• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ورزش و تندرستی (بازدید: 216)
جمعه 20/2/1392 - 12:53 -0 تشکر 602579
خبرهای ورزشی جمعه بیستم اردیبهشت 92

امروز جومونگ عزیز لطف کردن و به انجمن خودشون سر زدن
چون خبرها رو جدا جدا زدن و سخته دسترسی به همه شون
این خبرهارو در یک تاپیک جمع آوری کردم.
با سپاس از جومونگ عزیز

جمعه 20/2/1392 - 10:49 - 0 تشکر 602561

 رئیس هیأت مدیره باشگاه ورزشی پرسپولیس عصر روز پنجشنبه با محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

 به نقل از باشگاه پرسپولیس، نشست ویژه حسین مالکی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان عصر روز پنجشنبه برگزار شد و طرفین درباره وضعیت کنونی باشگاه و آینده آن به تبادل نظر پرداختند.

حسین مالکی برخی موارد مطرح شده در این نشست را به شرح ذیل در اختیار سایت باشگاه پرسپولیس قرار داد:

1- روند رو به رشد تیم پرسپولیس تا قبل از فینال جام حذفی مثبت ارزیابی شد اما با توجه به ناکامی تیم در فینال جام حذفی، در نظر گرفتن شرایط فعلی و همه جوانب و همچنین استعفای سرمربی پرسپولیس، مقرر شد تحولاتی رخ دهد تا تیم پرطرفدار پرسپولیس به شرایط مطلوبی رسیده و ضمن خروج از وضعیت کنونی به روزهای اوج بازگردد.

2- در این نشست تاکید شد نباید یک شکست تلخ باعث شود تا تمامی موفقیت های گذشته دست اندرکاران و همچنین اقدامات مثبت انجام شده زیر سوال برود. در عین حال تاکید شد که می بایست با اتخاذ تصمیماتی مناسب به گونه ای عمل کرد که از آینده غافل نشده و دوراندیشی های لازم مد نظر قرار گیرد.

3- درباره چهار گزینه سرمربیگری پرسپولیس که در نشست رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل باشگاه توافقاتی انجام شده بود، مباحثی با وزیر ورزش در میان گذاشته شد و اعلام گردید براساس توافق انجام شده قرار است محمد رویانیان بررسی های لازم را درباره چهار گزینه سرمربیگری پرسپولیس انجام داده و پس از دریافت نظرات کارشناسی جمع بندی های صورت گرفته را به هیأت مدیره اعلام نماید. در این جلسه تاکید شد به منظور جلوگیری از هدر رفتن زمان در اسرع وقت گزینه نهایی سرمربیگری معرفی و نسبت به جذب بازیکنان و استارت دوباره تیم اقدام شود.

4- درباره ترمیم اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس مباحثی مطرح شد و در نهایت با پیشنهاد مالکی و تائید وزیر ورزش مقرر شد دو عضو جدید به ترکیب فعلی اضافه شوند. در این جلسه از زحمات و تلاش های صادقانه مهدی تاج عضو پیشین هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز تقدیر و تشکر شد.

خداحافظی تلخ مهدی مهدوی کیا مورد بررسی قرار گرفت و ضمن ابراز تاسف از خداحافظی غریبانه وی پس از پایان فینال جام حذفی مقرر گردید از مهدی مهدوی کیا به نحوی شایسته تجلیل و قدردانی شود.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 10:50 - 0 تشکر 602562

 ˈدیوید مویزˈ سرمربی کنونی تیم ˈاورتونˈ بزودی جانشین ˈآلکس فرگوسنˈ سرمربی نامدار تیم منچستر یونایتد می شود.

 به نقل از باشگاه منچستر یونایتد، مویز 50 ساله از اول ماه ژوییه (10 تیرماه) هدایت شیاطین سرخ را برعهده می گیرد.

سر آلکس فرگوسن روز گذشته اعلام کرد که در پایان فصل جاری لیگ برتر فوتبال انگلیس (29 اردیبهشت) رسما بازنشسته می شود. فرگوسن در دو بازی باقیمانده لیگ برتر در مقابل ˈسوانزیˈ و ˈوست براموویچˈ برای آخرین بار بر روی نیمکت منچستر یونایتد خواهد نشست.

بر اساس اعلام باشگاه منچستر یونایتد، دیوید مویز که قراردادش با اورتون در آخر فصل جاری پایان می یابد، با قراردادی شش ساله به ˈاولد ترافوردˈ می آید.

فرگوسن عصر امروز گفت: انتخاب دیوید مویز برای هدایت منچستر یونایتد به اتفاق آرا صورت گرفت... دیوید مرد بزرگی است و من همواره کارش را تحسین کرده ام. من قبلا هم تمایل داشتم که وی به عنوان مربی به منچستر یونایتد بپیوندد.

وی افزود: بدون تردید او همه توانایی ها و قابلیت هایی که سرمربی منچستر یونایتد باید داشته باشد، داراست.

ˈدیوید مویزˈ نیز از انتصاب خود به سرمربیگیری منچستر یونایتد و حمایت های آلکس فرگوسن از این انتصاب قدردانی کرد و گفت: هدایت منچستر یونایتد افتخار بزرگی برای من است... من احترام ویژه ای برای سرآلکس و موفقیت های وی قائل هستم.

مویز که همچون فرگوسن اسکاتلندی می باشد، از حدود 11 سال قبل رهبری تیم لیورپولی ˈاورتورنˈ را برعهده دارد و به عقیده اکثر کارشناسان طی یک دهه گذشته این تیم را متحول کرده است.

مبلغ قرارداد ˈمویزˈ هنوز اعلام نشده است.

فرگوسن طی حدود 27 سال حضور خود در اولد ترافورد، 38 جام قهرمانی در رقابت های مختلف را برای منچستر یونایتد به ارمغان آورد که 13 جام قهرمانی لیگ برتر و دو جام لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا از جمله مهمترین آنها بوده اند.

تیم فوتبال منچستر یونایتد که از دو هفته پیش قهرمانی خود را در لیگ برتر فوتبال انگلیس مسجل کرده، روز یکشنبه آینده و در پایان بازی با تیم ˈسوآنزیˈ در ˈاولد ترافوردˈ جام قهرمانی را دریافت خواهد کرد.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 10:52 - 0 تشکر 602563

 باشگاه فوتبال اورتون روز پنجشنبه تایید کرد، ˈدیوید مویسˈ سرمربی این باشگاه در پایان فصل از تیم اورتون جدا خواهد شد تا راه جایگزینی وی با ˈالکس فرگوسنˈ در منچستر یونایتد هموار شود.

خبرگزاری فرانسه از لندن : در بیانیه ای که در پایگاه اینترنتی باشگاه ˈاورتونˈ انگلیس قرار گرفت، آمده است: اورتون می تواند تایید کند که ˈدیوید مویسˈ در پایان فصل، این باشگاه را ترک خواهد کرد. 

در این بیانیه اضافه شده است: این سرمربی، اوایل چهارشنبه شب ضمن ملاقات با ˈبیل کنرایتˈ رییس باشگاه، تمایل خود را برای پیوستن به منچستر یونایتد مورد تایید قرار داد. 

ˈالکس فرگوسنˈ اسطوره سرمربیگری در فوتبال انگلیس که در طول 26 سال هدایت منچستر یونایتد، 34 جام قهرمانی برای این باشگاه کسب کرده است، روز چهارشنبه به طور ناگهانی از تصمیم خود برای کناره گیری از این سمت خود خبر داد. 

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 10:52 - 0 تشکر 602564

 سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل تیم ذوب آهن اصفهان گفت: صاحبان اصلی تیم ملوان، مردم شهرستان بندرانزلی هستند.

 ˈمحمد احمدزادهˈ عصر امروز (پنجشنبه) در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هیچ شخص یا گروهی، جز هواداران تیم ملوان بندرانزلی حق ندارد مدعی باشد ملوان را حفظ کرده بلکه این مردم هستند که تیم ملوان را حفظ کرده اند.

وی با اشاره به گذشت یک سال سرشار از تجربه افزود: انتظار داریم ملوان مانند سال گذشته اداره نشود که در شروع فصل ادعا کرده ولی وسط فصل، این تیم را رها کردند. 

وی خاطرنشان کرد: مردم بندرانزلی وابستگی مستقیم و بسیاری به تیم ملوان دارند و می بایست این تیم به بهترین شکل حمایت می شد.

احمدزاده در خصوص تاثیر پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان در صبح امروز (پنجشنبه) تصریح کرد: اول باید بگویم دست شما درد نکند ولی حالا چرا. 

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه حسین هدایتی فقط شش یا هفت درصد تعهداتش را عملی کرده است، افزود: می توانست این اتفاق در نیم فصل که بازیکنان در شرایط سخت قرار داشتند بیفتد ولی روزی برای این کار آمدند که می خواستند فشار را از روی دوش خود بردارند.

وی در ادامه گفت: با این حال این مساله را به فال نیک می گیریم و امیدواریم با تشویق هواداران خوبمان، شاهد یک بازی خوب و دیدنی باشیم.

احمدزاده اذعان داشت: بازی با ذوب آهن اصفهان همیشه سخت بوده ولی بازیکنان ما به لحاظ بدنی در شرایط خوبی هستند و امیدواریم آخرین بازی در بندرانزلی با پیروزی تیم ملوان، حسن ختام این فصل باشد.

وی خاطرنشان کرد: مهرداد اولادی و سیدجلال رافخایی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و پژمان نوری محروم و عزت اللهی در اردوی تیم ملی فوتبال است، با این حال همه اعضای تیم برای کسب سه امتیاز این بازی تلاش می کنند.

سرمربی تیم ملوان متذکر شد: بازیکنان با وجود شرایط روحی موجود در طول فصل، تمام تلاششان را کردند که به هیچ عنوان کم نگذارند ولی آنچه که به مشکلات تیم اضافه کرد، پایین آوردن روحیه تیم است.

وی در خصوص استفاده از بازیکنان جوان در این بازی که نتیجه آن در شرایط تیم حائز اهمیت نیست، گفت: مایل به این کار هستم ولی با توجه به توهین ها و تهمت هایی که در معرض آن قرار داریم، می خواهیم با تمام قدرت به میدان برویم که با این توهین ها مواجه نشویم.

احمدزاده در ادامه یادآور شد: من از سال 1354 در همه رده ها از بازیکن گرفته تا مربی و سرمربی، همراه و یار و یاور این تیم بوده ام و این نشود که فردی با کمترین زمان ورود به تشکیلات بیاید به من ˈمحمد احمدزادهˈ درس بدهد.

وی با بیان اینکه سال ها با کمترین پول و خون دل خوردن ها، مجموعه ملوان را حفظ کرده است، افزود: روا نیست عده ای بیایند و اتهام بزنند و برخی همکاران خودم نیز پشت این جریان باشند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اظهار کرد: در این مدت، من سکوت کردم به انتظار اینکه ملوانی هایی که پشت تیم بوده اند، بهترین داوران هستند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 10:52 - 0 تشکر 602565

 سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: تعطیلات متعدد و پی در پی باعث پایین آمدن سطح کیفی دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال شد.

 ˈمنصور ابراهیم زادهˈ امروز (پنجشنبه) در نشست خبری پیش از مسابقه تیم های فوتبال نفت تهران و فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم روند کار این دو تیم به گونه ای پیش رفت که در هفته پایانی، برگزار کننده یک فینال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشند. هر دو تیم در این مسابقه باید حاصل یک سال زحمت خود را برداشت کنند.

وی اظهار داشت: تیم نفت فقط سه سال در لیگ برتر سابقه حضور دارد و از این نظر تیم جوانی محسوب می شود اما توانسته است به جایگاه خوبی دست پیدا کند. این موضوع نشان دهنده تلاش یک مجموعه بزرگ است.

ابراهیم زاده گفت: ما در مسابقه با فولاد خوزستان به پیروزی نیاز داریم تا سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم اما فولادی ها با یک مساوی هم می توانند به این هدف برسند. برای اینکه بتوانیم این تیم را شکست دهیم، ابتدا باید گل نخوریم و پس از آن از فرصت های خود برای گلزنی استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: فولاد خط میانی و مهاجمان قدرتمندی دارد و بازیکنان این تیم سرعتی هستند. اعضای کادر فنی این تیم هم به دلیل اینکه سال های گذشته در تیم نفت تهران حضور داشتند، شناخت خوبی از تیم ما دارند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به سوالات خبرنگاران در باره برنامه اش برای فصل آینده گفت: بعد از بازی فردا (جمعه) در باره این موضوع فکر می کنم و فعلا همه تمرکزم روی بازی با فولاد است. فردا هنوز نیامده و دیروز هم گذشته است، بنابراین بهتر است فقط به زمان حال فکر کنیم.

وی در باره سطح کیفی دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال گفت: این مسابقات به دلیل رقابت زیادی که تیم های پایین و بالای جدول برای فرار از سقوط و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا داشتند، از حساسیت زیادی برخوردار بود و همین مساله، کیفیت رقابت ها را پایین آورد.

ابراهیم زاده ادامه داد: تعطیلات متعدد مسابقات هم عامل دیگری بود که باعث پایین آمدن سطح کیفی رقابت ها شد.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 10:53 - 0 تشکر 602566

 مشاور مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: این باشگاه برای فصل بعد با ˈلوکا بوناچیچˈ به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان به توافقات اولیه رسیده است.

ژˈایرج کهندلˈ روز پنجشنبه در گفت و گویی افزود: هم اکنون بر روی مساله مبلغ قرارداد با این مربی در حال مذاکره هستیم که در صورت توافق باشگاه با لوکا بوناچیچ در این زمینه با وی برای فصل آینده نیز قرارداد می بندیم.

وی ادامه داد: باشگاه مس کرمان در فصل جاری رقابت های لیگ برتر با حضور این مربی کروات، نتایج خوبی کسب کرد و علاوه بر اینکه در میانه جدول جای داشت، می توانست جایگاه بالاتری را نیز کسب کند.

مشاور مدیرعامل باشگاه مس کرمان در پاسخ به این سوال که چگونه بوناچیچ با وجود انتقادات اخیر خود از وضعیت باشگاه و نارضایتی از مدیریت آن، به توافق اولیه با شما برای فصل بعد رسیده است؟ افزود: این مساله را باید از مدیرعامل باشگاه مس کرمان سوال کنید.

کهندل بیان کرد: امیدواریم بتوانیم با ادامه حضور لوکا در مس، از همان ابتدای فصل برنامه مشخص شده ای را برای کسب سهمیه آسیایی داشته باشیم و با قدرت لیگ برتر را آغاز کرده و به پایان برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون بازیکنان تیم مس 70 درصد از مبلغ قرارداد خود را در فصل جاری دریافت کرده اند و 30 درصد باقی مانده نیز تا پایان اردیبهشت ماه پرداخت می شود.

مشاور مدیرعامل باشگاه مس کرمان نیز گفت: برای فصل آینده نیز ترکیب تیم با نظر سرمربی تشکیل خواهد شد و سعی می کنیم کامل ترین مجموعه را در تمامی خطوط داشته باشیم.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 10:54 - 0 تشکر 602567

تهران - رییس اجرایی باشگاه فوتبال منچستریونایتد انگلیس به اسپانیا رفت تا با مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو مذاکره کند.

 منابع آگاه چهارشنبه شب خبر دادند که منچستریونایتد برای بازگرداندن این ستاره پرتغالی از رئال مادرید کاملا مصمم است و به همین منظور دیوید گیل به مادرید رفته تا با خورخه مندس مدیر برنامه های وی ملاقات کند. 


منچستریونایتد که در سال 2009 رونالدو را در ازای مبلغ هنگفت 80میلیون پوند به رئال مادرید فروخت، اکنون در آستانه تغییر بزرگی قرار گرفته است. 

الکس فرگوسن سرمربی اسطوره ای این تیم هم روز چهارشنبه اعلام کرد، در پایان فصل به 27 سال حضورش در اولدترافورد خاتمه خواهد داد. 

خبرهای زیادی هم در مورد احتمال انتخاب دیوید مویس به عنوان جانشین فرگوسن منتشر شده است. فردی که بازگشت رونالدو به او کمک زیادی برای نگه داشتن وین رونی در این تیم می کند. 

فرگوسن هم که پیش از این به وضوح از تمایل خود برای بازگشت رونالدو حرف زده بود، یک بار دیگر بعد از دیدار تیمش با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گفت که همچنان تمایل دارد او را برگرداند.

البته رونالدو نیز روز چهارشنبه بعد از اعلام تصمیم فرگوسن برای بازنشستگی در پیامی اینترنتی خطاب به فرگوسن نوشت: سپاس برای همه چیز مربی.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 10:54 - 0 تشکر 602568

تهران - فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، امروز (پنجشنبه) رده بندی تیم های ملی فوتبال دنیا را اعلام کرد که بر اساس آن تغییری در وضعیت تیم های صدر جدول دیده نمی شود.

سایت رسمی ˈفیفاˈ، در این رده بندی، تیم ملی فوتبال اسپانیا با 1538 امتیاز همچنان بر بام فوتبال دنیا ایستاده است و تیم های آلمان و آرژانتین به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار دارند. 

دلیل تغییرات اندک در رده بندی جدید نسبت به ماه گذشته، برگزاری تعداد اندک مسابقات بین المللی است به طوریکه در ماه قبل فقط هفت مسابقه دوستانه برگزار شده است. 

در بین 20 تیم نخست رده بندی ˈفیفاˈ فقط تیم های سوییس و بلژیک هستند که جایگاهشان تغییر کرده و هر کدام با یک پله صعود به رده های چهاردهم و پانزدهم رسیده اند. به این ترتیب 

مکزیک نیز با دو پله سقوط شانزدهم شده است. 

اما برای ماه بعد با توجه به برگزاری مسابقات تدارکاتی تیم های حاضر در جام کنفدراسیون ها، پیش بینی می شود شاهد تغییرات بیشتری در رده بندی تیم ها باشیم. 

وضعیت تیم ها در رده بندی ماه مه ˈفیفاˈ: 

1. اسپانیا 1538 امتیاز 

2. آلمان 1428 

3. آرژانتین 1296 

4. کرواسی 1191

5. پرتغال 1163

6. کلمبیا 1154

7. انگلیس 1135

8. ایتالیا 1117

9. هلند 1093

10. اکوادور 1058

11. روسیه 1052

12. ساحل عاج 1008

13. یونان 986

14. سوییس 967

15. بلژیک 953

16. مکزیک 945 

17. اروگوئه 932

18. فرانسه 914

19. برزیل 902

20. دانمارک 900 

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 10:55 - 0 تشکر 602569

تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین رده بندی تیم های ملی فوتبال جهان که امروز (پنجشنبه) توسط فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) اعلام شد، با یک پله سقوط در مکان پنجاه و هفتم دنیا قرار گرفت.

 سایت رسمی ˈفیفاˈ، در این رده بندی، تیم ملی فوتبال ایران با 538 امتیاز در بین تیم های آسیایی نیز چهارم است. 

اما تیم ژاپن نیز با یک پله سقوط در مکان سی ام دنیا و نخست آسیا ایستاده است در حالی که در قاره کهن، تیم های کره جنوبی و استرالیا، رده های بعدی را به خود اختصاص داده اند. 

تیم کره جنوبی هم اکنون بدون هیچ تغییری نسبت به دوره گذشته، چهل و دوم جهان است و استرالیا با یک پله سقوط در مکان چهل و هفتم قرار دارد.

فهرست 10 تیم برتر قاره آسیا در آخرین رده بندی ˈفیفاˈ به شرح زیر است:

1. ژاپن 773 امتیاز، 30 جهان

2. کره جنوبی 644 امتیاز، 42 جهان

3. استرالیا 624 امتیاز، 47 جهان 

4. ایران 538 امتیاز، 57 جهان 

5. ازبکستان 521 امتیاز، 66 جهان 

6. اردن 462 امتیاز، 77 جهان 

7. امارات عربی متحده 423 امتیاز، 89 جهان 

8. عراق 391 امتیاز، 97 جهان 

9. چین 388 امتیاز، 98 جهان 

10. قطر 345 امتیاز، 101 جهان

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 20/2/1392 - 14:11 - 0 تشکر 602619

بهروز رها گفته است :
[quote=بهروز رها;558041;602579]امروز جومونگ عزیز لطف کردن و به انجمن خودشون سر زدن
چون خبرها رو جدا جدا زدن و سخته دسترسی به همه شون
این خبرهارو در یک تاپیک جمع آوری کردم.
با سپاس از جومونگ عزیز

با عرض سلام خدمت اقا بهروز 
من این چند وقته به خاطر درس و مدرسه نمیتونستم بیام ! از این به بعد توی كل بخش های انجمن تبیان از مطالب روز دنیا پر میشه توسط من ! چون میبینم زیاد كسی پست نمیده اون جا ها ! به خاطر همین میخوام یه حالی بدم به انجمن !

امیدوارم همه بتونن از مطالبی كه میزنم كمال استفاده را ببرن !

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی