سينما و تلویزیون (بازدید: 131)
سه شنبه 5/10/1391 - 21:8 -0 تشکر 581400
سینمای ایرانی؛ شوالیه های غربی!

 

جام فرهنگی: «ما به جای حمله نظامی و بكارگیری بمب و سلاح های مخرب، "دامن های كوتاه" و "لباس های بدن نما" بفرستیم. اگر بتوانیم بی بند و باری ... را در بین جوانان ترویج كنیم و آنها را وادار به رفتارهای ضداخلاقی و شئونات دینی و انسانی كنیم، دیگر هیچ نیازی به تهاجم نظامی و إعمال زور علیه آن ملت نخواهیم داشت...»
اینها توصیه یكی از مقامات ارشد سیاسی آمریكا است و متأسفانه شاید برخی حركت های ناشایست عده ای از بازیگران زن سینمای ایران را بتوان نشأت گرفته از چنین سیاستی دانست.

 

هدف گذاری اصلی در جنگ نرم "بخش فرهنگی" است و یکی از اهداف و برنامه های دشمن، کم رنگ کردن عفت عمومی و در نهایت، از بین بردن فرهنگ عفاف و حجاب زنان ایرانی است. از مصادیق بارز این هجمه، زمینه سازی برای حضور و جلوه گری بازیگران زن ایرانی بدون حجاب اسلامی و یا با ظاهری زننده در جشنواره های خارجی و محیط های سینمایی غرب است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی