متعهد بوده است كه در نامه آقای دكتر رضایی به سران قوا و آقای عسكر اولادی كه در اختیار شما هم هست به تفصیل بیان شده و خود بهتر می‌دانید كه معیار مهم برای این دولت كارآمدی و تعهد بوده و می‌باشد.

در ثانی این طرح قبلا نیز به صورت مكتوب و دو ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری نهم (اول اردیبهشت 1384) به یكی از مقامات عالی رتبه نظام ارایه شده بود كه متأسفانه، برخی گروه‌های انحصار طلب مانند شما در جریان اصولگرا با قیم‌مآبی كه از خود نشان دادند، مانع تحقق این ایده دلسوزانه و اصولی گردیدند. طرحی كه یقینا می توانست آثار و بركات فراوانی برای پیشرفت و آبادانی كشور عزیزمان به همراه داشته باشد.

امیدواریم با پایان یافتن این رویه و خاتمه جوسازی‌های غیر اخلاقی، نیازی به انتشار آن نامه نباشد، ولی در صورت ضرورت ناچاریم برخی اسناد را كه در دل صندوقچه تاریخ نگه داشته‌ایم، بیرون آورده و آنها را منتشر نماییم.

ستاد مركزی دولت ائتلافی كارآمد و متعهد
20 / 12 / 1387

 با تشكر

 

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی