انجمن ها > انجمن قرآن و عترت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
قرآن و عترت (بازدید: 408)
سه شنبه 19/9/1387 - 19:7 -0 تشکر 76372
اشتباه اشتباه باز هم اشتباه

اشتباه اشتباه باز هم اشتباه  چندبار شاهد اعمالمان بودیم و طلب بخشش از خداوند نکردیمو دوباره همان اشتباه را فردا انجام دادیم تاکی اشتباه؟ کافی نیست؟ کاش انسان هم مثل اتومبیل سالم و نو ترمز داشتو کنترل نفسش دست خودش بودالبته کنترل دست خودمان است ولیبه خودمان و نفسمان ظلم میکنیمو اولین کسی که از این اشتباه ظرر کرده خودمانیم.

 

 

بزرگترین کوچکها و کوچکترین آرزوهای بزرگ را برای شما در سال 90 آرزو میکنیم.

دوستیابی به روش فن آوری اطلاعات

سه شنبه 19/9/1387 - 23:32 - 0 تشکر 76419

انسان جایز الخطاست و مهم آنست که کمتر خطا کند. هر کس کمتر خطا داشته باشد به خداوند خویش که پاک و منزه از هر اشتباهست نزدیکتر می شود.بسیار شده که از کارمان پشیمان شده ایم ، این نشان می دهد که عقل انسان کامل نیست و نیاز به کمک دارد.خداوند پاک و منزه هیچگاه بنده اش را بدون کمک رها نمی کند ازینرو خداوند الگویی به نام اسلام ارئه کرده و برای اینکه اشتباهاتمان کمتر شود باید ازین الگو تبعیت کنیم . اما باز هم انسان جایز الخطاست و هر خطا ستمیست بر خویشتن.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی