انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 400)
چهارشنبه 21/12/1387 - 14:38 -0 تشکر 97539
کروبی: نفوذى بیگانه بودن ننگ است

حجت الاسلام کروبی با انتقاد  شدید از رفتار دوگانه حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب در دوران اصلاحات گفت: آقایان زمانی که مشکل داشتند به سراغ من می آمدند ولی هنگامی که مشکل آنها برطرف می شد مرا در حاشیه قرار می دادند.
به گزارش خبرنگار کیهان از گرگان، دبیرکل حزب اعتمادملی در دیدار نمایندگان احزاب استان گلستان اظهار داشت: من ظاهرسازی و فریبکاری نمی کنم در حالیکه انجام آن، کار سختی نیست و برای کارهائی که انجام داده ام نادم و پشیمان نیستم و باز هم انجام خواهم داد. وی افزود: اما شما مشارکتی ها و سازمان مجاهدین که در موضع هستید بهتر است به دوم خرداد 76 و مجلس ششم بازگردید و ببینید چه کسانی مدعی خروج از حاکمیت بودند، چه کسانی طرح رفراندوم را مطرح کردند، چه کسانی باعث رد صلاحیتها شدند، چه کسانی در مجلس تحصن کردند، هر چقدر به آنها توصیه کردم گوش نکردند، جلسه رسمی را ترک می کردند و در جلسه دادگاه عباس عبدی و احمد بورقانی شرکت می کردند و مجلس را از اکثریت  می انداختند؟ ما را با نیروهای اصیل راست درگیر کردند. کروبی ادامه داد: ما با رهبری مشکلی نداشتیم و نداریم  اما اینها حتی در جلساتی که با رهبری بود جای مرا مشخص می کردند که درچه زاویه ای قرار بگیرم تا رهبری مرا ببیند و علیه اصلاح طلبان موضع گیری نکند و برایشان کسب وجهه شود ، من سنگ صبور اصلاحات بودم، آقایان زمانی که مشکل داشتند به سراغ من می آمدند ولی هنگامیکه مشکل آنها برطرف می شد مرا در حاشیه قرار میدادند، و همین آقایان انتخابات ریاست جمهوری که شد برای اینکه کروبی رای نیاورد آقای معین را مطرح کردند و حتی از آقای مهر علیزاده دفاع کردند، 4 میلیون رای آقای معین برای من بود و اگر در مرحله اول پیروز نمی شدم  به مرحله دوم راه می یافتم و در مرحله دوم حتماً  پیروز انتخابات بودم.
دبیرکل حزب اعتماد ملی  در پاسخ به انتقاد یکی از حضار مبنی بر اینکه شما در برنامه 30/20 شبکه دوم سیما اظهاراتی  را بیان میکنید که علیه مشارکت بوده و با این صحبتها شما را نفوذی  داخلی می گویند، گفت: از اینکه به من بگویند نفوذی داخلی هستی اشکالی ندارد ولی به آنهائیکه می گویند نفوذی خارجی ها هستید باید فکر خودشان باشند.
کروبی  در پاسخ به سوال یکی از حضار که پرسید کف اصلاح طلبی کجاست و شما چگونه مشخص می کنید؟ گفت: در مجلس ششم خیلی تاکید کردم که محدوده اصلاح طلبی را مشخص کنید آقایان انجام ندادند و گفتند زود است، گفتم مشخص کنید تا  نهضت آزادی و ضد انقلاب نیایند بگویند ما هم اصلاح طلب هستیم، نهضت آزادی از دوستان ما هستند ولی با آنها اختلافات عمیقی دارم، ما پیرو خط امام و از شاگردان امام(رههستیم، نباید اجازه دهیم که ضد انقلاب بگوید ما هم اصلاح طلب هستیم.
کاندیدای انتخابات آتی ریاست جمهوری در دفاع از جایگاه ولایت فقیه افزود: بعد از رحلت  حضرت امام خمینی(ره)، مجلس خبرگان جلسه ای تشکیل داده و آقای خامنه ای را به رهبری انتخاب کرده است و در قانون اساسی هم آمده کسی را که خبرگان بعنوان رهبر انتخاب کرده بر همه مردم واجب است که از وی اطاعت کنند، امام(ره) هم چنین نظری داشتند. کروبی در ادامه با انتقاد از  اظهارات خاتمی مبنی بر اینکه یا من یا میرحسین گفت: زمانی که من به صحنه انتخابات آمدم و بطور رسمی هم اعلام کردم، هیچ صحبتی از آقای خاتمی نبود ایشان به تازگی اعلام کردند که در انتخابات خواهند آمد و آقای میرحسین موسوی هم فعلاً مطرح هست.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی