انجمن ها > انجمن دانشجویی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانشجویی (بازدید: 188)
چهارشنبه 29/3/1392 - 15:30 -0 تشکر 613026
دستورالعمل حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی/ سقف حمایت مالی

تمام دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می توانند از تسهیلات این دستورالعمل بهره مند شوند
موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، دستور العمل حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی سال جاری و میزان حمایت مالی از آن را اعلام کرد.

به گزارش مهر، برخی جزئیات دستورالعمل حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی سال 92 توسط موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی به این شرح است:

معیارهای پذیرش
 تمام دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می توانند از تسهیلات این دستورالعمل بهره مند شوند، موضوعات ارائه شده باید منطبق با عناوین اعلام شده از سوی موسسه باشد، طرح نامه هایی که در حال اتمام و یا دفاع باشند، پذیرفته نمی شود؛ پایان نامه ها نباید از حمایت هیچ سازمان و نهاد دولتی یا خصوصی دیگری برخوردار باشد.
همچنین مالکیت فکری و معنوی دستاوردهای پایان نامه به طور مشترک متعلق موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دانشگاه مربوط خواهد بود.

میزان حمایت مالی
 سقف حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد در سال جاری مبلغ 800 هزار تومان است که از این مبلغ 100 هزار تومان در صورت ارائه مقاله پرداخت خواهد شد. همچنین درج عبارت " این رساله با حمایت مالی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی انجام شده است "در داخل و روی جلد پایان نامه الزامی است.

سقف حمایت از پایان نامه های دکتری در سال جاری مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان است که از این مبلغ 250 هزار تومان در صورت ارائه مقاله پرداخت خواهد شد.

همچنین درج عبارت " این رساله با حمایت موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی انجام شده است " در داخل و روی جلد پایان نامه الزامی است. مبلغ مورد حمایت در یک قسم و پس از انجام دفاع و تحویل پایان نامه مطابق ضوابط و مقررات پرداخت خواهد شد.

مدارک مورد نیاز
 ارائه درخواست به همراه یک نسخه از طرح نامه پیشنهادی و صورت جلسه تحصیلات تکمیلی دانشگاه، در صورت تصویب لازم است. ارائه تمامی نسخه های چاپی از پایان نامه که عبارت مورد اشاره در بند حمایت مالی، در داخل و روی جلد آن چاپ شده باشد.
تحویل یک نسخه چاپی از پایان نامه و مقاله مستخرجه از آن به همراه لوح فشرده حاوی فایل ورود و پی دی اف نیز جزء مدارک مورد نیاز به شمار می آید.

عناوین پیشنهادی برای حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی
 موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در حوزه هایی مانند مطالعات مدیریت آموزش عالی، برنامه ریزی آموزش عالی، مطالعات تطبیقی و نوآوری های آموزشی، اقتصاد آموزش عالی و پژوهش های آماری، از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی حمایت می کند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی