انجمن ها > انجمن مدیریت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
مدیریت (بازدید: 476)
شنبه 12/12/1391 - 23:3 -0 تشکر 592688
بهترین نامگذاری سال برای تشکیل، تحکیم و تعالی خانواده چیست؟!

بهترین نامگذاری سال برای تشکیل، تحکیم و تعالی خانواده چیست؟!

بنیاد خانواده نهادی بین المللی

 

- با توجه به اینكه اجتماع از فرد و خانواده شكل می گیرد، برای یك محیط عالی در خانواده، اجتماعی كه پیام آور همة خوبیها باشد، چه پیشنهادی دارید؟

  

- با توجه به اینكه نقش علماء و مسؤولان نیز در بهبود محیط این خانواده احساس می شود، در خصوص رفع مشكلات این خانواده، از قبیل اشتغالزایی، محرومیت زدایی، امنیت شغلی و... چه پیشنهادی دارید؟

 

البته، با توجه به اینكه دو سؤال فوق به نوعی كلی و كامل طرح گردیده، به همین دو دیدگاه اكتفا نموده ایم، چرا كه كلیة راه حل ها جهت جامعه ای عالی – كه جلوه گاه خوبیها باشد – در كتاب نظام هدفمند آمده است، تا بتوانیم با تأمل و تعامل در این راستا گامی بلند و ارزشمند برداریم.


حسینی،مقدمه ای در بعد زمان و مكان بر كتاب نظام هدفمند،صفحه40-42

سيّدحسام سيّدحسيني نويسنده و تئوري پرداز نظام هدفمند
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی