ورزش و تندرستی (بازدید: 1093)
چهارشنبه 15/3/1392 - 11:10 -0 تشکر 608896
خبر های تیم ملی ایران

فرانس 24: ایران به رویاهای قطر پایان داد/ رویترز: امیدهای ایران زنده شد


بازتاب برد ایران در رسانه‌های خارجی؛
فرانس 24: ایران به رویاهای قطر پایان داد/ رویترز: امیدهای ایران زنده شد
رسانه‌های خارجی به گزارش بازی قطر و ایران در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل که به برتری یک بر صفر ایران انجامید، پرداختند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه شب با تک گل دقیقه 66 رضا قوچان نژاد در ورزشگاه السد مقابل قطر به برتری رسید.

فرانس 24  با عنوان "ایران به امیدهای قطر پایان داد" به گزارش مشروح خود از این بازی پرداخته است.

ویکتوریا تایمز با عنوان" ایران به جاده جام جهانی" بازگشت، در خصوص این بازی گزارش نوشته است.

سایت قطری پنینسولا با تیتر "ایران قطر را شکست داد و امتیازات حیاتی را به دست آورد" در خصوص این بازی گزارش نوشته است.

رویترز هم با این عنوان که "ایران قطر را برد و امیدهای جام جهانی را احیا کرد" به گزارش بازی پرداخته است.

"سیدنی مورنینگ هرالد" هم نوشت "ایران به امیدهای قطر پایان داد".

تیم ملی فوتبال ایران که قبل از بازی با قطر در آستانه حذف از مسابقات مقدماتی جام جهانی قرار داشت، سه شنبه شب با پیروزی یک بر صفر برابر قطر 10 امتیازی شد و با توجه به تساوی لبنان و کره جنوبی شانس خود را برای حضور مستقیم در جام جهانی افزایش داد. ایران باید روز 21 خرداد در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی لبنان برود و 28 خرداد در کره جنوبی آخرین دیدار خود را برابر این کشور برگزار خواهد کرد.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


چهارشنبه 15/3/1392 - 11:11 - 0 تشکر 608897

گزارش مهر از مقدماتی جام جهانی در آسیا/ ژاپن جهانی شد، ایران امیدوار

ناکامی استرالیا و حذف لبنان؛


گزارش مهر از مقدماتی جام جهانی در آسیا/ ژاپن جهانی شد، ایران امیدوار

خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: مرحله انتخابی جام جهانی در قاره آسیا با جهانی شدن ژاپن در پایان هفته هشتم همراه شد. در این هفته ایران با پیروزی برابر قطر به صعود امیدوار شد و اما استرالیا و لبنان در ثانیه‌های پایانی مسابقه پیروزهای ارزشمندی را از دست دادند تا یکی به رده سوم سقوط کند و دیگری شانس حضور در برزیل را از دست بدهد.


به گزارش خبرنگار مهر، هفته هشتم از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2014 برزیل در قاره آسیا سه‌شنبه با برگزاری چهار دیدار از گروه‌های دوگانه پیگیری شد که با صعود ژاپن به جام جهانی، امیدواری تیم‌های ایران و عمان به صعود به جام جهانی، ناکامی استرالیا و پایان یافتن شانس‌های لبنان برای صعود به جام جهانی همراه بود.


در گروه A تیم ایران دست به کار بزرگی زد و با تک گل رضا قوچان‌نژاد قطر را در ورزشگاه خانگی با یک گل شکست داد تا مجددا به مسیر جام جهانی باز گردد. قطر با این باخت تنها شانس صعود به دیدار پلی‌آف را دارد، آنهم به شرطی که ایران در دو بازی آینده‌اش برابر لبنان و کره‌جنوبی امتیازی کسب نکند.


در بیروت هم لبخندهای فوتبالدوستان لبنانی در دقیقه 7+90 به غم و اندوه تبدیل شد زیرا این تیم پیروزی را با تساوی یک بر یک عوض کرد و شانس خود را برای صعود به جام جهانی از دست داد. لبنانی‌ها اولین حذف شده آسیا لقب گرفتند اما کره‌ای‌ها به لطف این یک امتیاز، به صدر جدول گروه A بازگشتند.


با توجه به این نتایج، در هفته نهم از دیدارهای این گروه، تیم ایران درحالی در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم حذف شده لبنان می‌رود که امیدوار است با پیروزی در این مسابقه و تساوی تیم‌های کره‌جنوبی و ازبکستان، به صدر جدول این گروه صعود کند. البته برد کره یا ازبکستان در آن مسابقه اگر با پیروزی مردان کی‌روش همراه باشد، تیم ایران را به رده دوم خواهد رساند.مهمترین دیدار این هفته در ورزشگاه سایتاما برگزار شد، جائیکه ژاپن در دقیقه 1+90 شکست خانگی برابر استرالیا را با ضربه پنالتی هوندا با تساوی عوض کرد و با تکیه بر همین یک امتیاز، نخستین تیم آسیا و جهان لقب گرفت که به جام جهانی 2014 بزریل صعود کرده است.


در دیگر مسابقه گروه B هم عمان با گل دقیقه 3+45 اسماعیل العجمی موفق شد عراق را شکست داده و با این پیروزی شیرین به رده دوم این گروه صعود کند. با این نتیجه استرالیا به رده سوم سقوط کرد و موقعیتش برای صعود مستقیم به جام جهانی به خطر افتاد.


در هفته بعدی دیدارهای این گروه استرالیا در دیداری حساس خانگی به مصاف اردن می‌رود، مسابقه‌ای که باید در آن پیروز شود تا شانس بدست آوردن بلیت برزیل را داشته باشد. عراق هم در خانه میزبان ژاپن صعود کرده است و تنها شانس خود برای ماندن در کورس رقابتها را پیروزی برابر چشم بادامی‌ها می‌داند.


نتایج کامل و جدول رده‌بندی گروه‌های دوگانه مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2014 برزیل در قاره آسیا به شرح زیر است:گروه A:
* قطر صفر - ایران یک

گل: رضا قوچان‌نژاد (66) برای ایران


* لبنان یک - کره‌جنوبی یک
گل‌ها:
حسن ماتوک (12) برای لبنان - کیم چی وو (7+90) برای کره‌جنوبی


جدول رده‌بندی گروه A


تیم بازی برد تساوی باخت زده خوزده تفاضل‌گل امتیاز
1 کره‌جنوبی 6 3 2 1 12 6 6+ 11
2 ازبکستان 6 3 2 1 6 4 2+ 11
3 ایران 6 3 1 2 3 2 1+ 10
4 قطر 7 2 1 4 4 8 4- 7
5 لبنان 7 1 2 4 3 8 5- 5

گروه B:
* ژاپن یک - استرالیا یک
گل‌ها:
کیسوکه هوندا (1+90)  برای ژاپن - توماس اُر (82) برای استرالیا


* عمان یک - عراق صفر
گل:
اسماعیل العجمی (3+45) برای عمان


جدول رده‌بندی گروه B


تیم بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل‌گل امتیاز
1 ژاپن 7 4 2 1 15 5 10+ 14
2 عمان 7 2 3 2 7 9 2- 9
3 استرالیا 6 1 4 1 7 7 - 7
4 اردن 6 2 1 3 6 12 6- 7
5 عراق 6 1 2 3 4 6 2- 5

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


چهارشنبه 15/3/1392 - 11:13 - 0 تشکر 608898

هنوز فشار از روی دوش ما برداشته نشده/ باید دو بازی دیگر را ببریم


کفاشیان پس از پیروزی بر قطر:

هنوز فشار از روی دوش ما برداشته نشده/ باید دو بازی دیگر را ببریم

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هنوز فشار و استرس از روی دوشش برداشته نشده است گفت: باید با روالی که برابر قطر بازی کردیم در دو دیدار آینده هم به میدان برویم و پیروز شویم.
به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان پس از پیروزی تیم ملی ایران برابر قطر در جمع خبرنگاران گفت: ملی پوشان ایران بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. برای این بازی استرس زیادی داشتیم چرا که اگر قطر را نمی‌بردیم در آینده خیلی اذیت شده و برایمان مشکل درست می‌شد.


رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بازیکنان ایران مرد روزهای سخت هستند از پیروزی برابر قطر ابراز خوشحالی کرد و گفت: هنوز فشاری از روی دوش ما برداشته نشده و باید تا پایان خردادماه دو دیدار حساس دیگر را با پیروزی پشت سربگذاریم.


وی افزود: احساسم این است که اگر بتوانیم کار را به همین منوال ادامه دهیم می توانیم در دو دیدار آینده هم به پیروزی برسیم و به جام جهانی راه پیدا کنیم. کار سختی است اما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که به این مهم دست پیدا کنیم.


علی کفاشیان در پایان گفت: خودمان برای بازیکنان تیم ملی پاداشی را در نظر گرفته ایم و وزارت ورزش هم قول داده که به بازیکنان تیم ملی پاداش بدهد.قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


چهارشنبه 15/3/1392 - 11:15 - 0 تشکر 608902حالا همه باید به بازیکنانم احترام بگذارند/ ملی‌پوشان برای ایران جنگیدند


کی‌روش بعد از پیروزی بر قطر:

حالا همه باید به بازیکنانم احترام بگذارند/ ملی‌پوشان برای ایران جنگیدند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تقدیر از عملکرد ملی‌پوشان کشورمان برابر قطر گفت: بازیکنان تیم ملی در این مسابقه سخت و حساس واقعا برای تماشاگران و کشورشان جنگیدند.
به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش پس از پیروزی یک بر صفر سه شنبه شب تیم ملی ایران برابر قطر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی ایران واقعا برای تماشاگران و کشورشان جنگیدند. حالا همه باید به این تیم اعتماد کرده و به نفرات ملی‌پوش احترام بگذارند.


وی با اشاره به اینکه بازی زیبا و بسیار خوبی را از دو تیم شاهد بودیم، در مورد اینکه آیا در این مسابقه به مساوی راضی بود؟، تاکید کرد: اصلا و تنها برای سه امتیاز و پیروزی تیم را به میدان فرستاده بودم که خوشبختانه به این هدف دست پیدا کردیم


سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به اینکه از امروز استراحت کرده و به بازی با لبنان فکر می‌کنیم، در مورد عملکرد داور هم یادآور شد: بسیار سخت است که درباره داور حرف بزنیم. داور سنگاپوری در جریان مسابقه بسیار تحت فشار بود اما فکر می‌کنم که عملکردش قابل قبول بود.


کی‌روش در پایان با اشاره به اینکه تیم ملی نیاز به اعتماد و همدلی دارد، گفت: برای موفقیت‌های آینده باید اتحاد خود را حفظ کنیم تا بتوانیم به هدف‌مان که صعود به جام جهانی است، برسیم.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


چهارشنبه 15/3/1392 - 11:15 - 0 تشکر 608903

لیاقت مردم و تیم ملی ایران این پیروزی بود/ 10 روز سخت داشتیم

سیموئز در نشست خبری؛


مربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه با نتیجه یک بر صفر هم 3 امتیاز را کسب کردیم، هرچند می‌توانستیم تعداد گل‌های خود را افزایش دهیم، گفت: لیاقت مردم و تیم ملی ایران این پیروزی بود، ضمن اینکه کی‌روش استحقاق این برد را داشت.به گزارش خبرنگار مهر، آنتونیو سیموئز پس از پیروزی تیم ملی ایران برابر قطر در نشست خبری ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی پرفشاری بود و اگر بخواهیم در پایان بازی بگوئیم حق کدام تیم پیروزی بود، باید بگوئیم ایران مستحق رسیدن به برد بود.


وی افزود: ما با نتیجه یک بر صفر هم 3 امتیاز را کسب کردیم، هرچند فرصت‌های گلزنی بیشتری داشتیم و می‌توانستیم تعداد گل‌های خود را افزایش دهیم. البته در همین جا از بازیکنان عزیزمان تشکر می‌کنم که تلاش زیادی کردند تا بتوانیم دراین مسابقه سخت پیروز شویم.


مربی تیم ملی فوتبال ایران همچنین تاکید کرد: 10 روز خیلی سخت را پشت سر گذاشتیم و در این مدت بازیکنان ما خودشان را به آمادگی کامل رساندند. بچه‌های ما بسیاری تلاش کردند، حتی اگر بازی مساوی می‌شد، باز هم از آنها تشکر می‌کردم.


وی در مورد عملکرد داور سنگاپوری مسابقه خاطرنشان کرد: بیائیم در مورد مسائلی که در فوتبال اتفاق افتاده، صحبت کنیم اما من شخصا حتی قبل از مسابقه هم نگرانی بابت انتخاب و عملکرد این داور نداشتم.


سیموئز در پاسخ به این سوال خبرنگار قطری مبنی بر اینکه در این بازی تیم قطر چند فرصت گلزنی را از دست داد که آیا این مسئله باعث شد تیم ایران شکل بهتری بگیرد؟، تصریح کرد: استراتژی ما برای مسابقه با قطری این بود که با کیفیت دفاع کرده و از فرصت‌های حمله استفاده کنیم. ضمن اینکه در این بازی زمان هم به نفع‌مان بود زیرا هرچه از زمان بازی پیش می‌‌رفتیم، شرایط مسابقه به نفع‌مان تغییر می‌کرد.


وی در ادامه تاکید کرد: ما امروز پیروزی میدان بودیم اما به بازی با لبنان فکر می‌کنیم. درحال حاضر که با شما صحبت می‌کنم، لبنان با یک گل از کره‌جنوبی پیش است که این نتیجه شرایط را سخت‌تر کرده و معادله‌های گروه به هم می‌ریزد.


مربی تیم ملی فوتبال ایران همچنین گفت: برای برد مقابل قطر خوشحالی می‌کنیم اما زیاد از حد ذوق زده هم نیستیم. البته لیاقت مردم و تیم ملی ایران این پیروزی بود، ضمن اینکه کی‌روش استحقاق این برد را داشت.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


پنج شنبه 16/3/1392 - 13:23 - 0 تشکر 609109

تمرینات تیم ملی فوتبال از روز جمعه آغاز می‌شود

برای دیدار با لبنان؛

شاگردان کارلوس کی روش که صبح امروز چهارشنبه از قطر به ایران برگشته اند، از روز جمعه تمریناتشان را برای دیدار هفته آینده با لبنان آغاز خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه شب در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 موفق شد با نتیجه یک بر صفر قطر را در ورزشگاه السد شهر دوحه شکست دهد. با این پیروزی ملی پوشان کشورمان امیدوار شدند تا با پیروزی در دو دیدار آینده به طور مستقیم راهی جام جهانی شوند.

اعضای تیم ملی فوتبال ایران که صبح امروز چهارشنبه از دوحه وارد تهران شدند، بلافاصله راهی هتل شدند و قرار است عصر چهارشنبه در محوطه هتل تمرین سبکی را برگزار کنند و سپس به مرخصی 24 ساعته بروند. براساس تصمیم کادر فنی دور جدید تمرینات تیم ملی از روز جمعه آغاز می شود.

تیم ملی فوتبال ایران که با پیروزی برابر قطر 10 امتیازی شد و شانسش برای صعود به جام جهانی را افزایش داد، روز سه شنبه 21 خرداد در ورزشگاه آزادی تهران میزبان لبنان خواهد بود و روز 28 خرداد در آخرین بازی دور مقدماتی در کره جنوبی به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 17/3/1392 - 10:25 - 0 تشکر 609330

سقوط 10 پله‌ای ایران در رده‌بندی فیفا/ شصت و هفتم جهان، پنجم آسیا

با بلاروس هم خانه شدیم؛


بر اساس رده‌بندی منتشر شده از سوی فدراسیون بین‎المللی فوتبال (فیفا)، فوتبال ایران با 10 پله سقوط در جایگاه شصت و هفتم جهان ایستاد و در میان تیم‌های آسیایی هم به رده پنجم سقوط کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، جدیدترین رده‌بندی فدراسیون بین‎المللی فوتبال مربوط به ماه ژوئن است که امروز پنجشنبه منتشر شد. در رده‌بندی منتشر شده، فوتبال ایران که سه شنبه گذشته در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2014 موفق به شکست قطر شد، با 10 پله سقوط مواجه شده است.


بر این اساس فوتبال ایران در میان 207 کشور حاضر در رنکینگ فیفا، با 506 امتیاز جایگاه شصت و هفتم را به خود اختصاص داده و در جایگاهی برابر با بلاروس قرار گرفته است که در این ماه دو پله صعود داشته است. 


جایگاه فوتبال ایران در میان تیم‌های آسیایی هم تغییر کرده و از رده چهارم و به رده پنجم سقوط کرده است. در میان تیم‌های آسیایی ژاپن، کره‌جنوبی، استرالیا و ازبکستان در رده‌های اول تا چهارم قرار دارند.


در این میان ژاپنی‌ها دو پله سقوط داشته و با 765 امتیاز در رده سی و دوم ایستاده‌اند. کره‌جنوبی هم با دو پله صعود و کسب 666 امتیاز در رده چهلم جهان قرار گرفته است. جایگاه استرالیا هم تغییری نکرده طوریکه فوتبال این کشور با 619 امتیاز همچنان در رده چهل و هفتم است. این در حالی است که ازبکستان در رده‌بندی جدید منتشر شده با هشت پله صعود و 550 امتیاز جایگاه پنجاه و هشتم را به خود اختصاص داده است.


بر پایه این گزارش، در رده‌بندی جدید فیفا اسپانیا همچنان صدرنشین است. آلمان، آرژانتین و کرواسی هم بدون تغییر جایگاه همچنان در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند. رده‌بندی ده تیم برتر جهان بر اساس رنکینگ جدید فیفا به شرح زیر است:


1- سپانیا 1614 امتیاز (بدون تغییر)
2- آلمان 1416 امتیاز (بدون تغییر)
3- آرژانتین 1287 امتیاز (بدون تغییر)
4- کرواسی 1222 امتیاز (بدون تغییر)
5- هلند 1158 امتیاز (یک پله صعود)
6- پرتغال 1137 امتیاز (یک پله سقوط)
7- کلمبیا 1123 امتیاز (یک پله سقوط)
8- ایتالیا 1097 امتیاز (بدون تغییر)
9- انگلیس 1095 امتیاز (یک پله سقوط)
10- اکوادور 1066 امتیاز (بدون تغییر)قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 17/3/1392 - 10:27 - 0 تشکر 609332

نخستین تمرین تیم ملی برگزار شد/ نظارت ویژه کی‌روش بر عملکرد ملی‌پوشان

برای دیدار با لبنان؛

نخستین تمرین تیم ملی برگزار شد/ نظارت ویژه کی‌روش بر عملکرد ملی‌پوشان

تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی برابر قطر نخستین تمرین خود را برای دیدار سه شنبه شب برابر لبنان در کمپ تیم های ملی برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ملی پوشان ایران که موفق شدند در هفته هشتم مرحله مقدماتی جام جهانی با پیروزی یک بر صفر برابر قطر شانس خود برای صعود به جام جهانی را افزایش دهند، عصر امروز پنجشنبه نخستین تمرین برای دیدار روز سه شنبه برابر لبنان را زیر نظر کارلوس کی روش برگزار کردند.

در این تمرین که از ساعت 17 آغاز شد کلیه بازیکنان زیر نظر کادر فنی تمرینات مورد نظر را اجرا کردند که کی روش در طول تمرینات نظارت ویژه ای بر عملکرد بازیکنان داشت و نکات لازم را به آنها گوشزد می کرد. این تمرین خیلی سنگین نبود و کادر فنی قصد داشت نشاط و شادابی ملی پوشان را حفظ کند.

علی کفاشیان و مهدی محمدنبی رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال نیز در ابتدای تمرین حضور داشتند و دقایقی با یکدیگر در مورد شرایط تیم ملی گفتگو کردند.

تیم ملی فوتبال ایران تا روز دوشنبه تمریناتش را در زمین اصلی کمپ تیم های ملی پیگیری خواهد کرد. این تیم روز سه شنبه 21 خرداد ساعت 20 در ورزشگاه آزادی تهران میزبان لبنان است. ایران در حال حاضر با 10 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی گروه اول مقدماتی جام جهانی قرار دارد و پیروزی برابر لبنان می تواند شانس تیم ملی کشورمان برای صعود به جام جهانی را افزایش دهد.قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


يکشنبه 19/3/1392 - 13:6 - 0 تشکر 609909


شجاعی، حاج‌صفی و بیگ‌زاده به بازی با لبنان می‌‎رسند

پزشک تیم ملی فوتبال خبر داد؛


پزشک تیم ملی فوتبال ایران از جدی نبودن مصدومیت مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی و هاشم بیگ‌زاده و حضورشان در بازی با لبنان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، پرهام خانلری پزشک تیم ملی فوتبال ایران در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیم ملی اظهار داشت: مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی و هاشم بیگ‌زاده در روزهای گذشته مصدومیت‌هایی داشته‌اند که البته خفیف ارزیابی شده و پیش بینی می‌شود به بازی با لبنان برسند.


وی با بیان اینکه تیم پزشکی تیم ملی تدابیری را اندیشیده تا این نفرات به بازی با لبنان برسند، افزود: با توجه به اینکه روز شنبه بیگ‌زاده و حاج‌صفی استراحت کردند و امروز هم که تمرین تیم ملی سبک است، این بازیکنان وضعیت رو به بهبودی دارند.


پزشک تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: مسعود شجاعی هم روز شنبه در تمرین تیم ملی دچار مصدومیت شد که امروز به احتمال زیاد استراحت و آب درمانی می‌کند.


خانلری در پایان گفت: در تمرین امروز یکشنبه تیم ملی، تیم پزشکی هم برای هاشم بیگ‌زاده، مسعود شجاعی و هم احسان حاج‌صفی تمرینات اختصاصی در نظر گرفته تا روند بهبودی آنها سریع‌تر باشد. باز هم تاکید می‌کنم با توجه به شرایط حال حاضر سه بازیکن، همه آنها برای بازی مقابل لبنان مشکلی نخواهند داشت.


دیدار تیم‌های فوتبال ایران و لبنان در هفته نهم از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2014 برزیل سه‌‎شنبه شب در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف همدیگر می‌روند.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


يکشنبه 19/3/1392 - 13:7 - 0 تشکر 609911

تمرین تیم ملی فوتبال پشت درهای بسته/ اعلام زمان نشست خبری کی‌روش و بوکر


تمرین تیم ملی فوتبال پشت درهای بسته/ اعلام زمان نشست خبری کی‌روش و بوکر

کادر فنی تیم ملی فوتبال تصمیم گرفت تمرین امروز یکشنبه این تیم را پشت درهای بسته برگزار کند.
به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز بعدازظهر(یکشنبه) تیم ملی در محل هتل و پشت درهای بسته برگزار می‌شود. بر اساس تصمیم کادر فنی تیم ملی، تمرین عصر روز یکشنبه تیم ملی ساعت 17:30 در محل هتل و پشت درهای بسته برگزار می‌شود. برنامه کادرفنی برای تمرین امروز، یک تمرین سبک و با نشاط است.


برنامه تمرین روز دوشنبه تیم ملی، قرار است از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی شود.


بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال، نشست هماهنگی بازی تیم‌های ایران و لبنان با حضور نمایندگان ساعت 11 صبح روز دوشنبه در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود. همچنین از ساعت 12 ظهر فردا دوشنبه، تئو بوکر سرمربی تیم ملی لبنان مقابل نمایندگان رسانه‌ها خواهد نشست و از ساعت 12:30 نیز کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، پاسخگوی سوالات نمایندگان رسانه‌ها خواهد بود.


تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در چارچوب رقابتهای انتخابی جام جهانی 2014 برزیل، ساعت 20 روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر می‌روند.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


يکشنبه 19/3/1392 - 13:7 - 0 تشکر 609912

نگرانی‌های کی‌روش از زبان تاج/ پای سازمان لیگ روی پوست خربزه است!


انجام جام حذفی با وجود مخالفت‌ها؛


سرپرست سازمان لیگ مهمترین نگرانی‌ها و دغدغه‌های سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را تشریح کرد و گفت: با وجود اینکه برگزاری جام حذفی در فصل آینده مخالفانی دارد، اما این مسابقات قطعا برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج پس از پایان نشست خود با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کی‌روش چند نگرانی و دغدغه داشت، اولین نگرانی او مربوط به انضباط تیم ملی می‌شد؛ اینکه هر بازیکنی به تیم ملی دعوت می‌شود، خود را به سرعت به اردوی تیم ملی برساند.


وی ادامه داد: دومین بحث کی‌روش مربوط به بحث پزشکی باشگاه‌ها بود، نظر کی‌روش این است پزشکان باشگاه‌ها باید با تیم ملی هماهنگ باشند، به همین خاطر قبل از شروع لیگ سمیناری را در این مورد برگزار خواهیم کرد.


سرپرست سازمان لیگ، با بیان اینکه کی‌روش از باشگاه‌ها تشکر ویژه‌ای داشت، یادآور شد: دیگر نگرانی سرمربی تیم ملی به آینده مربوط می‌شد؛ موضوع جدی بحث ما این بود که حضور ایران در مسابقات پلی‌آف انتخاباتی جام جهانی را قطعی بدانیم به همین خاطر ما برنامه دوم سرمربی تیم ملی را در دستور کار قرار خواهیم داد.


وی در ادامه به دیگر نگرانی کی‌روش اشاره کرد و افزود: کی‌روش از ما خواست برنامه لیگ سیزدهم را یکجا مشخص کنیم و آن را به باشگاه‌ها بدهیم تا تیم‌های مختلف از ابتدای لیگ بدانند در چه تاریخ‌هایی بازی دارند.


تاج خاطرنشان کرد: به همین خاطر ما دنبال نوشتن تقویم کامل لیگ سیزدهم هستیم، البته این مثل پوست خربزه زیر پای سازمان لیگ است و ممکن است هر لحظه لیز بخوریم، چون مسابقات لیگ به دلایل مختلف از جمله بارندگی، آلودگی هوا، مناسبت‌های مختلف و سایر دلایل امکان به تعویق افتادن دارد. ما همه اینها را در تقویم بعدی لحاظ کرده‌ایم ولی همینجا اعلام می‌کنم نمی‌توانیم یک تقویم صد درصدی ارائه بدهیم، چون ممکن است تغییراتی در آن داشته باشیم.


وی در ادامه با تاکید بر اینکه جام حذفی حتما فصل آینده برگزار می‌شود، افزود: نمی‌توانیم این مسابقات را برگزار نکنیم، خود کی‌روش هم این مسئله را پذیرفت، جام حذفی فراگیرتر از لیگ است و از دل آن پدیده‌هایی به فوتبال معرفی می شوند. البته برگزاری جام حذفی حتی مخالفان جدی هم دارد، ولی تحت هر شرایطی آن را برگزار می‌کنیم.


سرپرست سازمان لیگ در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه لیگ سیزدهم تا الان روی شانزده تیمی بودن برنامه ریزی شده، در خصوص اینکه آیا در صورت صعود تیم ملی به جام جهانی امکان 18 تیمی مانده آن هست یا خیر گفت: امیدوارم به جام جهانی برویم ولی این اتفاق هم بیفتد، با این حال برنامه ما روی لیگ 16 تیمی است.


وی درباره تخلفاتی که در فصل نقل و انتقالات توسط بعضی از بازیکنان انجام می‌شود، تاکید کرد: این مسئله به کمیته انضباطی مربوط است، از مسئولان سازمان لیگ خواستم به مسائلی که به سازمان لیگ مربوط نمی‌شود، ورود نکند. کمیته انضباطی مرجع رسیدگی به تخلف است و آنها نتیجه این تخلف را به ما اعلام خواهند کرد.


تاج در پایان درباره ممنوع الفعالیت بودن باشگاه‌های لیگ برتری در نقل و انتقال بازیکنان به خاطر بدهی زیاد گفت: کمیته انضباطی باید رسما به ما اعلام کند که باشگاه‌های بدهکار می‌توانند در لیگ شرکت کنند که تاکنون این اتفاق نیفتاده است، ما روی حرفمان ایستاده‌ایم و فعلا موضوعی از طرف کمیته انضباطی به سازمان لیگ ابلاغ نشده است.قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی