فرهنگ پایداری (بازدید: 138)
سه شنبه 28/3/1392 - 20:13 -0 تشکر 612695
عهد و پیمان ابدی با دكتر محسن رضایی

بسمه تعالی


حسبنالله و نعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر


با یاد نام و سپاس پروردگار للعالمین

كه او تنها خدایم بوده است فقظ همین


هرگز دلم سراچه ماتم نمی شود / آبروی من به هر سببی خم نمی شود

من همیشه یاور محسن رضایی ام / یك ذره از ارادتم به ایشان كم نمی شود

 

جناب آقای دكتر محسن رضایی

با سلام و احترام و عرض ارادت خالصانه من به شما فرزند ملت ایران

انسان بزرگ نیست جز به وسیله فكرش، شریف نیست جز به واسطه رفتارش و قابل احترام نیست جز به سبب اعمال نیكش.
بی تردید سرزمین قدرتمند و همیشه حماسه ساز ایران نیز به چنین انسانی نیاز دارد كه تمامی منازعات سیاسی و زد و بندهای آنرا از زندگی سالم جامعه اسلامی ما بزداید و اقتصاد انحصار دولتی را به اقتصاد قدرتمند مردمی تبدیل گرداند و كشور را از تمام وابستگی ها به دیگر كشورها و حتی از ابرقدرتهای جهان محو نماید و به یقین چنین شخصی نبوده است و نیست جز شخص شما كه در منش و معرفت پاك شما وجود داشته و در خدمات ارزشمند گذشته جنابعالی
كه نسبت به مردم شریف ایران داشته اید به هیچ گونه فریبكاری نیز دیده نشده است و با یاری خداوند منّان و سبحان می توانستید این كار عظیم و جهادی را در این زمانه حاضر و با كمك هموطنان خویش به سرانجامش برسانید، زیرا شعار ساده شما « سلام بر زندگی، یا اباالفضل » بوده است و این همان شعار « اصلاح الگوی مصرف و سبك زندگی اسلامی ایران » میباشد كه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای به این امر مهم فراوان تأكید فرموده اند.
گرچه ممكن است مردانِ عمل بار دیگر در رأس قرار نگیرند و باز هم بگوییم امید كجاست؟ و زندگی چه معنایی دارد؟ اما نتیجه انتخابات هر چه بوده است گذشت و رأی مردم نیز قابل احترام است.
لقب افتخار آمیز « فرزند ملت ایران » تا تاریخ ماندگار و پر از افتخار میهن اسلامی ایران باقی است، زیبنده « دكتر حاج محسن رضایی » باقی خواهد ماند، زیرا « معمار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) » در خصوص شما فرموده اند:
جناب آقای محسن رضایی مورد علاقه و تأیید اینجانب است.
و « رهبر فرزانه و معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله) » نیز در تعریف و تمجید از شما فرموده اند:
شما آقا محسن عزیز بارها و بارها دل امام (ره) را شاد کردید؛ من به شما از ته دل اعتماد دارم و شما را از ته دل دوست دارم. اگر كسی غیر از این شنیده و غیر این گفته بدانید یا درست نفهمیده یا مغرض بوده یا نفهمیده، من به ایشان خیلی محبت و علاقه دارم . این هم كه بعضی خیال كردند ما به این آسانی دست از ایشان بر می داریم این هم اشتباه است، این هم كور خواندند. این آقا حالا حالا ها ما بهش احتیاج داریم.
و البته از توصیفات شایسته مراجع معظم و علما محترم كشور ایران اسلامی جهت « فرزند ملت ایران » نیز فراوان تعریف گردیده شده است.
حال كه برای "جناب آقای دكتر حاج محسن رضایی" در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری میسر و مقدر نبوده است توسط ملت شریف ایران انتخاب گردیده شوید و گاهی نیز اتفاق میافتد تا آنچه را كه هدف داشته اید 
تا سرانجامش برسانید، اما چون تقدیر خداوند تبارك و تعالی »  بوده است لاجرم توسط او نیز داده نمی شود و میبایست آنرا جزء اسرار الهی دانست و یقین بدانید تقدیری بهتر از این نصیب شما گردیده و از قبل نیز آنرا داشته اید، زیرا « اگر خداوند می ببندد هر دری، ز حكمت خود می گشاید در دیگری » و البته او همواره دوست دارد تا بندگانش را در هر لحظه و در هر موقعیتی كه قرار دارد شاد ببیند و سپاسگزارش باشد.
بدین خاطر ما هواداران و طرفداران جنابعالی كه « یادگار دوران دفاع مقدس » می باشید قاطعانه اعلام میداریم:
تا عمر در وجود ما باقی است با شما عهد و پیمان می بندیم، كه لایق اجراء كنندگان برنامه های ارزشمند سردار رشید ایران اسلامی باشیم و بمانیم، زیرا « ما فرزندان انقلابیم، نه بچه های ریاست. »
اینجانب از سربازان ستاد ارتباطات مردمی و انتخاباتی جنابعالی در استان و شهر تهران و از شاگردان كوچك جآقایان "سید احمد نبوی" و غلامرضا احمدی و همكار آقایان مجتبی صفی پور و سید حسین مسعودیان كه بر حسب تكیلف « دینی و میهنی » خویش در ستاد شما انجام وظیفه نموده ام، بر خود لازم و ضروری میدانم تا از این بزرگواران به سبب سعی و تلاشی كه در ستاد شما داشته اند تشكر و قدردانی نمایم.
همچنین از تمامی رؤسای محترم ستاد ارتباطات مردمی در استانهای سراسر كشور و نیز آقایان شهرام گیل آبادی و علی زینی وند كه از مشاورین عالی محترم جنابعالی در ستاد مركزی بوده اند و همچنین از تمامی مشاورین محترم و مسئولین پهنه ها در ستادهای استان و شهر تهران و علی الخصوص ریاست محترم ورزش رزمی سبك هاپكیدو كشور جناب استاد آقای اسماعیل عبدی كه این حقیر از نزدیك و یا از راه دور با این عزیزان همكاری داشته ام سپاسگزاری می نمایم.

بارالها؛

من همیشه به درگاهت، روی آورده ام
بارها من در مقامت، کم آورده ام
گر چه فرموده ای، از رگ حیات به تو نزدیکترم
اما من، هم گریه کرده ام و هم خوشحال بوده ام
چونكه هیچ وقت، از تو دور نمانده ام
ای خدای مهربان؛
من از تمام داده هایت، بی نهایت شاکرم
چون هر چه دارم از تو دارم، پس من چاکرم
ای خالق هستی؛
این حقیر دانست، که نابرده رنج گنج میسر نمی شود
ولی مزد آن گرفت، که به آخرت هم نظر شود
پس ای خدای یكتا؛
هر چیزی که از تو باشد، قابل است
و اگر از تو باشد، کامل است


والسلام
داریوش دوسرانی

وبلاگ: http://tavabm.tebyan.net (شعرهای داریوش دوسرانی)
ایمیل: darioush_13432000@yahoo.com

پنج شنبه 30/3/1392 - 2:27 - 0 تشکر 613247

منظور؟؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی