انجمن ها > انجمن امور تربیتی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
امور تربیتی (بازدید: 236)
دوشنبه 7/12/1391 - 16:6 -0 تشکر 591826
کودک من مرتبا چیزی می خواهد

« به نام خداوند بخشنده و مهربان »

سلام ؛

اگرکودکتان مرتبا بهانه جویی کرده و خواسته هایی دارد از اطرافیان بخواهید تا با شما همکاری کنند و هماهنگ باشند بخصوص پدر بزرگ و مادر بزرگ و هنگامیکه می خواهید این قوانین را بگذارید و در مقابل خواسته هایش مقاومت کنید ، این برنامه را از داخل خانه و مکانهایی که خلوت ترند شروع کنید نه از مکانهای عمومی که نتوانید به راحتی او را کنترل کنید .

دوشنبه 7/12/1391 - 16:6 - 0 تشکر 591827

قوانین را ابتدا برای او تکرار کرده و به اطلاعش برسانید ، حتما در اجرای قوانین قاطع و جدی باشید و تسلیم نشوید .
و زمانیکه به مهمانی می روید از قبل او را آماده کرده و انتظاراتتان را به او بگویید و اگر آنگونه که خواستید رفتار کرد حتما تحسین و تشویق نمایید و اما اگر در خیابان یا مهمانی درست رفتار نکرد در جمع به او چیزی نگویید و تنبیه نکنید اما هنگامیکه به منزل برگشتید تنبیهی برای او در نظر بگیرید و یا دفعه بعدی که به مهمانی یا بیرون می روید او را با خود نبرید.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی