ورزش و تندرستی (بازدید: 155)
سه شنبه 24/2/1392 - 13:5 -0 تشکر 603646
خبر های ورزشی 24 اردیبهشت 92

باشگاه رم ایتالیا به پرداخت جریمه محکوم شد

تیم فوتبال آ اس رم ایتالیا روز دوشنبه به علت رفتار نژادپرستانه هواداران این تیم در جریان دیدار روز یکشنبه تیم‌های رم و میلان به پرداخت 50 هزار یورو جریمه محکوم شد.
به گزارش خبرگزاری آریا ، کمیته انضباطی سری آ ایتالیا روز دوشنبه اعلام کرد طرفداران آ اس رم در جریان این دیدار شعارهای نژادپرستانه بر ضد سه تن از بازیکنان تیم حریف سر دادند.
به گزارش خبرگزاری رویترز از رم، این دیدار در اوایل نیمه دوم به مدت دو دقیقه متوقف شد تا به حاضران در ورزشگاه در این زمینه هشدار داده شود.
کمیته انضباطی سری آ به نام این سه بازیکن میلان اشاره‌ای نکرد. بنابه گفته ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم میلان، ماریو بالوتلی مهاجم این تیم به‌ویژه هدف این شعارها بوده است.
باشگاه آ اس رم با انتشار بیانیه‌ای رفتار تماشاگرانش را محکوم کرد.
در این بیانیه آمده است: آ اس رم هر گونه رفتار خشونت‌آمیز نژادپرستانه را محکوم می‌کند. چنین رفتارهایی از سوی هر تماشاگری از جمله طرفداران آ اس رم کاملا محکوم است.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 24/2/1392 - 13:7 - 0 تشکر 603647

توضیح رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد اعتراض تبانی کنندگان

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه احتمال احضار معترضین به رای تبانی به کمیته استیناف خیلی کم است، گفت: برای اینکه وضعیت تیم های حاضر در لیگ برتر هرچه زودتر مشخص شود، اگر لازم باشد هر روز در کمیته استیناف جلسات فوق العاده برگزار می کنیم.
علیرضا صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص معترضین به آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پرونده منتسب به لیگ آزادگان ضمن بیان مطلب فوق گفت: افرادی که معترض به آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پرونده تبانی های صورت گرفته در لیگ آزادگان هستند طبق قانون حداکثر یک هفته زمان دارند که به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال لایحه اعتراضی خود را ارائه دهند. در کمیته استیناف اصل رسیدگی به لوایح اعتراضی این است که دعوتی از فرد معترض به عمل نیاید مگر در مواقعی که ضرورت ایجاد می کند.


وی در همین خصوص افزود: چون احتمال احضار فرد در کمیته استیناف خیلی کم است و احضارها باید در کمیته بدوی یعنی انضباطی صورت گیرد،بنابراین توصیه ما به افراد معترض این است که در لایحه دفاعی خود کلیه اسناد، مدارک و دلایل خود را ارائه دهند.


رئیس کمیته استیناف تاکید کرد: اگر کمیته انضباطی، پرونده های معترضین را هرچه سریعتر کامل و نواقص آن را برطرف کند و به کمیته استیناف ارجاع دهد. ما نیز برای آنکه وضعیت تیم‌های حاضر در لیگ آزادگان هرچه زودتر مشخص شود و تیم ها لطمه نبینند اگر لازم باشد برای رسیدگی به پرونده ها هر روز در کمیته استیناف تشکیل جلسه فوق العاده می دهیم.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 24/2/1392 - 13:8 - 0 تشکر 603648
مربی تراکتورسازی عامل دو دستگی بود/ از استقلال پیشنهاد دارم

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است مربی این تیم در حق تراکتور و بازیکنانش کم لطفی کرد. او می‌گوید "ویکتور" در تیم دو دودستگی ایجاد کرده بود و با بازیکنان مشکل داشت.


قاسم دهنوی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص عملکردش در تیم تراکتورسازی در نیم فصل دوم اظهار داشت: هرچند اولین بار برای تراکتورسازی بازی می‌کردم و با شرایط تبریز آشنایی نداشتم ولی سال خوبی در این تیم پشت سر گذاشتم. من از شرایط تراکتورسازی راضی بودم و احساس خوبی در این تیم داشتم. خوشحالم از اینکه همه چیز با خیر و خوشی به اتمام رسید.


وی درباره اینکه اوایل فصل گفته بود از حضور در تراکتورسازی پشیمان شده است، تاکید کرد: از حضور در تراکتور پشیمان نشده بودم. اوایل فصل شرایط برایم سخت بود و پنج، شش هفته زمان برد تا در تراکتور جا افتادم و همه چیز به روال عادی بازگشت.


هافبک تراکتورسازی با اشاره به عملکرد "تونی اولیویرا" سرمربی این تیم خاطرنشان کرد: تونی با شخصیت و مهربان بود ولی یکسری از خصوصیاتش را قبول نداشتم. مثلا او با مسائل مختلف محکم برخورد نمی‌کرد و این ناراحت کننده بود. با وجود این او از نظر فنی مربی خوبی بود و فوتبال تراکتورسازی هفته به هفته رو به رشد بود.


دهنوی همچنین به دستیار اولیویرا اشاره کرد و گفت: ویکتور بازیکنان را به دو دسته خوب و بد تقسیم کرده بود. او در تیم دو دستگی بوجود آورده و من هم را هم در دسته بازیکنان بد قرار داده بود! ویکتور در حق تراکتورسازی کم لطفی کرد و خیلی از بازیکنان به خاطر او از تیم اخراج شدند.


وی در خصوص احتمال تمدید قراردادش با تراکتورسازی هم تصریح کرد: اولویت من ماندن در تراکتورسازی است. قرار است مسئولان باشگاه تا آخر هفته با بازیکنان مورد نظرشان صحبت کنند. من هم تا آخر هفته منتظر می‌مانم. در غیر اینصورت به پیشنهادات دیگرم فکر می‌کنم.


دهنوی در پایان گفت: از تیم استقلال هم پیشنهاد دارم ولی همانطور که گفتم اولویتم تراکتورسازی است. منتظرم ببینم چه کسی سرمربی می‌شود. البته مسئولان باشگاه گفته‌اند با من مشکلی ندارند و آنها دوست دارند فصل بعد هم در تراکتورسازی بمانم.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 24/2/1392 - 13:8 - 0 تشکر 603649
نقل و انتقالات لیگ سیزدهم؛

قرارداد چهار بازیکن تیم فوتبال سایپا تمدید شد

باشگاه سایپا پس از مشخص شدن سرمربی تیم فوتبال خود، قرارداد چهار بازیکن را برای فصل آینده تمدید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مسئولان باشگاه سایپا همزمان با آغاز فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال، تمدید قرار داد بازیكنان این تیم را آغاز كردند. این باشگاه در اولین مرحله با ابراهیم صادقی كاپیتان این تیم، مجید ایوبی كاپیتان دوم تیم، روزبه شاه علی دوست و  اسحاق سبحانی كه از اوسط لیگ دوازدهم مصدوم شده بود تمدید قرارداد كردند.


سایپا چند روز پیش انگین فیرات را به عنوان سرمربی فصل آینده خود به جای مجتبی تقوی معرفی کرده بود.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


سه شنبه 24/2/1392 - 13:9 - 0 تشکر 603650
کمیته انضباطی اعلام کرد؛

مربی تیم فوتبال استیل آذین محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص رقابتهای لیگ دسته دوم صادر کرد و طی آن مربی تیم استیل آذین را به مدت یک سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم و به پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، باشگاه البدر بندرگنگ درخواست بررسی اتفاقات دیدار مس سونگون ورزقان و استیل آذین را کرده بود و کمیته انضباطی پس از بازبینی فیلم مسابقه و بررسی دقیق گزارش‌های ارسال شده و تحقیقات لازم و دریافت نظریه کارشناسان منتخب، اعلام کرد که اتهام تبانی به تیم‌های فوق‌الذکر با توجه به نبود دلایل و مستندات به اثبات نرسیده است و درخواست باشگاه البدر بندر گنگ را رد کرد.


اما کمیته انضباطی رفتار مجتبی خیراندیش مربی تیم استیل آذین که در کنار زمین مسابقه و با صدور دستور، بازیکنان را ترغیب به انجام بازی تاخیری می‌کرد رت مطابق ماده 40 آیین نامه انضباطی دانسته و وی را به مدت یک سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم و به پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.


این رای تا دو هفته پس از رویت قابل تجدید نظر در کمیته انضباطی است.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی