انجمن ها > انجمن شمال > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
شمال (بازدید: 85)
شنبه 11/3/1392 - 14:10 -0 تشکر 607777
حضور 89 هزار رای اولی مازنی

مدیرکل ثبت احوال استان مازندران، شمار رای اولی های این استان برای شرکت در انتخابات پیش رو یازدهمین دوره ریاست جمهوری وچهارمین دوره شوراها را بیش از 89هزار و 756 نفر نفر اعلام کرد.

ملکی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران مازندران گفت:از این شمار 45هزار نفر پسر وبیش از 44هزار نفر دختر هستند که برای نخستین بار شرکت در انتخابات را تجربه خواهند کرد.

وی در خصوص تعداد واجدان شرایط در انتخابات افزود:متولدان 24خرداد سال 74 به پایین شرایط شرکت در انتخابات ریاست جمهوری وشوراها را دارند.

مدیرکل ثبت احوال مازندران تصریح کرد:بیش از دو میلیون نفر در مازندران واجد شرایط رای دادن در انتخابات روز 24 خردادماه امسال هستند.

ملکی همچنین در خصوص افرادی که شناسنامه های آنان مفقود شده و برای انتخابات مشکل دارند،گفت:این افراد می توانند در روزهای آینده با مراجعه به اداره های ثبت احوال محل سکونت شان با تکمیل فرم مفقودی، شناسنامه های جدید دریافت کنند.

تعداد سه هزارو 937 شعب شعب اخذ رای در مازندران برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در نظر گرفته شده است.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، 24 خرداد 92 در ایران اسلامی برگزار می شود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی