ورزش و تندرستی (بازدید: 1200)
جمعه 21/4/1392 - 18:21 -0 تشکر 620881
امشب ساعت 21:ایران - آلمان؛ پدیده مقابل پدیده!

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان روز‌های جمعه و شنبه در سال 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران در نهمین دیدارش در لیگ جهانی، از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم آلمان می رود. آلمان دهمین تیم رده بندی جهانی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تیم های آلمان و ایران امشب و فردا، آخرین بازی های گروه دو لیگ جهانی والیبال را در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می کنند.
هر دو تیم، چهار پیروزی و چهار شکست را در بازی های قبلی پشت سرگذاشته اند اما آلمان با 14 امتیاز چهارم است و ایران با 12 امتیاز در رده پنجم قرار دارد. به این ترتیب تیم ها شانس صعود به نیمه نهایی را ندارند، اما برای حضور در بازی های رده بندی به کسب امتیازات این دو بازی نیاز دارند.

* "توفیق بودایا" از تونس و "لو ون شن" از چین به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت دو بازی ایران و آلمان را بر عهده خواهند داشت. همچنین کوئین تانا از کشور اسپاینا به عنوان ناظر فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) نظارت بر این دیدار را بر عهده خواهد داشت.

* خولیو ولاسکو اسامی 12 بازیکن را به منظور رویارویی با تیم ملی والیبال آلمان اعلام کرد. بر این اساس سعید معروف، مهدی مهدوی، محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد ظریف، امیر غفور، شهرام محمودی، حمزه زرینی، پوریا فیاضی، علیرضا جدیدی، علیرضا مباشری و رحمان داوودی 12 بازیکن تیم ملی ایران در دو بازی روز جمعه و شنبه مقابل آلمان خواهند بود.

* تیم ملی والیبال ایران در بازی نخست با لباس سفید به مصاف آلمان خواهد رفت و در بازی دوم نیز قرمز پوش می شود.

 

جمعه 21/4/1392 - 18:23 - 0 تشکر 620882

نتایج  و برنامه بازی های تیم ایران در لیگ جهانی:
17 خرداد: روسیه 3-0 ایران
18 خرداد: روسیه 3-1 ایران
31 خرداد: ایران 2-3 صربستان
2 تیر: ایران 3-2 صربستان
7  تیر: ایتالیا 1-3 ایران
9 تیر: ایتالیا 3-2 ایران
14 تیر: کوبا 2-3 ایران
15 تیر: کوبا 1-3 ایران
21 تیر: ایران - آلمان
22 تیر: ایران - آلمان

جدول:
1- روسیه        10 بازی  7 برد 3 باخت  19 امتیاز
2- ایتالیا          10          7      3          19
3- صربستان    10          5      5          16
4- آلمان          8             4      4          14  
5- ایران          8             4      4          12  
6- کوبا           10          1      9          4  

جمعه 21/4/1392 - 18:23 - 0 تشکر 620883

اسامی ملی‌پوشان والیبال برای نبرد با ژرمن‌ها

خولیو ولاسکو اسامی 12 بازیکن تیم ملی ایران را برای دیدار مقابل آلمان اعلام کرد.

خولیو ولاسکو که همواره بر داشتن 22 بازیکن آماده در تیم ملی در مسابقات لیگ جهانی والیبال تاکید داشته پس از بازگشت از کوبا اسامی 12 بازیکن را به منظور رویارویی با تیم ملی والیبال آلمان اعلام کرد.

به گزارش ایسنا،سعید معروف، مهدی مهدوی، محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد ظریف، امیر غفور، شهرام محمودی، حمزه زرینی، پوریا فیاضی، علیرضا جدیدی، علیرضا مباشری و رحمان داوودی 12 بازیکن تیم ملی ایران در دو بازی روز جمعه و شنبه مقابل آلمان خواهند بود.

فرهاد قائمی که در دیدار مقابل صربستان مصدوم شده بود، باز هم نمی‌تواند ایران را همراهی کند.

تیم‌ملی والیبال ایران در آخرین رقابت خود در لیگ جهانی والیبال، در دو بازی به مصاف آلمان می‌رود. نخستین دیدار ساعت 21 روز جمعه برگزار خواهد شد و بازی دوم شنبه برگزار می‌شود.

ایران هم اکنون با 12 امتیاز در مکان پنجم گروه خود قرار دارد و شانسی برای صعود ندارد، اما می‌تواند با دو پیروزی (حتی 3 بر 2 ) مقابل آلمان بالاتر از این تیم و صربستان در رده سوم گروه قرار بگیرد. آلمان با 14 امتیاز یک پله بالاتر از ایران ایستاده و در صورت پیروزی 3 امتیازی در هر دو بازی مقابل ایران به مرحله نهایی رقابتها راه پیدا می‌کند.

جمعه 21/4/1392 - 18:24 - 0 تشکر 620884پخش با تاخیر سریال «مادرانه»

دیدار والیبال ایران و آلمان از شبکه سه پخش می‌شود

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان از شبکه سه سیما به صورت زنده پخش خواهد شد.خبرگزاری فارس: دیدار والیبال ایران و آلمان از شبکه سه پخش می‌شود


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان روزهای جمعه و شنبه از ساعت 21 در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی و در سالن 12 هزار نفری آزادی برابر هم قرار می‌گیرند.


این دیدار به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و سریال مناسبتی «مادرانه» که برای ماه مبارک رمضان به کارگردانی جواد افشار ساخته شده است در روز‌های جمعه و شنبه پس از مسابقه والیبال ایران و آلمان روی آنتن خواهد رفت.

جمعه 21/4/1392 - 18:25 - 0 تشکر 620885

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی والیبال ساعت 21 روزهای 21 و 22 تیر ماه در سالن آزادی تهران به مصاف آلمان خواهد رفت. جدال این دو تیم به نوعی مصاف پدیده دوره گذشته با شاگردان ولاسکو، پدیده این دوره از رقابت‌ها است.

به گزارش فارس، آلمان‌ها که پدیده لیگ جهانی در سال گذشته را به خود اختصاص داده بودند و امسال هم یکی از شانس‌های صعود به مرحله نهایی محسوب می‌شوند قطعا برای پیروزی بر شاگردان ولاسکو وارد تهران خواهند شد.

* آلمان‌ها در تهران دنبال بلیت آرژانتین

شاگردان ویتال هینن، سرمربی ژرمن‌ها پیش از رویارویی با ایران با کسب 14 امتیاز از 8 بازی خود در رده چهارم جدول رده‌بندی گروه دوم قرار دارند و می‌توانند در صورت پیروزی بر ایران، آن هم در سالن 12 هزار نفری آزادی همراه با ایتالیا مسافر آرژانتین (میزبان مرحله نهایی) شوند.

تیم ایران هم در نخستین حضورش توانسته خود را به عنوان یک مدعی مطرح کند و از 8 بازی خود توانسته 12 امتیاز کسب کند. شاگردان ولاسکو با نتایجی که برابر ایتالیا و کوبا و حتی صربستان کسب کردند نشان دادند که زنگ تفریح حریفان نیستند و می‌توانند بر هر حریفی غلبه کنند و حال باید ماند و دید که چه نتیجه‌ای در بازی ایران و آلمان رقم خواهد خورد.

چشم روس‌ها که بازی‌هایشان تمام شده و با 19 امتیاز از 10 بازی خود در جایگاه دوم قرار دارند به بازی ایران و آلمان است تا اگر ژرمن‌ها نتوانستند از ایران امتیاز بگیرند، جشن صعود به مرحله نهایی برپا کنند.

* ژرمن‌ها در فکر رسیدن به اوج

والیبال آلمان در یکی از بهترین دوران خود قرار دارد؛ آنها پس از کسب عنوان پنجم رقابت‌های المپیک 2012 لندن حالا تصمیم دارند با هدایت هینن برای نخستین بر خود را برای حضور در مرحله نهایی لیگ جهانی آماده کنند.

ژرمن‌ها پس از 37 سال انتظار سرانجام در سال 2008 وارد رقابت‌های المپیک شدند؛ در آن زمان مکولسو، سرمربی آلمان‌ها بود که در حال حاضر خود را بازنشسته کرده است. در زمان وی تیم والیبال آلمان یکی از تیم‌های مطرح دنیا بود و توانستند در مسابقات قهرمانی جهان نهم شوند و در رقابت‌های قهرمانی اروپا مقام پنجم را به خود اختصاص دادند.

این تیم توانست در سال 2009 قهرمان لیگ اروپا شود و جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در سال 2010 و همچنین لیگ جهانی را کسب کند. ژرمن‌ها در سال 2009 هم مقام ششم رقابت‌های قهرمانی اروپا را از آن خود کردند.

* هینن بلژیکی خیال‌های بزرگی در سر دارد

ویتال هینن که مربی تیم DVV بوده است در سال 2012 توانست تیم ملی آلمان را به جایگاه پنجم مسابقات المپیک لندن برساند که این مقام برای نخستین بار در تاریخ آلمان‌ها کسب شد.

هینن بلژیکی بعد از برکناری لوزانو توانست تیم قدرتمندی بسازد که حتی در مسابقات مقدماتی اروپا بالاتر از بلغارها راهی المپیک لندن شد و در این دوره از لیگ جهانی هم خیال‌های بزرگی در سر دارد.

وی تصمیم دارد حالا تیمش را برای درخشش در لیگ جهانی آماده کند و برای شروع این درخشش باید از سد تیم قدرتمندی به نام ایران عبور کند. هینن مربی مستعدی است که توانایی صحبت کردن به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، هلندی و آلمانی را دارد.

* ایران و آلمان؛ بدون سابقه رویارویی رسمی!

آلمان‌ها نیز به رغم اینکه خیلی‌ها روی این تیم در جمع بزرگان جهان حساب باز نمی‌کردند با 10 دوره حضور در لیگ جهانی نشان داده‌اند که تیم کم تجربه‌ای نیستند؛ خصوصاً آن که آنها در سال‌های اخیر به عنوان یک پدیده در والیبال اروپا و جهان نتایج بسیار ارزشمندی گرفتند. ژرمن‌ها به رغم نداشتن گروزر و آندرا کاپیتان قدیمی خود با ستارگانی چون شوبس، بیوگراپی و مارکوس بوم چشم به صعود دارند؛ ایران و آلمان تاکنون بازی رسمی مقابل هم در بزرگسالان نداشته‌اند و تنها رویارویی دو تیم مربوط به جام واگنر لهستان است که ایران 3 بر صفر باخت.

* سه بازیکن کلیدی و نقشه ولاسکو برای مهار ستاره‌ها

دنیس کالیبردا، بازیکن شماره 6 این تیم به همراه مارکوس بوم، بازیکن شماره 8 آلمان‌ها از مهره‌های کلیدی آنها هستند. البته ژرمن‌ها پاسور بسیار خوبی به نام لوکاس کامپا، بازیکن شماره 11 دارند که در رده چهارم بهترین پاسور‌های لیگ جهانی قرار دارد. بدون شک ولاسکو و همکارانش به خوبی آنها را آنالیز خواهند کرد و نکات مهم برای مهار این بازیکنان را به شاگردانش گوشزد خواهد کرد.

آلمانی‌ها کندتر از روس‌ها و کوبایی‌ها هستند. تیمشان هم تیم‌تر از صربستان و روسیه و ایتالیا نیست، البته این شانس را دارند که به مرحله نهایی صعود کنند. ما در تاریخ والیبال‌مان با آلمان بازی نکرده‌ایم؛ آن‌ها چون شانس صعود دارند، خطرناک هستند.

جمعه 21/4/1392 - 18:26 - 0 تشکر 620886

آلمان را بهتر بشناسیم؛


آشنایی با آخرین حریف دور مقدماتی ایران در لیگ جهانیتیم ملی والیبال کشورمان امشب ساعت 21:00 به مصاف تیم ملی والیبال آلمان می رود که در متن با والیبال این کشور بیشتر آشنا شوید.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، تیم ملی والیبال مردان آلمان علی رغم آنکه بعد از فروپاشی دیوار برلین دو باره آلمان متحد نام گرفت تا قبل از آن تحت عنوان آلمان شرقی صاحب فتوحات بزرگی در والیبال جهان در دهه 70 میلادی شد که از برجسته ترین این عناوین می توان از قهرمانی در جام جهانی 1969 ، کسب مدال نقره در بازی های المپیک 1972مونیخ و کسب مدال طلای قهرمانی جهان در سال 1970 یاد کرد . البته در آن دوران معروف به جنگ سرد ، بخش غربی آلمان طرفدارغرب بیشتر در فوتبال و ورزش های میدانی مطرح بود تا والیبال و بسکتبال که بخش شرقی متاثر از شرق در این رشته ها در زمره قدرت های تراز اول جهان بود . به هر روی ژرمن ها در دو دهه اخیر تلاش زیادی کردند و با سرمایه گذاری گسترده در صدد بر آمدند تا در والیبال و بسکتبال هم همانند فوتبال و هندبال خود را مطرح سازند .آنها با وجود رشد و پیشرفت خوب در سال های اخیر و جذب مربیان خارجی سرشناس از جمله رائول لوزانو آرژانتینی که پس از سه سال کار جای خود را هم اکنون به ویتال هنین بلژیکی داده و همچنین با اعزام بازیکنان نخبه شان به لیگ های اروپایی در هر چه نزدیک کردن خود به جمع قافله پیشتازان کنونی والیبال دنیا تا حدود زیادی موفق بوده اند . تیم کنونی آلمان نیز پس از بازی های المپیک 2012 لندن مثل اکثر تیم های مطرح دنیا ، تغییراتی در برخی از پست ها داشته و دست به جوانگرایی زده است . با این وجود این تیم در این دوره از لیگ جهانی تا قبل از دو بازی با تیم ایران نتیجه قابل قبولی از خود بر جا گذاشته و هم اکنون هم در صورت کسب دو برد برابر ایران با نتایج سه بریک و یا سه بر صفر می تواند جانشین تیم روسیه در مرحله نهایی شود .در تیم کنونی آلمان شوپس کاپیتان 30 ساله ژرمن ها یک لیدر به تمام معناست و نقشی کلیدی در موفقیت های این تیم ایفاء می کند . نقطه قوت آلمان ها همانند سایر ورزش های گروهی میانگین قدی قابل توجه آنها بخصوص در پست دفاع وسط های این تیم است که هر سه بازیکن این پست مارکوس بوم ، تیم بورشوک و فیلیپ کولین از این نعمت خدادادی بخوبی برخوردارند . در کنار شوبس باید از ستاره بزرگ این روزهای آلمان هم یاد کرد . بازیکنی بنام دنیس کالیبردا که به عنوان یک بازیکن کامل این روزها خود را به عنوان یک پدیده بزرگ معرفی کرده است . در قطر او نیز کریستین فروم بازیکنی مطمئن نشان داده و پاسوری بنام لوکاس کامپل طراح و مغز متفکر تیم هینن به شمار می رود . در پست لیبرو با وجود بودن استیور والد سرمربی بلژیکی ترجیح داده تا فردیناند تیلی را جایگزین او کند .مروری بر سابقه آلمان ها

آلمان ها به جز افتخارت آلمان شرقی موفقیت آنچنانی در والیبال دنیا ندارند . آنها با احتساب این دوره نهمین حضور خود را در لیگ جهانی در حال تجربه کردن هستند و بهترین عنوانشان هم عنوان پنجمی دوره گذشته است که در سال 2012 رقم خورده است . به جز این عنوان ژرمن ها در سال 1992 یازدهم ، در 1993 هشتم ، 1994 دهم ، 2001 شانزدهم ، 2002 نهم ، 2003 دهم ، 2010 نهم و 2012 پنجم شدند . آلمان ها همچنین سابقه 7 دوره حضور در جام ملت های اروپا را نیز دارند .داوران بازی ایران و آلمان

ناظر اسپانیایی فدراسیون بین المللی والیبال و داوران بازی های هفته هفتم لیگ جهانی والیبال بین دو تیم ایران و آلمان بامداد چهارشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شدند. کوئین تانا از کشور اسپاینا نظارت بر این دیدار را بر عهده دارد. "توفیق بودایا" از تونس و " ون شنگ لو" از چین به عنوان داوران اول و دوم،  قضاوت دو بازی ایران و آلمان را بر عهده خواهند داشت. ون شنگ لو 47 ساله متولد شهر زوجیانگ است و در سال 2006 به درجه داوران بین المللی نائل آمد. اما توقیق بودایا داور تونسی هم که 52 ساله است در سال 1998 داور بین المللی شده است

جمعه 21/4/1392 - 22:51 - 0 تشکر 620912

سلام 

تبریک برای پیروزی مقتدرانه تیم ایران

تو را نادیدن ما غم نباشد  که در خیلت به از ما  کم نباشد
جمعه 21/4/1392 - 23:25 - 0 تشکر 620916

به نام خدا و سلام

ایران عزیز با برد سه امتیازی تا رده سوم گروه دوم لیگ جهانی بالا اومد.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

شنبه 22/4/1392 - 11:9 - 0 تشکر 621039

لیگ جهانی والیبال 2013 / برد 3 بر0 آلمان


آلمان نیز در مقابل ایران به زانو درآمد / پنجمین پیروزی در نخستین حضور ایران در لیگ جهانی والیبال


والیبالیست‌های ایران با نتیجه 3 بر صفر لوکوموتیو ژرمن‌ها را متوقف کردند.

ایران با سه برد در سه ست پیاپی آلمان را شکست داد و به امتیاز 3 بر0 رسید. هیئت دولت نیز روز یکشنبه از ملی پوشان والیبالیست با جوایزی تقدیر می کند. بنابراین اعلام قرار شده مبلغ 50 میلیون تومان جایزه نقدی به آنها اهدا شود.

تیم ملی والیبال ایران با پیراهن‌های یکدست سفید مقابل سرخ‌پوشان آلمان در حالی در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ جهانی والیبال به میدان رفتند که سفید پوشان ایران در پایان ست‌های اول ، دوم و سوم توانستند با نتایج 25 بر 19 ؛ 25 بر 18 و 25 بر 20 قدرت خود را به آلمان‌ها دیکته کند و لوکوموتیو ژرمن‌ها را در ایران متوقف کند.

تیم ملی والیبال آلمان در طول 9بازی که انجام داده 5باخت و چهار برد را در کارنامه اش ثبت کرده و در مکان چهارم جدول رده بندی ایستاده است آلمان ها لیگ جهانی 2013 را با شکست 3 بر صفر مقابل ایتالیا آغاز کرده اند و آخرین بازی آنها تاکنون مقابل ایران برگزار شد که نتیجه آن3 بر0 به نفع والیبالیستهای ما رقم خورد.


تیم ملی والیبال آلمان در طول سال های اخیر دوران درخشان و طلایی خود را سپری می کند به طوری که در مسابقات لیگ جهانی 2012 این تیم با غلبه بر حریفان خود جایگاه پنجم جدول رده بندی را به دست آورد و این سرمربی بلژیکی در المپیک 2012 ژرمن ها را باز هم به جایگاه پنجم کشاند.

نبردوالیبالیست های ایرانی مقابل ژرمن ها با نتیجه 3 بر 0 در شب نخست به پایان رسید.

به طور قطع شاگردان خولیو ولاسکو برای خلق یک شگفتی دیگر مقابل چشم هزاران تماشاگر ایرانی در سالن 12 هزار نفری پایتخت برای برد مقابل ژرمن ها وارد زمین شدند.

نتیجه این دیدار را نمی شد حتی به طور تقریبی هم پیش بینی کرد چون دو تیم ایران و آلمان تاکنون هیچ گونه رویارویی رسمی با یکدیگر نداشته اند تنها نبرد این تیم ها در رده سنی بزرگسالان به سال گذشته در مسابقات جام واگنر لهستان مربوط می شد که در این پیکارها ایرانیان سه بر صفر نتیجه را واگذار کردند،


رشد فنی 2 تیم در طول یک سال اخیر بسیار عالی و ایده آل بوده است.

گفتنی ست بازی این دو تیم د شب نخست از ساعت 21:00 در استادیوم 12 هزار نفری آغاز شد.

شنبه 22/4/1392 - 11:18 - 0 تشکر 621048

حاشیه های  بازی ایران و المان

از حدود یک ساعت قبل از مسابقه تمام ظرفیت سالن 12 هزار نفری آزادی پر شد. در برخی از سکوها حتی جای سوزن انداختن هم نبود. هواداران تیم ملی والیبال ایران با فریاد‌های بلند خود یکصدا تیم ملی را تشویق می‌کردند. موج حضور هواداران ایرانی به قدری بود که آلمان‌ها حدود 5 دقیقه پس از ورود به سالن با بهت به تماشاگران نگاه می‌کردند و بعد از دقایقی که به تدریج یخ‌شان باز شد گرم کردن را شروع کردند.

با وجود اینکه تمام سکوها پر شده بود شمار زیادی از علاقه‌مندان به تماشای مسابقه پشت درب ورودی منتظر مانده بودند تا نیروهای یگان ویژه اجازه ورود به آنها را بدهند ولی این طور نشد. متاسفانه برخی از سربازهای یگان ویژه توجیه نشده بودند و حتی با خبرنگارها هم برخورد مناسبی نداشتند و اصرار می‌کردند که باید آنها را بازرسی بدنی کنند و کیف و لوازم شخصی‌ آنها را بازبینی کنند.

از ساعت 18 درب های سالن 12 هزار نفری آزادی باز  شد و تماشاچی ها وارد ورزشگاه شدند.

در میان تماشاگران پرویز مظلومی و فرکی از مربیان فوتبال هم دیده می شدند. جواد نکونام هم در سالن حضور داشت. سالار عقیلی به تشویق بازیکنان مشغول بود.


سعید معروف در انجام کارهای ترکیبی درخشش زیادی داشت و در هماهنگی ، بازیکنان با هم متحد بودند .


سرمربی آلمانها در ست اول از عملکرد بازیکنانش راضی نبود زیرا آنها در زدن سرویس ها مشکل داشتند و هماهنگی کمی در بین آنها دیده می شد.
معاون اول رییس جمهور ( رحیمی ) و وزیر ورزش وجوانان ( عباسی ) در سالن حضور داشتند.


هیئت دولت تصمیم گرفت روز یکشنبه از ملی پوشان والیبالیست با جوایزی تقدیر کند. بنابراین اعلام قرار شده مبلغ 50 میلیون تومان جایزه نقدی به آنها اهدا شود
مشاور ویژه دبیرکل سازمان ملل هم در سالن حضور داشت
تجربه بازهم ثابت کرد ...

ولاسکو با تجربه دیرینه خود ثابت کرد تیم ایران در هر بازی موفق تر از قبل ظاهر می شود. در ست دوم ، آبشارهای سرعتی موسوی دفاع بلند قامتان تیم حریف را مغلوب کرد.

ولاسکو در این ست به 2 تعویضه دست زد.

آنالیز ولاسکو در بازی با آلمان فوق العاده بود


چیدمان تیم ملی در این بازی بسیار موثر ومفید عمل کرد.
تیم ملی در دریافت و دفاع بسیار عالی بود. سرویس های خوب ایرانی ها دریافت تیم آلمان را متزلزل کرد.

ناراحتی از شکست در چهره رییس ونایب رییس فدراسیون والیبال آلمان مشهود بود.


نتایج در 3 ست پیاپی به شرح زیر است :


25 بر19 در ست نخست به نفع ایران


25 بر18 در ست دوم هم به نفع ایران


و 25 بر 20 باز به سود ایران رقم خورد .
شنبه 22/4/1392 - 11:23 - 0 تشکر 621053

با سلام

من هم پیروزی قاطع تیم نلی والیبال ایران مقابل تیم قدرتمند المان به تمامی مكاربران و ملت شریف ایران تبریك و تهنیت عرض می كنم

تیم مقتدر ایران در اولین حضور خود در لگ جهانی توانست شگفتی بیافریند

و چشم جهانیان را به خود خیره كند

و با اقتدار به جایگاه سومی تكیه زند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی