انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1925)
شنبه 9/9/1387 - 7:31 -0 تشکر 73993
برای غزه

بسم الله...

هر روز خبرهای بدی از غزه،تکه ای از خیمه اسلام، به گوش می رسد. ولی من وتو اینجا راحت میخوریم و میخریم و میخوابیم و...

  به نظرتون چطوری می تونیم انواع کمک های مادی معنوی رو به اونا بکنیم؟

 اصلا نظرتون در باره موضع دیگر جهانیان و به ویژه مسلمانان به این فاجعه چیه؟

  امیدوارم تو تمام درگیری های سیسیتون نگاهی هم داشته باشین ....

 

شنبه 9/9/1387 - 11:29 - 0 تشکر 74039

یکی از کارهای معنوی می تواند شرکت در طرح زیر باشد.

موج وبلاگی در عکس العمل به شدت گرفتن فجایع انسانی در غزه، آغاز شد.

به گزارش
«وبلاگ نیوز» این موج که به پیشنهاد پایگاه خبری وبلاگ نیوز و با همکاری خبرگزاری فارس و پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی پیش می رود به تازگی در وبلاگ «دلم گرفت ای همنفس» به مدیریت امین صبحی آغاز شده است و منتظر حرکت قطار پست های وبلاگ نویسان است.
این حرکت وبلاگی «خروش وبلاگی غزه» نام گرفته است و امید می رود تا به عظمت موج وبلاگی سال گذشته در این زمینه برسد و بتواند علاوه بر تکان دادن جامعه وبلاگی فارسی، دنیای سراسر ظلم و جور علیه مظلومان را کمی بیدار کند.
در صورتی که شما هم در این زمینه در وبلاگ تان نوشته ای ارسال کرده اید نشانی آن را در وبلاگ «دلم گرفت ای همنفس» به صورت کامنت بگذارید یا آن را برای وبلاگ نیوز ارسال کنید.
لازم به ذکر است پست های این موج در پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی هم منتشر خواهد شد.
منتظر اخبار بعدی این موج وبلاگی در وبلاگ نیوز باشید.


شما هم در این موج وبلاگی شریک باشید...>> وبلاگ نیوز

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

پنج شنبه 14/9/1387 - 1:6 - 0 تشکر 75270

سلام

sanrez محترم :

می شودهمانطور كه خودتان گفتید خیلی اروم جواب من را بدید صحبت من به هیچ وجه ویرایش لازم ندارد چون واقعیت است واقعیتی كه مردم و خود شما هر روز با ان مواجه هستید حال اگر شما  از فعالان ستاد تان برای دوره بعد هستید ان بحثش جداست

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

جمعه 22/9/1387 - 19:53 - 0 تشکر 77029

اللهم انت السّلام و منک السّلام

و لک السّلام و الیک یعود السّلام

سلاااااااااام

*******

خروش وبلاگی در حمایت از غزه
مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان "مثلثی‌های غزه" را ارائه كرد

مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان‌ با پیوستن به خروش وبلاگی غزه "لوگوی حمایتی ـ مثلثی‌های ـ غزه " را در اختیار كاربران فضای مجازی قرار داد.

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی" خبرگزاری فارس، این لوگو با استفاده از زمینه سفید و رنگ خون و البته جمله "حمایت وبلاگی از غزه" طراحی شده است.
استفاده از این نوع لوگو ها مدتی است كه در بین بلاگران مرسوم شده‌ كه این‌گونه حمایت خود را از موضوع و یا مناسبتی خاص اعلام می‌كنند.
علاقه‌مندان در صورت تمایل می‌توانند كد لوگو را در سایت مجمع دریافت و در تگ BODY قالب وبلاگ كپی كنند تا این لوگو در گوشه وبلاگ به‌صورت طرح مثلثی شكل متناسب با شرایط زمانی در وبلاگ نمایش داده‌شود.
استفاده‌ گسترده بلاگران از این نوع لوگوهای حمایتی می‌تواند نمودی از اتحاد در فضای سایبر باشد.
این مجمع پیش از این برای درگذشت قیصر امین‌پور، عید فطر، عید قربان، روز جهانی قدس و هفته دفاع مقدس، ولادت امام رضا (ع)،لیالی مبارك قدر و... لوگو ارائه داده‌است.
برای دریافت این مثلثی به نشانی اینترنتی زیر مراجعه كنید
http://ettehad.muslimbloggers.ir/

اللهم عجل لولیک الفرج

ماندگار باشید

یا حق

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

جمعه 22/9/1387 - 20:10 - 0 تشکر 77030

اللهم انت السّلام و منک السّلام

و لک السّلام و الیک یعود السّلام

سلاااااااااام

*******

یه خبر جدید ....
بمب گوگلی "غزه" آماده انفجار

خبرگزاری فارس: برخی از وبلاگ‌نویسان با راه‌اندازی یك پایگاه مجازی قصد دارند در حركت جدیدی با اجرای بمب گوگلی، موج دیگری از اعتراضات عمومی علیه محاصره غزه را به گوش جهانیان برسانند.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وبلاگ نیوز، در پی تشدید اقدامات ددمنشانه رژیم جعلی صهیونیستی ، بلاگرهای ارزشی به منظور دفاع از مردم مظلوم غزه به پا خواسته و با مشاركت در جنبش وبلاگی هركدام یك یا چند پست خود را به این امر مهم اختصاص دادند .
این جنبش با عنوان "غزه امروز ایستاده می‌میرد" به وسیله وبلاگ "دلم گرفت ای همنفس" شروع شده و با اطلاع رسانی "وبلاگ نیوز" و حمایت و پشتیبانی خبرگزاری فارس و پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی و دیگر سایت‌های خبری به یك جنبش فراگیر تبدیل شد.
بر اساس گزارش مدیریت پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی به "وبلاگ نیوز" این پایگاه در راستای رسالت خود صفحه ویژه‌ای را به این جنبش اختصاص داده و ضمن درج لینك مقالات وبلاگ‌های لبیك گو برای جنبش لوگویی را طراحی كرده و در ستون جنبش‌های وبلاگی قرار داده است.
بر اساس این گزارش، تاكنون پس از گذشت دو هفته از آغاز جنبش بیش از 450 وبلاگ درباره غزه و جنایات رژیم صهیونیستی مقاله نوشته‌اند و علیرغم طولانی شدن زمان جنبش آمار لبیك گویان به آن همچنان سیر صعودی دارد چنان چه فقط امروز 45 نفر در این‌باره مقاله نوشته‌اند و انتظار می‌رود این روند همچنان ادامه داشته باشد.
بلاگرهای ارزشی تا زمانی كه محاصره غزه پایان نپذیرد از پای نخواهند نشست و همچنان به اعتراض خود به غاصبین قدس و همدستان عربشان و سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشر ادامه خواهند داد.
شنیده‌ها حاكی از آن است كه جنبش های دیگری نیز توسط وبلاگ نویسان ارزشی راه خواهد افتاد و هم چنین تعدادی از این وبلاگ نویسان سایتی را طراحی كرده و قصد دارند در حركت جدیدی با اجرای بمب گوگلی موج دیگری از اعتراضات عمومی علیه محاصره غزه را به راه بیاندازند.

پ.ن:
بمب گوگلی چیست‌؟
اگر تعداد زیادی لینك از صفحات مختلف به یك وب سایت خاص و با استفاده از یك عبارت خاص داده بشود، رده بندی آن سایت در فهرست گوگل بالا آمده و اگر لینك ها به اندازه كافی زیاد باشد، حتی به رده اول نیز خواهد رسید.
این خاصیت باعث می شود تا اگر تعداد زیادی وبلاگ یا وب سایت به صفحه یا سایت خاصی لینك بدهند رتبه آن سایت در نتایج گوگل بالا رفته و بازدید كننده بیشتری در اینترنت داشته باشد.


اللهم عجل لولیک الفرج

ماندگار باشید

یا حق

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

شنبه 21/10/1387 - 19:20 - 0 تشکر 82137

با سلام ٰ  خبردار شده ام که سایت CNNیا BBc یک نظر سنجی درباره حقیت جنگ اسرائیل با غزه برگزار نموده لطفا آدرس آنرا اطلاع رسانی فرمایید تا همه بتوانند در آن شرکت نمایند    یا علی

یا صاحب الزمان
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی