سينما و تلویزیون (بازدید: 2481)
يکشنبه 20/12/1391 - 23:35 -0 تشکر 593866
در نـوروز بـبـیـنـیـد

سال نو مبارک

در این تاپیک به معرفی برنامه های تلویزیون و سینما در نوروز 92 می پردازیماین تاپیک بروز رسانی میشود

احتمال تغییر در ساعت پخش و عناوین وجود دارد.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 20/12/1391 - 23:39 - 0 تشکر 593867

فیلم‌های شبکه یک در نوروز ۹۲

پخش فیلم‌های سینمایی شبکه یک از روز دوشنبه 28 اسفندماه آغاز و تا 16 فروردین سال بعد ادامه می‌یابد. این فیلم‌ها هر روز ساعت 16 از شبکه یک پخش می‌شوند و تکرار آنها روز بعد ساعت 10 روانه آنتن می‌شود.


در میان فیلم‌های انتخابی؛ فیلم سینمایی «یه حبه قند» ساخته رضا میرکریمی خودنمایی می‌کند.**اسامی کامل فیلم‌های شبکه یک در نوروز 92 به شرح زیر است:


**سرقت از بانک


این فیلم سینمایی روز دوشنبه 28 اسفند پخش می‌شود.


 سرقت از بانک به کارگردانی راجر دونالدسون ساخته شده است.


مارتینی پیشنهاد سرقت از بانکی در خیابان بیکر لندن را به تری می‌دهد. هدف آن ها صندوق امانات پر از پول نقد و جواهرات بانک است. غافل از این که صندوق ها علاوه بر پول، حاوی اسناد محرمانه کثیفی هستند که تری و گروهش را به شبکه‌ای مخوف از جرم و جنایت و فساد متصل می کند...


**«دوباره زندگی» (les Intouchables)


این فیلم سینمایی که روز سه شنبه 29 اسفند پخش می‌شود محصول سال 2011 کشور فرانسه است.


«فلیپ» مرد معلولی است که برای امورات روزانه خود نیاز به پرستار تمام وقت دارد. در مصاحبه با داوطلبین برای این کار، او با پسر جوانی به نام «دریس» آشنا می‌شود که انگیزه چندانی برای انجام این کار ندارد.فلیپ او را متقاعد می‌کند که پرستاری او را بر عهده گیرد. روحیه شاد و ماجراجویانه دریس به کلی زندگی فلیپ را دگرگون می‌کند و او را از افسردگی در می‌آورد. دریس با تلاش بسیار فلیپ را متقاعد به ازدواج می‌کند و خود نیز به عنوان دوستی خوب در کنار او می‌ماند.


**«چک»


آخرین فیلمی که در سال 91 و روز چهارشنبه 30 اسفند از شبکه یک پخش می‌شود؛ فیلم سینمایی «چک» تولید سال 90 به کارگردانی کاظم راست‌گفتار است.


در این فیلم سینمایی فرهاد آئیش، همایون ارشادی و شاهرخ استخری ایفای نقش کرده‌اند.


روز پنجشنبه چهار مسافر که عبارتند از یک پیرمرد، یک پسر جوان و دو میانسال سوار یک تاکسی می‌شوند. در مسیر کیف پیر مرد توسط یک موتوری از پنجره تاکسی دزدیده می‌شود. راننده تاکسی به خواست سایر مسافران در پی تعقیب دزد بر می‌آید. آنها عاقبت دزد را گرفته و کیف پیرمرد را به او باز می‌گردانند. پیرمرد در قبال این کمک چکی در وجه حامل برای سه مسافر و راننده می‌کشد. آنها برای نقد کردن چک مجبور می‌شوند پنجشنبه و جمعه را در کنار هم بگذرانند و همین سرآغاز ماجراهای جالبی بین آنها می‌شود. روز شنبه آنها برای نقد کردن چک به بانک می‌روند و در آنجا متوجه می‌شوند که پیرمرد فوت کرده است وهیچ پولی به آنها نمی‌رسد.


**«یه حبه قند»


اولین فیلم سینمایی که در سال 92 از شبکه یک به روی آنتن می‌رود، فیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی «رضا میرکریمی» است.


در این فیلم که 110 دقیقه زمان دارد، سعید پورصمیمی، رضا کیانیان، نگار جواهریان، ریما رامین‌فر و ... ایفای نقش کرده‌اند. 


 «پسند» دختر آخر یک خانواده سنتی ایرانی است که قصد ازدواج دارد. سه خواهر بزرگترش که همگی ازدواج کرده و صاحب همسر و فرزند هستند به خانه آنها آمده و به صورت کاملا سنتی و ایرانی مراسم شب حنابندان را برگزار می‌کنند. صبح روز عروسی دایی عزت که حق پدری بر گردن «پسند» دارد و از ازدواج او چندان راضی نیست در هنگام خوردن صبحانه یک حبه قند را به درون دهانش می‌اندازد، اما قند در حلقش گیر کرده و او را خفه می‌کند. این ماجرا عروسی «پسند» را به عزا تبدیل کرده و باعث می‌شود تا خواهرها بساط عروسی را جمع کرده و تدارک مراسم عزا را ببینند.


**«جانگوی آزاد شده» (Django unchained)


فیلم سینمایی «جانگوی آزاد شده» روز جمعه 2 فروردین از شبکه یک پخش می‌شود.


این فیلم آخرین ساخته کوئنتین تارانتینو است که جیمی فاکس، لئوناردو دی‌کاپریو و کریستوفر والتز در آن ایفای نقش کرده‌اند.


جانگو یک برده است که توسط یک ارباب سخاوتمند به نام دکتر کینگ شولز خریداری می‌شود. از آنجا که شولز اعتقادی به برده‌داری ندارد، جانگو را آزاد می‌کند و آن دو در کسب وکاری که شولز به راه انداخته با هم شریک می‌شوند. بعد از یک زمستان پر سود، آن دو با هدف پیدا کردن همسر جانگو به نام برومهیلدا به می سی سی پی می‌روند. آن دو با زیرکی وارد مزرعه‌ای می‌شوند که برومهیلدا به عنوان برده در آن مشغول کار است. کالوین کندی ارباب مزرعه و بسیاری از اعضای آنجا تحت تاثیر جانگو و شولز قرار می‌گیرند اما استفن که نوکر مخصوص کالوین کندی است به آنها شک می‌کند. جنگو و شولز برای حفظ نقشه خود مجبور به ترک مزرعه می‌شوند اما پس از مدتی جانگو بازگشته و با انتقام از استفن موفق به نجات همسرش می‌شود.


**فیلم تلویزیونی


شبکه یک برای روز شنبه 3 فروردین یک فیلم تلویزیونی ایرانی به روی آنتن می‌برد که نام آن هنوز مشخص نشده است.


**«یادآوری کامل» (Total  Recall)


فیلم سینمایی «یادآوری کامل» روز یکشنبه 4 فروردین از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی لن وایزمن ساخته شده و محصول مشترک کشورهای آمریکا و کانادا در سال 2012 است.


این فیلم تخیلی 110 دقیقه زمان دارد.


کره زمین به غیر از دو منطقه مختلف در دو نیمکره شمالی و جنوبی غیر قابل سکونت شده است. یک منطقه محل سکونت مجمع کنترل مرکزی است که سعی دارد قسمت دیگر را که مستعمره نام دارد به تصرف خود در آورد و پس از نابودی ساکنان آن، دنیای جدیدی همراه با زندگی رایانه‌ای با حضور رباتها به وجود بیاورد.  «کارل» که ساکن مستعمره و کارگر ساده‌ای در کارخانه ربات‌سازی واقع در مجمع کنترل مرکزی است با یادآوری اندکی از گذشته حذف شده از حافظه اش، متوجه میشود که سالها به عنوان مأموری برای اهداف ضد بشری مجمع کنترل مرکزی فعالیت داشته است او می‌فهمد که افراد گروه مقاومت در مستعمره که «کارل» علیه آنها فعالیت می‌کرده، اهداف بشر دوستانه داشته‌اند و ضد استعمار مجمع مرکز کنترل مبارزه می ‌کنند. پس او تصمیم به همکاری با آنها می‌گیرد و موفق به از بین بردن تشکیلات آنها می‌شود.


**«آلزایمر»


فیلم سینمایی «آلزایمر» به کارگردانی «احمدرضا معتمدی» ساخته شده و مهدی هاشمی، فرامرز قریبیان و مهتاب کرامتی در آن ایفای نقش کرده‌اند.


زنی که در یک تصادف همسر خود را از دست داده است هر سال برای یافتن او به روزنامه آگهی می‌دهد. از سوی دیگر مرد بر اثر این تصادف دچار آلزایمر شده و این فراموشی سبب می‌شود که مرد قادر به شناسایی همسرش نباشد. پس از سالها پلیس مرد را پیدا می‌کند اما برادر مرد که قصد ازدواج با همسر او را دارد با طرح دسیسه‌ای پلیس را گمراه کرده و شهادت می‌دهد که مرد یافته شده برادرش نیست. در نتیجه باعث جدایی مجدد زن و شوهر گمشده می‌شود.


**«شرلوک هلمز: بازی سایه‌ها» (Sherlock Holmes: a Game of Shadows)


فیلم سینمایی «شرلوک هلمز: بازی سایه‌ها» محصول کشور آمریکا در سال 2011 است.


این فیلم به کارگردانی گای ریچی ساخته شده و جود لو و رابرت دانی جونیور در آن ایفای نقش کرده‌اند.


این فیلم روز سه‌شنبه 6 فروردین پخش می‌شود. 


شرلوک هلمز به همراه دوست و همکار صمیمی‌اش دکتر واتسون در پی دستگیری بزرگترین جنایتکار فرانسه به نام دکتر موریارتی بر می‌آیند. او با اجیر کردن شخصی به نام رنه شروع به بمب گذاری در شهر کرده و به صورت همزمان از شخصی به نام سباستین می‌خواهد که در شلوغی شهر رقبای او را یکی پس از دیگری بکشد. شرلوک هلمز با یافتن سمیزا که خواهر رنه است رد او را یافته و در پی تعقیبش بر می‌آید. رنه که در یک مهمانی بزرگ قصد کشتن یکی از افراد سر شناس شهر را دارد توسط دکتر واتسون و سمیزا شناسایی شده و از این کار باز می‌ماند. در همین مهمانی شرلوک هلمز با دکتر موریاتی درگیر شده و با پرت کردن او از ایوان عمارت به رودخانه‌ای خشمگین که در زیر ایوان روان است سبب مرگ او می‌شود.


**فیلم تلویزیونی


شبکه یک برای روز چهارشنبه 7 فروردین یک فیلم تلویزیونی ایرانی به روی آنتن می‌برد که نام آن هنوز مشخص نشده است.


**«نوکاس»


فیلم سینمایی «نوکاس» روز پنجشنبه 8 فروردین ساعت 23 از شبکه یک پخش می‌شود.


نوکاس به کارگردانی اریک اسکادبرگ در سال 2010 ساخته شده و فورد وینتز کانز و مارتین سینوبرگ در آن ایفای نقش کرده‌اند. 


یک گروه سارق مسلح که لباس پلیس ضدشورش را به تن کرده‌اند به بانک نوکاس در شهر استاوینگر در کشور نروژ حمله می‌کنند و مبلغ 57 میلیون کرون نروژ را می‌ربایند. سارقان پس از ورود به بانک کامیون بزرگی را جلوی درب پارکینگ اداره پلیس آتش زده و مانع خروج ماشین‌های پلیس از اداره می‌شوند. آنها پس از فرار از بانک قصد خروج از شهر را دارند که توسط پلیس تحت تعقیب قرار گرفته و در خیابانهای شهر به هم تیراندازی می‌کنند. رئیس پلیس و چند سارق عاقبت کشته و زخمی شده و بقیه سارقین دستگیر می‌شوند. آنها که محکوم به دزدی و همدستی در قتل نیروی پلیس هستند به زندان می افتند. پلیس 6 میلیون کرون به سرقت رفته را می‌یابد اما 51 میلیون کرون ناپدید شده و تا به امروز نیز پلیس نروژ نتوانسته این مبلغ پول را پیدا نماید.


**«پرتگاه» (Man on The Ladge)


فیلم تلویزیونی «پرتگاه» محصول سال 2012 به کارگردانی اسکرلس است. این فیلم در مدت زمان 95 دقیقه پخش می‌شود و سام ورسینکتون و مندی گنزالس در آن ایفای نقش کرده‌اند. 


 نیک کسیدی سارقی است که برای مراسم تدفین پدرش از زندان خارج شده و با همدستی برادرش جویی و نامزدش آنجی از محل حادثه می‌گریزد. او با تغییر هویت خود وارد هتلی شده وانمود می‌کند که با پریدن از پنجره اتاقش قصد خودکشی دارد. پلیس منطقه برای جلوگیری از اقدام او وارد عمل می‌شود غافل از اینکه در ساختمان کناری هتل، جویی و انجی با مهارت خاصی موانع را پشت سر می‌گذارند تا به یک قطعه انگشتر الماس دست یابند که چند سال قبل دیوید انگلندر با دزدیدن این الماس و تهمت به نیک کسیدی سبب به زندان افتادن او شده است. نیک با این نقشه الماس را یافته و بی‌گناهی خود را ثابت می‌کند و پلیس «دیوید انگلندر» را به جرم دزدی الماس دستگیر می‌کند.


**«سگ آبی» (The  Beavar)


فیلم سینمایی «سگ آبی» محصول سال 2011 کشور آمریکاست.


این فیلم به کارگردانی جودی فاستر ساخته شده و فاستر به همراه مل گیبسون در این فیلم خانوادگی ایفای نقش می‌کنند.


والتر که به علت بیماری افسردگی نسبت به زندگی خود و اطرافیانش بی تفاوت شده است بطور ناخواسته دچار دوگانگی شخصیت شده و یک عروسک سگ آبی دستکش را بعنوان نزدیکترین دوست و همدم خود انتخاب و معرفی می‌کند. او از دیگران می‌خواهد که بعد از این بجای او با عروسکش صحبت کنند. او این عمل خود را نوعی عروسک درمانی برای ازبین بردن افسردگی اش با تجویز دکتر روانشناس اعلام می‌کند.  پس از مدتی ، والتر غرق شخصیت دوم خود می شود و برای جدایی از عروسک مجبور به تحمل رنج زیادی می شود. همه این اتفاقات سبب تغییر دیدگاه های او در زندگی شده و او بار دیگر به آغوش خانواده‌اش باز می‌گردد.


**«سرقت بزرگ»(The Grand Heist)


«سرقت از بانک» تاریخی و حادثه‌ای است و محصول سال 2012 کشور کره جنوبی است.


این داستان مربوط به قرن هجدهم و مربوط به دوران سلسله «چوسان» است. در آن دوران قیمت یخ با طلا برابری می‌کرد. قالب‌های یخ در زمستان از رودخانه‌های یخ زده استخراج و در یخچالخانه سلطنتی انبار می‌شد تا در طول تابستان استفاده شود. گروهی از افراد سودجو با توطئه‌های فراوان توانستند حق انحصاری تجارت یخ را بدست بگیرند. در این بین گروهی تصمیم می‌گیرند تا با دزدیدن یخ از یخچالخانه سلطنتی و تقسیم آن در بین مردم به ظلم و ستم ارباب‌ها که تجارت یخ را در انحصار خود گرفته‌اند پایان دهند. آنها در عملیات خود موفق شده و اربابان نابکار به سزای کار خود می‌رسند.


**فیلم تلویزیونی


شبکه یک سیما برای روز 12 فروردین مصادف با روز جمهوری اسلامی یک فیلم تلویزیونی ایرانی در نظر گرفته است که نام آن هنوز مشخص نشده است.  


**فیلم تلویزیونی


شبکه یک سیما برای روز13 فروردین مصادف با روز طبیعت یک فیلم تلویزیونی ایرانی در نظر گرفته است که نام آن هنوز مشخص نشده است.


**نجات بزرگ (Big Miracle)


فیلم تلویزیونی نجات بزرگ محصول کشور آمریکا در سال 2012 روز چهارشنبه 14 فروردین ماه از شبکه یک پخش می‌شود.


این فیلم تلویزیونی به کارگردانی کن کواپسین ساخته شده و درو بری مور و جان کراسینکی در آن ایفای نقش کرده‌اند.


در یکی از شهرهای کوچک واقع در آلاسکا یک گزارشگر تلویزیونی به نام آدام به همراه یکی ازاعضای انجمن حفاظت از محیط زیست تصمیم می‌گیرند جان سه نهنگ خاکستری را نجات دهند. این نهنگ‌ها به علت یخبندان سطح آب در حفره‌ای به دام افتاده و مرگشان  نزدیک است. با اطلاع رسانی گسترده و کمک مردم محلی و مقامات این نهنگ‌ها نجات یافته و به زندگی ادامه می‌دهند.


**«اسب جنگی» (War  Horse)


فیلم سینمایی اسب جنگی روز پنجشنبه 15 فروردین از شبکه یک پخش می‌شود.


این فیلم سینمایی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ در سال 2011 ساخته شده و به مدت 140 دقیقه از تلویزیون پخش می‌شود.


در این فیلم سینمایی جرمی ایروین و امیلی واتسون ایفای نقش کرده‌اند.


آلبرت که در خانواده‌ای روستایی بزرگ شده است به یک اسب که در مزرعه آنها به دنیا آمده بسیار دلبسته می‌شود. این اسب که جویی نامیده می‌شود، توسط  آلبرت تربیت شده و بزرگ می‌شود. پدر آلبرت در یک خشکسالی بزرگ محصولات مزرعه اش را از دست می‌دهد و تصمیم می‌گیرد تا با فروش جویی به افسران ارتشی،  پول خوبی بدست آورد. افسران ارتش این اسب را به فرانسه برده و در طول جنگ جهانی اول از آن استفاده می کنند. پس از شکست فرانسه از آلمان این اسب به عنوان غنیمت جنگی به دست آلمانها می‌افتد. آلبرت که طاقت دوری از اسبش را ندارد به جبهه‌ها رفته و به دنبال جویی می‌گردد. جویی را پیدا کرده و پس از جنگ با او به مزرعه پدری‌اش باز می‌گردد.


**فیلم تلویزیونی


شبکه یک برای روز جمعه 16 فروردین یک فیلم تلویزیونی ایرانی در نظر گرفته که عنوان آن هنوز مشخص نشده است.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 20/12/1391 - 23:41 - 0 تشکر 593868


ساعت پخش سریال‌های نوروزی


سریال «پایتخت2» به کارگردانی سیروس مقدم هر شب ساعت 22:15 و تکرار 15:30 روز بعد از شبکه یک،

«آب‌پریا» به کارگردانی مرضیه برومند ساعت 21:30 و تکرار 14:15 روز بعد و
مجموعه کلاه قرمزی 92 هرشب ساعت ساعت 20:30 از شبکه دو ،

سریال «همه خانواده من» به کارگردانی داریوش فرهنگ ساعت 23:15 و تکرار 14:15 روز بعد از شبکه سه،

دو سریال خارجی «هیچکاک» ساعت 23:45 دقیقه و «لئوناردو» 22:20 دقیقه نیز از شبکه چهار ،

سریال «هفت سین» به کارگردانی یدالله صمدی ساعت 20:40 وتکرا 16:15 روز بعد از شبکه تهران پخش خواهند شد.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 20/12/1391 - 23:44 - 0 تشکر 593869

فیتیله‌ای‌ها از 28 اسفند برمی‌گردند


مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو سیما با اعلام اینکه عموهای فیتیله‌ای به همراه محمود شهریاری از 28 اسفند به روی آنتن می‌آیند خاطرنشان کرد: گروه فیتیله‌ای‌ها پس از توقف چندین ماهه، بالاخره از 28 اسفند ماه جاری با اجرای برنامه‌های زنده به روی آنتن شبکه دو می‌آیند و کارشان را آغاز می‌کنند.


علی زارعان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: دکور بخش زنده‌ی برنامه عموهای فیتیله‌ای اواسط هفته آینده آماده می‌شود و دیگر مشکلی وجود ندارد و می‌توانند به روی آنتن بیایند.


وی تاکید کرد: برنامه عموهای فیتیله‌ای قرار است در سری جدید یک کار متفاوت‌تر باشد و به نوعی با کیفیت‌تر ارائه شود.


مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو در ادامه درباره پخش برنامه عموپورنگ در سال 92 اعلام کرد: عید امسال برنامه عموپورنگ به روی آنتن نخواهد رفت. با صحبت‌هایی که میان تهیه‌کننده برنامه و شبکه دو صورت گرفت، قرار بر این شد که در ایام عید عموپورنگ به روی آنتن نرود تا در سال جدید با مذاکراتی که انجام خواهد شد، آینده این برنامه را بررسی می‌کنیم.


زارعان تاکید کرد: همه ما می‌دانیم که داریوش فرضیایی یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های برنامه‌های تلویزیون ایران است و یکی از برنامه‌های کودکی که از ماه رمضان تا پایان سال 91 توانسته بیشترین درصد مخاطبان را به خودش اختصاص دهد. بنابراین چنین برنامه‌ای با این سطح علاقه‌مندی باید به روش‌های مختلف نگه‌داری و حفظ شود تا همچنان روی آنتن بماند.


مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو همچنین با اشاره به بلاتکلیفی سری جدید «کلاه قرمزی» ویژه نوروز 92 یادآور شد: مشکلات ایجاد شده برای این برنامه یک‌سری مشکلات اجرایی است که در طبیعت همه برنامه‌ها وجود دارد، ضمن اینکه ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا مشکلات موجود حل شود و سریع‌تر «کلاه قرمزی» را به نوروز برسانیم.


وی گفت: امیدوارم بهار امسال همچون سال‌های گذشته با «کلاه قرمزی» شاهد یک برنامه خوب و دوست‌داشتنی باشیم.


مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو در پایان از تغییر فضای سریال نوروزی «مثل من، مثل تو» از اول فروردین خبر داد و گفت: این برنامه چند روزی است که پخش خود را آغاز کرده، اما از اول فروردین با تیتراژی متناسب با حال و هوای نوروز و فضایی جدید به روی آنتن خواهد رفت.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 22/12/1391 - 1:21 - 0 تشکر 594070

پخش ۱۱ کارتون جدید در نوروز

مدیر تامین برنامه از پخش 4 هزار دقیقه انیمیشن خارجی جدید در ایام نوروز خبر داد و گفت: نوروز 92 شبکه زندگی با تدارک انیمیشن‌های روبات‌های مبارز، نجات سی دونه، عروسک‌های شاد، دکتر هانا، نون ابری، دوستان زمین، دورا دختر کنجکاو، خرس مهتاب، ماجراهای اکسار، شکل‌های مختلف و زندگی حشرات با دست پر به خانه مخاطبان خود می‌رود.


وی تصریح کرد: این انیمیشن‌ها که از تولیدات مهم و محبوب دنیا محسوب می‌شوند، هدیه نوروزی این شبکه به مخاطبان خود به شمار می‌روند و پخش آن ها از نوروز آغاز می‌شود.


همتی‌نژاد این اقدام را گامی بزرگ در راستای تامین نیاز مخاطبان این شبکه توصیف کرد و افزود: از افتخارات مهم ما این است که امسال 18 عنوان انیمیشن داخلی و 33 عنوان انیمیشن خارجی جدید از تلویزیون پخش کرده‌ایم، این اتفاق شگفت‌آور در حالی رخ می‌دهد که بضاعت دنیا در تولید انیمیشن سالی 30 عنوان است.


این مقام مسوول گفت: این کارتون‌ها  که مهر ماه سالجاری برای پخش در ایام نوروز تهیه شده‌اند، همگی بیش از 40 قسمت دارند و پخش آن ها پس از نوروز نیز ادامه خواهد داشت.


به گفته همتی‌نژاد «روبات‌های مبارز» در 52 قسمت 22 دقیقه‌ای تهیه شده و درباره دانشمندی به اسم دکتر چارلی است که برای به دست آوردن سنگ‌های قدرت روبات‌هایی طراحی کرده، این روبات‌ها با روبات‌های دکتر گری که دانشمند بدجنسی است برای به دست آوردن این سنگ هاری ارزشمند رقابت می‌کنند.


«نجات سی دونه» هم در 52 قسمت 12 دقیقه‌ای تولید شده است. سی دونه نام گل بی‌همتایی است که در جنگل می‌روید و بر اثر سهل‌انگاری یوهو و دوستانش از بین می‌رود و این شروع ماجراست.


«عروسک‌های شاد» نیز در 52 قسمت 7 دقیقه‌ای قصه عروسک‌های کوچکی را به تصویر می‌کشد که در جنگل کوچکی کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و ماجراهایی می‌آفرینند که برای بچه‌ها آموزنده است.


«دکتر هانا» هم نام انیمیشنی 44 قسمتی است. دکتر هانا مرغ مهربانی است که دفتر مشاوره دارد و به بچه‌های کوچک شهر برای حل مشکلاتشان کمک می‌کند.


وی ادامه داد: «نون ابری» 44 قسمتی هم هر بار در 9 دقیقه ماجراهای جالبی را درباره زندگی دو بچه گربه برای بچه‌ها روایت می‌کند.


«دوستان زمین» نیز در 13 قسمت 6 دقیقه‌ای تولید شده و درباره داستان زندگی پسرک بازیگوشی است که با استفاده از اختراعات دوست دانشمند خود به ارزش‌های زمین پی می‌برد.


«دورا دختر کنجکاو» هم 35 قسمت دارد، این کارتون درباره زندگی دورا و دوست میمونش است.


«خرس مهتاب» هم در 60 قسمت 12 دقیقه‌ای تولید شده و به بچه‌های یاد می‌دهد که چطور در حل مشکلات به یکدیگر کمک کنند.


همتی نژاد افزود: ماجراهای اکسار، شکل‌های مختلف و زندگی حشرات هم انیمیشن‌های بی‌کلامی هستند که نکات آموزنده‌ بسیاری را برای بچه‌ها بازگو می‌کنند. این انیمیشن علاوه بر اینکه برای نخستین بار از تلویزیون پخش می‌شوند و از کیفیت بالایی برخوردارند.


وی گفت: شبکه دو با تدارک باکس ویژه کودکان و نوجوانان قصد دارد در ایام نوروز مخاطبان اصلی این شبکه را پای تلویزیون میخ‌کوب کند.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 22/12/1391 - 18:19 - 0 تشکر 594241

«دو نیمه سیب» ویژه برنامه تحویل سال 92 شبکه دو با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی از 26 اسفند هر شب از این شبکه پخش می شود.

به گزارش سینماپرس، احسان علیخانی تهیه کننده برنامه نوروزی «دو نیمه سیب» گفت: این برنامه به سفارش گروه اجتماعی شبکه دو در قالب جنگ ترکیبی تهیه  و پخش آن از تاریخ اعلام شده پس از گفت و گوی ویژه خبری آغاز می شود.

علیخانی پخش 7 مستند، 3 سفرنامه و گپ و گفت خودمانی با نخبگان علمی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کشور را از آیتم های متفاوت این ویژه برنامه نوروزی عنوان کرد.

وی افزود: از دیگر آیتم های متفاوت این برنامه مرور وقایع سال 91 است، در همین راستا از چهره های موفق امسال دعوت کردیم تا در برنامه حضور پیدا کنند.

علیخانی تصریح کرد: این برنامه متفاوت از سال های گذشته روی آنتن می رود و طی آن بخش های مختلفی با حال و هوای نوروز پخش خواهد شد.

وی با اعلام این که درواقع «دو نیمه سیب» برای لحظه تحویل سال 92 تدارک دیده شده ، گفت: این برنامه متفاوت از سال های گذشته روی آنتن می رود  و برای این لحظه کلیپ متنوعی پخش خواهد شد.  

به گفته وی این برنامه شنبه ، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 23:30 تا 1 بامداد، سه شنبه از ساعت 23 تا 3 بامداد و چهارشنبه از ساعت 11 تا اذان مغرب از شبکه دو سیما پخش می شود.

گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 23/12/1391 - 2:55 - 0 تشکر 594286


14 فیلم، سهم شبکه چهار در نوروز 92


شبکه چهار سیما در قالب برنامه‌ی «سینما 92»، 14 فیلم سینمایی را در ایام نوروز با تحلیل کارشناسان به روی آنتن می‌برد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برنامه‌ی «سینما 92» که ویژه‌ی عید طراحی شده است، با اجرای حسن عباسی و حضور کارشناسان به روی آنتن می‌رود.

فیلم‌هایی از قبیل «کیفر»، «ملوان زبل»، «دوفلین»، «سقوط غول‌ها»، «سیب و سلما»، «کشتار»، «سلام شبح»، «انتقام سپید»، «11 گل»، «در میان برف‌ها»،‌ «38 شاهد» و همچنین سه تله‌فیلم «سوگند»،‌ «کلید» و «تصادف» از جمله فیلم‌هایی هستند که در ایام عید از شبکه چهار به روی آنتن می‌روند.

این فیلم‌ها از 30 اسفند ماه هر روز ساعت 18 به روی آنتن می‌روند.

به گزارش ایسنا، شبکه چهار سیما در ایام عید به جای «سینما چهار» برنامه‌ی «سینما 92» را ویژه عید به روی آنتن می‌برد.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

چهارشنبه 23/12/1391 - 3:1 - 0 تشکر 594287

ویژه برنامه های تحویل سال نو شبکه یک ، دو و سه

شبکه یک سیما برنامه‌ی تحویل سالش با عنوان «هفت سین» را امسال با حضور مجریانی چون محمد‌ سلوکی و امیر حسین مدرس به روی آنتن می فرستد.

 امسال شبکه یک سیما برای تحویل سالش دو برنامه با عناوین «هفت سین» و «فصل نو» آماده کرده است که به روی آنتن خواهد برد.

برنامه «هفت سین» که با اجرای امیرحسین مدرس و محمدسلوکی همراه خواهد بود، از 26 اسفند هر روز بعد از اخبار ساعت 14 پخش می‌شود و تا شامگاه ادامه دارد.

20-441.jpg

همچنین «فصل نو» یکی دیگر از برنامه‌های ویژه تحویل سال شبکه یک است که پخش آن از روز شنبه - 26 اسفند ماه - آغاز می‌شود. این برنامه که همه مجریان گروه اجتماعی قرار است در آن گردهم آیند، هر روز صبح پخش می‌شود.

اعلام شده که برنامه «این شب‌ها» که با اجرای علی درستکار هر هفته سه‌شنبه شب‌ها به روی آنتن می‌رفت، قرار است چهارم فروردین ماه به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) ویژه پخش شود.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 «دو نیمه سیب» ویژه برنامه تحویل سال 92 شبکه دو با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از 26 اسفند هر شب از این شبکه پخش می‌شود.

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، احسان علیخانی با اعلام این خبر گفت: این برنامه به سفارش گروه اجتماعی شبکه زندگی در قالب جنگ ترکیبی تهیه و پخش آن از تاریخ اعلام شده پس از گفت و گوی ویژه خبری آغاز می شود.

علیخانی پخش هفت مستند، سه سفرنامه و گپ و گفت خودمانی با نخبگان علمی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کشور را از آیتم‌های متفاوت این ویژه برنامه نوروزی عنوان کرد.

وی افزود: از دیگر آیتم‌های متفاوت این برنامه مرور وقایع سال 91 است، در همین راستا از چهره‌های موفق امسال دعوت کردیم تا در برنامه حضور پیدا کنند.

1-197.jpg

علیخانی تصریح کرد: این برنامه متفاوت از سال های گذشته روی آنتن می رود و طی آن بخش های مختلفی با حال و هوای نوروز پخش خواهد شد.

وی با اعلام این که درواقع "دو نیمه سیب" برای لحظه تحویل سال 92 تدارک دیده شده ، گفت: این برنامه متفاوت از سال های گذشته روی آنتن می رود و برای این لحظه کلیپ متنوعی پخش خواهد شد.

به گفته وی این برنامه شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 23 و 30 دقیقه تا یک بامداد، سه‌شنبه از ساعت 23 تا سه بامداد و چهارشنبه از ساعت 11 تا اذان مغرب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

«صد سال به این سال‌ها» عنوان جنگ سال تحویل در شبکه سه سیماست که از ساعت هشت صبح آغاز و در ساعت 16 به پایان می‌رسد. در ویژه برنامه نوروزی سال تحویل شبکه 3 سیما از یک چهره بین‌المللی رونمایی خواهد شد.

بنا بر این گزارش، حضور این چهره نام آشنا که هنوز نام آن اعلام نشده، قطعا باعث شگفتی وغافل گیری بینندگان خواهد شد.

مجری اصلی این برنامه، «علی ضیاء» است و محمد قنبری که قبلا تهیه کننده تاک شوهایی مانند شب شیشه‌ای، مثلث شیشه‌ای و عبور شیشه‌ای بوده تهیه کننده این برنامه خواهد بود.

«محمدرضا حسینیان» از دیگر مجریان شبکه سه نیز هنگام تحویل سال با بینندگان ارتباط زنده برقرار می‌کند. همچنین علی‌رغم اعلام یک خبرگزاری مبنی بر اجرای بهنوش بختیاری در این ویژه برنامه، این بازیگر به عنوان مجری در این برنامه حضور نخواهد داشت و سازندگان ویژه برنامه تحویل سال به دنبال انتخاب مجری خانم هستند.

این ویژه برنامه از ساعت 8 صبح چهارشنبه 30 اسفند 1391 روی آنتن شبکه 3 می‌رود و تا ساعت 16:00 ادامه خواهد داشت. ده‌ها چهره مطرح سینمایی، تلویزیونی، ورزشی و موسیقی مهمان برنامه خواهند بود و آیتم‌های گوناگونی در حوزه‌های مختلف پخش خواهد شد.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

«گفتمان ویژه» برنامه سال تحویل در شبکه چهار سیما با توجه به رویکرد شبکه نگاهی به داشته‌ها و ثروت‌های ملی دارد. علاقمندان می‌توانند این برنامه را از ساعت 9 صبح تا ساعت 16 ملاحظه کنند. 

در این برنامه میهمانانی از اقشار مختلف همچون خوانندگان، خانواده شهدای هسته‌ای، هنرمندان، ورزشکاران، جمعی از نخبگان و کارشناسان در رشته‌های مختلف، روحانیون و چهره‌های مذهبی و سیاسی، سرداران و فرماندهان جنگ، مسولان، قاریان قران و ... حضور خواهند داشت. همچنین ارتباط با مراکز اورژانس، هلال احمر و هواشناسی از ویژگی‌های برنامه است.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

«باغ ایرانی»، برنامه‌ای است که در شبکه تهران ویژه تحویل سال تدارک دیده شده است. این برنامه از لوکیشن‌های متعدد پخش می‌شود و تلاش می‌کند در لحظات سال تحویل فضایی شاد و معنوی برای بینندگان خود فراهم کند. 

در این برنامه علاقمندان به دو نوع موسیقی سنتی و پاپ می‌توانند آهنگ‌هایی از خوانندگان محبوب خود را گوش دهند. همچنین برنامه‌سازان آن تلاش کرده‌اند تا از طریق گفت‌وگو با کارشناسان و چهره‌های علمی و فرهنگی فضایی جذاب را فراهم آورند. در این برنامه همچنین حضور چهره‌های شاخص مذهبی، روحانی، بازیگران و هنرمندان نیز در نظر گرفته شده است. همچنین فرماندهان جنگ، خانواده شهدا ، مسؤولان کشوری و لشکری، قاریان قرآن نیز حضوری پررنگ دارند. ارتباط مستقیم با مشهد مقدس و کاروان‌های راهیان نور از آیتم‌های این برنامه است.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

چهارشنبه 23/12/1391 - 3:6 - 0 تشکر 594288برنامه‌های نوروزی‌ شبکه‌ جام‌جم‌ اعلام شد
شبکه جهانی جام‌جم همچون دیگر شبکه‌های تلویزیون برای ایام نوروز 92 ویژه‌برنامه‌ها، فیلم‌های سینمایی و سریال‌هایی تدارک دیده است که به روی آنتن می‌برد.


به گزارش سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، شبکه جام‌جم قصد دارد در تعطیلات نوروز پیش رو هر شب ساعت 22 یک فیلم سینمای ایرانی پخش کند.


فیلم‌های «یک حبه قند»، «چک»، «آلزایمر»، «چگونه میلیاردر شدم» و «نارنجی پوش» از جمله فیلم‌های منتخب مناسبت نوروز هستند.


مرضیه فرآورده، مدیرکل تامین برنامه شبکه جهانی جام‌جم در این‌باره اعلام کرد: فیلم‌های سینمایی ایرانی، مسابقه «کلید»، سریال «پایتخت 2»، برنامه «دستان»، «مستند ایران» و سریال «راه دررو» از جمله برنامه‌های نوروزی امسال شبکه جام‌جم هستند.


وی افزود :سریال «پایتخت 2» نیز امسال به صورت روزانه از شبکه‌های جام‌جم پخش می‌شود، همچنین سریال «راه دررو» در این ایام از شبکه جام‌جم پخش خواهد شد و گفتنی است که پخش برخی قسمت‌های سریال «زمانه» به بعد از ایام نوروز موکول شده است.


فرآورده در ادامه با اشاره به برنامه‌های تحویل سال شبکه جام‌جم یادآور شد: ویژه برنامه لحظات سال تحویل که شامل 800 دقیقه است را به شکل زنده به روی آنتن می‌بریم و علاوه‌بر آن، سایر برنامه‌های شبکه از جمله «آفتاب مهربانی»، «خانه مهر»، «ترنم جام»، «بچه‌های ایران» و «روشنا» نیز به صورت ویژه در ایام نوروز از شبکه‌های جام‌جم پخش خواهند شد.


مدیرکل تامین برنامه شبکه جهانی جام‌جم افزود: ویژه برنامه لحظات تحویل سال نو به صورت زنده روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه - 29 و 30 اسفندماه - از شبکه‌های جام‌جم پخش می‌شود.به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شبکه جام‌جم، منتخبین فجر و برترین‌ها در ویژه برنامه تحویل سال 92 معرفی می‌شوند.


نتایج نظرسنجی از مخاطبان درباره برترین‌های شبکه در سال 1391 در ویژه برنامه نوروزی تحویل سال 92 اعلام خواهد شد.


همچنین اداره‌کل ارتباطات و امور ایرانیان خارج از کشور نتایج نظرسنجی که از هزاران نفر از مخاطبان شبکه برای انتخاب برترین افراد در حوزه‌های اجرا، بازیگری، گویندگی خبر، بهترین برنامه‌های حوزه‌های عمومی و تخصصی، کودک و نوجوان، بهترین دکور، بهترین سریال و ... انجام شده، در ویژه برنامه لحظات سال تحویل 92 معرفی می‌شوند.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

چهارشنبه 23/12/1391 - 15:0 - 0 تشکر 594338

شبکه دو سیما در ایام نوروز در سه بخش سینما «صبحانه»، «آفتاب» و «مهتاب» 38 فیلم جدید و بازپخش 17 فیلم جذاب را برای کودکان در نظر گرفته است.

به گزارش سینماپرس، شبکه دو سیما تنها شبکه­ای است که در نوروز 92 سه باکس متفاوت برای پخش فیلم های سینمایی ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته است.

محسن همتی نژاد، مدیر تامین برنامه شبکه دو در این خصوص اعلام کرد: شبکه دو با پخش 38  فیلم جدید و بازپخش 17 فیلم جذاب و متنوع در قالب « سینما صبحانه»، «سینما آفتاب» و «سینما مهتاب» جشنواره ای از بهترین فیلم های تلویزیونی و سینمایی دنیا را در تعطیلات نوروز به خانه مخاطبان خود می برد.

هر شب ساعت 23 با «سینما مهتاب»

مدیر تامین برنامه شبکه دو سیما با بیان این که در نوروز امسال تلاش کردیم ایرانی تر باشیم، گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تولید ملی ،حمایت از کار و سرمایه ایرانی، نوروز امسال شبکه دو 14 فیلم جدید ملی را پیشکش مخاطبان خود می کند.

محسن همتی نژاد گفت: این فیلم ها از 29 اسفند امسال تا 16 فروردین 92 هر شب در قالب «سینما مهتاب» راس ساعت 23 روی آنتن می روند.

وی تصریح کرد: در باکس فیلم های نوروزی ویژه بزرگسال شبکه دو فقط 4 فیلم غیر ایرانی قرار گرفته که این محصولات نیز از آثار قابل توجه دنیا به شمار می روند.

این مقام مسوول تاکید کرد: این فیلم ها پس از پخش در شبکه دو از شبکه های تهران و پویا بازپخش خواهند شد.

لباس های خدمت

به گفته همتی نژاد فیلم های بهترین «همسایه دنیا»، «عملیات کرکس»، «شرط اول»، «لباسی برای خدمت«،«مثل یک خواب»، «وقتی باران ببارد»، «سفر زمان»، «راز فانوس»، «دوشیزه جین»، «آرزوی کوچک»،«رنگین کمان»، «مزرعه کودکی»، «قصه گو»، «در انتظار صبح»، «آقای هنرپیشه»، «پسرک روزنامه فروش»، «باغ وحش» و«نشانی» در فهرست فیلم های بزرگسال شبکه دو  قرار گرفته دارند.

«عصر یخبندان 4» ، « ماداگاسکار 3» و «ریو» به سینما آفتاب می آیند

مدیر تامین برنامه شبکه دو سیما گفت: فروردین سال 92 با پخش 34 فیلم کودک و نوجوان در قالب «سینما صبحانه» و «سینما آفتاب» جشنواره ای از بهترین تولیدات روز دنیا را به خانه مخاطبان خود می بریم.

ماداگاسکار 3

محسن همتی نژاد از تدارک باکس ویژه فیلم های سینمایی کودک و نوجوان در نوروز 92 خبر داد و افزود: فروردین سال آینده 17 انیمیشن روز دنیا در قالب «سینما آفتاب» روی آنتن تلویزیون می روند.

مدیر تامین برنامه شبکه دو سیما تصریح کرد: این انیمیشن ها از 29 اسفند امسال تا 16 فروردین سال 92 هر روز ساعت 17:30 از شبکه زندگی پخش خواهند شد.

به گفته این مقام مسوول  فیلم های«ریو» ، «عصر یخبندان 4» ، « ماداگاسکار 3»، «غذای دریایی» ، «نگین هفت دریا» ، « تام سایر» ، «ستاره لورا و هیولاهای خیالی»، «صخره مرجانی»، «افسانه ببر بزرگ جنگل» ، «قهرمان دوست داشتنی» ، « پرندگان آزاد» ، «خانواده آشپز» ، «گنج ناشناخته» ، «لوراکس»، «برام بی قرار» ، «پسر بچه ای با دوچرخه» و «به دنبال مارپیچ دم» از آنتن شبکه دو پخش می شوند.

عصر یخبندان 4

همتی نژاد تاکید کرد: این فیلم ها که قالبا در ژانر انیمیشن تولید شده اند، از آثار روز دنیا به شمار می روند و از ورود برخی از آن ها به شبکه فیلم ها نیز کمتر از یک هفته گذشته است.

وی گفت: شبکه دو سیما امسال توجه ویژه خود را به گروه سنی کودک و نوجوان معطوف کرده و با پخش بهترین و تازه ترین فیلم های روز دنیا تلاش خواهد کرد خاطرات خوشی را از تعطیلات نوروز برای مخاطبان خود رقم بزند.

« خرگوش کیک پز» «دنیای بند انگشتی ها»،  در «سینما صبحانه» شبکه دو

مدیر تامین برنامه شبکه دو از پخش  17 فیلم سینمایی برای کودکان و نوجوانان  خبر داد و گفت: فرصتی فراهم کردیم تا بچه ها صبحانه نوروزی خود را با «سینما صبحانه» شبکه دو صرف کنند.

همتی نژاد افزود: این شبکه‌  قصد دارد در تعطیلات  نوروز  با تدارک فیلم‌های جذاب و دیدنی جشنواره‌ای از فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی را برای مخاطبان خود روی آنتن بفرستند.

به گفته همتی نژاد « گروه ویژه»، «شهر در دست بچه ها»، «یک روز بدون باران»، «ویکی و مردان پر زور»، « روز چهارم»، «حباب»، «دنیای بند انگشتی ها»، «من قهرمان نیستم»، « فوتبالیست های شیطون»، « دم زری»، «سرزمین رویاها»، « کارآگاهان کوچک»، « عملیات جنگل»، «پونیو»، « دور دنیا در پنجاه سال» و « خرگوش کیک پز» از فیلم هایی هستند که نوروز 92 از شبکه  زندگی پخش می شوند.

قصه گو

مدیر تامین برنامه شبکه دو افزود: این فیلم ها که در ژانر رئال و انیمیشن تولید شده اند، از آثار پر طرفدار دنیا به حساب می آیند و پخش دوباره آن ها به درخواست مکرر مخاطبان در دستور کار شبکه دو قرار گرفته است.

وی گفت: این فیلم ها از 29 اسفند امسال تا 16 فروردین سال 92 هر روز ساعت 8 صبح در قالب سینما صبحانه روی آنتن شبکه دو سیما می روند.

جدول کامل فیلم‌های شبکه دو در نوروز 92

ردیف

روز و تاریخ پخش

نام فیلم

ساعت پخش

1

سه شنبه 29/12/91

گروه  ویژه. رفته است. د، ریخ یاد شده فیلم های ورز ای فیلمو افزود: این نخستین بار است که یکی از شبکه

08.00

رویای آسیایی

15:30

ریو

17:00

بهترین همسایه دنیا

23:00

2

چهارشنبه

30/12/91

تنهای تنهای تنها

09:30

عملیات کرکس

23:00

3

پنج شنبه

1/1/92

شهر در دست بچه ها

08:00

عصر یخبندان 4

17:30

شرط اول

23:00

4

جمعه

2/1/91

یک روز ابری بدون باران

08:00

ماداگاسکار 3

17:30

لباسی برای خدمت

23:00

5

شنبه

3/1/91

ویکی و مردان پر زورباران

08:00

غذای دریایی

17:30

مثل یک خواب

23:00

6

یکشنبه

4/1/92

روز چهارم

08:00

نگین هفت دریا

17:30

وقتی باران ببارد

23:00

7

دوشنبه

5/1/92

حباب

08:00

تام سایر

17:30

سفر زمان

23:00

8

سه شنبه

6/1/92

دنیای بند انگشتی ها

08:00

ستاره لورا و هیولاهای خیالی

17:30

راز فانوس

23:00

9

چهارشنبه

7/1/92

من قهرمان نیستم

08:00

صخره مرجانی

17:30

دوشیزه جین

23:00

10

پنج شنبه

8/1/92

فوتبالیست های شیطون

08:00

افسانه ببر بزرگ جنگل

17:30

آرزوی کوچک

23:30

11

جمعه

9/1/92

دم زری

08:00

قهرمان دوست داشتنی

17:30

رنگین کمان

23:00

12

شنبه

10/1/92

وال ای

08:00

پرندگان آزاد

17:30

مزرعه کودکی

23:00

13

یکشنبه

11/1/92

سرزمین رویاها

08:00

خانواده آشپز

17:30

قصه گو

23:00

14

دوشنبه

12/1/92

کارآگاهان کوچک

08:00

گنج ناشناخته

17:30

در انتظار صبح

23:00

15

سه شنبه

13/1/92

عملیات جنگل

08:00

لوراکس

17:30

آقای هنرپیشه

23:00

16

چهارشنبه

14/1/92

پونیو

08:00

برام بی قرار

17:30

پسرک روزنامه فروش

23:00

17

پنجشنبه

15/1/92

دور دنیا در پنجاه سال

08:00

پسر بچه ای با دوچرخه

17:30

باغ وحش

23:00

18

جمعه

16/1/92

خرگوش کیک پز

08:00

به دنبال مارپیچ دم

17:30

نشانی

23:00

گدای فاطمه(س)

جمعه 25/12/1391 - 17:16 - 0 تشکر 594464

خبرگزاری فارس: «دو نیمه سیب» ویژه برنامه تحویل سال 92 شبکه دو با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از 26 اسفند هر شب از این شبکه پخش می‌شود.

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی