سينما و تلویزیون (بازدید: 1411)
جمعه 1/10/1391 - 19:34 -0 تشکر 580512
اخبار دی ماه


با سلام

دوستان عزیزی که تمایل به ثبت بحث با موضوع خبر دارند؛
لطفا در این تاپیک مباحث را ثبت کنند .


***  ضوابط  ***

1-
منبع خبر را درج کنید .

2- خبر باید دارای تیتر و به صورت BOLD باشد .

3- متن خبر را پاراگراف بندی کرده و از فونت و سایز مناسب استفاده کنید .

***
 
- تاپیک  هر ماه تا سه روز پس از آخر ماه جهت درج نظر باز می ماند و سپس قفل می شود .

- در صورتی که خبر شما ظرفیت درج در صفحه اصلی انجمن را ندارد در تنها در همین تاپیک ثبت کنید
و در صورتی که بحث جدید ایجاد کردید و تعداد بازدید کنندگان آن کم بود به این تاپیک منتقل می شود .

- تاپیک ماه جدید توسط مدیر انجمن یا جانشین ایجاد می شود .

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 3/10/1391 - 17:50 - 0 تشکر 580952توضیحات مدیری درباره پایان نافرجام «قهوه تلخ»


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پس از انتشار اخباری مبنی بر ساخت سریال جدید توسط «مهران مدیری»، بسیاری از مخاطبان آثار مدیری این پرسش را مطرح کردند که سرنوشت سریال «قهوه تلخ» چه شد؟در اخبار بعدی اعلام شد که مهران مدیری قصد دارد دوباره از طریق یک لوح فشرده، دلایل پایان نیافتن قهوه تلخ را عنوان کند. سرانجام انتظار به سر رسید و این لوح فشرده به صورت رایگان توزیع شد، آنچه در ادامه می‌خوانید متن کامل صحبت‌های این کارگردان است که در فرایند مکتوب‌سازی از لحن محاوره‌ای خارج شده‌ است:


سلام عرض می‌کنم


امیدوارم هرکجا که هستید سلامت باشید و حالتان خوب باشد. دلم برایتان تنگ شده بود.


خیلی وقت است که با هم حرف نزده‌ایم.


خیلی زودتر از این باید خدمتتان می‌رسیدم ولی این فرصت دست نداد.


لازم است که توضیحاتی بدم راجع به قهوه تلخ که چرا پایان نداشت و چرا به بعضی از تعهدات خودش عمل نکرد.


و قبل از آن یک تشکر بزرگ به همه شما بدهکارم به خاطر استقبالتان، به خاطر کپی نکردنتان و به خاطر حمایت شگفت‌انگیزی که از قهوه تلخ کردید. هیچ جوری نمی‌شود این را جبران کرد. حمایت شما از قهوه تلخ شگفت‌انگیز بود.


و این حق شماست که بدانید چرا قهوه تلخ قسمت پایانی نداشت و به بعضی از تعهدات خودش عمل نکرد، این وظیفه من است که به شما توضیح بدم (چشمم درآد).


اما من بعضی چیزها را میتوانم بگویم. بعضی چیزها را نمی‌توانم بگویم. سعی می‌کنم یک حرفایی بزنم تا یک حرفایی زده باشم.


اما اینجا بگویم که، همین اول حرفام که حق با شماست همیشه. همیشه حق با شماست، اینها مشکلات من است، مشکل شما نیست، بدانید که می‌دانم این‌ها مشکلات من است حق با شماست، سعی می‌کنم یک حرفایی بزنم.


دو سال پیش که اساسا شبکه خانگی اختراع شد، دو سه سال پیش، هیچ کس نمیدانست این کار این‌قدر سخت و پیچیده است.


یعنی از صفر تا صد این مسیر اینقدر سخت و پیچیده است.


موضوع قاچاق، موضوع لو رفتن DVD، موضوع نظارت کیفی و فنی، موضوع تولید این کار، موضوع تبلیغات و اطلاع رسانی، موضوع تکثیر و از همه سخت‌تر موضوع توزیع و پخش این کار در سراسر ایران، در هزاران هزار سوپرمارکت به فاصله از صبح تا شب، موضوع وقفه نیفتادن در پخش، موضوع نظم هفتگی این کار.


وقتی واردش شدیم فهمیدیم چقدر سخت و پیچیده است.


همه سعیمان را کردیم صد و دو قسمت از قهوه تلخ ساخته و پخش شد.


فقط چهار قسمت آخر ماند، شش قسمت آخر، ببخشید، یعنی دو مجموعه، یعنی می‌شود گفت فقط فینال این کار ماند که به مشکل برخورد. صد و دو قسمتش پخش شد.


اما این کار باید تمام می‌شد و باید به تعهدات خود عمل می‌کرد.


اما این سختی‌ها برای ما به عنوان اولین تجربه شبکه خانگی پر از آزمون و خطا بود.


و الان تازه پیدا کردیم که چکار باید بکنیم و چه کارهایی را نباید بکنیم و چجوری باید اصلا این پروژه‌های این‌چنینی را مدیریت کرد و جلو برد. پیدا کردیم. یک مطلب کوچک عرض کنم از گذشته در بیست سال گذشته که من دارم برنامه‌سازی می‌کنم، حدود بیست سال شده، یک مرور کوچولو بکنیم، نوروز 72، که البته آنجا من بازیگر بودم! پرواز 57، ساعت خوش، سال خوش، نوروز 76، مجموعه 77، ببخشید شما، پلاک 14، 90 شب، طنز 80، پاورچین، نقطه چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد دو هزار چهره... کدام یک از این کارها ناقص ماند؟ کدام یک از این کارها قسمت پایانی نداشت؟


این لیستی که خدمتتان عرض کردم می‌شود هزاران هزار دقیقه برنامه، یعنی صدها ساعت برنامه، هرکدام این‌ها 90 قسمتی بودند، 100 قسمتی بودند، 136 قسمتی بودند و بعضی‌هاش 170 قسمتی، کدام یک از این کارها در 20 سال گذشته که من ساختم قسمت پایانی نداشته؟ پس حتما یک اتفاقاتی افتاده که قهوه تلخ قسمت آخر نداشت. چرا این یک کار برایش این اتفاق افتاد؟ حتما یک اتفاقات عجیبی افتاده که این کار ته نداشت. اما دوباره اینجا بگویم، حق با شماست. این‌ها مشکلات من است، مشکلات شما نیست! حق همیشه با شماست!


بعضی از مطبوعات و سایت‌ها این سوال را می‌کنند که تو که داری پروژه جدید شروع میکنی، اصلا چه تضمینی هست که باز این ناقص نماند؟ باز این به تعهداتش عمل کند؟


اینکه همه چیز این کار با من است، مسؤولیت تمام و کمال این کار با من است، تهیه کنندگی، کارگردانی، اجرای پروژه، ساخت و .. و هر آنچه که به این پروژه مربوط است، مسئولیتش با من است. جوایزش، کیفیتش، به اتمام رساندنش، پخش منظم هفتگی‌اش و هرچه که به این پروژه مربوطه است و اینکه دلیل اینکه این کار را شروع کردم اصلا این بود. شاید دو دلیل داشته باشد. من یک پروژه‌ای را شروع کردم به نام ویلای من  در 44 قسمت. اصلا مهم‌ترین دلیل شروع یک پروژه جدید، همین بود. ترمیم کردن و پاک کردن هرآنچه که در کار قبلی اتفاق افتاد. این تنها کاری است که من میتوانم بکنم. چکار می‌توانم بکنم دیگر؟


تنها کاری که الان می‌توانم بکنم این است که یک پروژه جدید شروع کنم، به اتمام برسانم، پخش منظم کنم، جوایزش را بدهم و تمام.


قسمت آخرش بیایم بنشینم دوباره بگویم متشکرم و خداحافظی کنیم. یکی این دلیلش است، یکی نیاز جامعه‌مان به کمدی است. الان، در این شرایط؛  حالمان یکم خوب بشود.


اما کاری که من الان می‌توانم بکنم این است که با به دست آوردن تجربیاتی از کار قبل که حالا میدانم چکار باید بکنم، چکار نباید بکنم، یک پروژه‌ای را شروع کنم خیلی تر و تمیز، به اتمام برسانم و به تعهداتش عمل کنم. کار جدید یک کار 44 قسمتی است که هر هفته دو قسمت بیرون می‌آید. باز این کار را به این دلیل کمتر و سبک‌تر گرفتیم که بتوانیم بهتر مدیریتش کنیم، یعنی 22 هفته این کار پخش خواهد شد، 22 تا دو قسمتی، یک تیم بسیار خوب از بازیگران درجه یک این کار، بازیگران طنز دور هم جمع شدند برای این کار، این کار روی DVD9 تکثیر خواهد شد، DVD9 کیفیتش بسیار بالاتر است، حجمش بسیار بالاتر است و امکانات بسیار وسیع‌تری به ما می‌دهد. این کار علاوه بر شکل عادی خودش که مثل همیشه بیرون می‌آید، در یک شکل دیگر‌ش دوبله ترکی خواهد شد برای هموطنان ترک زبان ما، در یک شکل دیگر دوبله  کردی خواهد شد برای هموطنان کرد زبان ما، یک شکل دیگرش زیرنویس عربی خواهد داشت و یک شکل دیگرش زیرنویس انگلیسی.


و جوایز بسیار متعدد که پخش این جوایز، قرعه کشی این جوایز و اهداء این جوایز با موسسه گلرنگ رسانه خواهد بود، شرکت گلرنگ که گلرنگ در این زمینه بسیار خوش نام است. سال‌های سال است که گلرنگ دارد قرعه کشی می‌کند و هزاران هزار جایزه را اهداء کرده و در این زمینه مورد اعتماد مردم است.در قسمت آخر با شما حرف بزنم، از شما تشکر کنم به خاطر حمایت‌هایتان و آن لحظه، لحظه‌ای باشد که من سربلند باشم و بگویم که کار را انجام داده‌ام.تمیز، تا به آخر، با انجام تمامی تعهداتی که بر عهده شخص من بوده که همه این کار، تمامی تعهداتش بر عهده شخص من است.فارس

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 3/10/1391 - 17:52 - 0 تشکر 580953

سری جدید «خنده بازار» با آیتم‌ها و بازیگران جدید کلید خورد


«شهاب عباسی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سری جدید خنده بازار را ویژه پخش در دهه فجر امسال کلید زده‌ایم و پس از تولید این سری، به سراغ ساخت بخش ویژه نوروز 92 خواهیم رفت.


وی ادامه داد: از آنجایی که نمی‌خواهیم مخاطبانمان را از دست بدهیم، در هر سری دقت نظر و توجه ویژه‌ای داریم که بیننده خسته نشود، به همین دلیل در سری جدید نیز 17 آیتم جدید اضافه شده است.


عباسی اظهار داشت: استقبال مخاطبان کار ما را خیلی سخت کرده است. برنامه اسم و رسمی پیدا کرده و مردم انتظار دارند بخش‌های جدید در کار ببینند. در سری قبل احساس کردم که ریتم برنامه کند است و به همین خاطر در سری جدید ریتم آن را تندتر کرده‌ایم.


وی عنوان داشت: سری ویژه دهه فجر در 10 قسمت و سری ویژه نوروز در حدود 15 قسمت ساخته خواهد شد. ما در این دوره از کارمان از بازیگران جدید نیز بهره برده‌ایم.


کارگردان مجموعه خنده بازار از رویکرد مدیر جدید شبکه سه درباره برنامه خنده بازار گفت: خوشبختانه آقای زین العابدین از برنامه ما استقبال کردند و ایشان به همراه آقای شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه سه با تمام قوا از این برنامه حمایت کردند.


فارس


لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 3/10/1391 - 17:53 - 0 تشکر 580954شبکه تهران سریال‌های سال آینده‌اش را شناخت
سه ماه به شروع سال جدید باقی مانده است و شبکه تهران از هم‌اکنون سریال‌هایی که در مرحله‌ی نگارش‌اند و قرار است برای سال 92 ساخته شوند را شناخته است.به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شبکه تهران پنج سریال «هفت سین»، «دروازه‌ی بهشت»، «نورالدین پسر ایران»، «جاده چالوس» و «تکیه» را در نظر دارد برای سال 92 آماده کند. این سریال‌ها اکنون مراحل نگارش را سپری می‌کنند.«هفت سین» که سریال نوروزی شبکه تهران معرفی شد به نویسندگی سعید فرهادی مراحل نگارش را طی می‌کند. این سریال نوروزی قرار است تا اواسط دی ماه با تهیه‌کنندگی مجید سرسنگی و سیدمحمد رضوی‌ و کارگردانی یدالله صمدی کلید بخورد.


به گزارش ایسنا، مجموعه 14 قسمتی «هفت سین» دارای مضمونی طنز اجتماعی‌ و با موضوع دوستی مسالمت‌آمیز است که به نوعی سبک زندگی در لایه‌های زیرین آن جریان دارد صحبت‌هایی نیز با رضا کیانیان و مهران رجبی برای حضور در این سریال شده که هنوز قطعی نشده است.بر اساس این گزارش، شبکه تهران قرار است پس از پخش سریال نوروزی، یکی از سریال‌های «تهران پلاک یک» و یا «طهران نو» را پخش کند.«دروازه بهشت» نیز عنوان سریالی است که به نویسندگی عباس نعمتی قرار است برای ایام رمضان کلید بخورد. این سریال مضمونی طنز دارد و اکنون مراحل نگارش را سپری می‌کند. پس از ایام رمضان شبکه تهران یکی از سریال‌های «طهران نو» یا «تهران پلاک یک» را پخش می‌کند.«جاده چالوس» عنوان سریال دیگری است که به نویسندگی آرش قادری مراحل نگارش را سپری می‌کند.«نورالدین پسر ایران» عنوان دیگر سریال شبکه تهران در سال 92 است که طرح اولیه آن را خراطزاده به اقتباس از کتاب نورالدین پسر ایران داده است.***


محمدرضا معصوم زادگان، قائم مقام و مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران با اعلام اینکه در حال حاضر در حال رایزنی برای کلید خوردن این سریال‌هاست‌، خاطرنشان کرد: ساخت همه‌ی این سریال‌ها به شرط این است که اتفاقات دیگری در جهت گرفتن مجوز آن‌ها رخ ندهد و به امید خدا بتوانیم کار را آغاز کنیم.ایسنا

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 3/10/1391 - 17:54 - 0 تشکر 580955پروژه تلویزیونی «نورالدین پسر ایران» کلید می‌خورد
شبکه اول سیما در مراسمی که صبح فردا (دوشنبه چهارم دی‌ ماه) برگزار می‌کند، پروژه‌ی تلویزیونی «نورالدین پسر ایران»‌ را به سبک «دا» کلید می‌زند.به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، در این مراسم همچنین از مجموعه مستند «خاطراتی برای تمام فصول» رونمایی و از عوامل و دست‌اندرکاران مجموعه مستند داستانی «آخرین روزهای زمستان» تقدیر می‌شود.«خاطراتی برای تمام فصول» که قرار است جایگزین مجموعه «آخرین روزهای زمستان» شود به مشکلات و مسائل جانبازان شیمیایی می‌پردازد. این مجموعه مستند را مرتضی ‌رزاق‌کریمی تهیه‌کنندگی و مصطفی رزاق‌کریمی کارگردانی کرده است.در این مراسم که قرار است در موزه‌ی صلح پارک‌ شهر، برگزار شود، ضمن تقدیر از علی تقی‌پور (تهیه‌کننده برنامه «دا»)، برنامه‌ای به همان سبک درباره کتاب «نورالدین پسر ایران»‌ کلید خواهد خورد. این کتاب، دربردارنده‌ی خاطرات سید نورالدین عافی است که در 16 سالگی به جنگ رفته است. نورالدین عافی نیز در مراسم کلید خوردن این برنامه حضور خواهد داشت.در بخش دیگری از مراسم فردا، با حضور سردار انصاری، معاون بنیاد شهید، از دست‌اندرکاران مجموعه مستند داستانی «آخرین روزهای زمستان»‌ هم تقدیر به عمل می‌آید.مدیران شبکه اول سیما، جمعی از نمایندگان مجلس و جانبازان شیمیایی و پزشکانی که آن‌ها را درمان کرده‌اند نیز از حاضران در موزه صلح پارک شهر خواهند بود.


ایسنا

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 3/10/1391 - 17:55 - 0 تشکر 580956

تکلیف پخش سریال «یلدا» مشخص نیست/میرباقری در بسطام


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پیش از این اعلام شده بود که مجموعه تلویزیونی «یلدا» قرار است دهه اول محرم از شبکه یک پخش شود؛ اما با آماده نشدن این سریال برای پخش، روی آنتن رفتن و حتی شبکه پخش کننده این مجموعه نیز در محاق فرو رفت.


بنا بر این گزارش، «بهروز خوش‌رزم» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره آخرین وضعیت این مجموعه گفت: برای اینکه بتوانیم کار را به پخش برسانیم، سریال توسط دو گروه کارگردانی به کارگردانی داوود میرباقری و حسن میرباقری در بسطام ساخته شد و در حال حاضر گروه حسن میرباقری برای ادامه کار به تهران آمدند و گروه دوم همچنان در بسطام مشغول تصویربرداری هستند.


وی افزود: منزل آفاق، فرودگاه امام و ایستگاه راه آهن از جمله لوکیشن‌های این مجموعه در تهران هستند و تصویربرداری پس از ده روز کار در تهران به طور کامل به پایان می‌رسد.


خوش رزم تصریح کرد: پخش «یلدا» از شبکه یک سیما قطعی شده و قرار است این سریال از روز پنجشنبه 14 دی ماه و مصادف با اربعین حسینی هر شب از این شبکه پخش شود.


وی عنوان داشت: این سریال در 13 قسمت و یا 12 قسمت با مدت زمان بیشتر به روی آنتن خواهد رفت.


در حالی که خوش رزم خبر از پخش این سریال هم‌زمان با اربعین می‌دهد، سمیرا رستمی مدیر روابط عمومی شبکه یک سیما آن را تکذیب می‌کند.


رستمی در گفت‌وگو با فارس گفت: برنامه‌ریزی‌ها برای پخش سریال‌های شبکه یک انجام شده و «یلدا» در این میان جایی ندارد.


وی ادامه داد: در حال حاضر که سریال میلیاردر به روی آنتن می‌رود و پس از آن هم سریال 9 قسمتی «نخبه‌کشی» با موضوع شهادت امیرکبیر را پخش خواهیم کرد. بعد از آن هم سریال «خاطرات مرد ناتمام» به کارگردانی «صادق کرمیار» پخش خواهد شد.


به گزارش فارس، این اتفاقات در حالی روی می‌دهد که مشخص نیست شبکه‌های دیگر نیز زمان خالی برای پخش این سریال داشته باشند.


در خلاصه داستان «یلدا» آمده است: حاج محمدعلی زاهدی مشهور به مندلی که سالهاست سنت تعزیه خانی را در شهرستان بسطام حفظ کرده است با نزدیک شدن زمان مرگش احساس می‌کند که خطا یا گناهی در گذشته باعث تنهایی و آشفتگی امروز او و دور افتادن فرزندانش از اصالت‌هاست وی به جستجو در گذشته‌اش می‌پردازد تا اینکه...


«بهروز خوش رزم» یلدا را در گروه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز سیمافیلم تهیه می‌کند.


فارس

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 3/10/1391 - 17:58 - 0 تشکر 580957

نامه ارشاد به صداوسیما
طرح کتب فجر، ملی نیست و مجوز تبلیغ ندارد


به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، یکی از مدیران عالی‌رتبه وزارت ارشاد در نامه‌ای به صداوسیما خواستار جلوگیری از تبلیغات کتاب‌های فجر شد.طبق این نامه که در 29 آذر ماه به یکی از معاونت‌های صدا و سیما ارسال شده است درباره تبلیغات وسیع درباره طرح موسوم به کتاب‌های فجر، آمده است : «احتراما با توجه به پخش آگهی تبلیغاتی مرتبط به کتاب‌های فجر که از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شود و با عنایت به مجوز صادره از سوی اداره کل مجامع و تشکل‌های فعالیت‌های فرهنگی در خصوص انجام این طرح به نام کتاب‌های فجر، قابل ذکر است.این طرح از نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ملی نبوده و هیچگونه مجوزی جهت انجام تبلیغات در رسانه‌های جمعی جهت ایشان صادر نشده است، لذا مستدعی است دستور فرمایید نسبت به اقدام قانونی و توقف پخش این آگاهی در اسرع وقت اقدام گردد.»


سوال اینجاست که  5 روز از این نامه می‌گذرد اما چرا هنوز این طرح از صدا وسیما تبلیغ می‌شود؟


مدتی است که بینندگان تلویزیون شاهد تبلیغات گسترده‌ای برای کتاب‌هایی با عنوان فجر هستند که با سر و صدای زیاد و با تکرار فراوان از شبکه‌های تلویزیون پخش می‌شود و در 4 جلد با عناوین «تیپ‌های حرکتی»،«تیپ‌های ذهنی»، «تیپ‌های احساسی» و کتاب «علی (ع) به فرزند فاطمه (س) چه گفت؟»هستند. از سویی ناشر مطرح می‌کند که 6 میلیارد تومان پول تبلیغ به صدا وسیما پرداخت کرده است و همچنین شنیده شده است که از تعرفه تخفیف 95 درصدی به دلیل ارائه بیانات امام علی(ع) در تبلیغات استفاده شده است ولی در نامه‌ای از وزارت ارشاد مطرح شده است که این طرح ملی نیست.


گزارش فارس از کتاب‌های فجر را در اینجا بخوانید.


لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 5/10/1391 - 18:33 - 0 تشکر 581354

چرا مهران مدیری در «ویلای من» دستکش می‌پوشد؟


بازی مهران مدیری در سریال «قلب یخی» منجر به حادثه‌ای شد که وی را مجبور کرد تا با دستکش در سریال جدیدش مقابل دوربین برود.روابط عمومی سریال «ویلای من» به سرویس تلویزیون ایسنا اعلام کرد: بازی مهران مدیری در سری جدید سریال «قلب یخی» با حادثه‌ای تلخ همراه بود. در یکی از سکانس‌ها که سکانس پرزحمت و پر هزینه‌ای بود، پای مدیری می‌لغزد و او برای حفظ تعادل به شیشه‌های شکسته چنگ می‌اندازد و ناگهان انگشت کوچک دست راستش قطع می‌شود.مدیری درگیر و دار فیلمبرداری، با وجود قطع انگشت، بازی در سکانس را به پایان می‌رساند. بعد از آن تازه گروه، متوجه ماجرا می‌شوند و مدیری و انگشتش را به بیمارستان می‌رسانند. انگشت مدیری پیوند زده می‌شود اما حس و عصب آن بازنمی‌گردد. از این رو شما در عکس‌های منتشر شده از سریال «ویلای من» می‌بینید که مهران مدیری دستکش سیاه چرمی به دست دارد. البته عکس‌هایی که در آن مدیری دستکش به دست ندارد هم گویای این قضیه هست و مشخص است که انگشت قطع شده همچنان در پانسمان و بانداژ است.ایسنا

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 5/10/1391 - 18:34 - 0 تشکر 581356«من مادر هستم» در تهران یک‌میلیاردی شد
«من مادر هستم» فریدون جیرانی در تهران یک‌میلیاردی شد.علی سرتیپی مدیر عامل فیلمیران در گفت وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این خبر گفت: فیلم در 15 سینمای تهران در حال اکران است و شب گذشته فروش‌اش در تهران از یک میلیارد گذشت.وی با اشاره به اکران فیلم در شهرستان ها اظهار کرد: در شهرستان‌ها 15 سینما در اختیار داریم و فروش به 250 میلیون تومان رسیده است.سرتیپی افزود: سه شهر مشهد‌، رشت و قم به همراه سینماهای حوزه هنری، فیلم را اکران نکردند اما در سایر شهرستان‌ها «من مادر هستم» روی پرده است.ایسنا

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 5/10/1391 - 18:35 - 0 تشکر 581357تدارك زمستانی برای برنامه‌های تلویزیونتوجه به كودكان و سالمندانداریوش ربیعی، تهیه‌كننده برنامه «صبح بخیر ایران» كه هر روز از شبكه یك پخش می‌شود، درباره تغییرات این برنامه به جام‌جم گفت: بخش‌‌های قبلی با حال و هوای تازه‌تری پخش می‌شود. قرار است یك بخش با نام «یك روز خوب» به برنامه صبح بخیر ایران اضافه شود، این بخش شامل داستان، شعر، گزارش و... است.


وی افزود: قرار است بخش كودك هم به برنامه اضافه شود؛ در این بخش كه ده دقیقه زمان دارد یك عروسك با یك بازیگر موضوعات مختلف را برای كودكان بازگو می‌كنند، در این بخش مهمانانی از اقشار مختلف مردم حضور خواهند داشت. بخش طنز هم از دیگر بخش‌هایی است كه برای صبح بخیر ایران طراحی كرده‌ایم و بزودی به برنامه اضافه خواهد شد.


علی‌اكبر كریمی، تهیه‌كننده برنامه «سیمای خانواده» كه هر روز از شبكه یك پخش می‌شود، درباره تغییرات این برنامه به جام‌جم گفت: قصد داریم كارشناسان جدید به برنامه بیاوریم. با شروع فصل سرما كودكان و سالمندان بیشتر درگیر بیماری‌های این فصل می‌شوند، به همین دلیل كارشناسان نكاتی درباره پیشگیری از بیماری را به مخاطبان آموزش می‌دهند.


وی افزود: در ایام دهه فجر جشن 20 سالگی سیمای خانواده را می‌گیریم. در این جشن قصد داریم از خانواده‌هایی دعوت كنیم كه در این سال‌ها بیشترین همكاری را در بخش‌های مختلف از جمله مستند و آشپزی با ما داشته‌اند. در بخش مستند هم گزارش‌هایی از خانواده‌هایی را تهیه می‌كنیم كه كارآفرین هستند. در دهه فجر هم با خانواده‌هایی كه فرزندانشان را در زمان انقلاب از دست دادند، صحبت خواهیم كرد.


كریمی اشاره كرد: با توجه به این‌كه ایام دهه فجر هر روز با یك نام نامگذاری می‌شود، سعی می‌كنیم هر روز گزارش‌های متنوعی متناسب با این نامگذاری‌ها پخش كنیم.اقتصاد همراه با طنزغلامرضا بختیاری تهیه‌كننده برنامه «خونه زندگی» كه از شبكه دو پخش می‌شود، درباره تغییرات این برنامه به جام‌جم گفت: بخش خواستگار من بزودی به برنامه اضافه می‌شود. در این بخش به مخاطبان توضیح می‌دهیم كه تبعات یك ازدواج خوب یا بد چگونه خواهد بود.


همسایه یكی دیگر از بخش‌‌های جدید است‌. در این بخش سفرهایی به شهرها و كشورهای مختلف خواهیم داشت كه به لحاظ فرهنگی به ما نزدیك هستند.


وی افزود: قلك و دستنوشته‌ها از دیگر بخش‌های جدید برنامه «خونه زندگی» است. در قلك راهكارهای مفید اقتصادی را برای خانواده‌ها بازگو می‌كنیم. در بخش دستنوشته‌ها هم نویسندگان خانم را معرفی می‌كنیم و علاوه بر این معرفی درباره كارهایی كه آنها در خانه انجام می‌دهند، نكاتی را به مخاطبان می‌گوییم.


رضا داستانی تهیه‌كننده برنامه «روز از نو» كه هر روز صبح از شبكه دو پخش می‌شود به جام‌جم گفت: محتوا همچون گذشته است اما به لحاظ فرم تغییراتی در دكور، گرافیك و نماآهنگ‌های برنامه خواهیم داشت. قرار است بعد از تمام شدن ماه صفر بخش طنز را اضافه كنیم.پخش زنده ترانه‌های محلیعلی زاهدی، تهیه‌كننده برنامه «ویتامین3» با اشاره به این‌كه گلچین این برنامه هر روز به مدت 20 دقیقه، ساعت 19 از شبكه سه پخش می‌شود، به جام‌جم گفت: بزودی تیتراژ و دكور برنامه تغییر می‌كند. همچنین دو تا سه بخش تازه هم به برنامه اضافه می‌شود كه به جذابیت برنامه می‌افزاید.


وی ادامه داد: تصمیم داریم هر روز یك خواننده محلی به برنامه دعوت و ترانه‌های محلی را به صورت زنده پخش كنیم.


خسروی، تهیه‌كننده برنامه «طلوع» كه هر روز از شبكه چهار پخش می‌شود هم درباره تغییرات این برنامه به جام‌جم گفت: قرار است تغییراتی به لحاظ فرم و محتوا داشته باشیم و نحوه پرداخت به موضوع‌ها نیز تغییر كند. همچنین مجریان جدیدی به برنامه اضافه خواهند شدو دكور هم تغییر می‌كند.تصویرسازی خاطرات مردمیخرمشاهی تهیه‌كننده برنامه صبحگاهی «سلام تهران» كه از شبكه تهران پخش می‌شود، با اشاره به تغییراتی كه این برنامه در محتوا خواهد داشت، به جام‌جم گفت: بعد از ماه صفر تغییرات در برنامه سلام تهران آغاز خواهد ‌شد. قصد داریم بخش «خاطرات مردمی» را به برنامه اضافه كنیم. مردم می‌توانند خاطرات طنزشان را درباره خواستگاری، سربازی و... برایمان بفرستند تا ما آنها را در قالب نمایش به تصویر بكشیم.


وی ادامه داد: البته بخشی از این خاطرات هم به صورت تلفنی پخش خواهد ‌شد. همچنین قرار است تعدادی مستند با موضوع ایران 1404 پخش كنیم. گفت‌وگو با نخبگان علم و صنعت از دیگر بخش‌هایی است كه به برنامه اضافه می‌شود.


خرمشاهی با اشاره به طراحی بخش «جشنواره كار» گفت: در جشنواره، فیلم‌های دو دقیقه‌ای را كه با موضوع كارآفرینی ساخته شده است، پخش می‌كنیم. در ایام دهه فجر برنامه فضای شادی خواهد داشت.


لطفی، تهیه‌كننده برنامه «به خانه برمی‌گردیم» با اشاره به تغییرات محتوایی و فرمی این برنامه به جام‌جم گفت: با توجه به این‌كه دكور ما خانه است، به همین دلیل با شروع زمستان دكور را تغییر دادیم تا با این فصل همخوانی داشته باشد.


وی افزود: در فصل زمستان در بخش آشپزی غذاهایی مثل آش، سوپ و دم‌نوش‌ها را آموزش می‌دهیم كه خوردن آن در این فصل مانع بیماری می‌شود. همچنین در بخش كارشناسی هم بیشتر به بیماری‌های فصل زمستان می‌پردازیم.جام جم

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 5/10/1391 - 18:36 - 0 تشکر 581359

پخش شبانه برنامه صبح‌گاهی شبکه سه سیما


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، برنامه صبح‌گاهی «ویتامین3» به تهیه‌کنندگی علی زاهدی و با اجرای سیدعلی ضیاء هر صبح ساعت 7 تا 8:30 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.


بنا بر این گزارش، شبکه سه به تازگی گلچینی از برنامه روز قبل را ‫بین پخش سریال‌های «مرد نقره‌ای» و «زمانه» به مدت 30 الی 35 دقیقه روی آنتن می‌فرستد.


برنامه صبح‌گاهی ویتامین 3 با سردبیری افشین حسین‌خانی که در گروه اجتماعی شبکه سه سیما تولید می‌شود، شنبه تا پنجشنبه روی آنتن می‌رود.


فارس


لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی