• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ورزش و تندرستی (بازدید: 209)
پنج شنبه 6/4/1392 - 14:1 -0 تشکر 615540
دلایل برکناری رویانیان

به نام خدا و سلام

به نظر شما دلیل این تغییرات ناگهانی و بی مورد درهیئت مدیره پرسپولیس  در اواخر دوره فعالیت این دولت چیست؟

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

پنج شنبه 6/4/1392 - 14:5 - 0 تشکر 615542

به نام خدا و سلام

یکی از دلایلی که برای برکناری ناگهانی رویانیان مطرح شده معامله با بابک زنجانی است – که اتفاقا" اصلا دلیل خوبی نیست زیرا این چهره اقتصادی تعاملات خوبی با دولت دهم داشته است

حضور رویانیان در دفتر یک کاندیدای ریاست جمهوری که مورد قبول دولت نبود و بارها در روزنامه دولت علیه او گزارشات و انتقاداتی را نوشته بودند را به عنوان دلایل عزل کنونی رویانیان مطرح می سازند.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

پنج شنبه 6/4/1392 - 14:6 - 0 تشکر 615544

به نام خدا و سلام

ظاهرا مهم ترین دلیل اینه :

آنچه باعث شده وزارت قید رویانیان را بزند «برهم زدن امنیت اقتصادی فوتبال» است. او به آنچه وزیر از وی خواسته بود وخودشان پای آن امضا زده اند اهمیتی نداده.پرداخت های فصل قبل و همین فصل و ریخت و پاش ها سر و صدای همه  را بالا برده تا جایی که شنیده می شود در پی استعفای فتح الله زاده و نشست رییس هیئت مدیره آبی ها با وزیر هم این موضوع مطرح شده است. مسائلی که سبب گردیده تا دستمزدها به نحو عجیبی افزایش پیدا کند و حالا مدیرعامل پرسپولیس باید تاوان آن را بدهد.


در حالیکه مدیران عامل سپاهان و استقلال هم در این بذل و بخشش بیت المال دست کمی از رویانیان نداشتند

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

پنج شنبه 6/4/1392 - 14:20 - 0 تشکر 615560

با سلام

رویانیان مدیرعامل با جرات و قابلی است و می تواند این تیم را موفق کند و دلیل اصلی برکناری وی منافع شخصی آقایان می باشد.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


پنج شنبه 6/4/1392 - 18:17 - 0 تشکر 615593

می گویند به یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری نه گفته بود و این دلیل برکناری اش هست.

پنج شنبه 6/4/1392 - 21:50 - 0 تشکر 615607

به نام خدا و سلام

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه رفتن رویانیان قطعی شد، گفت: مدیرعامل جدید پرسپولیس با مصوبه هیئت مدیره جدید منصوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالرضا ساور امروز در حاشیه مراسم افتتاح سالن ورزشی در چالوس اظهار داشت: برکناری رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس قطعی است و مدیرعامل جدید پرسپولیس با مصوبه هیئت مدیره این تیم معرفی می‌شود.

وی گفت: از توضیح کامل در مورد تغییرات باشگاه معذورم اما برکناری رویانبان قطعی شد و صحبت نهایی با کامبوزیا در مورد مدیرعاملی پرسپولیس صورت گرفته است.

ساور ادامه داد: مقرر شد هیئت مدیره پرسپولیس مدیرعامل جدید این تیم را اعلام کند و از نظر این وزارت کار رویانیان در پرسپولیس به اتمام رسیده است.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

شنبه 8/4/1392 - 1:52 - 0 تشکر 615858

منم دقیقا همین فکر میکنم چون رویانیان یک ادم باج بده ای نبود برا همین دیدن از لفب و لیست دارن میفتن از پشت بهش خنجر زدن!!

شنبه 8/4/1392 - 9:31 - 0 تشکر 615916

شاخه نبات گفته است :
[quote=شاخه نبات;33885;615858]منم دقیقا همین فکر میکنم چون رویانیان یک ادم باج بده ای نبود برا همین دیدن از لفب و لیست دارن میفتن از پشت بهش خنجر زدن!!ممنونم از حضورتان
شاخه نبات عزیز

شنبه 8/4/1392 - 12:16 - 0 تشکر 615951


محمد رویانیان در سمت مدیرعاملی پرسپولیس ابقا شد.به گزارش ایسنا، پس از جلسه امروز صبح (شنبه) هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، محمد رویانیان فعلا به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باقی ماند تا بررسی‌های نهایی در هیات مدیره صورت بگیرد.پس از قوت گرفتن احتمال جدایی محمد رویانیان از پرسپولیس و انتخاب جعفر کامبوزیا، برخی واکنش‌های منفی به تغییر و تحولات احتمالی صورت گرفت که با پیشنهاد محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان به هیات مدیره پرسپولیس، سرانجام این تغییر و تحول منتفی شد تا رویانیان در پرسپولیس بماند.رییس مجمع پرسپولیس در این نشست در راستای حفظ آرامش پرسپولیس، از هیات مدیره خواست رویانیان به فعالیتش ادامه دهد.به گزارش ایسنا،‌ محمدجعفر کامبوزیا از این پس به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کند و مدیریت وی در این باشگاه منتفی است.در جلسه امروز علی پروین و محمود خوردبین- که از گزینه‌های حضور در هیات مدیره پرسپولیس بودند، شرکت نداشتند. البته علی پروین به جلسه صبح امروز دعوت شده بود، اما محمود خوردبین حضورش در هیات مدیره کاملا منتفی شد و دعوتی از او به عمل نیامده بود.رویانیان که اعلام کرده بود در نشست هیات مدیره شرکت نمی‌کند، پس از این که متوجه شد خوردبین در نشست امروز حضور ندارد در جلسه حاضر شد.رویانیان پس از حضور در جلسه هیات مدیره به دلیل این که فرزندش آزمون کنکور داشت، نشست هیات مدیره را ترک کرد تا سایر اعضا در غیاب رویانیان درباره موضوعات مهم این روزهای پرسپولیس بحث کنند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


يکشنبه 9/4/1392 - 12:35 - 0 تشکر 616326

JOMANG گفته است :
[quote=JOMANG;576265;615951]

محمد رویانیان در سمت مدیرعاملی پرسپولیس ابقا شد.به گزارش ایسنا، پس از جلسه امروز صبح (شنبه) هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، محمد رویانیان فعلا به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باقی ماند تا بررسی‌های نهایی در هیات مدیره صورت بگیرد.پس از قوت گرفتن احتمال جدایی محمد رویانیان از پرسپولیس و انتخاب جعفر کامبوزیا، برخی واکنش‌های منفی به تغییر و تحولات احتمالی صورت گرفت که با پیشنهاد محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان به هیات مدیره پرسپولیس، سرانجام این تغییر و تحول منتفی شد تا رویانیان در پرسپولیس بماند.رییس مجمع پرسپولیس در این نشست در راستای حفظ آرامش پرسپولیس، از هیات مدیره خواست رویانیان به فعالیتش ادامه دهد.به گزارش ایسنا،‌ محمدجعفر کامبوزیا از این پس به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کند و مدیریت وی در این باشگاه منتفی است.در جلسه امروز علی پروین و محمود خوردبین- که از گزینه‌های حضور در هیات مدیره پرسپولیس بودند، شرکت نداشتند. البته علی پروین به جلسه صبح امروز دعوت شده بود، اما محمود خوردبین حضورش در هیات مدیره کاملا منتفی شد و دعوتی از او به عمل نیامده بود.رویانیان که اعلام کرده بود در نشست هیات مدیره شرکت نمی‌کند، پس از این که متوجه شد خوردبین در نشست امروز حضور ندارد در جلسه حاضر شد.رویانیان پس از حضور در جلسه هیات مدیره به دلیل این که فرزندش آزمون کنکور داشت، نشست هیات مدیره را ترک کرد تا سایر اعضا در غیاب رویانیان درباره موضوعات مهم این روزهای پرسپولیس بحث کنند.خداراشکر واقعا خوبه خیلی با جراته و خوب میتونه تیم و بگردونه خوشحال شدم

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی