انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 2199)
جمعه 1/9/1387 - 16:27 -0 تشکر 72349
سربازی دختران !

از محسن خسرو به بچه های انجمن : دوستان عزیزی که این مطلب رو می خونند قصد هیچگونه توهینی نیست و اگر اینگونه برداشت شد بلافاصله حذف خواهد شد این نوعی طنز اجتماعی است که رضا رفیع در آن استاد است .

 

همانند پیشینیان و حالان و انشاءالله آیندگان باید بگویم سلام العلیکم

به قول گنده ی طنز گویان رضا رفیع من یک کارنشناسم که امروز در جمع این حضار افتخار حضور دادم ! تا طرحی کارنشناسانه رو به سمع و نظر شما فعالان از جنبش های مختلف برسانم .

مقدمه را زیاد نمی کنم و به همین که بگویم بنده از جنبش مردان تند رو زیر شاخه ی میلیست های تندرو که عملا کار خود را بعد از شیوع جریان فمنیست های کند رو  آغاز کردیم .

اما بپردازیم به طرحی که هم اکنون به صورت داغ و دست نخورده و تر و تمیز قراره از جانب کارنشناس کبیری به ظاهر حقیر چو بنده به اطلاع شما برسد .

همه شاهدیم که در قرون و دهه ها و سالها و ماهها و روزها و ساعتها و حتی ثانیه ها و قطعا کمتر از اینها به پسران و مردان تمامی جوامع با هر رنگ و طرح و نقشی ظلم شده است . چرا ؟

حال برویم به اصل مطلب : بعد از گذراندن دوره ی دبیرستان و پیش و یادگیری نکات کتاب و قلم دست گرفتن و اینترنت و چت و موبایل و اس ام اس سه راهی برای جوانان پسر ایجاد میشود 1 . دانشگاه و اخذ مدرک 2 . نرفتن به دانشگاه و جعل مدرک ! 3 . سربازی ،

مورد دوم که اصلا و ابدا مشروعیت ندارد و در کشور ما به هیچ وجه امکانش نیست و فقط جوامع غربی مثل آمریکا و صد البته آمریکای خیانت کار بیشتر این موارد را ترویج میدهند ! اما مورد سوم که بحث حال حاضر ما بر سر آن است . سر بازی که همگی میدانیم سربازی مشکل اصلی همه ی مردان و ظلمی که به آنها شده در واقع  در گزینه ی یک یعنی اخذ مدرک قانونی بعد از اخذ مدرک نیز وجود دارد و حال می بینید که در دو صورت باز این ظلم به ما مردان می شود .

من به عنوان یک فعال اجتماعی در جنبش منیست یا میلیست های تندرو خواستار دوره های سربازی برای دختران هستم !!!!!!!

جمعیت لطفا شلوغ نکنید ، شلوغ نکن آقا به شما هم میرسه . آقای رییس خانم ها آقایان عالیجنابان ! لطفا سکوت را رعایت کنید من باید توضیح دهم ، هنوز توضیحم تمام نشده است .

آقای رییس : آقای کارنشناس لطفا ادامه بدین ، ببینیم چگونه امکان اجرای طرح شما هست ؟

کارنشناس : مچکرم جناب رییس ، من تمامی جوانح و سوانح این طرح را مورد بررسی قرار دادم همین طور الکی که حرف نزدم آقا ! ببینید پسران میروند سربازی تا مرد شوند درست ؟ خوب دختران هم می روند سربازی تا زن شوند ! لطفا همهمه نکنید ، سربازی دختران با پسران فرق می کند ، من این را از تریبون جنبش مردان تند رو دارم میگم ، سربازی زنها باید به گونه ای باشد که بعد از اخذ مدارک تحصیلی یک دوره ی دوساله به کلاسهای آشپزی ، خانه داری ، رفت و روب ، بچه داری ، شستن و پاک کردن ، سبزی پاک کنی ، هاون کوبی ، نان پختن ، کوزه بر سر گرفتن ، آموزش نکات همسر داری مبانی 1 و 2 ، چگونه شوهرمان را راضی نگه داریم شامل دو کتاب 500 صفحه ای ! ، آموزش تحمل داد و بیداد ! به صورت مانوری در شش ماه آموزشی با قرار گرفتن در میدان ها و موانع فرضی خانوادگی !، آشنایی با انواع مواد مخدر جهت گیر انداختن شوهران ناسالم ، آموزش ترک اعتیاد با داروهای گیاهی ، تزئینات خانه ، سفره آرایی و خیلی از مبانی های دیگری که در رشته های کار و دانش موجود است ، این طرح وقتی اجرا شود :

 

1 . زن جایگاه خودش را درک می کند و نمی خواهد جای مردان را پر کند .

2 . طلاق کم می شود .

3 . خانه داری به یک فن تبدیل می شود و به آن به صورت کنونی نگاه نمی شود .

4 . جنبش تند روی مردان از اینکه جنبش کند روی زنان یکسره میگه حق ما خورده شده معذب است و بدون تاخیر باید این طرح اجرا شود و دختران و زنان دوره های دو ساله ی سربازی را بگذرانند ، در ضمن این دوره ها به گونه ای نیست که از خانواده دور باشند بلکه در خانه های خودشان مجبور میشوند دوره های زن شدن یا بانو شدن را یا کدبانو شدن را بیاموزند .

دیگه عرضی دیگر ندارم وقت قرصهام شده برم بخورم حالم خوب میشه .

همیشه سالم و پیروز و موفق باشید .  

 

لینک عکس                          

جمعه 1/9/1387 - 18:53 - 0 تشکر 72367

ما یه استاد خانم داریم تو دانشگاه که می گه اگه من مسئول بودم همه ی زنها رو می فرستادم برن سربازی !!!

- آخه چرا استاد

- چون برن بفهمن زندگی چیه ، برن مرد بشن !!!(البته مرد شدن کنایه است) 

جمعه 1/9/1387 - 19:8 - 0 تشکر 72373

عزیز دلم معلومه متن رو نخوندی ، من تو متن گفتم این نوع سربازی برای اینه که دخترا برن زن بشن ! سربازی پسرا هم برای اینه که برن مرد بشند

بخون بعد نظر بده .

در پناه حق 

جمعه 1/9/1387 - 20:29 - 0 تشکر 72394

ای عجب !!!

استادمون می گفت برن مرد بشن من که نگفتم ... 

شنبه 2/9/1387 - 10:55 - 0 تشکر 72482

سلام

وای من عاشق سربازی رفتن هستم . آخه سربازی آدم رو می سازه .

ما با همکلاسیامون درمورد این موضوع تو دوران دبیرستان زیاد صحبت می کردیم .

 و من کاملا موافقم که سربازیبرای خانمها هم وجود داشته باشه البته نه به شکلی 

که برای مردا وجود داره.

شنبه 2/9/1387 - 18:21 - 0 تشکر 72576

نقل قول از sahar

من کاملا موافقم که سربازیبرای خانمها هم وجود داشته باشه البته نه به شکلی 

که برای مردا وجود داره.

دقیقا می شه بگین به چه شکل ... گل و بلبل باشه خوبه ؟!!!

شنبه 2/9/1387 - 20:13 - 0 تشکر 72600

اینجا بحث طنزه ولی حرف من کاملا جدی بود ، دوست عزیزی که نظر دادند با نام کاربری سحر اگه مطلب منو خونده باشید متوجه میشید که من بیان کردم سربازی دختران چه شکلی باشه ، به صورت کلاسهایی که طی چند ماه باید دخترا طی کنند و بعد از اون یک کارت پایان خدمت می گیرند که وقتی من میرم خواستگاری دختری کارت پایان خدمت می خواد بابای عروس که ببینه من مردم یا نه ! منم کارت پایان خدمت می خوام از عروس که ببینم این خانم من اصلا بلده غذا بپزه یا کارهای خونه رو انجام بده .!

البته بحث طنزه و من اعتقاد دارم گاهی اوقات می تونیم با طنز خیلی چیزها رو اصلاح کنیم . 

در پناه حق 

دوشنبه 4/9/1387 - 15:28 - 0 تشکر 72980

با سلام

از اینکه این مطلب در این انجمن به ثبت رسیده است واقعا متاسفم  البته نه بخاطر توهین احتمالی به خانم ها دوست داشتم در صورت امکان همچین دوره ای برای خانم ها می ذاشتند تا می تونستند برخی توانایی های لازم برای شروع یک زندگی سالم رو پیدا کنند مثلا جای تاسف داره که بعضی خانم ها هنوز نمی تونند خوب خانواده شون رو اداره کنند یک غذای معمولی درست کنند و یا به همسرشون برخورد درست داشته باشند همسرشون رو درک کنند و توانایی هایی از این قبیل داشته باشند مهارت تو زندگی لازم هست و هم مرد و هم زن باید به اون واقف باشند به نظر من باید همچین دوره هایی برای خانم ها گذاشته بشه تا خانم ها با این مهارت اشنایی پیدا کنند .

امیدوارم از صحبت هام برداشت منفی نکرده باشید و این پست باعث خلل در تعامل میان اعضای و کاربران محترم نبوده باشه

متشکرم

برای همه ارزوی موفقیت می کنم.

یا علی

دوشنبه 11/9/1387 - 11:48 - 0 تشکر 74523

اخ بحث های قدیمی را جواب میدهیم ....... خنده داربود اما به من برخورد............ یعنی چی این حرفها آقا؟؟؟؟ پسر ها با دخترها فرق دارند.دخترها توی بازی های كودكانه شان زن شدن را یاد گرفتند.این پسرها هستند كه باید 2 سال برند سربازی تا قدر عافیت رو بفهمند.كه به نظر من كمه. در مورد پشنهاد شما .اگه ما میخواستیم این چیزارو یا بگیریم میرفتیم رشتشو میخوندیم....... من با سربازی به شیوه پسرها موافقم نه اینطوری.اصلا وقتی ما توی جامعه ای زندگی میكنیم كه پسرها ظرف میشورند و ارزوی یاد گرفتن آشپزی رو دارند.چرا ما دوشیزگان ایرانی كه ارزوی موتور سواری و كار كردن و دعوا كردن به شیوه پسرهارو داریم (نه گیس و گیس كشی)باید برویم این چیزارو یاد بگیریم. در شان ما نیست.اصلا در طول تاریخ به زنها توهین شده و همیشه به آنها ظلم شده ........گریه میكنیمممممممممممم امضا:رهبر گروه فمینیست تندرو

دوشنبه 11/9/1387 - 14:53 - 0 تشکر 74567

سلام

عجیبا غریبا

رییس فمنیست ها از کجا پیداش شد ، ببین خانم فمنیست های تند رو برای ما منیست ! یا میلیست های تند رو محترمند ، ما این طرح دادیم حالا میخواید قبول کنید یا نکنید !

ولی حرف شما خداییش حق بود بهتره یه دوره برای مردا هم بذاریم .

چی طوره ها !!!

در پناه حق باشید .

جمعه 15/9/1387 - 21:27 - 0 تشکر 75540

اقا شما هم چه حرف هایی می زنید ها

اخه شما چه می دانید این دختر هاوقتی به هم می رسند چه می کنند ؟

واقعا فکر کردید که می روند و فنون زندگی و شوهر داری یاد می گیرند ؟

نه بابا !

برنامه شان به این ترتیب است که از صبح تا شب حرف زدن درباره مدل مو و لباس و زیور الات

از شب تا صبح : حرف زدن راجع به هر ان موجودی که بر روی زمین نفس می کشد

البته خانم های با کمالاتی نیز هستند که درس زندگی را بدون اینکه به کلاسی بروند از برند  

گفتم به كجا گفت صدايم كردند!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی