انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2549)
سه شنبه 7/3/1392 - 11:10 -0 تشکر 606671
مسابقه بزرگ "گنجینه انتخابات یازدهم "

با سلام و ادب
 
کاربران گرامی انجمنهای تخصصی تبیان
 
 
از امروز تا روز حماسه بزرگ انتخابات یازدهم فقط 17 روز باقی مانده است.
بر آن شدیم تا به همین مناسبت مسابقه ای را در انجمن سیاسی برگزار نماییم. تاریخ شروع مسابقه همین امروز و پایان آن 31 خرداد می باشد.
 
 
 با شرکت در این مسابقه، ضمن معرفی کاندیدای مورد نظر خود و بحث و تبادل نظر پیرامون انتخابات می توانید از برندگان جوایز ارزشمند آن نیز باشید. 
 
 
 
شرح مسابقه:
8 مبحث به تعداد نامزدهای ریاست جمهوری، توسط دبیر داخلی در انجمن سیاسی ثبت خواهد شد که هر یک از این مباحث به یکی از نامزدها اختصاص دارد.
هر یک از شما می توانید در مبحث مرتبط با نامزد مورد نظرتان، آخرین اخبار و گزارشات به روز مرتبط با ایشان را ثبت کنید. اطلاعات می تواند عکس و فیلم و اینفوگرافی و ... را شامل شود. درواقع در این مباحث به صورت روزانه مطالب مرتبط با نامزدهای ریاست جمهوری ثبت می شود و به عنوان یک آرشیو معتبر در اختیار همگان قرار می گیرد.
 
 
همچنین در مبحثی به نام "چرا به این نامزد رای می دهم ؟ (جلیلی یا حداد عادل یا رضایی یا روحانی یا عارف یا غرضی یا قالیباف یا ولایتی ؟؟) " پیرامون لزوم انتخاب نامزد مورد نظر و منتخب خودتان می توانید با دیگر کاربران بحث و تبادل نظر منطقی بنمایید. 
 
 
همچنین در مبحث "انتخابات یازدهم" می توانید اخبار و اطلاعات کلی مرتبط با انتخابات یازدهم را ثبت نمایید.
 
 
 
همچنین در مبحث "پیام امام خمینی رحمةالله علیه" می توانید فرمایشان امام خمینی (ره) پیرامون انتخابات ریاست جمهوری  از اولین روزهای انقلاب اسلامی تا پایان حیات ایشان را ثبت نمایید.
 
 
همچنین در مبحث "فرمایشات رهبری" می توانید پیامها و گفتارهای مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات ریاست جمهوری را از سال 68 تا امروز  ثبت نمایید. 
 
 
 
 
 تمامی این دوازده مبحث توسط دبیر داخلی انجمنها ثبت شده و شما کاربر گرامی فقط می بایست مطالب خود را به صورت پاسخ در ذیل هر کدام از آنها ثبت نمایید. 
 
 
 
 
 
 
قوانین مسابقه: 
 
 
 
 ** تمامی اخبار و اطلاعات مرتبط با یک نامزد حتما می بایست در مبحث مرتبط با ایشان ثبت شود. ثبت مبحث جداگانه ی مرتبط با نامزد در مسابقه شرکت داده نمی شود.
 
 
 
** اخبار و گزارشات ثبت شده می بایست به روز باشد. اخبار قدیمی تایید نخواهد شد.
 
 
 
** شرکت در مبحث  "چرا به این نامزد رای می دهم ؟ (جلیلی یا حداد عادل یا رضایی یا روحانی یا عارف یا  قالیباف یا غرضی یا ولایتی ؟) " و مباحثه دوستانه و منطقی با دیگر کاربران با رعایت ادب و انصاف در مورد هر یک از نامزدها در محاسبه کیفی فعالیت هر کاربر تاثیر به سزایی دارد. 
 
 

 
** تهیه عکس و فیلم و خاطره اختصاصی از ده دوره قبلی ریاست جمهوری برای انجمنها توسط کاربر، با ضریب 5 محاسبه خواهد شد. بدین معنی که به طور مثال اگر کاربری 7 عکس اختصاصی ثبت نماید و 10 خاطره ثبت نماید مجموعا 17 مطلب تولیدی تهیه نموده که با ضریب 5 ، برای ایشان 85 مطلب تولیدی محاسبه خواهد شد. 
 
همچنین لازم به ذکر است که هر کاربر برای درج عکس و فیلم و خاطره اختصاصی خود می تواند مبحثی به نام خود در انجمن سیاسی ثبت کند. درواقع هر کاربر فقط مجاز است در یک مبحث، عکس ها و فیلمها و خاطرات خود از انتخابات راثبت نماید.
 
 
** شرکت در مسابقه گنجینه انتخابات یازدهم به معنی شرکت کاربر در دوازده مبحث مطرح شده و مبحث مرتبط با عکس و فیلم و خاطره می باشد.
 
 
** در ثبت اخبار، ثبت منبع خبر لازم و ضروری است و اخباری که منبع نداشته باشند تایید نمی شوند. همچنین اخبار و گزارشات و اطلاعاتی که ثبت می شود می بایست مفهوم مناسبی را برساند و اگر ناقص ثبت شود تایید نشده و در مسابقه شرکت داده نخواهد شد. 
 
 
** هر کاربر باید سعی کند از ثبت اخبار و اطلاعات تکراری پرهیز نماید. ثبت خبر تکراری توسط مدیران تایید نخواهد شد. 
 
 
 
 ** رعایت ادب و انصاف در رابطه با هر نامزد ضروری است. لذا اگر کاربری بر خلاف قوانین اساسنامه انجمنها به فعالیت در مسابقه بپردازد تذکر دریافت می کند و در صورت تکراراین رفتار از مسابقه حذف می شود. 
 
 

 
 
 
 **برندگان این مسابقه از بین کاربرانی انتخاب خواهند شد که علاوه بر کیفی بودن مطالب، آمار فعالیت کمی ایشان در طول زمان مسابقه، حداقل 2000 عدد باشد  و همچنین نفر اول مسابقه می بایست مطالبی کیفی ثبت نموده باشد و آمار کمی حداقل 4000 مطلب را کسب نموده باشد.
 
 
 

 
 
 
جوایز مسابقه : 
انشالله سه نفر از کاربران شرکت کننده در مسابقه به عنوان برندگان این مسابقه برگزیده خواهند شد که جوایزشان به شرح زیر است.
 
نفر اول: کارت هدیه به ارزش 70000 تومان 
نفر دوم: کارت هدیه به ارزش 50000 تومان
نفر سوم:کارت هدیه به ارزش 40000 تومان
 
 
 
توجه : 
 
جهت شرکت در مسابقه، می بایست حتما در همین مبحث اعلام آمادگی نمایید تا نام شما جزء شرکت کنندگان در این مسابقه درج شود. پس از ثبت نام می توانید از همین امروز فعالیت خود را آغاز نمایید.
 
 
 
 
 
 

چهارشنبه 8/3/1392 - 0:10 - 0 تشکر 606938

سلام


من هستم


آماده م


کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 8/3/1392 - 16:40 - 0 تشکر 607000

سلام


منم هستم

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

چهارشنبه 8/3/1392 - 17:30 - 0 تشکر 607029

با سلام

به امید برگزاری انتخاباتی پر شور

من هم اعلام امادگی می كنم

چهارشنبه 8/3/1392 - 17:39 - 0 تشکر 607034

سلام من اماده ام

چهارشنبه 8/3/1392 - 18:5 - 0 تشکر 607039

با تشکر
بنده بین دو نفر از نامزد ها شک دارم . انشاالله در مباحث مطروحه به نتیجه برسم .

چهارشنبه 8/3/1392 - 18:30 - 0 تشکر 607045

با سلام . بحث سختی را موضوع قرارداده اید. ولی جذاب است و تلاش فراوانی را می طلبد انشالله مشتاقان شرکت کنند.
موفق باشید.

پنج شنبه 9/3/1392 - 11:55 - 0 تشکر 607158

همچنین در مبحث "فرمایشات رهبری" می توانید پیامها و گفتارهای مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات ریاست جمهوری را از سال 68 تا امروز ثبت نمایید.

من دراین مبحث هستم

پنج شنبه 9/3/1392 - 14:0 - 0 تشکر 607172

من هم آمادم

پنج شنبه 9/3/1392 - 17:39 - 0 تشکر 607246

سلام

در مسابقه حضور می یابم.

پنج شنبه 9/3/1392 - 18:40 - 0 تشکر 607289

با سلام

از ایجاد چنین فضائی برای بحث و مبادله اطلاعات سپاسگزارم.

امیدوارم فضای سالم و پر تحرک باشد و نتیجه مطلوب حاصل گردد.

من علاقمندم که در این مباحث شرکت کنم ، هرچند که معمولا" از بحث های سیاسی کناره گیری می کنم .


موفق و پیروز باشید.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی