ورزش و تندرستی (بازدید: 991)
جمعه 10/3/1392 - 13:6 -0 تشکر 607542
خبر های قرمز

شاهرودی: غرور، یک ستاره را به یک بازیکن معمولی تبدیل می‌کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: علی دایی دل و جرأت زیادی دارد که در این شرایط هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفته است و به اعتقاد من او یکی از گزینه‌های خوب به حساب می‌آید.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل ازسایت رسمی باشگاه پرسپولیس ،رضا شاهرودی افزود: علی دایی برای پرسپولیس گزینه خوبی است. او سال‌ها در تیم ملی بوده و بازیکنان از او حساب می‌برند و این خیلی مهم است. البته علی دایی کار سختی پیش رو دارد. پرسپولیس دو سال است که جام نگرفته و شرایط خوبی هم در جدول لیگ نداشته است. این وضعیت خوشایند هواداران نبود و حالا طاقت آنها کم شده و در این فصل جام می‌خواهند. در این شرایط علی دایی دل و جرأت زیادی داشته که وارد کار شده است
وی ادامه داد: به اعتقاد من پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات هم خوب حرکت می‌کند. در میان بازیکنانی که صحبت پیوستن آنها به پرسپولیس است، نفرات خوبی می‌بینیم. شاید در ظاهر اینطور باشد که پرسپولیس سال قبل بازیکنان اسمی‌تری گرفت ولی من می‌گویم نفراتی که الان جذب می شوند، حتی بهتر هستند.
شاهرودی تصریح کرد: پرسپولیس بازیکنان اسمی بسیاری در اختیار دارد. ما اکنون به مهره‌هایی نیاز داریم که جوانی و انگیزه را با خود بیاورند. نفراتی که در حال حاضر اسم آنها به گوش من خورده است، هم پتانسیل خوبی دارند و هم دارای انگیزه‌های لازم هستند.
پیشکسوت پرسپولیس در ارتباط با افت برخی بازیکنان پس از حضور در پرسپولیس خاطر نشان کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است. بازی در آن هم خیلی سخت است. رسانه‌ها خیلی به این تیم‌ها می‌پردارند و بازیکنان دچار غرور می‌شوند. این غرور به آنها ضربه می‌زند و باعث غفلت آنها از معایب کارشان می‌شود. این معایب روی هم انباشته می‌شود و غرور، یک ستاره را به یک بازیکن معمولی تبدیل می‌کند.
رضا شاهرودی در ادامه گفت: بهترین توصیه‌ای که می‌توانم بکنم، این است که بازیکنان دچار جو بازی نشوند. نباید فکر کنند همه چیز حول محور آنها می‌چرخد. نباید به آنچه می‌شنوند اعتماد کنند. اگر همیشه به این مساله فکر کنند که باید بهتر باشند، آنگاه می‌توانند تیم را هم با خودشان به اوج برسانند.
وی در پایان افزود: امیدوارم پرسپولیس دوباره به روزهای اوج برگردد چون تمام نگرانی ما، هواداران هستند، وقتی آنها خوشحال باشند ما هم خوشحالیم.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 10/3/1392 - 13:7 - 0 تشکر 607543

نشست یک ساعته مدیران عامل پرسپولیس و سپاهان در فصل نقل و انتقالات  نشست یک ساعته مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان به منظور تعامل در فصل نقل و انتقالات، پیگیری از رقابت ناسالم و جلوگیری از تغییر روند قیمت بازیکنان و ایجاد یک فرهنگ جدید در رقابت سالم بین باشگاه‌های مطرح فوتبال کشور برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی برخی اتفاقات اخیر و به منظور جلوگیری از تغییر روند قیمت بازیکنان، پیشگیری از رقابت ناسالم، تعریف رقابت سالم، تعامل بین دو باشگاه مطرح پرسپولیس و سپاهان، نشست ویژه‌ای بین محمد رویانیان و علیرضا رحیمی مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان برگزار شد.
در این جلسه یک ساعته که سه‌شنبه شب برگزار گردید، طرفین درباره مسائل مهمی که عمدتا به نقل و انتقالات اختصاص داشت با یکدیگر به مذاکره و تبادل نظر پرداختند و ابراز امیدواری کردند که این نشست زمینه ساز آغاز ایجاد یک فرهنگ جدید در زمینه تعامل باشگاه‌ها در فصل نقل و انتقالات باشد.
محمد رویانیان در این باره به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: نشست بسیار خوبی بود و به اعتقاد بنده نتایج مثبتی را نیز در این نشست اولیه به دنبال داشت. قرار است روز چهارشنبه نیز مذاکراتی با یکدیگر داشته باشیم که امیدوارم خروجی خوبی داشته باشد و منجر به ایجاد یک رقابت سالم و یک فرهنگ جدید در زمینه تعامل باشگاه‌ها در فصل نقل و انتقالات و همچنین سایر موارد ایجاد شود. به هر حال این نشست‌ها می‌تواند از رقابت ناسالم جلوگیری کرده و مانع بروز بسیاری از مسائلی شود که در نهایت به ضرر باشگاه‌ها خواهد بود.
وی افزود: ما امیدواریم تعامل خوبی برقرار شود و این نشست‌ها خروجی خوبی داشته باشد. قرار است آقای رحیمی مدیر عامل محترم سپاهان پیشنهادات خود را روز چهارشنبه ارائه نماید و امیدواریم که در نهایت تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 10/3/1392 - 13:7 - 0 تشکر 607544

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به فعالیت خود ادامه خواهد دادمدیر روابط باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پی مخالفت محمد رویانیان به فعالیت خود در باشگاه ادامه خواهد داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی مدیر روابط باشگاه پرسپولیس هفته گذشته به دلیل افزایش حجم فعالیت‌های باشگاه و فشار کاری زیاد و همچنین برخی مشکلات شخصی، از سمت خود کناره‌گیری کرده بود که محمد رویانیان در جلسه با معاونین باشگاه ضمن اعلام مخالفت با این موضوع، خواستار ادامه فعالیت وی شد.
بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس در این باره به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: در پی مخالفت مدیر عامل باشگاه، آقای قدوسی کماکان مدیریت روابط عمومی را بر عهده خواهد داشت و مسوولیت خود را انجام می‌دهد. نظر به اینکه آقای قدوسی از مدیران با تجربه رسانه‌ای می‌باشد و خدمات ارزشمندی را در زمان تصدی خود به مورد اجرا گذاشته و وظایف محوله را به نحو مطلوب انجام داده است، جزو سرمایه‌های باشگاه محسوب می‌شود. لذا پس از مذاکرات به عمل آمده با مدیر عامل محترم باشگاه، آقای قدوسی کماکان به همکاری با باشگاه ادامه خواهد داد و باشگاه پرسپولیس از خدمات ایشان کماکان بهره‌مند می‌گردد و وی از امروز فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 10/3/1392 - 13:7 - 0 تشکر 607545

نباید به شرایط آب و هوایی توجه داشته باشیممهاجم ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیدار مقابل عمان چه به لحاظ آب و هوایی و چه به لحاظ فنی برای تیم ملی سودمند بود.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل  از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کریم انصاری‌فرد پس از دیدار مقابل عمان گفت: بازی دوستانه بسیار خوبی بود چرا که قطر هم آب و هوایی دقیقا مانند عمان دارد و تیم مقابل ما هم عربی بود و فکر می‌کنم بهترین گزینه برای شبیه سازی بازی مقابل قطر بود و انجام یک بازی دوستانه پیش از دیدار مقابل قطر با این شرایط مشابه، بسیار مفید بوده است.
وی افزود: علی‌رغم سختی به لحاظ آب و هوایی که نباید به آن توجه کرد، فکر کنم یک بیدار باش پیش از بازی قطر بود که به ما نشان داد جای ریسک و خطر کردن نخواهیم داشت. همه باید دست به دست هم بدهیم و سخت کار کنیم تا چند روز باقی مانده تا بازی قطر بتوانیم به بیشترین آمادگی برسیم و بازی خوبی مقابل قطر انجام دهیم.
مهاجم تیم ملی در ادامه تصریح کرد: به هر جهت تفاوت آب و هوای تهران با مسقط و عدم تطبیق شرایط با این گرمای هوا در نحوه بازی بازیکنان بی تاثیر نبود و خوشبختانه تیم ملی یک هفته زودتر به دوبی خواهد رفت و تمرینات خود را برای همسانی با قطر در این کشور انجام خواهد داد و امیدوارم با تمرینات خوب زیر نظر کادر فنی بتوانیم به شرایط ایده آل مد نظر آنها برسیم و خوشبختانه فهمیدیم که در قطر هم همین شرایط را خواهیم داشت و باید به دقت نقاط ضعفمان را بشناسیم تا آنها را رفع کنیم تا در بازی‌های پیش رو این اشتباهات را تکرار نکنیم.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 10/3/1392 - 13:8 - 0 تشکر 607546

حضور پرشور هواداران پرسپولیس در انتخابات 24 خردادهواداران میلیونی باشگاه پرسپولیس همگام با ملت فهیم و با بصیرت ایران اسلامی، روز 24 خرداد جهت شرکت در انتخابات، پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر خواهند شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل ازسایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: انقلاب اسلامی همواره به پشتوانه مردم غیور و همیشه در صحنه، از مسیرهای دشوار عبور کرده و توانسته جایگاه حقیقی خود را در دنیا به اثبات برساند
بی تردید مردم بزرگ و سرافراز ایران روز 24 خرداد در تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی و در لبیک به ندای پیشوا و رهبر خود با حضور پرشور در انتخابات، اعتقاد قلبی به ولایت را به جهانیان اثبات خواهند کرد.
در ادامه این بیانیه آمده است؛ باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با دعوت از آحاد ملت غیور و همیشه در صحنه جهت حضور در انتخابات اعلام می‌کند، در لبیک به ندای رهبری روز 24 خرداد کلیه هواداران پرشور و فهیم پرسپولیس به همراه مدیران و بازیکنان این باشگاه در سرتاسر کشور پای صندوق‌های رأی حضور یافته و همگام با اقشار مختلف مردم در انتخابات شرکت خواهند کرد.
در پایان این بیانیه آمده است: بی‌تردید ملت سرافراز ایران بار دیگر با حضور حداکثری خود پای صندوق‌های رأی ضمن انتخاب فرد اصلح اعتقاد خود به ولایت را به جهانیان اثبات خواهند کرد.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 10/3/1392 - 13:8 - 0 تشکر 607547

اسامی 25 ملی‌پوش برای شرکت در اردوی امارات و دیدار مقابل قطر اعلام شد


سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اسامی 25 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، اسامی 25 بازیکن را برای شرکت در اردوی امارات و دیدار مقابل قطر اعلام کرد.
اسامی بازیکنان به شرح زیر اعلام شد:
رحمان احمدی، سوشا مکانی، علیرضا حقیقی، خسرو حیدری، حسین ماهینی، محمدرضا خانزاده، پژمان منتظری، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، امیرحسین صادقی، احسان حاج صفی، سیدهاشم بیک زاده، جواد نکونام، امید ابراهیمی، آندرانیک تیموریان، محمد نوری، مجتبی جباری، قاسم حدادی فر، غلامرضا رضایی، رضا قوچان نژاد، محمدرضا خلعتبری، محسن مسلمان، مسعود شجاعی، مهرداد اولادی و فرزاد حاتمی.
بنابر اعلام کادر فنی تیم ملی، بازیکنان دعوت شده باید روز شنبه، رأس ساعت 15 خود را در هتل آزادی معرفی کنند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 10/3/1392 - 13:9 - 0 تشکر 607549
سرخپوشان از هفته آینده در اردبیل؛

گفتگوی رویانیان با دایی در مورد نقل و انتقالات پرسپولیس

مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگوی کوتاهی پیرامون نقل و انتقالات این تیم برای لیگ سیزدهم بحث و تبادل نظر کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، تمرین نوبت عصر پرسپولیس روز پنجشنبه در ورزشگاه درفشی‌فر انجام شد و محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه ضمن حضور در تمرین و بررسی برخی مسایل دقایق به طور ویژه درباره نقل و انتقالات و همچنین اردوی اردبیل با علی دایی به گفتگو پرداخت.

در این تمرین جشن تولد حمید علی عسگر به طور قرضی به راه آهن رفته بود، برگزار شد. علی عسگر با نظر دایی در فصل جدید در پرسپولیس حضور خواهد داشت.

در تمرین روز پنجشنبه سرخپوشان بازیکنان پس از دویدن و تمرینات هوازی زیر نظر مولایی در ادامه به دویدن و کار با توپ پرداختند.

نیلسون در تمرین عصر امروز حضور نداشت. کریم انصاری‌فرد و محسن بنگر که هنوز قراردادشان برای فصل جدید تمدید نشده در ورزشگاه درفشی‌فر حضور یافته و دقایقی با رویانیان و دایی صحبت کردند.

فرشاد احمدزاده بازیکن جوان فصل گذشته پرسپولیس نیز از امروز به سایر نفرات ملحق شده در تمرینات حضور دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس اوایل هفته آینده برای برپایی اردوی آماده‌سازی راهی اردبیل خواهد شد.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 10/3/1392 - 18:44 - 0 تشکر 607594

سپاس به خاطر این مبحث جدید
انشالله هر روز با خبرهای جدید این مبحث را فعال می کنید
درود بر شما

جمعه 10/3/1392 - 18:50 - 0 تشکر 607598

محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در اظهارنظری عجیب و توهین آمیز اعلام کرد علی کریمی ام الفساد است!

به گزارش قدس آنلاین، در حاشیه افتتاح رستوران‌های زنجیره‌ای باشگاه پرسپولیس وقتی یکی از هواداران این تیم از رویانیان خواست تا بنا به خواست هواداران علی کریمی را به پرسپولیس بازگرداند مدیرعامل سرخ‌پوشان در پاسخ گفت: به هیچ عنوان این کار را نخواهم کرد. کریمی ضربه‌های زیادی به تیم زده است. شما نگاه کنید که او با مربیان سابق پرسپولیس مثل دنیزلی و ژوزه چه کرد. او ام‌الفساد تیم است!


مدیرعامل پرسپولیس در ادامه خطاب به آن هوادار مدعی شد که علی کریمی برای هر بازی در پرسپولیس 100 میلیون تومان از این باشگاه دریافت کرده است.

شنبه 11/3/1392 - 11:0 - 0 تشکر 607691
دختر دایی پا به توپ شد ؛ بازتاب حضور علی کریمی در استقلال!

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی صبح امروز پیگیری شد که محسن بنگر به سایر بازیکنان اضافه شد.


چهارمین تمرین تیم پرسپولیس از ساعت 11 امروز در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد. در این تمرین محسن بنگر که روز گذشته با قرمزپوشان به توافق رسیده بود در جمع بازیکنان حضور پیدا کرد و به تمرین پرداخت.* حدود 40 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند و به تشویق کادر فنی پرداختند.* شیرینی سرپرست پرسپولیس نیز در تمرین امروز حضور داشت.* کادر پزشکی و فنی از تست پزشکی بازیکنان که در کلینیک ایرانیان گرفته شد راضی بود.* در تمرین امروز دختر علی دایی هم حضور داشت و دقایقی نیز پا به توپ شد.* پرسپولیسی‌ها در تمرین امروز ابتدا زیر نظر مولایی بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به تنیس‌فوتبال پرداختند. نکته جالب این بود که برادران دایی به همراه فروزانی، غلامپور و باقری یک تیم شده بودند و با سایر بازیکنان به رقابت ‌پرداختند.* با توجه به صحبت‌های انجام شده گفته می شود قرار است کریم انصاری‌فرد نیز تا یکشنبه به پرسپولیسی‌ها اضافه شود.* شایعه رفتن کریمی به استقلال امروز در درفشی‌فر بارها مطرح شد.* یکی از نکات جالب تمرین امروز صحبت‌های برخی بازیکنان بود. این بازیکنان معتقد بودند به خاطر علی دایی از خیلی از قراردادهای خود که مبالغ زیادی هم داشت صرف نظر و به خاطر او به پرسپولیس آمدند.
چهارشنبه 15/3/1392 - 11:16 - 0 تشکر 608904

پدیده فوتبال بوشهر به پرسپولیس پیوستبازیکن تیم ملی زیر 23 سال و باشگاه ایرانجوان بوشهر، به تیم پرسپولیس پیوست.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، میلاد فیاض‌ بخش با تصمیم کادر فنی و مسوولان باشگاه پرسپولیس با بستن قراردادی دو ساله به جمع شاگردان علی دایی پیوست.
فیاض بخش قرار بود امروز با پرسپولیسی‌ها به اردبیل برود اما به پرواز نرسید و قرار است هرچه سریعتر خود را به اردو برساند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی