انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 187)
چهارشنبه 29/3/1392 - 21:27 -0 تشکر 613127
4 تیر؛ آمار مصرف شیشه در جوانان تهرانی اعلام می‌شود

مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی در گفت‌وگو با ایلنا:4 تیر؛ آمار مصرف شیشه در جوانان تهرانی اعلام می‌شود

سه شنبه 4 تیر، روز پیشگیری و مصون سازی نسل جوان از مصرف مواد مخدر نام گذاری شده است که در این روز آمار تحقیقی سازمان بهزیستی در باره رشد مصرف شیشه در جوانان اعلام خواهد شد.

ایلنا: مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی از برگزاری برنامه‌های متعدد ازسوی سازمان بهزیستی در هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

فرید براتی سده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر افزود: سازمان بهزیستی هر ساله در سطح کشور برنامه‌های متعددی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر که امسال نیز مصادف با هفته جوان شده، برگزار می‌کند.

مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به نامگذاری روزهای هفته مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: سه شنبه 4 تیر، روز پیشگیری و مصون سازی نسل جوان از مصرف مواد مخدر نام گذاری شده است که در این روز آمار تحقیقی سازمان بهزیستی در باره مصرف شیشه  جوانان در تهران اعلام می‌شود.

وی افزود: چهارشنبه 5 تیر؛ روز جهانی مبارزه با مواد مخدرهم با شعار خانواده، آگاه سازی و پیشگیری از اعتیاد نام گذاری شده است.

براتی با اشاره به اینكه پنجشنبه 6 تیر ماه، روز آموزه‌های دینی در پیشگیری و درمان اعتیاد نام گذاری شده است، افزود:‌ همایشی در قم به همراهی روحانیون و مسئولان حوزه در این تاریخ برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: جمعه 7 تیر، روز مشارکت های مردمی، سازمان های مردم نهاد، خیرین و متشکل های صنفی در پیشگیری و درمان و کاهش آسیب های اعتیاد نام گرفته است که مسئولان بهزیستی در این روز با شرکت در نماز جمعه وطی سخنانی قبل از خطبه ها به مسائل مربوط به این حوزه خواهند پرداخت.

وی اضافه کرد: شنبه 8 تیر ماه باعنوان روز توانمند سازی، حمایت های اجتماعی و درمان اعتیاد نام گذاری شده است که در این روز به طور نمادین مرکز اشتغال زنان بهبود یافته در شیراز به عنوان نخستین مرکز در استان فارس افتتاح خواهد شد.

براتی باتاكیدبرضرورت حمایت مسئولان به منظورجلوگیری ازتشدید موج دوم HIV افزود:‌ از همین روروز یکشنبه 9 تیر ماه روز نشست های تخصصی در حوزه کاهش آسیب های اعتیاد نام گذاری شده است که سازمان بهزیستی برنامه های مربوط به این حوزه را در این تاریخ عملیاتی خواهد کرد.

مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور تصریح كرد: روز پایان هفته مبارزه با مواد مخدر نیز با شعار مسئولیت اجتماعی، حمایت طلبی و روند همکاری های بین بخشی نام گذاری شده است.

به گفته وی همایشی با حضور مددکاران رسانه ای در پیشگیری و درمان های اجتماعی در روز سه شنبه یازدهم تیر ماه برگزار خواهد شد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی