انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 2287)
شنبه 27/7/1387 - 20:22 -0 تشکر 66010
انجمن هنر های رزمی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیران محترم

با نظر به این که فراگیری آموزش های رزمی برای دفاع از خود و خانواده در جامعه امری ضروریست و با توجه به این که اکنون هیچ گونه محلی برای مطرح کردن سوالات و مشکلات در مورد هنر های رزمی در انجمن موجود نمی باشد از شما خواهشمندیم نسبت به ایجاد یک بخش مستقل یرای ورزش های رزمی اقدام فرمایید .

دوستانی که با این عمل موافقند رای مثبت خود را در همین جا اعلام فرمایند .

در ضمن در مورد هنر رزمی جودو با توجه به این که خود من در این رشته در حال فعالیت هستم می توانم نقش مهمی را ایفا کنم .

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم ، بنیاد امور ورزش های رزمی

شنبه 27/7/1387 - 20:29 - 0 تشکر 66012

سلام mofflie جان

با توجه به اینکه من هم یه جورایی جودوکارم و از رشته های رزمی دیگه هم یه چیزایی می دونم با این نظر موافقم .

شنبه 27/7/1387 - 21:11 - 0 تشکر 66020

به نام خدا

ســلام

خدمت دوست گرامی moffline عزیز عرض كنم نكات فراوانی را در این راستا:

" نظر به این که فراگیری آموزش های رزمی برای دفاع از خود و خانواده در جامعه امری ضروریست "

اینكه هنر های رزمی امری ضروریست نمیدونم ولی فكر میكنم در حال حاضر مسائل ضروریتر فراوانی ضروریتر از یادگیری هنرهای رزمی وجود داشته باشد. همچنین به نظر من آموزش ورزشهای رزمی بصورت مجازی امكان پذیر نمی باشد.

"اکنون هیچ گونه محلی برای مطرح کردن سوالات و مشکلات در مورد هنر های رزمی در انجمن موجود نمی باشد"

برای پرسیدن سوالات خود در این زمینه میتونید از انجمن ورزش و تندرستی استفاده كنید كما اینكه ضروریترین نكته برای این منظور، وجود فردی كاملا آكاه برای پاسخگویی به سوالاتتون است. من دیدم در انجمن ورزش و تندرستی چند مبحث در این زمینه زدید كه اگر شخصی آگاه به هنرهای رزمی و رشته مورد نظر شما وجود داشت حتما پاسخ می داد. نتیجه میشه كه فعلا چنین فردی بین كاربران وجود ندارد.

ضمن اینكه در قمست مشاوره هم میتونید سوالات مد نظرتون رو بپرسید ولی نمیدونم كه سوالات مربوط به ورزشهای رزمی رو هم اپسخگو هستند یا خیر.

"در ضمن در مورد هنر رزمی جودو با توجه به این که خود من در این رشته در حال فعالیت هستم می توانم نقش مهمی را ایفا کنم . "

شما برای ایفای نقش در این زمینه میتونید همون تایپیكهایی كه خودتون زدید رو  اداره كنید. به این وسیله میتونید باعث علاقه مندی كاربران به ورزشهای رزمی شوید.

و درنهایت اینكه برای ایجاد انجمن جدید مراحلی وجود دارد كه شما می تونید با مطالعه اساسنامه و آشنا شدن با روند ایجاد انجمن جدید، برای این منظور اقدام نمیاید.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 27/7/1387 - 22:12 - 0 تشکر 66035

خیلی ایده ی خوبیه ، یکی از دوستان من دو سال پیش خیلی دوست داشت در انجمن ورزش مطالبی در مورد کاراته بنویسه که وقتش پر شد دیگه نتونست بیاد .

به نظر من انجمن ورزش بهترین محل برای ورزشهای رزمی است ، البته یک نویسنده می خوایم که بتونه کمک کنه یه کسی که ورزشکار رزمی باشه ، البته خود بخش ورزشی تبیان هم می تونه یه فکری کنه برای این پیشنهاد ، فکر کنم دبیر بخش ورزشی بتونه کمک کنه .

من از شما حمایت می کنم ولی در صورتی که یک نویسنده حاضر بشه تو انجمن ورزش تبیان بنویسه نه اینکه انجمنی برای این کار گذاشته بشه .

در پناه حق

يکشنبه 28/7/1387 - 10:18 - 0 تشکر 66086

به نام خدایی که در همین نزدیکی هاست

سلام

ایجاد یه انجمن جدید مستلزم خیلی چیز ها هست، که یکیش داشتن عضو دائم حداقل 15 یا 20 تا هست، و خیلی موارد دیگر، از جمله بخش فنی با این همه مشغله باید برامون بسازه و با انجمن ورزش هم قاطی میشه.

من یه پیشنهاد بهتر دارم برای طرح جناب موفی لاین، چرا یه زیر انجمنی به این اسم در انجمن ورزش و سلامت درخواست نمیدین؟

هم راحتره و نیاز به هماهنگی کمتری داره و هم زیر انجمنی ها عین یه انجمن مستقل هست فقط عنوانش زیر انجمنی هست و تماما عین یه انجمن هست، اینطوری هم یه انجمن جدید برای ورزش های رزمی دارین، و هم زیر مجموعه انجمن ورزش هست و مطالبش قاطی نمیشه.

مدیر انجمن ورزش بیشتر از سیستم زیر انجمنی اطلاع دارن، ازشون درخواست کنین که در صورت صلاحدید درخواست زیر انجمنی ورزش های رزمی رو بدن، و شما و دیگر دوستان به خواسته خودتون برسین و یه انجمن پویا و فعال داشته باشیم.

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
يکشنبه 28/7/1387 - 11:55 - 0 تشکر 66110

همونطور که محمد عزیز شرایطی رو مطرح کردند ایجاد این انجمن به سادگی محقق نخواهد شد چرا که فوتبال دوست ها هم  مسلما به دنبال انجمن خواهند بود من فکر میکنم اگر تلاش ها و فعالیت ها در این بخش و انجمن ورزش ادامه بدید خیلی بهتر خواهد شد این بحث مثل مشکل ما در تعدد تاپیک با موضوعات یکسان هست همه یه حرف رو میزنن ولی دوست دارند تاپیک به اسم خودشون ثبت بشه من فکر میکنم اگر یک مقدار صبر و گذشت داشته باشیم می تونیم با هم کنار بیاییم این شلوغی ها به نفع هیچکس نیست ما اگر خیلی زرنگ باشیم انجمن هامون رو از این وضعیت سوت و کوری در بیاریم البته انجمن های فعال هم زیاد داریم و دوستان انصافا خیلی خوب دارند کار می کنند. ان شاء الله که موفق باشید

يکشنبه 28/7/1387 - 12:24 - 0 تشکر 66120

ایده ی خوبی است. من هم موافقم.

اما یک چیز نیاز دارد آن هم 7، 8 نفر دیگه مثل moffline که آشنا به ورزش های رزمی باشند در این انجمن فعالیت کنند.

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

يکشنبه 28/7/1387 - 23:8 - 0 تشکر 66274

او ه ... همه که موافقن ولی فکر کنم فقط موافقن بدون اینکه بقیه چیز ها رو در نظر بگیرن . اولا فکر نمی کردم بشه مثلا جودو رو تو اینترنت یاد گرفت ولی حالا که دوستان می گن ... چه عرض کنم !!! . انجمن هنر های رزمی ... چه نیازی هست وقتی انجمن ورزش و تندرستی رو داریم و بیاییم دوباره یه مشکل دیگه برای خودمون درست کنیم . مگه برای هر چیزی باید انجمن زد ؟!!! وقتی میگن ورزش خوب شامل همه ی ورزش میشه حالا شما بیا و تاپیک هنر های رزمی بزن و در موردش حرف بزن یا برای هر ورزش یه تاپیک جداگونه . من اصلا نیازی به این انجمن احساس نمی کنم . اما طرحی که قراره به زودی اجرا بشه می تونه راه گشا باشه و من فکر می کنم بتونیم زیر انجمنی به اسم هنر های رزمی داشته باشیم.

 با آرزوی موفقیت 

پنج شنبه 2/8/1387 - 11:5 - 0 تشکر 66926

سلام اتفاقا من در انجمن ورزش دنبال تایپییكی برای تكواندو میشگتم كه دیدم جاش خالیه  تا حالا فكر میكردم فقط خودم به خالی بودن جای چنین تایپییكی پی برده ام اما انگار دوستان ورزش دوست دیگری هم هستند   در مورد صحبت دیگر دوستان كه میفرمایند نمیشه به صورت مجازی یاد گرفت باید عرض كنم اتفاقا كلی سایت مفید وجود دارد كه حاوی  عكس و فیلم و متن برای آموزش میباشند

 
شيخ رجبعلي خياط فرمود: 

اگر ما به قدر ترسيدن از يک عقرب از عِقاب خدا بترسيم،

همه کارهاي عالم اصلاح ميشود
 
 
 
اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
 
جمعه 10/8/1387 - 22:27 - 0 تشکر 68167

به نام خدا

ســلام

دوستان توجه كنید كه صحبتهای من صرفا به معنی مخالفت با چنین انجمنی نیست. برای ایجاد هر انجمنی نیاز به ظرفیت كافی بین كاربران برای آن است. این نكته هم یاد آور بشه كه یك تایپیك بسیار متفاوت تر از یك انجمن هست. ضمن اینكه برای هر چیز مورد علاقه ای نمیشه كه یك انجمن ایجاد كرد. فكر می كنم توضیحاتی كه تو تایپیك قبلی دادم به اندازه كافی واضح بودند.

انشاالله بعد از راه افتادن زیر انجمنها و همچنین درصورت وجود آمدن ظرفیت های بیشتر و استقبال كاربران و دوستداران ورزشهای رزمی، امیدوریم شاهد ایجاد چنین بخشی در انجمنهای تخصصی تبیان باشیم.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 6/3/1389 - 17:2 - 0 تشکر 202532

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیكم

با توجه به این كه از تاریخ ایجاد این بحث چند وقتی هست میگذرد .از دوستان تقاضامندم كه نظرشان را درباره ایجاد این انجمن اعلام كنند.

موفق و موید باشید.

یا حق.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی