سينما و تلویزیون (بازدید: 758)
دوشنبه 12/1/1392 - 16:53 -0 تشکر 596458
درگذشت ‌بازیگر‌جوان ‌سینما ‌و تلویزیون‌


عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون به دلیل ایست قلبی در بیمارستان لقمان دار فانی را وداع گفت.

این بازیگر جوان در زمان حیاتش اعضای بدنش را اهدا کرده بود.

مهدی احمدی تهیه‌کننده باسابقه سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: متاسفانه عسل بدیعی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که بر اثر مسمومیت دارویی از روز گذشته در بیمارستان لقمان بستری شده بود، دقایقی پیش در بیمارستان لقمان به دلیل ایست قلبی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد. 

وی در ادامه گفت: ایشان در زمان حیات‌شان اعضای بدنشان را اهدا کرده بودند که کارهای مربوط به اهدای اعضاء ایشان در حال انجام است. 

احمدی درباره مراسم خاکسپاری زنده‌یاد بدیعی گفت: هنوز مراسم خاکسپاری قطعی نیست اما احتمالا روز 15 فروردین‌ماه و پس از تعطیلات خواهد بود.

بدیعی متولد سال 1356 در تهران است. او سال 1375 به سینما راه یافت و با فیلم «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری فعالیت حرفه‌یی خود را آغاز کرد. وی در رشته‌ی علوم تغذیه تحصیل کرده است. وی روز گذشته به دلیل مسمومیت دارویی در بیمارستان لقمان بستری شده بود که دچار مرگ مغزی شد و دقایقی پیش، درگذشت.

از دیگر کارهای او می‌توان به این فیلم‌های سینمایی اشاره کرد:
(۱۳۷۸) دست‌های آلوده (سیروس الوند)، (۱۳۷۹) هفت پرده (فرزاد مؤتمن)، (۱۳۷۹) از صمیم قلب (بهرام کاظمی)، (۱۳۸۲) شمعی در باد (پوران درخشنده)، (۱۳۸۴) پروانه‌ای در مه (محمدجواد کاسه‌ساز)، (۱۳۸۵) سربلند (سعید تهرانی) و (۱۳۸۷) روز هشتم.

ایسنا ، فارس ، خبرآنلاین

++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبرگزاری فارس به نقل از مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی علت مرگ این بازیگررا این گونه بیان کرد :

(( پس از اینکه خبر بستری شدن خانم بدیعی در بیمارستان لقمان به ما داده شد، به این بیمارستان مراجعه و پیگیر موضوع شدیم که در همان بدو امر پزشکان معالج موضوع خودکشی را منتفی دانستند.

سهرابی تصریح کرد: پس از بررسی‌های کامل پزشکی مشخص شد که نخاع وی از پشت گردن دچار ضایعه شده و همین موضوع منجر به مرگ مغزی وی شده است. ))

 

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

دوشنبه 12/1/1392 - 17:25 - 0 تشکر 596466

خدا رحمت شون کنه.
من ایشون رو خیلی دوست داشتم،تازه متوجه شدم.

واقعا تاسف باره...

دوشنبه 12/1/1392 - 17:57 - 0 تشکر 596469


روحش شاد

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

دوشنبه 12/1/1392 - 20:31 - 0 تشکر 596482

به نام خدا و سلام

خدایش بیامرزاد.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

دوشنبه 12/1/1392 - 22:16 - 0 تشکر 596491

روحشون شاد

خدا بیامرزدشون

دوشنبه 12/1/1392 - 23:43 - 0 تشکر 596496

پارسال توی جشن نفس خبر سلامتی همسر خواهرشان، رضا داوودنژاد رو دادند و همه خوشحال شدند. همان جا هم از مردم خواستند تا فرم های اهدای عضو را پر کنند و اگر روزی سکته مغزی کردند اعضای بدنشان اهدا شود. حالا هم اعضای بدن خودش قرار است اهدا شود... امروز ظهر که خبر را دیدم خنده ام گرفت. گفتم حتما آپریل فول یا دروغ سیزده امسال است. اما خبرگزاری های معتبر را که نگاه کردم دیدم واقعا عسل بدیعی رفته است. روحش شاد...

سه شنبه 13/1/1392 - 0:44 - 0 تشکر 596503

خیلی خبر ناراحت کننده ای بود
خدا رحمتشون کنه

خدا در همین نزدیکی است
سه شنبه 13/1/1392 - 19:51 - 0 تشکر 596522مرگ مغزی «عسل بدیعی» به دلیل مسمومیت دارویی صحت ندارد


آغاز برداشت اعضای پیوندی از فردا


مجید درگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، در مورد علت اصلی مرگ مغزی شدن «عسل بدیعی» بازیگر سینما اظهارداشت: نامبرده روز دهم فروردین دچار سردردهای شدید شده که با بررسی‌های ما مشخص شد این سردردها به دنبال پارگی عروق مغز بوده است که به تدریج روند تخریب مغز ادامه یافته تا اینکه روز یادهم فروردین سطح هوشیاری این بازیگر سینما به حدی پایین می‌آید که نامبرده به کما می‌رود.


وی با تاکید بر اینکه برخی علت مرگ مغزی شدن «عسل بدیعی» را مسمومیت یا اوردوز دارویی عنوان می‌کنند، افزود: طبق آزمایشهای ما و سنجش سطح سرمی داروها اصلاً مسمومیت دارویی یا اوردوز صحت ندارد.


وی ادامه داد: نامبرده روز یازدهم به بخش آی‌سی‌یو بیمارستان لقمان منتقل شد و با تائید شدن اولیه مرگ مغزی او، شب گذشته به بیمارستان مسیح دانشوری برای شروع مراحل قانونی پیوند اعضاء انتقال داده شد.


به گفته هماهنگ‌کننده پیوند اعضاء در بیمارستان مسیح دانشوری، کلیه‌ها، کبد و نسوج نرم مانند قرنیه تاکنون قابل برداشت هستند و قلب و ریه هم تا این لحظه طبق آزمایشات برای پیوند مناسب است اما تا لحظه آخر قابل پیش‌بینی نیست.


درگاهی خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد برداشت اعضای این بازیگر سینما برای پیوند از فردا در این بیمارستان آغاز می‌شود.


لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 13/1/1392 - 19:53 - 0 تشکر 596523تصویر "عسل بدیعی" بازیگر سینما و تلویزیون را در كنار فرزندش مشاهده كنید.

باشگاه خبرنگاران

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

چهارشنبه 14/1/1392 - 18:2 - 0 تشکر 596576

ریه عسل بدیعی اهدا شد


عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیونصبح امروز تیم پزشکی اهدا عضو در بیمارستان مسیح دانشوری حاضر شدند و ریه این هنرمند فقید را اهدا کردند.


مهدی احمدی؛ تهیه کننده سینما در مورد اهدا اعضای عسل بدیعی در بیمارستان مسیح دانشوری در گفت و گو با خبرنگار سینما گفت: طبق برنامه امروز از صبح پزشکان برای اهدا عضو در تلاشند و تا شب نیز ادامه خواهد داشت.وی افزود: ریه هنرمند عزیز کشورمان خانم عسل بدیعی نخستین اهدایی بود که صورت گرفت و قلب، کلیه، کبد و دیگر اعضا نیز به ترتیب اهدا خواهند شد و پس از ان پیکر این هنرمند عزیز برای صدور جواز دفن و تشیع پیکر وی به پزشک قانونی برده می شود.


این تهیه کننده سینما که در تماس نزدیک با خانواده عسل بدیعی است در مورد مراسم تشییع پیکر وی دقیقا چه زمانی خواهد بود اعلام کرد: به احتمال بسیار زیاد شنبه یا یکشنبه پیکر هنرمند عزیز عسل بدیعی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) به خاک سپرده خواهد شد.وی همچنین اعلام کرد: برخی به نقل از من در سایت مرگ مغزی وی را مسمومیت دارویی اعلام کردند در حالی که عسل بدیعی پیش از این نیز نارسایی تنفسی داشت و در نهایت به دلیل نرسیدن اکسیژن به مغزش دچار مرگ مغزی شد.

گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 14/1/1392 - 20:54 - 0 تشکر 596584

سلام

وقتی که خبر بستری شدن خانم بدیعی رو در یکی از سایتها خوندم و بعد هم مرگ مغزی واقعا خیلی ناراحت شدم ولی خانم بدیعی با اهداء اعضای بدنشون باز هم قلبشون میتپه و باز هم در کنار ما هستند .

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی