ورزش و تندرستی (بازدید: 2116)
سه شنبه 21/3/1392 - 13:41 -0 تشکر 610570
خبر های ورزشی دهه سوم خرداد 92

کناره‌گیری فرهاد کاظمی از سرمربیگری ذوب‌آهن/ یاوری سرمربی موقت شد

در آستانه بازی های پلی آف؛
کناره‌گیری فرهاد کاظمی از سرمربیگری ذوب‌آهن/ یاوری سرمربی موقت شد
مدیریت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در اقدامی غیر منتظره به همکاری خود با کادرفنی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از نشست روز سه شنبه مدیریت کارخانه ذوب‌آهن با خسرو ابراهیمی مدیرعامل باشگاه و برخی از بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه صورت گرفت، تصمیم گرفته شد به همکاری با اعضای کادر فنی تیم فوتبال ذوب‌آهن پایان داده شود.

در این بین قرار بود مرتضی کرمانی‌مقدم و جلال امیدیان مربیان و محسن کرباسچی سرپرست تیم فوتبال از امروز در تمرینات گروهی شرکت نکنند که پس از این اقدام، فرهاد کاظمی هم تصمیم گرفت به همکاری‌اش با این باشگاه پایان دهد.

بر این اساس مدیریت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با محمود یاوری مذاکراتی انجام داد و قرار شده است این مربی بصورت موقت و در بازی‌های پلی‌آف هدایت تیم ذوب‌آهن را برعهده بگیرد. تیم فوتبال ذوب آهن برای باقی ماندن در لیگ برتر باید در مرحله پلی آف روز 31 خرداد و 4 تیرماه در دو بازی رفت و برگشت به مصاف پاس همدان برود.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:42 - 0 تشکر 610571

سپاهان در ترکیه و ارمنستان اردو برگزار نمی‌کند/ بررسی مکان‌های مناسب

خوروش در گفتگو با مهر:

سپاهان در ترکیه و ارمنستان اردو برگزار نمی‌کند/ بررسی مکان‌های مناسب

اصفهان – خبرگزاری مهر: سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: به دلیل اینکه مسئولان فدراسیون از ما خواسته‌اند که در کشورهای ترکیه و ارمنستان اردو برگزار نکنیم، نمی‌توانیم در این دو کشور اردو داشته باشیم و به دنبال مکان مناسبی هستیم.رسول خوروش در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون دلایل لغو اردوی تیم فوتبال سپاهان در کشور ترکیه که قرار بود از 29 خرداد برگزار شود، اظهار داشت: به دلیل اینکه مسئولان فدراسیون از ما خواسته‌اند که در کشورهای ترکیه و ارمنستان اردو برگزار نکنیم، نمی‌توانیم در این دو کشور اردو برگزار کنیم بنابراین به دنبال مکان‌های دیگری هستیم.


وی افزود: با وجه توجه به اینکه در کشور آذربایجان نیز تیم‌های خوبی اردو نمی‌زنند، در این کشور نیز اردویی برگزار نمی‌کنیم اما تلاش می‌کنیم که مکان مناسبی برای برگزاری اردو پیدا کنیم.


سرپرست تیم سپاهان بیان داشت: فعلا مشغول بررسی هستیم و به زودی در مورد محل برگزاری اردوی خود تصمیم‌گیری خواهیم کرد.


وی در مورد شرایط تمرینی تیم سپاهان در روزهای گذشته بیان داشت: سپاهان طی روزهای جمعه تا یکشنبه به صورت یک نوبت در روز تمرین می‌کرد و روز دوشنبه دو جلسه در روز تمرین کرد و قرار است تمرینات از دوشنبه به صورت دو جلسه در روز برگزار شود.


خوروش اضافه کرد: همه تلاش خود را برای افزایش آمادگی بازیکنان به کار می‌گیریم و تلاش می‌کنیم که تیم را بار دیگر برای قهرمانی ببندیم.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:42 - 0 تشکر 610572

محمود یاوری سرمربی ذوب‌آهن شد


محمود یاوری سرمربی ذوب‌آهن شد

اصفهان – خبرگزاری مهر: محمود یاوری، سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با جدایی فرهاد کاظمی از این تیم، به عنوان سرمربی باشگاه اصفهانی انتخاب شد.به گزارش خبرنگار مهر، محمود یاوری، سرمربی فصل گذشته فجر سپاسی شیراز که پیش از این به دلیل اختلاف نظر با مدیران باشگاه شیرازی، از این تیم جدا شده بود، در آخرین ساعات دوشنبه شب به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن انتخاب شد.


یاوری در شرایطی به عنوان سرمربی ذوب‌آهن انتخاب شد که تا عصر یکشنبه کاظمی سرمربیگری این تیم را بر عهده داشت اما پس از اختلاف نظر با مسئولان باشگاه ذوب‌آهن، از جمع ذوبی‌ها جدا شد.


کاظمی عصر یکشنبه با مدیران باشگاه ذوب‌آهن به مشکل برخورد و جای خود را به محمود یاوری، مربی سابق ذوب‌آهن داد.


یاوری که پیش از این سرمربیگری تیم‌های اصفهانی نظیر سپاهان و ذوب‌آهن را بر عهده داشته، پس از چند سال بار دیگر به اصفهان بازگشت.


ذوب‌آهن در شرایطی تغییراتی در نیمکت خود ایجاد کرد که باید روز جمعه هفته جاری در چارچوب رقابت‌های پلی‌آف لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف پاس همدان برود.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:42 - 0 تشکر 610573

بازیکن پیشین پرسپولیس به فجرسپاسی پیوست


نقل و انتقالات لیگ برتر؛

بازیکن پیشین پرسپولیس به فجرسپاسی پیوست

مجتبی زارع که سابقه پوشیدن پیراهن تیم فوتبال پرسپولیس را دارد با مسئولان باشگاه فجرسپاسی به توافق رسید تا فصل آینده در خدمت این تیم باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، این بازیکن که در تیم های راه آهن و پرسپولیس بازی کرده و فصل گذشته برای تیم آلومینیوم هرمزگان بازی کرده است، شامگاه دوشنبه با مسئولان باشگاه فجرسپاسی برای فصل سیزدهم لیگ برتر به توافق رسید. زارع با قراردادی یکساله به تیم فوتبال فجرسپاسی پیوست.قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:43 - 0 تشکر 610574

دهنوی بازیکن سپاهان است/ به تصمیم کمیته انضباطی اعتراض می‌کنیم

رسول خوروش در گفتگو با مهر؛

دهنوی بازیکن سپاهان است/ به تصمیم کمیته انضباطی اعتراض می‌کنیم

مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به قانونی بودن قرارداد قاسم دهنوی با این باشگاه اصفهانی گفت: اگر کمیته انضباطی تصمیم دیگری بگیرد به آن اعتراض کرده و از طریق کمیته استیناف این مسئله را پیگیری می‌کنیم.
رسول خوروش در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص خبر محرومیت قاسم دهنوی از فعالیت های فوتبالی ضمن بیان مطلب فوق گفت: قرار شده است ما هیچ صحبتی نکنیم زیرا کمیته انضباطی در این خصوص تصمیم‌گیری نهایی را انجام می‌دهد.


وی با بیان اینکه دهنوی بازیکن سپاهان است، اضافه کرد: البته باید به این موضوع اشاره کنم که صحبت‌های مدیر برنامه این بازیکن پس از عقد قرارداد با سپاهان و شکایت پرسپولیسی‌ها کلیه حقایق در مورد انتقالش به سپاهان را بیان می‌کند.


سرپرست تیم فوتبال سپاهان با اشاره به قرارداد قانونی این باشگاه با دهنوی، گفت: دهنوی در حال حاضر بازیکن ماست و اگر کمیته انضباطی تصمیم دیگری بگیرد به آن اعتراض کرده و از طریق کمیته استیناف این مسئله را پیگیری می‌کنیم.قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:43 - 0 تشکر 610575

دهنوی مشکلاتش را بیشتر نکند/ یکبار با بازیکنان متخلف برخورد شود

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

دهنوی مشکلاتش را بیشتر نکند/ یکبار با بازیکنان متخلف برخورد شود

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد قاسم دهنوی باید بداند تخلف کرده و به جای حل مشکل، با طرح چنین ادعاهایی، مشکلاتش را بیشتر می‌کند، گفت: امیدواریم کمیته انضباطی رای نهایی‌اش قاطعانه و عبرت آموز باشد.حسین قدوسی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص ادعای دهنوی در مورد دست بردن پرسپولیسی‌ها در قراردادش گفت: قاسم دهنوی تخلف کرده و با دو باشگاه قرارداد بسته و براساس قوانین محروم شده است. در این شرایط طرح این مسائل فرافکنی است.


وی اضافه کرد: از سوی این بازیکن اتهامی به باشگاه پرسپولیس زده شده که قابل پیگیری بوده و باید این بازیکن پاسخگوی اظهاراتش در خصوص این باشگاه باشد. باشگاه پرسپولیس از حق و حقوقش نمی‌گذرد و کاری خواهد کرد دیگر هیچ بازیکنی به خود اجازه ندهد با اعتبار این باشگاه اینگونه بازی کند.


مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: تخلف صورت گرفته و این بازیکن با دو باشگاه قرارداد بسته‌ و در قانون نیز مجازات چنین تخلفی پیش بینی شده است. اگر یکبار بازیکنانی که با دو باشگاه قرارداد می‌بندند و دردسرهای بزرگ ایجاد می‌کند، برخورد شود، دیگر هیچ بازیکنی به خود اجازه نخواهد داد دست به چنین کاری بزند.


قدوسی در ادامه یادآور شد: باشگاه پرسپولیس با دهنوی قرارداد بسته و روی این بازیکن حساب کرده، پس سراغ بازیکنان دیگر نرفته است. بنابر این اتفاقات متعددی رخ داده و خساراتی به پرسپولیس وارد شده است که امیدواریم کمیته انضباطی رای نهایی‌اش قاطعانه و عبرت آموز باشد. به دهنوی توصیه می‌کنیم با طناب پوسیده برخی از افراد داخل چاه نرفته و با برخی اظهارات، برای خودش دردسرهای بیشتری درست نکند.


وی همچنین خاطرنشان کرد: او باید بداند تخلف کرده و به جای حل مشکل، با طرح چنین ادعاهایی، مشکلاتش را بیشتر می‌کند. برخی به دنبال منافع خود هستند و دهنوی را در چنین موضوعی گرفتار کردند و او به جای حل و فصل این مشکل، با چنین اتهاماتی، مشکلات خودش را پیچیده‌تر می‌کند زیرا باید پاسخگوی این اتهام باشد.


مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: قاسم دهنوی بداند همچنان بازیکن پرسپولیس است و باید به قراردادی که با باشگاه پرسپولیس بسته است، پایبند باشد؛ حال که تخلف کرده و با دو باشگاه قرارداد بسته است، با طرح مسائل کذب و جدید دردسرهای خودش را بیشتر می‌کند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:43 - 0 تشکر 610576

می‌خواهیم با مایلی‌کهن جزو پنج تیم اول باشیم


کشوری‌فرد در گفتگو با مهر:

می‌خواهیم با مایلی‌کهن جزو پنج تیم اول باشیم

مدیرعامل باشگاه صبای قم با بیان اینکه این تیم اسکلت اصلی خود را برای فصل آینده حفظ کرده است، گفت: از محمد مایلی‌کهن خواستیم تا در پایان فصل بعد جزو چهار، پنج تیم بالای جدول باشیم.محمدرضا کشوری فرد در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص برگزاری مراسم معارفه محمد مایلی‌کهن و آغاز تمرینات تیم صبای قم اظهار داشت: این مراسم روز گذشته (دوشنبه) در هتل المپیک شهر قم برگزار شد. بعد از مراسم تمرینات ما در زمین چمن دانشگاه قم استارت خورد و قرار است این تمرینات امروز (سه شنبه) در ورزشگاه قیانوری تهران ادامه یابد.


وی با بیان اینکه صبا برای برپایی اردوی آماده سازی چند روز دیگر به شهر سرعین سفر خواهد کرد، درباره اهداف باشگاه صبا برای فصل بعد خاطرنشان کرد: ما از محمد مایلی کهن خواستیم تا صبا برای فصل آینده جزو چهار، پنج تیم بالای جدول باشد. ما اسکلت اصلی بازیکنانمان را حفظ کرده‌ایم و این پتانسیل را داریم که جزو پنج تیم قرار بگیریم.


مدیرعامل باشگاه صبا درباره جذب رضا عنایتی تاکید کرد: ما از عنایتی راضی بودیم و حتی سال گذشته خواهان به خدمت گرفتنش بودیم ولی این بازیکن به مس رفت. با این حال این بازیکن امسال مورد تایید مایلی کهن بود و خود عنایتی هم دوست داشت با این سرمربی کار کند.


کشوری‌فرد در پایان با اشاره به خرید بازیکنان جدید هم گفت: ما پنج سهمیه لیگ برتری دیگر داریم که با تعدادی از بازیکنان در حال مذاکره‌ایم ولی به طور قطع همه سهمیه خودمان را پیش از شروع فصل پر نمی‌کنیم. چند جای خالی برای جذب بازیکن لیگ برتری می‌گذاریم تا در طول فصل از آن استفاده کنیم.


به گفته کشوری فرد تاکنون رامین رضائیان، میلاد نوری، سهراب بختیاری زاده، حامد لک و مهدی بدرلو از صبا جدا شده اند و قرارداد سایر بازیکنان تمدید شده است.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:43 - 0 تشکر 610577

پینگ پنگ بازان ناشنوا و پیوند اعضا به اردوی آمادگی دعوت شدند


پینگ پنگ بازان ناشنوا و پیوند اعضا به اردوی آمادگی دعوت شدند

سومین اردوی انتخابی تیم‌های ملی تنیس روی میز بانوان و آقایان ناشنوا و پیوند اعضا برای حضور در المپیک 2013 ناشنوایان و مسابقات جهانی پیوند اعضا به میزبانی کردستان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، سومین اردوی انتخابی تیم‌های ملی تنیس روی میز بانوان و آقایان ناشنوا و پیوند اعضا برای حضور در بیست و دومین دوره المپیک تابستانی 2013 ناشنوایان (صوفیه – بلغارستان) و نوزدهمین دوره مسابقات جهانی 2013 پیوند اعضا (دوربان – آفریقای جنوبی ) از تاریخ بیست و پنجم خرداد ماه لغایت پنجم تیر ماه به میزبانی کردستان برگزار می‌شود.


مسعود قربانی(مازندران)، بابک فتاحی(لرستان) کیوان تیشه گران(کردستان)، صدیقه صفری (مرکزی)، بهاره بیگی، سمیه کریمی و معصومه برجی از همدان دعوت شدگان به این مرحه از اردوی تیم ملی هستند. جمیل لطف الله نسبی به عنوان سرمربی و زهره ابوطالبیان(مربی بانوان) تیم های ملی را همراهی می‌کنند.


بیست و دومین دوره المپیک تابستانی 2013 ناشنوایان (صوفیه – بلغارستان) و نوزدهمین دوره مسابقات جهانی 2013 پیوند اعضا (دوربان – آفریقای جنوبی ) تیر و مردادماه امسال برگزار خواهد شد.قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:44 - 0 تشکر 610578

دروازه‌بان نفت به تیم فوتبال راه‌آهن پیوست

نقل و انتقالات لیگ سیزدهم؛

دروازه‌بان نفت به تیم فوتبال راه‌آهن پیوست

دروازه‌بان فصل گذشته تیم نفت تهران با عقد قرارداد رسمی به تیم فوتبال راه‌آهن تهران پیوست.
به گزارش خبرنگار مهر، حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان پیشین تیم نفت تهران بعد از به توافق رسیدن با مدیران باشگاه، دوشنبه 20 خردادماه در دفتر باشگاه راه‌آهن پای قرارداد خود را امضا کرد. این دروازه‌بان 27 ساله با ابراز امیدواری جهت کسب سهمیه آسیایی در فصل جدید برای راه‌آهن عنوان کرد که تلاش خود را خواهد کرد تا این باشگاه را به اهداف خود نزدیک‌تر کند.متن مصاحبه کوتاه با حامد فلاح را در زیر می‌خوانید.


وی همچنین افزود: به نظرم نسبت به تیم‌هایی که در لیگ برتر هستند، راه‌آهن شخصیت و جایگاه خوبی را کسب کرده است. هم از نظر مدیریتی و هم اینکه آقای ابراهیم‌زاده در راس کادر فنی این تیم حضور دارد و این خود یکی از امتیازاتی است که راه‌آهن در کسب سهمیه می‌تواند داشته باشد و دلیل اینکه راه‌آهن را انتخاب کردم این بود که امید دارم در این تیم سهمیه آسیایی را کسب خواهیم کرد.


دروازه‌بان جدید تیم راه‌‍آهن ادامه داد: فصل پیش که با ابراهیم‌زاده بودم، شناخت کاملی از این مربی بدست آوردم و به کارشان نیز اعتقاد دارم، تکنیک ایشان بسیار حرفه‌ای و قدرتمند است.


فلاح‌زاده همچنین گفت: آینده راه‌آهن با این سیستم مدیریتی که من دیده‌ام، آینده روشنی است و مطمئنم با این نظم و انضباطی که در کارشان دارند موفقیت حتمی در انتظار این باشگاه است. برای باشگاه راه‌آهن آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در کنار دوستان جدیدم بتوانم برای این باشگاه سودمند باشم.قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:44 - 0 تشکر 610579

تکیلف بود به ذوب‌آهن کمک کنم/ صادقیان و حدادی‌فر برای ما بازی می‌کنند


محمود یاوری در گفتگو با مهر:

تکیلف بود به ذوب‌آهن کمک کنم/ صادقیان و حدادی‌فر برای ما بازی می‌کنند

سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در خصوص پذیرش هدایت این تیم در مرحله پلی‌آف گفت: از من خواسته شد خارج از اصول حرفه‌ای به عنوان یک تکلیف در این شرایط هدایت ذوب‌آهن را برعهده بگیرم.
محمود یاوری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص حضور در تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: برخی‌ها به من تبریک گفتند ولی باید بگویم که پذیرفتن این مسئولیت تبریک ندارد و تنها یک نوع وظیفه‌شناسی است. نتیجه کار مهم است و آن زمان است که می‌توان به هواداران ذوب‌آهن و مسئولان این تیم تبریک گفت.


وی افزود: من از لیگ نرفته بودم که بازگردم. این تعطیلی باعث شده بود که یک مقدار استراحت کنم. البته احساسم این است که رفتن به خیابان و حتی درگیر شدن هم بهتر از خوابیدن در منزل است. ما عادت نداریم که زیاد استراحت کنیم.


این مربی باسابقه یادآور شد: یکی از دوستان عنوان کرد که آقای کاظمی دو روز است که در تمرینات تیم ذوب‌آهن حاضر نمی‌شود. پس از آن هم آقای ابراهیمی تماس گرفت که به منزل ما بیاید تا صحبت کنیم. از من خواست که خارج از حرفه‌ای‌گری به عنوان یک تکلیف هدایت تیم ذوب‌آهن را در این شرایط بپذیرم و کمک کنم تا ذوب‌آهن در این شرایط حساس سربلند بیرون بیاید.


یاوری خاطرنشان کرد: از ابراهیمی خواستم که صحبت‌های بعدی را انجام ندهد و تنها درباره این دو بازی صحبت کنیم. گفتم که شما دو بازی مهم در پیش دارید و من هم کمک می‌کنم. البته نقش هوادار در این دو دیدار بسیار مهم است و پس از آن می‌توان درباره آینده گفتگو کرد.


وی درباره شناخت خود از ذوب‌آهن اظهار داشت: من زمانی که در فجر بودم دو بازی مستقیم با ذوب‌آهن داشتیم. از طرفی وقتی فیلم بازی‌های حریفان را می‌دیدیم چندین مرتبه هم آنها در مقابل ذوب‌آهن قرار گرفته بودند که این خود باعث شناخت خوبی از ذوب‌آهن است. این را هم بگویم که من روی تیم‌های شهر خودم و تیم‌هایی مثل شاهین و پاس همیشه حساس هستم و آنها را تعقیب می‌کنم.


سرمربی جدید تیم ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که آیا حدادی‌فر و صادقیان هم در این دو بازی پلی‌آف شما را همراهی خواهند کرد، گفت: به من گفته‌اند که صادقیان تا نیم فصل با ما قراداد دارد و باید در این دو مسابقه در کنار ما باشد. حدادی‌فر هم قرارداد دارد و برای ذوب‌آهن بازی خواهد کرد.


یاوی همچنین در خصوص میزان شناخت خود از پاس همدان افزود: پاس تیم خیلی خوبی است. آنها طرفداران خود را در دیدار خانگی دارند و کار سختی پیش روی داریم. بهرحال این تیم پاس است که حضور دارد و باید با حساب و کتاب برابر این تیم به میدان رفت.


"آیا پذیریش هدایت ذوب‌آهن در این شرایطی ریسک بزرگی نبود؟" یاوی در پاسخ به این پرسش عنوان کرد: موفقیت در ریسک کردن است. همیشه مسئولیت پذیر بوده‌ام و انجام کارهای سخت را دوست دارم. یک مربی باید در شرایط سخت خودش را نشان بدهد. ذوب‌آهن مثل سپاهان و خیلی تیم‌های دیگر سرمایه‌گذاری زیادی در فوتبال انجام داده و باید این تیم حفظ شود.قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 21/3/1392 - 13:58 - 0 تشکر 610592

قرارداد سرمربی فرانسوی تیم دبی تمدید نشدباشگاه فوتبال دبی امارات اعلام کرد قرارداد سرمربی فرانسوی تیم خود را تمدید نکرده است.
به گزارش خبرگزاری آریا ، بر این اساس مسئولان باشگاه دبی اعلام کردند رنه مارسیلیا مربی 53 ساله فصل آینده سرمربی این تیم نخواهد بود و با پایان فصل اخیر قرارداد وی نیز به پایان رسیده است.
مارسیلیا تنها مربی تاریخ باشگاه دبی بود که توانست یک فصل را به طور کامل به پایان ببرد.او به تیم دبی کمک کرد تا در لیگ برتر امارات بماند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی