ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 230)
دوشنبه 30/11/1391 - 19:18 -0 تشکر 590641
آخرین خبر از ارائه اینترنت پرسرعت رایگان

حسن علیزاده با اشاره به وعده شورایعالی فضای مجازی برای ارائه تسهیلات به سایتهای اینترنتی برتر به انتخاب مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اظهار داشت: هم اکنون برای استفاده از میزبانی داخلی و پهنای باند اینترنت رایگان 200 سایت برتر و پرمخاطب اول کشور را شناسایی کرده ایم که در صورت تمایل این وبسایتها، آمادگی ارائه خدمات وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه فضای روانی رسانه های وب در کشور به نحوی است که ممکن است نخواهند میزبانی شان به داخل کشور منتقل شود، ادامه داد: مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای گسترش و توسعه بخش محتوای وب، حاضر است این تسهیلات را برای 500 سایت نخست کشور که از نظر کاربر، پرمخاطب هستند ارائه دهد.

 

علیزاده از اعلام اسامی و معرفی سایتهای پرمخاطب کشور از طریق رسانه ملی خبر داد و گفت: تمامی تلاش ما این است که در راستای طرح های حمایتی مادی و معنوی بتوانیم به طرق مختلف فعالان موفق وب کشور را شناسایی و به کاربران اینترنت معرفی کنیم.

 

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال تصریح کرد: فعالان فضای وب برای دریافت تسهیلات باید به این مرکز مراجعه کنند.

 

به گزارش مهر، پیش از این دبیر شورایعالی فضای مجازی وعده داده بود که به 100 سایت اینترنتی برتر به انتخاب مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، اینترنت با سرعت بالا و میزبانی و پهنای باند رایگان ارائه خواهد داد و برای 100 شرکت تولیدکننده برتر در حوزه فضای مجازی نیز تسهیلات کم بهره اعطا می کند

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی