انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 1290)
يکشنبه 21/7/1387 - 20:45 -0 تشکر 64806
گردش سالم با دوستان تبیانی

با سلام

شما با گردش دسته جمعی  موافقید ؟ یه گردش فرهنگی ، یه گردش یا سرگرمی  ورزشی یا یه گردش تفریحی  یا چه عالی میشه که  زیارتی باشه و چه زیبا اگه  علمی باشه اصلا هر نوع گردشی که شما بخواید ، حالا برای گردش اگه با دوستان تبیانی باشید نظرتون چیه ؟

اینجا این پست رو قرار دادم برای برنامه های حقیقی انجمن برای فعالیتهای حقیقی و گروهی کاربران  که زیر نظر مدیریت انجمن و مدیران انجمنها انجام بشه . از همه ی دوستان می خوام شرکت کنند و پیشنهاد بدند و نظر و حتما انتقاد کنند تا به یک نتیجه برسیم .

منتظر نظر همه از همه ی شهرها هستم .

پیروز و سربلند باشید .

يکشنبه 21/7/1387 - 21:10 - 0 تشکر 64809

به نام مهربان پروردگارم

سلام

دوست گرامی، من مدت هاست تو ذهنم همچین برنامه ای هست... یک تور زیارتی در تهران

از حرم حضرت عبدالعظیم بگیرید تا امام زاده صالح....اما نکته ی خوبی که میتونیم بگنجونیم کشف! زیارت گاه های امام زاده های نه چندان معروف هست

خیلی برامون جالب میشه ها...گزارش رو هم در انجمن فرهنگ و هنر قرار میدیم... فقط مشکل هماهنگی وسیله و ایناشه که من نمیدونم ما به عنوان مسئول این طرح ها باید جورش کنیم یا نه....اگه این مشکل حل شه من همین فردا همه چیو هماهنگ میکنم!!

جانشین انجمن قرآن و عترت

anjoman.qoran@tebyan.org

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
يکشنبه 21/7/1387 - 21:33 - 0 تشکر 64814

با نام ویاد خدا

با سلام

حرف دلمو زدی محسن جون....

من می میرم برای گردش........

من بیشتر تفریحی رو می پسندم...جور بشه بریم كن یا داراباد یا ابعلی و .........تهران قربونش برم جای زیاد داره.....

درمورد وسیله هم  به نظرم اگه دوستان بتون یكی دوتاشون وسیله بیارن كار حله...من خودم مچلی نباشه میارم.....

البته كلا هر چی باشه من هستم زیارتی یا علمی و...........

منتظریم تا این تصیم عملی بشه

با تشكر

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


يکشنبه 21/7/1387 - 21:34 - 0 تشکر 64815

به نام خدا .. سلام

کار جالبیه مخصوصا اینکه تجربه یه بازدید گروهی رو هم داشتیم که خیلی خوب و به یاد موندنی بود

اگه عملی بشه عالیه !

شاد باشین

دوشنبه 22/7/1387 - 0:16 - 0 تشکر 64846

با سلام و تشکر از محسن عزیز کار خوبی که ستگی به همت همه بچه ها داره  به نظر من فرصت خوبی هست که چیزای بیشتری یاد بگیریم (از هم)

دوشنبه 22/7/1387 - 1:8 - 0 تشکر 64856

آنشرلی واقعا عالیه ، من که خیلی موافقم ، همیشه دوست داشتم به امام زاده های دور افتاده سر بزنم که هیچ کس بهشون هیچ توجهی نداره ، فقط یه مشکلی هست برای رفتن به این جور جاها چند تا چیز لازمه ( منظورم از چیز ، چیز نیستا چیزه ) اول اینکه هماهنگی های خیلی زیادی می خواد ، دوم اینکه زمان خیلی زیادی می خواد ، سوم اینکه وسیله ی نقلیه می خواد چهارم و پنجم هم داره که انشاءالله با همکاری همدیگه پیدا می کنیم در هر صورت امکان اجراش خیلی کمه ، اما در مورد تور زیارتی (یه مقدار خنده داره البته به خاطر اینکه یه مقدار سختش کردین ) از حرم حضرت عبدالعظیم تا امام زاده صالح من فکر می کنم جدا جدا برگزار بشه نیازی به ماشین گرفتن هم نیست و خود بچه ها مثل همین طرح سینما رفتن می تونند جورش کنند . یه آقا و خانم هماهنگی هم براش انتخاب می کنیم . خانم آنشرلی من به شما پیشنهاد می کنم این طرح رو حتما دنبالش رو بگیرین و به عنوان طرحی از انجمن های مذهبی اجراش کنید . ما از شما حمایت می کنیم . ( خوب با 120 رای موافق ، 119 رای ممتنع 119 رای  مخالف تصویب شد ، صلوات بفرستید  ) در مورد طرح کشف زیارتگاههای دور افتاده من واقعا پایه ام و وقتشو فعلا دارم البته اگه تابستان سال دیگه باشه همه وقتشو دارند میشه مثل طرحهای جهادی باشه می تونیم اصلا یک راهی رو پیدا کنیم که از طریق یک سازمان این کار رو انجام بدیم حتما پیگیر باشید ولی حتما باید برای عملی کردن اون طرح حمایت مالی و جانی بشیم اینو واقعیت دارم میگم همین طوری نمیشه .

جناب رج ادیت جان طرحهای تفریحی که کم خرج ترین طرحها هستند و حتما بعد در صورت تصویب نهایی و ارائه ی نظرات و نظارت کامل مدیر انجمنها خانم مهندس احمدی اجرا خواهند شد حتما در آن طرحها به جاذبه های تفریحی تهران خواهیم رفت البته شهرستانهای دیگر هم مد نظر هست که هماهنگی های آنها باید توسط خودشون انجام بشه در ضمن تمامی طرحها در صورتی که به هر دلیلی توسط خانم مهندس احمدی رد بشند به هیچ وجه عملی نمیشوند .

عشق آبی عزیز مطمئنا یکی از اصلی ترین اهداف این طرحها کسب تجربه است ، من متاسفانه در آن بازدید حاضر نبودم به دلایلی که بدشانسی می خونمش ولی حتما بازدید هایی نظیر بازدید های گذشته تکرار خواهند شد .

جناب مهدی 313 یادگیری از یکدیگر تنها در تعامل گروهی به دست می آید و مطمئن باش در این برنامه ها بچه ها بیشترین همکاری را با هم خواهند داشت و این تاپیک در واقع شروعیست برای گسترش این جور طرحها در بین بچه ها که در همین انجمن ارائه می شوند . اولیش رو که آنشرلی آغاز کرد و اگر سریع عمل کنند تا همین هفته ی دیگه اجرا هم میشه چون هیچ گونه مشکلی برای اجراش وجود نداشت و در مورد تفریحی که رج ادیت گفتند یه کمی به هماهنگی نیاز دارد که آن هم مشکلی نیست حل خواهد شد .

منتظر بقیه ی دوستان هستیم .

شاد باشید

دوشنبه 22/7/1387 - 7:48 - 0 تشکر 64879

به نام او که آرام قلب من است

به نام او که زندگیم برای او و هستیم فدای او

به نام او که بخشنده و مهربان است

محسن خسروی گرامی باز مجددا پیاده شید ما هم سوار شیم! بابا همچین میگید دور افتاده انگار من کجا رو گفتم... بابا همین تهران خودمون

یعنی شما ادعا میکنید همه ی امام زاده ها و زیارتگاه های تهران رو میشناسید؟ 

در نتیجه به اون هماهنگی های غولی که گفتید نیازی نیست....

نکته ی دوم ببینید سینما یه جائه....هر کی قرار میذاره میره.... اما من دارم میگم یه روز کامل رو اختصاص بدیم  به این برنامه

مثلا از صبح کله ی سحر تا نزدیکای غروب... بعدشم اینکه میگم وسیله داشته باشیم برای اینکه ...اوم...اینجوری بگم....شما میگید مثل برنامه ی سینما باشه...خب مثلا بگیم بچه ها ساعت 8 امام زاده صالح باشید...بعد از اونجا بگیم خب بچه ها حالا ساعت 11 فلان جا باشید...دوباره به همین ترتیب....اما اگه بشه مثل اردوهای مدرسمون یه اتوبوسی مینی بوسی!! ونی تاکسیی دوچرخه ای سه چرخه ایی چیزی داشته باشیم در اختیارمون خیلی راحت تر و خیلی شکیل تر میشه... میشه کاملا یه اردوی رسمی ....

مجده ی! دیگری هم بدم به دوستان از بعد از طرح جشن نفس در صدد برگزاری یک اردوی بازدید از خانه سالمندان بودم (مرتبط با انجمن قران و عترت و مبحث "پدرا،پدربزرگا،مادرا،مادربزرگا) که اونم میشه پیشنهادش رو رسما داد و عملیش کرد.

و یه مجده ی دیگه ای هم داشتم که فعلا زوده بگم!

یه نکته ای رو هم به شدت لازم میدونم بگم این که :همه ی این اردوها و بازدید ها تحت نظارت مدیر محترم سیستم هست.جزء طرح های حقیقی انجمن هاست و هیچ ربطی به قرارهای دوستانه و... نداره....

سپاس...

جانشین انجمن قرآن و عترت

anjoman.qoran@tebyan.org

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
دوشنبه 22/7/1387 - 9:42 - 0 تشکر 64895

خانم آن شرلی سلام من با پیشنهاد شما موافقم ولی یک پیشنهاد کم خرج تردارم اینکه علاقمندان به شرکت در این طرح بعد از ثبت نام به گروه های کوچک تقسیم بشن بعد هرگروه به یک اردو برن در پایان گزارش تصویری کار رو برای بقیه گروه ها روی سایت قرار بدن

نظرتون چیه ؟ اگر موافقید من هستم .

هنگامي که مقدمات نعمتها به شما مي رسد دنباله آن را به واسطه کمي شکر گزاري از خود دور نسازيد .
دوشنبه 22/7/1387 - 11:10 - 0 تشکر 64906

به نظر من چند جای دیدنی را به نظرسنجی بگذاریم.

بعد از انتخاب بهترین جا همگی با هم راهی گردش شویم.

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

دوشنبه 22/7/1387 - 11:52 - 0 تشکر 64914

محسن خسروی گرامی باز مجددا پیاده شید ما هم سوار شیم! بابا همچین میگید دور افتاده انگار من کجا رو گفتم... بابا همین تهران خودمون

بفرمایید بالا ما که پیاده ایم ! من اصلا باورم نمیشه ، ینی تو تهران امام زاده ی دور افتاده داریم !!! خیلی خوبه این طرح رو هر چی زودتر اجراش کنید در مورد وسیله ی نقلیه هم دو تا راه داریم ، اولین راه اینه که از تبیان در خواست کنیم ولی اگر درخواستمون برای امکانات رد شد به هر دلیلی باید وسیله ی نقلیه رو خودمون جور کنیم ، به نظر من میشه این طرح رو اجرا کرد و بهتون پیشنهاد میدم که پیشنهادش رو پس از بررسی مدیریتی در انجمن فرهنگ و هنر بزنید ، با این حساب این طرح شما هم تصویب شد . از شما این درخواست رو دارم که هر چه زودتر این طرح را به مرحله ی اجرا برسانید ، چون واقعا دلم می خواد که امام زاده های ناشناخته تهران رو کشف کنم حتما دوربین هم میارم تا فیلم هم بگیریم البته دوربین حرفه ای نیستا معمولیه نخندین ! بودجه همین قدر بوده هندی کم بیست سال پیش باید دستمون بگیریم . ( به امید دوربین دی وی دیجیتال ) بازدید از خانه ی سالمندان واقعا عالیه ، البته یکی از آشنایان این پیشنهاد رو بهم داده بود وقتی بحث بازدید از آسایشگاه جانبازان حبر تاپ انجمن بود . 

به نظر من چند جای دیدنی را به نظرسنجی بگذاریم. بعد از انتخاب بهترین جا همگی با هم راهی گردش شویم. 

دوست عزیزم گنجینه ، خیلی عالیه ، فکر خیلی خوبیه در برنامه هایی که می خوایم بچه ها رو به گردشها دعوت کنیم حتما نظر سنجی هم میذاریم ، البته بعضی از طرحها توسط دوستان پیشنهاد داده میشه ولی برای گردش های تفریحی حتما نظر سنجی میذاریم 

بچه ها سریع عمل کنید قراره کلی گردش بریما ، بچه های ایران بیایید و نظر بدین هر شهری می تونه برنامه داشته باشه ولی باید با خانم مهندس احمدی هماهنگ کنند و با مدیر انجمن مربوطه .

تا الان آنشرلی به قول خودمونینا ترکونده با طرحهاشون منتظر طرحهای شما هم هستم . 

بهترین باشید .

دوشنبه 22/7/1387 - 11:58 - 0 تشکر 64915

درمشهد هم برنامه ای گذاشته شود باتشکر

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی