فرهنگ پایداری (بازدید: 1078)
چهارشنبه 3/7/1387 - 15:2 -0 تشکر 60217
دیدار در گلزار شهدا

سلام
همزمان با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا... در آخرین پنج شنبه ماه مبارک رمضان و در هفته دفاع مقدس... ما هم بار دیگر عهد و پیمانمان را با آرمانهای شهدا و امام شهدا تجدید خواهیم کرد.


وعده ما : پنج شنبه چهارم مهرماه 1387 ساعت 15
مکان حرکت : درب خروجی ایستگاه مترو حرم امام خمینی (محوطه خارجی)


دوستان توجه کنند تا ده دقیقه هم تاخیر مجاز هست...سعی خواهیم کرد با توجه به شرایط موجود حتی الامکان یه زیارت عاشورای دسته جمعی و یا یه قرائت قرآن با هم در جوار شهدای همیشه زنده داشته باشیم .
یا علی

پروردگارا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

چهارشنبه 3/7/1387 - 21:36 - 0 تشکر 60285

به نام خدایی که همیشه در قلب ماست

سلام

هم روز و هم ساعتش خوب نیست، در این روز اکثر خانواده های شهدا میان بر مزار شهیدانشون و اونجا به شدت شلوغ میشه و اون ساعت هم اوج شلوغی در مزار شهدا هست و جایه مناسبی برای خوندن قران و زیارت عاشورا نمیتونیم داشته باشم، زیارت قبور مطهر شهدا هم سخت میشه چون خانواده های خودشون اومدن و کثرت جمعیت اجازه زیارت این قبور مطهر رو نمیده، و بعضا دچار یه هرج و مرج و بی نظمی میشیم، اگر ساعتش صبح باشه، یا روز دیگری باشه خیلی بهتره.

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 3/7/1387 - 21:50 - 0 تشکر 60289

به نام خدا .. سلام

چه کار خوبی اما من که نمی تونم بیام .. یه انتقاد .. چرا قبل از شروع برنامه های هفته دفاع مقدس یه لیست از کارایی که میخواد انجام بشه ندادین که ییهو غافلگیر نشیم وقتی خسته و کوفته از اون سر تهران رسیدیم این سر  که یه کاری قراره انجام بشه برای فردا !  .. دوستانی که میرن جای ما رو هم خالی کنن

التماس دعا

شاد باشین

چهارشنبه 3/7/1387 - 23:41 - 0 تشکر 60324

به نام خدا

سلام دوست خوبم میکروی عزیز.

شرمنده.

من فردا دقیقا ساعت 15 سر کلاس هستم و نمیتونم خدمتتون برسم.

از دوستای خوبی که فردا تو این قرار شرکت می کنن التماس دعای فراوون دارم.

سلام من رو هم به شهدا برسونید...

یا علی

موفقیت حاصل تصمیم گیری درست است، و تصمیم گیری درست حاصل تجربه و جالب اینکه تجربه اغلب حاصل تصمیم نادرست است!

 

پنج شنبه 4/7/1387 - 1:11 - 0 تشکر 60344

من با شما فردا هستم.حتی اكه* دو نفر بودیم. ولی بی انصافی نكن،اكه*دیر اومدم صبر كن. با دوستان موافقم،هم ساعتش و هم روزش از نظر شلوغی و روزه داری دوستان. با عشق آبی موافقم،خیلی خوب می شد كه برنامه هارو اعلام می كردیم تا به بهترین شكل از برنامه ها استفاده كنیم. ان شاء الله در برنامه های آتی. فردا می بینمتون. یا علی(ع)

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

پنج شنبه 4/7/1387 - 1:27 - 0 تشکر 60346

سلام

قبول دارم دقیقه نود تاپیکش رو زدم...البته علتی داشت.

اول میخواستیم برگزاری این برنامه رو منوط به تعداد دوستان شرکت کننده کنیم...یعنی از اونجایی که استقبال کمه به نوعی برنامه رو خود به خود کنسل کنیم...اما نظرم بنا به علتی تغییر کرد(فقط خدا میدونه) یعنی یه نفری هم برگزار میشه.

ممل جان بیا دیگه...بهونه نیار... اگه دنبال توجیه باشیم...من خودم از همه بهتر بلدم...مثلا میتونم بگم فردا هم خودمون افطاری میدیم هم یه جا دعوتم ... یعنی به نوعی بی خیال بشم.

بقیه دوستان عذرشون قبوله

امااااا

همین که آدم میبینه که مادر شهید با چه شور و شوقی مزار فرزند دلبندشو...پاره تنشو....با گلاب میشوره...خودش میتونه تلنگری برای ما باشه. من همون دوست دارم برم این صحنه ها رو ببینم تا یه تکونی بخورم...یعنی چه روز و ساعت خوبیه...همه روح های شهیدان سر مزارشون حاضرند تا به خانواده هاشون تسلی بدند...عجب صحنه هایی فردا خواهیم دید...به به

اصلن همین که اون خانواده شهید ببینه چند تا جوون که اصلن نمیشناستشون میان سر مزار شهیدشون...آروم میشه....میفهمه هستند کسانی که ارزش این خون های ریخته شده را درک میکنند.(خودمو نمیگم منظورم شمایید)...واقعا حیفه که نریم.

من تا به حال نرفتم...اما فردا ان شاء الله حتما میرم...و دوست دارم با هم باشیم...

راستی اون دوستانی که دیروز به بازدید از خانه جانبازان رفتند از همگیشووووووون قبول باشه...واقعا حضور در چنین جاهایی توفیق و لیاقت میخواد....که من نداشتم.

یا علی

پروردگارا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

پنج شنبه 4/7/1387 - 1:55 - 0 تشکر 60350

eeeee سلام بر عاشق ترین مرد (عزیز دل برادر)...پیامتون تو صف مونده بود...ندیدمش....از اینکه یه نفر بلاخره لبیک گفت ممنونم.

راستی عشق آبی عزیز و خوب...کاش زودتر پیشنهادتون رو میدادید....ایشالله این تجربه ای میشه برای سال بعد...اما اینم بگم...ماشالله فال نیک عزیز خیلی زحمت کشیده هااا...یعنی از یه ماه پیش داشت این برنامه ها رو پیگیری میکرد.

جعفر جان ...کلاس کیلو چنده؟؟؟اونم هفته اول که استادش هم نمیاد سر کلاس...منم فردا کلاس دارم اما نمیرم(هه هه هه)اما آفرین...خوشم میاد بچه خوبی هستی ... اصلن شهدا از این کارت خیلی خوششون میاد...کسب علمو میگمااا...برای منم دعا کن.

یا علی

پروردگارا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

پنج شنبه 4/7/1387 - 5:0 - 0 تشکر 60369

به نام خدا. سلام.

من که سعادت ندارم شما رو همراهی کنم ولی ما رو هم دعا کنید سلام ما هم  به شهدا برسونید بگید که خیلی مخلصیم.

جناب میکرو شما که دیدار با جانبازارو از دست دادید ولی خوش به سعادتون که دارید میرید پیشه شهدا.

         زندگی زنگ تفریح است             ساعت بعد حساب داریم....
پنج شنبه 4/7/1387 - 9:51 - 0 تشکر 60385

سلام

با تشکر از دوستانی که هنوز به یاد شهدا هستن.

آقای ممل 92 چه اشکالی داره که تو زمان حضور خانواده شهدا به اونجا برید؟ اتفاقاً به نظر من خیلی هم بهتره . چون حداقلش اینه که اونا می بینن که هنوزم هستن کسانی که هرچند نسل سومین ولی ایثار و فداکاری فرزندان اونارو فراموش نکردن و بیادشون هستن. و این باعث دلگرمی اونا میشه.

ضمن اینکه هستن شهدایی که والدین و یا خانواده شون به علت مشکلاتی نمیتونن امروز به سر مزارشون برن و شما می تونید به جای خانواده شون برید و اونارو از چشم انتظاری دربیارید.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 4/7/1387 - 13:11 - 0 تشکر 60417

سلام

خوب پس ... مسافرین محترم بویینگ 747 توجه کنند...تا چند دقیقه دیگر پرواز خواهیم کرد...از اونجا که هواپیما مسافرش کمه...پس سبکتره...در نتیجه میتونه خیلی اوج بگیره...یه موقع نترسیدااا

عاشق ترین عزیز ...سعی کن سر وقت برسی...چون کلی کار و زندگی داریم...باید سر مزار شهیدی که بوی گل میده (شهید پلارک)....قطعه 72 تن....نمایشگاه دفاع مقدس....حرم امام و چند جا دیگه با هم بریم...اگه دیر برسی وقت کم میاریماااا.

یا علی

پروردگارا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

پنج شنبه 4/7/1387 - 13:48 - 0 تشکر 60421

به نام خدایی که همیشه در قلب ماست

سلام

من همین الان جواب های دوستان رو دیدم، متاسفانه یه مشکلی دارم، ممکنه دیرتر برسم، ولی تمام سعیم رو میکنم بهتون برسم، یکم دیرتر میرسم.

در جواب خانم تیر دراب، من خودم زیاد رفتم مزار شهدا، همه جاش رو هم حفظ شدم، ولی همیشه میون هفته میرفتم، من میگم خانواده شهدا هستن، چون خانواده شهید میان، با شهیدشون نجوا میکنن و حرف میزنن، من دیدم چقدر عاشقانه با فرزندش یا مادر حرف میزنه، تو این زمان ما بریم و خلوت اون رو بهم بزنیم درست نیست، اون میخواد حرفهایی به پسرش بزنه که کسی نشنوه، ما بریم اونجا دیگه نمیتونه این حرفها رو بزنه، خیلی خوبه تو این ایام بریم، و اونا ما رو ببینن ولی نبایدجوری باشه که مزاحمت برای اونا تلقی بشه، منظور من این بود، امیدوارم رفع سو تفاهم شده باشه.

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی