فرهنگ پایداری (بازدید: 605)
شنبه 27/7/1387 - 15:51 -0 تشکر 65955
بانك سوژه فرهنگ ایثار و شهادت

 

با توجه به رویكرد جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران در عرصه جریان سازی فرهنگی ، اداره كل انتشارات و اطلاع رسانی این نهاد اقدام به راه اندازی" بانك سوژه فرهنگ ایثار و شهادت" نموده است. این بانك به منظورارائه تسهیلات محتوایی برای بهره مندی فرهیختگان جامعه از جمله نویسندگان، پژوهشگران، هنرمندان و علاقمندان به عرصه ایثار و شهادت ایجاد گردیده است.  همچنین ایجاد بستر تولید آثار فرهنگی از جمله كتاب، فیلم ،نمایشنامه، پایان نامه و ...  از اهداف دیگر تشكیل این بانك میباشد. منابع استخراج سوژه های این بانك شامل : مركزاسناد ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر كشور، دوستان و بستگان شهدا و ایثارگران، تجمعات فرهنگی همچون جلسات نقد كتابهای حوزه ایثار و شهادت،شب خاطره و شب شعر و آثار مكتوب منتشرشده در حوزه ایثار و شهادت منابع مناسبی برای استخراج و ثبت سوژه های بكر و جدید می باشد.

 

بانك سوژه فرهنگ ایثار و شهادت 

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


چهارشنبه 22/8/1387 - 23:8 - 0 تشکر 70410

سلام

خیلی خوب است

انتظار داریم که بازم از کارا انجام بشه.

التماس دعا

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی