ورزش و تندرستی (بازدید: 1226)
چهارشنبه 16/5/1392 - 0:27 -0 تشکر 629572
خبرهای ورزشی نیمه دوم مرداد ماه نود و دو

پیروزی مقتدرانه استقلال در هفته سوم

دیدار فجرسپاسی شیراز برابر استقلال با پیروزی مقتدرانه‌ی آبی‌ها به پایان رسید.

 

 

دیدار فجرسپاسی برابر استقلال از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر با برتری چهار بر دو استقلال برابر میزبانش به پایان رسید. آبی‌های پایتخت در این بازی، نمایشی خوب ولی در دفاع متزلزل نشان دادند. آنها در اکثر دقایق بازی، صاحب توپ و میدان بودند و در نهیات سه امتیاز دیدار را به سود خود کردند.

گزارش نیمه اول:

به گزارش ایسنا ،نیمه نخست دیدار استقلال برابر فجرسپاسی شیراز با برتری کامل آبی‌ها همراه بود اما در نهایت دو تیم با حساب یک بر یک به کار خود پایان دادند. نخستین فرصت بازی را استقلال روی شوت آندرانیک تیموریان بدست آورد. شوت سنگین این بازیکن از پشت محوطه جریمه استقلال با شوتی سنگین می‌رفت تا دروازه فجرسپاسی را باز کند که این شوت با عکس العمل خوب ویسی راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقیقه 11 این دیدار اینبار محمد مهدی نظری می‌توانست دروازه فجر را باز کند ولی ضربه او در داخل محوطه با واکنش خوب دروازه‌بان فجر، راهی کرنر شد. با اینحال این پایان فشار اولیه استقلال بر روی فجرسپاسی نبود و شوت محمد قاضی در دقیقه 14 می‌توانست طلسم دروازه فجر را بشکند که ضربه این بازیکن با واکنش دیدنی شیخ ویسی، راهی کرنر شد.

در ادامه بازی و درحالیکه فشار استقلال همچنان ادامه داشت، یک ضربه پنالتی در دقیقه 34 روی محمد مهدی نظری اعلام شد و این ضربه پنالتی را نکونام وارد دروازه فجرسپاسی کرد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 37 حمید جوکار با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه استقلال، از تک موقعیت نیمه نخست فجری‌ها گل ساخت و حساب کار را یک بر یک کرد.

گزارش نیمه دوم:

در نیمه دوم بار دیگر آبی‌های پایتخت فشار خود را بر روی دروازه فجرسپاسی ادامه دادند و خیلی زود هم به گل دوم رسیدند. محمد قاضی درحالیکه تنها دو دقیقه از آغاز نیمه دوم گذشته بود با شوتی سنگین از پشت محوطه جریمه فجرسپاسی، دروازه این تیم را باز کرد اما تنها شش دقیقه وقت لازم بود تا فجری‌ها گل تساوی را به ثمر برسانند. اشتباه امیرحسین صادقی با اشتباه جواد نکونام همراه شد تا محمد حیدری در دقیقه 53 درون محوطه جریمه استقلال، توپ را به راحتی وارد دروازه این تیم کند. در ادامه فجری‌ها فرصت زدن گل سوم را هم داشتند که با واکنش‌های خوب رحمتی نتوانستند به این هدفشان برسند تا آنکه در دقیقه 73 استقلال برای بار سوم دروازه فجرسپاسی را گشود. ارسال یک ضربه ایستگاهی از تیموریان برای منتظری و ضربه‌ی او برای عمران‌زاده، موجب شد تا این مدافع استقلال گل سوم را به ثمر برساند. در دقیقه 83 این دیدار، فرهاد مجیدی تیر خلاص را به فجری‌ها زد. او روی پاس خوب نکونام صاحب فرصت تک به تک شد و با یک ضربه دقیق دروازه فجرسپاسی را برای بار چهارم باز کرد اما این پایان کار نبود و در دقیقه 88 این دیدار، مظفری‌زاده برای فجرسپاسی یک ضربه پنالتی اعلام کرد که این ضربه را معدنچی این ضربه را با بی دقتی تمام روانه دروازه استقلال کرد و مهدی رحمتی به راحتی این توپ را دفع کرد تا کار با حساب چهار بر دو به پایان برسد.

گل‌ها:

نکونام (34)، قاضی (47)، عمران‌زاده (73) و مجیدی در دقیقه 83 برای استقلال و حمید جوکار (36) و محمد حیدری در دقیقه 53 برای فجرسپاسی به ثمر رساندند.

داوران:

سعید مظفری زاده- رسول فروغی - غلیرضا ایلدروم - حسین اکرمی

استقلال تهران:

سیدمهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، فردین عابدینی(حنیف عمران زاده 64) ، پژمان نوری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور(فرهاد مجیدی 68)، محمد قاضی و مهدی نظری (لاوره 90).

فجر سپاسی:

وحید شیخ ویسی،مصطفی صبری،سعید قزلچی،علیرضا جدیدی،محمد آفند،سیامک کوهنورد،مهرداد کریمیان ( مهرزاد معدنچی 77)،حمید جوکار،بهنام عسگرخانی،محمد حیدری و جابر انصاری.

در دیگر دیدار‌های هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر در رشت، نفت تهران مهمان داماش گیلان بود که در پایان نود دقیقه، دو تیم با تساوی یک بر یک، امتیازات را تقسیم کردند. تک گل این دیدار را وحید امیری در دقیقه 35 به ثمر رساند. دیدار راه آهن برابر ملوان هم با تساوی بدون گل به پایان رسید. در اصفهان، تراکتورسازی توانست با نتیجه چهار بر دو ذوب آهن را از پیش‌رو بردارد. گل‌های تراکتورسازی را ربیع خواه، ابراهیمی، علی کریمی و کریم انصاری‌فرد در دقایق 19، 32 ، 92 و 93 و برای ذوب آهن سپهر حیدری در دقیقه 63 و مهدی رجب زاده در دقیقه 71 به ثمر رساندند. در تبریز هم گسترش فولاد میزبان دیگر تیم اصفهانی، سپاهان بود که در پایان نود دقیقه گسترش فولاد در حالی که تا دقایق پایانی با یک گل از سپاهان پیش بود اما با گل دقیقه 91 محمد غلامی تیم اصفهانی از شکست گریخت. تک گل گسترش را مهدی قریشی در دقیقه هفتم به ثمر رساند.


در دیگر دیدار این هفته، صبای قم میزبان فولاد خوزستان بود که شاگردان حسین فرکی در پایان نود دقیقه موفق شدند با حساب یک بر صفر میزبان خود را از پیش‌روی بردارند. تک گل این دیدار را عبدلله کرمی در دقیقه 49 به ثمر رساند. در نهایت دیدار استقلال خوزستان برابر سایپا نیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.


دیگر دیدار این هفته را پرسپولیس برابر مس کرمان، روز چهارشنبه ساعت 22:15 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

چهارشنبه 16/5/1392 - 0:32 - 0 تشکر 629574

هفته سوم لیگ برتر؛

فرار سپاهان از شکست و پیروزی تراکتور

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر با توقف سپاهان و پیروزی تراکتورسازی آغاز شد.

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با شش دیدار آغاز شد.

به گزارش ایسنا، در رشت، نفت تهران مهمان داماش گیلان بود که در پایان نود دقیقه، دو تیم با تساوی یک بر یک، امتیازات را تقسیم کردند. تک گل این دیدار را وحید امیری در دقیقه 35 به ثمر رساند.

دیدار راه آهن برابر ملوان هم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در اصفهان، تراکتورسازی توانست با نتیجه چهار بر دو ذوب آهن را از پیش‌رو بردارد. گل‌های تراکتورسازی را ربیع خواه، ابراهیمی، علی کریمی و کریم انصاری‌فرد در دقایق 19، 32 ، 92 و 93 و برای ذوب آهن سپهر حیدری در دقیقه 63 و مهدی رجب زاده در دقیقه 71 به ثمر رساندند.

در تبریز هم گسترش فولاد میزبان دیگر تیم اصفهانی، سپاهان بود که در پایان نود دقیقه گسترش فولاد در حالی که تا دقایق پایانی با یک گل از سپاهان پیش بود اما با گل دقیقه 91 محمد غلامی تیم اصفهانی از شکست گریخت. تک گل گسترش را مهدی قریشی در دقیقه هفتم به ثمر رساند.

در دیگر دیدار این هفته، صبای قم میزبان فولاد خوزستان بود که شاگردان حسین فرکی در پایان نود دقیقه موفق شدند با حساب یک بر صفر میزبان خود را از پیش‌روی بردارند. تک گل این دیدار را عبدلله کرمی در دقیقه 49 به ثمر رساند. در نهایت دیدار استقلال خوزستان برابر سایپا نیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیگر دیدار این هفته را پرسپولیس برابر مس کرمان، روز چهارشنبه ساعت 22:15 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

چهارشنبه 16/5/1392 - 8:55 - 0 تشکر 629627


رأی کمیته انضباطی را قبول ندارم ولی مجبورم بپذیرم!فرهاد ظریف لیبروی تیم ملی والیبال پس از اعلام رأی تجدید نظر کمیته انضباطی به 2 جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فرهاد ظریف لیبروی تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: به هیچ عنوان رأی کمیته انضباطی را قبول ندارم ولی مجبور به قبول کردن آن هستم.

وی تصریح کرد: معمولاً کمیته انضباطی فدراسیون 2 الی سه بازیکن بزرگ را برای درس عبرت دیگر بازیکنان جریمه می کند.


وی تصریح کرد: من به خاطر حاشیه ای جریمه شدم که اصلاً در زمان وقوع آن در زمین حضور نداشتم و برای دادن تست دوپینگ از سالن خارج شده بودم در رأی اولیه مبلغ جریمه نقدی و مدت محرومیتم بیشتر بود مبلغ 500 هزار تومان برای تشکیل جلسه تجدید نظر صرفاً‌ به خاطر حفظ آبرویم پرداخت کردم ولی متأسفانه باز هم رأی کمیته انضباطی برعلیه من تغییر کرده است.


وی گفت: به نظر من کسانی که در حال حاضر در کمیته انضباطی حضور دارند بدون در نظر گرفتن شرایط خاص افراد و حواشی فقط به دنبال گرفتن پول از بازیکنان هستند.


لیبروی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص برگزاری مراسم های مختلف تجلیل و تقدیر از ملی پوشان از سوی ارکانهای مختلف اظهار داشت: چون کار بزرگی از سوی تیم ملی در طول مسابقات لیگ جهانی انجام شده عملکرد و بازتاب آن از سوی ارگانها حاکی از آن است که والیبالیست ها هم مانند فوتبالیستها در بازی مقابل استرالیا، یک کار تاریخی و بزرگ انجام دادند.


ظریف یادآور شد: در حال حاضر که سطح توقعات مردم از والیبال بالاتر رفته، کار فدراسیون سخت تر شده است، به طوری که ما اگر حتی یک ست هم به تیمهای بزرگ و صاحب نامی چون کره، ژاپن و چین واگذار کنیم مورد انتقاد قرار خواهیم گرفت، ولی بازیکنان تیم ملی نهایت تلاش خود را بکار می گیرند که مثل سنوات قبل بدون حاشیه و با هدفی بزرگ تمرین کنند و در مقابل حریفان نتیجه را به نفع خود پایان دهند.


وی در پاسخ به این سؤال که آیا تزریق پول باعث شیوع فرهنگ فوتبالی می شود یا خیر؟


گفت: من به هیچ عنوان نمی خواهم فوتبال را با والیبال مقایسه کنم چون فوتبال در تمامی کشورهای جهان یک برند محسوب می شود، ولی والیبال دارای شرایط متفاوتی است، مبالغ قرارداد ما از سوی باشگاههای خود، در طول مسابقات لیگ قابل قبول و در حد امرار معاش است.


وی تصریح کرد: به هیچ عنوان والیبالیست های ملی پوش به مادیات توجه ندارند اگر این چنین بود بعد از لیگ جهانی از مسئولان گله می کردیم که چرا حواله های ماشین به مرحله اجرا در نیامد؟ وظیفه اصلی ما خوشحال کردن دیگران است.

چهارشنبه 16/5/1392 - 9:5 - 0 تشکر 629629

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال:  برخورد جدی با تیم های متخلف خواهیم کرد

اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: باز هم چنین شاهد بد اخلاقی هایی اینچنین باشیم برخورد جدی با باشگاههای متخلف خواهیم کرد و حداقل 2 امتیاز از این تیم ها کسر می شود.

وی افزود: از سال گذشته که جریمه های مالی و سایر تنبیهات تیم در نظر گرفتیم احساس کردیم که کارساز نبوده و آن گونه که باید بازدارنده نیست، لذا بعد از فصل گذشته و در شروع فصل جدید در هفته های اول و دوم به امید اینکه شاید جلسات فرهنگی قبل از لیگ مؤثر واقع شود و باشگاه ها به رسالت فرهنگیشان عمل بکنند منتظر ماندیم که ببینیم آیا واقعاً شرایط بی اخلاقی ها که در فصل گذشته به خصوص در هفته های اول تکرار می شد مؤثر بوده یا نه که متأسفانه هفته اول هم که سپری شد متوجه شدیم که هیچ ارتقایی در روند آن دیده نمی شود و جلسات کمیته فرهنگی و اقدامی که باشگاه ها انجام دادند حتی تمهیداتی که قبل از شروع لیگ مدیریت در باشگاه برای چنین مواردی پیش بینی کرده بوده است مؤثر واقع شد.

وی تصریح کرد: مجبور شدیم بعد از هفته اول و قبل از هفته ی دوم یک اطلاعیه 16 ماده ای صادر کنیم و در یکی از ماده های آن هم تأکید شده که برخورد جدی باید با فحاشی ها انجام بگیرد که محرومیت و کسر امتیاز هم در آیتم های 16 گانه آورده شده است و آیین نامه حتی سالهای گذشته هم این برخورد را پیش بینی کرده است.

وی تأکید کرد: در آیین نامه انضباطی فیفا و هم آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ایران هم برخورد با متخلفان درج شده است. در هفته ی دوم وقتی در سه بازی مقامات فحاشی های رکیکی را گزارش کردند. حتی در بازی کم تماشاگر سایپا، راه آهن هم در گزارش بازی نوشته شده بود علیرغم اینکه عده قلیلی بودند که اعتراض به داوری را با این الفاظ رکیک نسبت به داور بروز دادند، تصمیم گرفتیم برخورد جدی که قطعاً نوع مجازات آن باید فرق کند را اعمال کنیم.

وی اذعان داشت: ما مطمئن هستیم که در هر رأیی که به ضرر افراد صادر می شود دو برخورد صورت می گیرد، یکی اینکه افرادی به آن اعتراض می کنند و راه قانونی و منصفانه ای است. البته برخی از اهالی فوتبال استاد تخریب هستند و زمین و زمان را به هم می دوزند تا رأی را به نفع خودشان تغییر دهند.

وی ادامه داد: جالب است یک باشگاهی اصرار دارد که مسئولیت تماشاگر را باشگاه نباید بپذیرد و معتقد است اگر تماشاگر خطا کرد نباید پای باشگاه بنویسند در حالی که در الفبای آیین نامه ی انضباطی فیفا هم به صراحتاً آمده است که باید تماشاگران منصوب به هر تیم اگر تخلفی داشته باشند آن تیم باید توبیخ شود، حتی اگر نتوانیم تشخیصی دهیم که کدام تماشاگر بوده این تخلف به گردن میزبان می افتد.

حسن زاده اذعان داشت: در شأن یک مدیر و حتی طرفداران یک تیم نیست که ناجوانمردانه به تخریب بپردازند. هر کس اعتراضی به آیین نامه دارد میتواند از طریق مراجع قانونی به آن مورد رسیدگی کند. در شأن مدیریت باشگاه استقلال و شخص فتح اله زاده نیست. قلعه نویی هم خیلی بالاتر از آن است که بخواهد لج کند. البته واکنش بعد از رأی همیشه به این صورت بوده است که وقتی در دادگستری هم رأیی صادر می شود فردی که به ضررش رأی می دهند یک حرفی می زند تا از خودش دفاع کند اما در یک جو منصفانه مطمئناً نظر فتح اله زاده می تواند سازنده باشد.

نظر ما به نظر قلعه نویی و درودگر نزدیک است و فکر می کنم آنها هم مایل هستند افکار رکیک از فوتبال رخت بربندد، به خصوص اینکه ایران قرار است میزبان بازی های بین المللی باشد و ما روی فوتبال جام ملت ها هم حساب باز می کنیم منتهی اصل قضیه این است که ما باید نگاه ها معترضانه باشد نه تخریبی که این کار به دور از انصاف است ضمن اینکه هرج و مرج و تخریب و صحبت هایی که اعتراض حقوقی به آن می شود از هیچ کس پذیرفته شده نیست.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تأکید کرد: همانطوری که ما به قانون عمل کردیم و رأی را صادر کردیم، آنها هم در اعتراض به آن باید از راه قانونی وارد شوند. از رسانه ها هم می خواهیم که حفظ جلوه های مثبت این کار را ببینند.

وی تصریح کرد: تماشاگران سایپا با هر تصمیم داور که علیه سایپا اعمال می شد اعتراض می کردند. این مهم نیست که یک تیم 70 هزار نفر تماشاگر داشته باشد یا 70 نفر تماشاگر مهم این است که سایپا میزبان این بازی بوده است و اگر هم اتفاقی در آنجا رخ دهد قانون سایپا را مقصر می داند.

وی در خصوص نصیرزاده افزود: نصیرزاده به لحاظ سنش و حضورش در فوتبال قابل احترام است ولی ایشان حرفها را طوری بر زبان می آورد که عده ای از آن به نفع خود استفاده می کنند. وی اگر در مقام رأی دهنده باشد نمی تواند به این صراحت صحبت کند. یک بار برای باشگاهی لایحه می نویسد و می گوید باشگاه در این مورد حق دارد بعد از ظهر همان روز عکس آن صحبتش قانون می دهد.

نصیرزاده در خصوص صحبت های صالحی خاطرنشان کرده که کسر امتیاز در ماده 12 به صراحت آمده است. البته من در جریان گفته های صالحی نیستم اما طرح پرونده در کمیته استیناف لازمش این است که باشگاهی که رأی به ضررش صادر شده و در ضمن قابل اعتراض هم هست ابتدا باید با به جریان انداختن پرونده اش تشریفات آن را انجام دهد و سپس پرونده به استیناف برود.

ما در رأی صادر شده دخالتی نداریم و باز هم صد در صد رأی خواهیم و صلابت خودمان را حفظ می کنیم مطمئناً باید با قاطعیت بیشتری به کارمان ادامه دهیم و برخوردهای جدی داشته باشیم حتی یک امتیاز یا دو امتیاز بلکه بیشتر از آن هم در صورت چنین برخوردهایی خواهیم داشت.

چهارشنبه 16/5/1392 - 11:7 - 0 تشکر 629717

سپاس از دوستان گلم

پنج شنبه 17/5/1392 - 10:40 - 0 تشکر 630193


ساختار دفاعی استقلال باید ترمیم شود


کارشناس فوتبال كشورمان گفت: سیستم دفاعی استقلال باید ترمیم شود چرا که در این سه بازی عملکرد خوبی نداشته است.

محمد خرمگاه در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: خوردن 5 گل در سه بازی نمی تواند عملکرد خوبی برای خط دفاعی استقلال باشد و آبی ها باید برای بازی های بعد خط دفاعی خود را ترمیم کنند.

كارشناس فوتبال كشورمان در ادامه اضافه کرد: قابل پیش بینی بود که تیم جوان فجر سپاسی مقابل استقلال خوب ظاهر شود و دست و پا بسته بازی نخواهد کرد.

بازیکن سابق استقلال بیان کرد: در نیمه اول بازی گره خورده بود ولی استقلال با تجربه بازیکنان و تعویض های طلایی قلعه نوعی توانست بازی را به نفع خود به پایان ببرد.

خرمگاه تصریح کرد: خط حمله استقلال عملکرد خوبی داشته است و این نشان می دهد که همه بازیکنان استقلال در خط حمله میل به گل زنی دارند همان طور که عمران زاده مدافع استقلال توانست استقلال را به گل برساند.

وی در ادامه افزود: بهتر است استقلال تفکرات خود را عوض کند یعنی آبی ها با این سیستم نمی توانند بازی های قابل قبولی از خود به نمایش بگذارند و این برای استقلال خوب نیست چون بازیکنان قابلی دارد.

بازیکن سابق استقلال در ادامه گفت: استقلال باید هرچه سریع تر به هماهنگی برسد چرا که بازی های سخت تری را پیش رو خواهد داشت و اگر نتوانند به هماهنگی برسد، نمی تواند نتایج خوبی را کسب کند.

خرمگاه بیان داشت: استقلال شرایط دشواری را خواهد داشت و بازی با حریف تایلندی اوج دشواری خواهد بود و آن وقت است که دیگر جای اشتباهات نیست و استقلال باید بازی به بازی از اشتباهات کم کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم استقلال با نفرات خوب و کادر فنی مجرب و خوبی که دارد بتواند در لیگ برتر موفق باشد و در جام باشگاه های آسیا سومین ستاره را به پیراهن خود ببیند و اضافه کند.

پنج شنبه 17/5/1392 - 10:43 - 0 تشکر 630194

مسابقات جهانی مسكو اوج رقابت هاست

دونده 20 کیلومتر پیاده روی گفت: تقریباً می شود گفت تمام افرادی که در مسابقات جهانی شرکت می کنند به نوبه خود قهرمان هستند.
رحیمیان  گفت: این مسابقات اوج مسابقات دو و میدانی جهان است که تمام بزرگان دنیا وجود دارند و همه با قدرت بالا حضور خواهند داشت.

دونده 20 کیلومتر پیاده روی گفت‌: تمام این افرادی که در مسابقات جهانی شرکت می کنند به نوبه ای قهرمان هستند.

وی ادامه داد: قول مدال را نمی دهم ولی قول این را می دهم که به نتیجه بسیار خوبی را بدست بیاورم و هر چه در توان دارم را به کار خواهم گرفت.

رحیمیان در پایان اظهار داشت: امسال بخاطر گرمای شدید تهران کمی از روند تمرینات را کند کرد که در حال حاضر وضعیت خوبی دارم.

پنج شنبه 17/5/1392 - 13:40 - 0 تشکر 630278

از خبرهای خوبتون ممنونم

شنبه 19/5/1392 - 13:0 - 0 تشکر 630787

پیروزی بایرن‌ در آغاز فصل جدید بوندسلیگا

بایرن‌مونیخ در نخستین دیدار فصل جدید بوندسلیگا موفق شد با نتیجه 3 بر یک مونشن‌گلادباخ را با شکست بدرقه کند. این نخستین بازی باواریایی‌ها با هدایت پپ گوآردیولا در بوندسلیگا بود.

فصل جدید رقابت‌های بوندسلیگا با پیروزی خانگی بایرن‌مونیخ برابر بوروسیامونشن‌گلادباخ آغاز شد.

به گزارش ایسنا،در این دیدار که در ورزشگاه آلیانس‌آره‌نا برگزار شد، شاگردان پپ گوآردیولا خیلی زود برتری خود را بر حریفشان دیکته کردند. آرین روبن، گلزن هلندی بایرن‌مونیخ موفق شد در دقیقه 12 اولین گل این فصل بوندسلیگا را به ثمر برساند تا بایرن از حریفش پیش بیفتد. ماریو ماندژوکیچ، مهاجم کروات سه دقیقه بعد موفق شد گل دوم بایرن را به ثمر برساند تا اختلاف دو برابر شود.

در دقیقه 40 گلادباخ یکی از ‌گل‌های خورده را پاسخ داد. دانته مدافع برزیلی بایرن‌ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بایرن اولین گل فصل را از یک بازیکن خودی دریافت کند.

در نیمه دوم بایرنی‌ها باز‌ هم توپ و میدان را در اختیار گرفتند. در دقیقه 67 داور مسابقه خطای هند آلوارو دومینگس را پنالتی تشخیص داد اما توماس مولر قدر این فرصت را ندانست ولی داوید آلابا در برگشت این توپ را وارد دروازه گلادباخ کرد تا این بازی در نهایت با برتری 3 بر یک باواریایی‌ها به پایان برسد.

سایر بازی‌های هفته اول بوندسلیگا امروز و فردا برگزار می‌شود. برنامه آنها به این شرح است:

شنبه

هرتابرلین - اینتراخت‌فرانکفورت

هوفنهایم - نورنبرگ

بایرلورکوزن - فرایبورگ

اینتراخت براونشوایگ - وردربرمن

آوگسبورگ - بوروسیادورتموند

هانوفر - ولفسبورگ

یکشنبه

ماینتس - اشتوتگارت

شالکه - هامبورگ
فصل جدید رقابت‌های بوندسلیگا با پیروزی خانگی بایرن‌مونیخ برابر بوروسیامونشن‌گلادباخ آغاز شد.

به گزارش ایسنا،در این دیدار که در ورزشگاه آلیانس‌آره‌نا برگزار شد، شاگردان پپ گوآردیولا خیلی زود برتری خود را بر حریفشان دیکته کردند. آرین روبن، گلزن هلندی بایرن‌مونیخ موفق شد در دقیقه 12 اولین گل این فصل بوندسلیگا را به ثمر برساند تا بایرن از حریفش پیش بیفتد. ماریو ماندژوکیچ، مهاجم کروات سه دقیقه بعد موفق شد گل دوم بایرن را به ثمر برساند تا اختلاف دو برابر شود.

در دقیقه 40 گلادباخ یکی از ‌گل‌های خورده را پاسخ داد. دانته مدافع برزیلی بایرن‌ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بایرن اولین گل فصل را از یک بازیکن خودی دریافت کند.

در نیمه دوم بایرنی‌ها باز‌ هم توپ و میدان را در اختیار گرفتند. در دقیقه 67 داور مسابقه خطای هند آلوارو دومینگس را پنالتی تشخیص داد اما توماس مولر قدر این فرصت را ندانست ولی داوید آلابا در برگشت این توپ را وارد دروازه گلادباخ کرد تا این بازی در نهایت با برتری 3 بر یک باواریایی‌ها به پایان برسد.

سایر بازی‌های هفته اول بوندسلیگا امروز و فردا برگزار می‌شود. برنامه آنها به این شرح است:

شنبه

هرتابرلین - اینتراخت‌فرانکفورت

هوفنهایم - نورنبرگ

بایرلورکوزن - فرایبورگ

اینتراخت براونشوایگ - وردربرمن

آوگسبورگ - بوروسیادورتموند

هانوفر - ولفسبورگ

یکشنبه

ماینتس - اشتوتگارت

شالکه - هامبورگ

شنبه 19/5/1392 - 13:0 - 0 تشکر 630788

آغاز هفته اول لیگ دسته یک کشتی

هفته اول لیگ دسته یک کشتی آزاد، جام خلیج‌فارس از ساعت 17 امروز (شنبه) در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد.

به نقل از فدراسیون کشتی، برنامه این رقابت‌ها و اسامی داوران و ناظران هفته اول لیگ دسته یک کشتی آزاد به شرح زیر است:

گروه یک:

شهدای ساری - لوازم خانگی حاجی‌زاده گنج‌افروز (میزبان ساری - سالن سیدرسول حسینی)

ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: سیدجواد رفوگر (تهران)

نماینده فدراسیون و رییس هیأت کشتی مازندران: اصغر ثمربخش

هیأت ژوری: عین‌الله محمدی (تهران)

داوران: سیدمحمدعابد هاشمی‌نسب (تهران)، ناصر فروتن (تهران)، ناصر مرادی‌راد (تهران)

وحدت رشت - شهید هاشمی‌نژاد (میزبان رشت - سالن تختی)

ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: عباس جان‌محمدی (تهران)

نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی استان گیلان: نقی هدایتی

ژوری: سیدعلی سیدگرمرودی (اردبیل)

داوران: جواد کریمی (تهران)، علی‌اکبر انصاری (تهران)، ابوالفضل سبزعلی (تهران)

پاس قوامین (ناجا) - نساجی مازندران (میزبان تهران – سالن شهدای هفتم تیر)

ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ: رحیم جدی (تهران)

نماینده فدراسیون و سرپرست هیأت کشتی استان تهران: نقی کلانتری

رئیس سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: محمدابراهیم امامی (تهران)

هیأت ژوری: اردوان صاحب (خوزستان)

داوران: محمد عادل‌پور (زنجان) - اصغر محمدی (تهران) - اکبر نصیری (زنجان)

گروه دو:

گروه ساختمانی کفایتی - بصیر فریدون‌کنار (میزبان مشهد - سالن شهید بهشتی)

ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: حجت‌الله گودرزی (تهران)

نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی خراسان رضوی: علی بامشکی

هیأت ژوری: احمد حاج‌آقاپور (تهران)

داوران: سیدمحمد افتخاریان (البرز)، ایرج منصوری (تهران)، امیرحسین رهنما (سمنان)

فولاد ماهان سپاهان - شهدای شیرگاه (میزبان اصفهان سالن 17 شهریور)

ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: یعقوب‌علی فخر مقدم (خراسان رضوی)

نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی استان اصفهان: علیرضا میرواحدی

هیأت ژوری: احمد دامغانی‌نژاد (تهران)

داوران: عباس شجاعی (فارس)، بابک امجدی (تهران)، منصور کیانی (کرمانشاه)

در این هفته هیات کشتی رستم‌کلا در گروه دوم استراحت دارد.

شنبه 19/5/1392 - 13:0 - 0 تشکر 630789

سپاهان امروز پشت درهای بسته تمرین می‌کند

تیم فوتبال سپاهان اصفهان برای دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز امروز پشت درهای بسته تمرین می‌کند.
در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، فردا سپاهان و تراکتورسازی در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش فارس،سپاهانی ها برای نظم بیشتر و انجام کارهای تاکتیکی بدون دغدغه، دیروز تمرین خود را پشت درهای بسته انجام دادند.

شاگردان زلاتکو کرانچار امروز آخرین تمرین خود را از ساعت18 و 30 برگزار می کنند که طبق تصمیم سرمربی این تیم تمرین امروز نیز پشت درهای بسته انجام خواهد شد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی