• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 131)
سه شنبه 17/2/1392 - 13:29 -0 تشکر 601974
ولایت‌پذیری مهمترین ویژگی‌ حدادعادل

نامزدهای انتخابات باید در حوزه‌های مختلف تیم داشته باشند/ولایت‌پذیری مهمترین ویژگی‌ حدادعادل

رئیس ستاد حداد عادل گفت:اعضای ائتلاف معتقدند باید به آرایش سیاسی جناح‌های مختلف توجه کرد و سپس فرد مورد نظر را انتخاب کرد.

خبرگزاری فارس: نامزدهای انتخابات باید در حوزه‌های مختلف تیم داشته باشند/ولایت‌پذیری مهمترین ویژگی‌ حدادعادل

 

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حسین نجابت رئیس ستاد انتخاباتی غلامعلی حداد عادل صبح امروز طی یک نشست خبری که در محل خبرگزاری فارس، برگزار شد اظهار داشت: من خودم را متعلق به جامعه رسانه می‌دانم چرا که خودم نیز سابقه رسانه‌ای دارم.

وی افزود: خبرگزاری فارس، یک خبرگزاری متین و معتبر است و به همین دلیل در جمع شما عزیزان حضور یافتیم.

رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل در پاسخ به خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آقای قالیباف دیروز گفتند که همه اعضای ائتلاف مثل هم فکر نمی‌کنند و اختلاف نظرها وجود دارد، این اختلاف نظرهایی که آقای قالیباف به آن اشاره کردند چه می‌تواند باشد، گفت: من معتقدم که باید این سوال را از خود آقایان حداد، ولایتی و قالیباف بپرسید اما من نیز تحلیل خودم را می‌دهم که وقتی سه نفر با هم کار می‌کنند مطمئنا اختلافاتی با هم خواهند داشت و اگر کسی ادعا کند که اختلافی ندارد غیرواقعی است. 

وی افزود: ممکن است اختلاف نظر بین اعضای ائتلاف پیشرفت این باشد که با چه ساز و کاری به ائتلاف برسند اما بنده معتقدم باید همه با شرح صدر و پختگی سیاسی مسائل را حل کنند.

نجابت در ادامه با بیان اینکه مجلس هفتم قطعا جزو موفق‌ترین مجالس‌ها بوده، گفت: ‌این مجلس با کمترین هزینه‌ها به اهداف خود رسیده است. مجلس هفتم همزمان با دولت نهم بوده و وقتی که دولت به دیوار مجلس برخورد می‌کرد، آقای حداد با تدبیر و بردباری امور را جلو می‌برد و اجازه نمی‌داد کوچترین اختلافی میان مردم کشیده شود.

وی افزود: حدادعادل البته اگر در جایی هم لازم بوده با قدرت در مقابل دولت برای انجام قانون ایستاده ولی وی تنها دو مرتبه به مقام معظم رهبری درباره چالش‌های بین دولت و مجلس نامه نوشت و برای ایشان دغدغه ایجاد نمی‌کرد اما مجالس دیگر اینگونه نبودند.

رئیس ستاد انتخاباتی حدادعادل با بیان اینکه مجلس هفتم قوی‌ترین پشتیبانی را در موضوع هسته‌ای که دچار چالش بود در حوزه بین‌الملل داشت، گفت: حداد عادل سر و صدای رسانه‌ای و کم‌فایده ندارد.

نجابت در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه انتخاب نکردن نامزد در ائتلاف سه‌گانه می‌تواند ایجاد مشکل کند، گفت: این از مواردی است که ممکن است منشا اختلاف شود. اما طرفین برای حرف‌هایشان استدلال دارند.

وی افزود: افرادی که به دنبال تاخیر در معرفی نامزد هستند، معتقدند اول باید ببینیم شورای نگهبان چگونه عمل می‌کند و چه کسانی در رقابت می‌مانند و پس از آن باید منتظر باشیم تا اقبال عمومی چه مسیری را طی می‌کند.

رئیس ستاد انتخاباتی حدادعادل تاکید کرد: همین طور آنها معتقدند باید به آرایش سیاسی جناح‌های مختلف توجه کرد و سپس فرد مورد نظر را انتخاب کرد.

نجابت ادامه داد: به دلیل اینکه الان طیف گسترده‌ای در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند باید ببینیم استانداردهای شورای نگهبان چگونه اعمال می‌شوند و در ائتلاف بنا شده فعلا صبر کنند تا صلاحیت‌ها مشخص شود و با توجه به آرایش سیاسی جناح‌های دیگر نامزد ائتلاف معرفی شود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر ارتباطش با جمعیت ایثارگران و نامزد این جمعیت گفت: بنده جزو شورای ایثارگران نیستم و برادر بزرگترم در این جمعیت است. البته من هم سمپات هستم ولی وظیفه بنده ساماندهی ستاد آقای حدادعادل است و اعتقاد دارم وی بهترین گزینه در ائتلاف است.

رئیس ستاد انتخاباتی حدادعادل تصریح کرد: این ائتلاف اگر خوب مدیریت شود و تخریب نشود می‌تواند یک مدل خوب در کشور باشد.

نجابت تاکید کرد: زاکانی، جلیلی و دیگران که ظرفیت‌های زیادی دارند و با اقبال عمومی مواجه شده‌اند در صورتی که رای‌شان از حدی بالاتر رفت، می‌توانند وارد ائتلاف شوند.

نجابت در خصوص برنامه‌های اجتماعی و درمانی حدادعادل گفت: از دو کانال مختلف گروه‌های کارشناسی و کاری با حدادعادل جلسه داشته تا برنامه‌ای تدوین و به یک راهکار کلی و جزئی برسند که این کار انجام شده است و امروز دومین جلسه کارگروه کارشناسان در جهت آسیب‌شناسی اجتماعی و راهبرد مطلوب برگزار می‌شود.‌

وی ادامه داد: در ائتلاف بنا شده هر یک از آقایان رفتند و پست اجرایی را گرفت از دیگران هم استفاده کنند و تقسیم کار صورت گرفته است.چه آقای حداد رئیس‌جمهور شود و دیگری این برنامه‌ها می‌تواند در اختیار وی قرار بگیرد.

رئیس ستاد انتخاباتی حدادعادل خاطرنشان کرد: هر کسی وارد عرصه انتخابات می‌شود باید در حوزه‌های مختلف تیم داشته باشد.

نجابت در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آقای حداد دارای چه ویژگی‌هایی هستند گفت: ما برای ریاست جمهوری ویژگی‌های مختلفی داریم که رهبر معظم انقلاب 12_ 13 ویژگی را به تفکیک بیان کرده‌اند که بنده وقتی به ویژگی‌های دکتر حداد عادل نگاه می‌کند ایشان را در 5 الی 6 ویژگی برتر از بقیه داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری می‌بینم.

وی افزود: حدادعادل در ولایت‌پذیری از بقیه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری جلوتر است و ولایت‌پذیری هم این است که خواست رهبری را رصد و آن را در برنامه‌های خود اعمال کنیم و در موضع‌گیری‌ها نیز با مقام عظمای ولایت هماهنگ باشیم.

رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل با بیان اینکه رهبری می‌فرماید که خود و مردم را وارد حاشیه نکنیم تصریح کرد: دکتر حداد عادل عاری از هرگونه حاشیه است و مردم را نیز وارد حاشیه نمی‌کند و هنگامی نیز که در مجلس هفتم بودیم اختلافاتی با دولت احمدی‌نژاد داشتیم چرا که احمدی‌نژاد تفسیر خودش را از قانون داشت اما دکتر حداد عادل با حوصله و بردباری مدیریت می‌کرد.

نجابت اضافه کرد: در مجلس هفتم ما تحقیق و تفحص از قوه قضائیه را در دستور کار داشتیم و حداد عادل نیز با قاطعیت این موضوع را دنبال می‌کرد و علی‌رغم برخی اختلافات این مسائل را به مردم نکشاند.

وی تهذیب اخلاق را یکی از مواردی برشمرد که رهبر معظم انقلاب به تکرار در سخنان خود از آن نام برده است که به گفته نجابت حداد عادل اخلاقی‌ترین نامزد است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ساده‌گرایی در تبلیغات را از برنامه‌های خود برای تبلیغات حداد عادل دانست و گفت: ما یک ستاد مرکزی خواهیم داشت و بنا داریم بیشتر در حوزه مجازی تبلیغات کنیم چرا که منابع مالیاتی آنچنان نداریم و اگر هم داشتیم چنان تبلیغات زیادی نمی‌کردیم.

نجابت با تاکید بر اینکه حداد عادل برای رای آوردن به هر دری نمی‌کوبد گفت: تبلیغات ساده باید به یک فرهنگ تبدیل شود و نباید در انتخابات‌ ما پول حاکم شود. بنابراین از هر کسی هم پول قبول نمی‌کنیم و فقط برای یک ستاد مرکزی هزینه می‌کنیم و معتقدیم فصل تبلیغات پرهزینه به پایان رسیده است.

 


کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی