فرهنگ پایداری (بازدید: 565)
چهارشنبه 3/7/1387 - 13:51 -0 تشکر 60210
اوج ایثار گری وجانبازی

سلام

زبان من که برای حرف زدن در باره اینهمه ایثار واز خودگذشتگی فاصر است شما چطور؟

اردبیل - خبرنگار جام جم: اعضای خانواده یكی از جانبازان دوران دفاع مقدس در پی مرگ مغزی وی اعضای بدن او را به بیماران نیازمند اهداء كردند تا به وصیت او جامه عمل بپوشانند.
    به گزارش خبرنگار ما، شهید خیرجو، جانباز عرصه دفاع مقدس، وصیت كرده بود كه اعضای قابل پیوند او را پس از مرگ به بیماران نیازمند بی بضاعت اهداء كنند كه خانواده او در بیمارستان امام تهران به این وصیت عمل كرده و 6 عضو بدن وی را اهداء كردند.
    پیكر این جانباز فداكار بعد از انتقال به زادگاهش مشكین شهر با حضور مردم تشییع و در گلستان وادی رحمت آن شهر به خاك سپرده شد.


                          این نیز بگذرد.....
پنج شنبه 4/7/1387 - 0:57 - 0 تشکر 60343

واقعا نمیشه چیزی گفت این ایثار روی ایثاره به این میگن عشق

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی