انجمن ها > انجمن دانشجویی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانشجویی (بازدید: 191)
شنبه 8/4/1392 - 13:8 -0 تشکر 615959
قطار کنکور 92 به پایان راه رسید/ زمان اعلام نتایج

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: رقابت 297655 نفر در گروه علوم انسانی امروز برگزار شد که از این تعداد 185هزار و 746 نفر زن و 111هزار و 909 نفر مرد هستند به عبارتی دیگر 40/62 داوطلبان زن و 60/37 داوطلبان مرد هستند.

وی افزود: دفترچه آزمون علوم انسانی شامل یک دفترچه اختصاصی است که داوطلبان باید به تعداد 180 سوال اختصاصی در مدت 165 دقیقه پاسخ دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: پس از برگزاری آزمون سراسری 92 قرائت پاسخنامه ها و تصحیح آنها، محاسبه نمرات خام، نمرات تراز شده و نمرات کل به صورت کارنامه اولیه تنظیم و این کارنامه روز شنبه 12 مرداد 92 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

همچنین یک هفته بعد از اعلام نتیجه اولیه پاسخنامه داوطلبان با رتبه کشوری کمتر از 75 هزار در هر یک از گروه های آزمایشی از جمله ریاضی، تجربی و انسانی و همچنین رتبه کشوری کمتر از 10 هزار در گروه های آزمایشی هنر و زبان خارجی برای اطلاع این دسته از عزیزان بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی