ورزش و تندرستی (بازدید: 113)
دوشنبه 20/9/1391 - 8:37 -0 تشکر 578307
پرسپولیس و خبرهای ریز و درشت


 

نیم فصل دوم همه توان‌تان را بگذارید

رویانیان پیش از این گفته بود سرنوشت ژوزه بعد از جلسه کمیته فنی مشخص خواهد شد، اما مصاحبه‌های امروز صبح چیز دیگری را نشان می‌دهد

محمد رویانیان، مدیرعامل پرسپولیس امروز در جمع بازیکنان پرسپولیس، تلویحا خبر جدایی مانوئل ژوزه، سرمربی پرسپولیس را تایید کرد.

رویانیان که با بازیکنان جلسه نسبتا مفصلی داشت، با اشاره به اتفاقات و حوادث نیم‌فصل گذشته خطاب به آنها گفت: «من هر چه که بلد بودم، انجام دادم و برای بستن یک تیم خوب و جلب رضایت شما کوتاهی نکردم، اما اتفاق مورد نظر من به هر دلیلی رخ نداد. با این حال ما نگاهمان به آینده است و امیدواریم در نیم فصل دوم شرایط تغییر کند.»

او ادامه داد: «من می‌دانم شما با آقای ژوزه رابطه خوبی نداشتید، اما از این به بعد یحیی گل‌محمدی مربی است و باید ببینیم که چه می‌کنید. از شما انتظار دارم همه توان‌تان را روی موفقیت تیم بگذارید. شما بازیکنان بزرگی هستید و هر اتفاقی جز موفقیت در نیم فصل دوم برای ما شکست محسوب می‌شود.»
رویانیان پیش از این گفته بود سرنوشت ژوزه بعد از جلسه کمیته فنی مشخص خواهد شد، اما مصاحبه‌های امروز صبح چیز دیگری را نشان می‌دهد. طرفداران پرسپولیس امروز به این باور رسیده‌اند که کار ژوزه در جمع قرمزها به پایان رسیده است.

دوشنبه 20/9/1391 - 8:38 - 0 تشکر 578308

هومن افاضلی، دستیار علی دائی در تیم ملی و وینگو بگوویچ، سرمربی اسبق سرخ‌پوشان جدی‌ترین گزینه‌ها برای قرار گرفتن بر روی نیمکت پرسپولیس پس از یحیی گل‌محمدی می‌باشند.


پس از آن‌که مانوئل ژوزه، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس از کار برکنار شد و نیمکت پرسپولیس را به یحیی گل‌محمدی دستیار ایرانی خود سپرد، مسئولان باشگاه پرسپولیس در فکر آن هستند تا در کنار یحیی یک مربی تمرین‌دهنده شاخص را به کار گیرند تا به نوعی وزن نیمکت خود را افزایش دهند.

از سوی دیگر پرسپولیسی‌ها به دنبال آن هستند تا با استفاده از یکی از چهره‌های مطرح در میان پیشکسوتان خود به عنوان سرپرست تیم، نیمکت سرخ‌پوشان را بیش از پیش موجه سازند.

محمد رویانیان و سایر کادر مدیریتی پرسپولیس در حال حاضر مشغول گمانه‌زنی‌های لازم برای به خدمت گرفتن یک مربی تمرین‌دهنده می‌باشند که به نظر هومن افاضلی، دستیار علی دائی در تیم ملی و وینگو بگوویچ، سرمربی اسبق سرخ‌پوشان جدی‌ترین گزینه‌ها برای قرار گرفتن بر روی نیمکت پرسپولیس پس از یحیی گل‌محمدی می‌باشند.
دوشنبه 20/9/1391 - 8:42 - 0 تشکر 578309

پس از صحبت‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی حضور احسان حاج‌صفی در پایتخت منتفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه پرسپولیس برای رفع نقاط ضعف تیم خود جذب احسان حاج‌صفی را در دستور کار قرار دادند اما پس از صحبت‌های انجام شده بین پرسپولیس، تراکتورسازی و احسان حاج‌صفی حضور این بازیکن به دلیل خدمت مقدس سربازی‌اش و مخالفت مشغولان تراکتورسازی منتفی شد.

همچنین محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از دیدار امروز با گل محمدی در جمع مدرسه فوتبالی‌های پرسپولیس حضور پیدا کرد.

رویانیان در نقش دروازه‌بان پرسپولیس در این بازی حضور پیدا کرد و شوت‌های نونهالان پرسپولیس را با شیرجه‌های بلند دفع کرد که قابل توجه بود. مدیرعامل پرسپولیس به دلیل این شیرجه ها به زمین خورد و مقداری از شلوار و پیراهن او پاره شد که این مسئله باعث شد تا سوژه عکاسان شود.

همچنین مدیرعامل پرسپولیس پس از تمرین امروز در مقابل در ورزشگاه درفشی فر دیداری با یک نابینای پرسپولیسی داشت و با او در خصوص شرایط تیم به گفت وگو پرداخت.

رویانیان یک لوگوی مخصوص باشگاه پرسپولیس به این نابینا هدیه داد و به او گفت تو و امثال شما سرمایه‌های باشگاه هستید و به شما افتخار می‌کنیم سپس رویانیان دستور داد که به این نابینا کمک ویژه‌ای شود.

دوشنبه 20/9/1391 - 8:53 - 0 تشکر 578310

رویانیان دروازه بان شد 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع مدرسه فوتبالی‌های پرسپولیس حضور پیدا کرد.
محمد رویانیان در نقش دروازه‌بان پرسپولیس در این بازی حضور پیدا کرد و شوت‌های نونهالان پرسپولیس را با شیرجه‌های بلند دفع کرد که قابل توجه بود. وی به دلیل این شیرجه ها به زمین خورد و مقداری از شلوار و پیراهن او پاره شد که این مسئله باعث شد تا سوژه عکاسان شود.

دوشنبه 20/9/1391 - 8:55 - 0 تشکر 578311

مربی ۴۵ ساله فوتبال ایران، که فصل گذشته از سوی حبیب کاشانی جانشین علی دایی شده بود و در میانه های فصل از سوی محمد رویانیان کنار گذاشته شده بود شنیده می شود که بار دیگر هدایت سرخ پوشان را بر عهده خواهد گرفت.

وی که سابقه سرمربیگری در تیم های استیل آذین، شاهین بوشهر و پرسپولیس را در کارنامه دارد کارش را بطور جدی به عنوان مربی در کنار آری هان شروع کرد و در زمان افشین قطبی دستیار اول این مربی شد . پس از یک مقطع جدایی از پرسپولیس زمانی که اختلاف نظر علی دایی و حبیب کاشانی به اوج خود رسید نام حمید استیلی به عنوان گزینه هدایت نیمکت پرسپولیس به گوش می رسید تا اینکه در تابستان ۹۰ به دنبال عدم پذیرش مربی گری پرسپولیس توسط علی دایی او سکان هدایت سرخ پوشان را بدست گرفت.

شروع کار استیلی با پرسپولیس برای او خوش یمن نبود و از همان هفته اول سایه سنگین علی دایی روی تیم او سنگینی می کرد و از دقیقه ۳۰ بازی پرسپولیس و ملوان اعتراضات دامنه دار هوادارن به حمید استیلی شروع شد. البته او روند اعتراضات سکوها را قبلا و در زمان افشین قطبی به یاد داشت اما شاید هیچگاه فکر نمی کرد کار به جایی بکشد که خانواده او در شهرآورد جام حذفی مورد اهانت هوادارنی قرار بگیرند که روزی او را استیلی با غیرت خطاب می کردند.

و امروز پس از یکسال او در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار دارد، بازگشتی که می تواند این سوال را مطرح کند که چرا حمید استیلی به آن صورت از پرسپولیس جدا شد که امروز دوباره همان مدیری که او را برکنار کرده است دوباره حکم به بازگشت او بدهد.

دوشنبه 20/9/1391 - 9:4 - 0 تشکر 578312

تمرینات تیم پرسپولیس بعد از ظهر امروز در غیاب ژوزه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه درفشی فر آغاز شد اما با توجه به لیست مازاد قرمزپوشان اسماعیل زاده و قدمی دو بازیکن پرسپولیس در شرایطی که امروز در تمرینات حضور داشتند اما اجازه تمرین پیدا نکردند. این تصمیم در شرایطی گرفته شده که قرار بود با تصمیم مسئولان باشگاه و کادر فنی این بازیکنان تیم‌های آینده خود را برای جدایی از پرسپولیس معرفی کنند.

همچنین همان طور که به ژوزه اعلام شده تا روز دوشنبه در تمرینات پرسپولیس حضور نداشته باشد به بازیکنان هم ابلاغ شده از هر گونه مصاحبه تنش‌زا علیه کادر فنی پرسپولیس جلوگیری کنند

دوشنبه 20/9/1391 - 9:6 - 0 تشکر 578313

حمیدرضا علی عسگر که نیم فصل اول را مثل تیمش با روزهای خوشی به پایان نرساند، پس از آنکه مدتها در مورد اتفاقات پرسپولیس صحبت نمی کرد، به سوالات خبرنگار مهر پاسخ داد.

* خبرگزاری مهر : دلیل سکوت چند ماهه‌ات چه بود؟
- حمید علی عسگر: تمرکز. می‌خواستم روی کارم تمرکز بیشتری داشته باشم و بیشتر تمرین کنم تا این که پاسخگوی تلفن همراهم باشم.

* موفق هم بودی؟
- بله. خیلی زیاد. تمرکز خوبی روی تمریناتم داشتم و توانستم وضعیت‌ام را تا حد زیادی عوض کنم.

* از عملکرد خودت در نیم‌فصل اول راضی هستی؟
- من در بازی‌های ابتدایی فصل عملکرد خوبی داشتم. هر چند هنوز با آمادگی و شرایطی که برای خودم ایده‌آل بود فاصله داشتم. بعد از مشکلی که برایم ایجاد کردند حدود دو هفته‌ای اخراج و بعد از بازگشت هم مصدوم شدم. حدود دو ماهی مصدوم بودم و تمام این مسائل دست به دست هم داد تا نیم‌فصل خوبی نداشته باشم.

* این اخراج چند هفته‌ای تو از پرسپولیس یکی از بامزه‌ترین اخراج‌هایی بود که در طول تاریخ این تیم رخ داده. هنوز هم کسی نفهمید دلیل این تصمیم چه بود. خودت فهمیدی؟
- بگذریم!

* به هر حال این سوال به وجود می‌آید که باشگاه تو را اخراج کرد یا مانوئل؟
- گفتم که بگذریم. آن اتفاق گذشته و من دیگر نمی‌خواهم با بازگشت به گذشته این موضوع را باز کنم.

* برخورد مانوئل با تو چطور بود؟ بعد از این که دوران محرومیت‌ات تمام شد و به تمرینات برگشتی ژوزه برخورد خوبی با تو داشت؟
- خیلی خوب بود. انصافا نوع برخوردهای مانوئل ژوزه با بچه‌ها خوب است. اکثر بچه‌ها از نظر اخلاقی با او مشکلی ندارند.

* اما وضعیت پرسپولیس به گونه دیگری جلوه داده می‌شود. شاید یکی از مهم‌ترین دلایل عدم نتیجه‌گیری پرسپولیس در نیم فصل بوده.
- من شش فصل است که در پرسپولیس بازی می‌کنم و اگر بخواهم وضعیت پرسپولیس را در نیم‌فصل اول در یک جمله بیان کنم باید بگویم این پرسپولیس بدشانس‌ترین پرسپولیسی‌ است که طی شش سال حضور در آن دیدم. ما بازیکنان خیلی خوبی داریم. یکی از بهترین تیم‌ها طی چند سال اخیر بسته شده و از نظر بازیکن و مهره هیچ مشکلی نداریم اما متاسفانه یک سری عوامل مجموعه تیم را وارد استرس و فشار کرد.

* چه عواملی؟
- از همان ابتدای فصل رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما با به کار بردن الفاظی چون کهکشانی‌ها، پولدارها، بچه‌ پولدارها و هزار و یک عنوان بی‌معنی دیگر میزان توقعات را از تیم ما چند برابر کردند. از طرف دیگر از همان اولین بازی که نتیجه نگرفتیم برخی‌ها که تعدادشان کم هم نبود شروع کردند به کوبیدن ما. باور کنید خیلی‌ها دوست نداشتند این تیم نتیجه بگیرد و به همین دلیل سعی کردند به هر نحوی که شده برای ما مشکل‌تراشی کنند.

این گونه بود که تیم ما وارد استرس و دلشوره شد. خیلی جالب است که همه فکر می‌کردند بازیکنان پرسپولیس جای پول و غیرت را با هم عوض کرده‌اند، یعنی غیرت‌ داده‌اند و پول گرفته‌اند. این عوامل همگی دست به دست هم داد تا این نتایج در نیم فصل اول رقم بخورد.

* یعنی معتقدی یک سری برای پرسپولیس مشکل درست کردند؟
- صددرصد. شک نکنید که برای نتیجه نگرفتن پرسپولیس یک گروه قوی از قبل با برنامه‌ریزی و هماهنگی کامل از هیچ تلاشی برای عدم موفقیت ما دریغ نکردند.

* شاید اینها درست باشد. اما خود بازیکنان چطور؟ آیا بازیکنی که این فصل بهترین قرارداد مالی چند فصل اخیرش را با پرسپولیس امضا کرده و میلیاردی پول گرفته همان قدری که پول گرفته برای موفقیت تیمش تلاش کرده؟
- یکی از مشکلات ما همین جاست. چرا فکر می‌کنید حمید علی‌عسگری یا فلان بازیکن میلیاردی پول گرفته؟!

* از شواهد مشخص است که گرفته؟
- از کجا می‌دانید؟ چرا بعضی‌ها به خودشان اجازه می‌دهند بدون هیچ سند و مدرکی حرف بزنند. سند و مدرکی وجود دارد که بازیکنان پرسپولیس پول‌های میلیاردی گرفته‌اند؟ باور کنید یکی از بزرگترین آفت‌های فوتبال ما همین حرف‌های مفت است! بسیاری از اخباری که در فوتبال ما وجود دارد بدون سند، مدرک و منبع خاصی است. خود من می‌دانید چرا دو هفته از پرسپولیس اخراج شدم؟ ‌فقط و فقط به خاطر حرف مفت یک رسانه. کافی است یکبار دیگر مصاحبه من را بخوانید تا متوجه شوید که حرف من یک چیز بوده اما تیتری که برای آن انتخاب شده یک چیز دیگر.

* این حرف‌ها درست اما حرف ما هم چیز دیگری است. واقعا بازیکن پرسپولیس در حدی که از پرسپولیس پول گرفته برای این تیم بازی کرده؟
- نه! این یک واقعیت است. یعنی بهتر است اینطور بگویم که بازیکن پرسپولیس به اندازه‌ای که پول گرفته، نتیجه نگرفته است. متوجه منظور من می‌شوید؟ یک بازیکن شاید در زمین خیلی زحمت بکشد و بدود اما نتیجه نگیرد. این پول، پول زحمت و عرق است نه نتیجه!

* اما مردم نظر دیگری دارند. هوادار پرسپولیس در مسابقات داخل استادیوم یا از پشت تلویزیون می‌بیند بازیکنی که اول فصل با رقم میلیاردی جذب شد حتی نیمی از بازی‌هایی که فصل‌های قبل در تیم‌های سابقش ارائه می‌داد را به نمایش نمی‌گذارد و در محافل خصوصی اعلام می‌کند آخر فصل از پرسپولیس می‌رود. این مسائل برای هوادار متعصب پرسپولیس قطعا خوشایند نیست.
- من نمی‌خواهم در مورد دیگران حرف بزنم. اما خدا می‌داند من بعد از مصدومیت و ماجرای اخراجم وقتی به زمین آمدم آنقدر می‌دویدم که تا صبح نمی‌توانستم از درد بخوابم. به همین خاطر وقتی بعد از بازی هوادار پرسپولیس شعار می‌دهد و می‌گوید «بی‌غیرت» به من برمی‌خورد.

* به هر حال هوادار باید بداند مشکل تیمش چیست؟
- وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد همه مقصرند. از مدیریت گرفته تا تدارکات. اما کسی بی‌غیرت نیست. یعنی خود من هیچ‌وقت کم نگذاشته‌ام. هر چند که واقعا این فصل را به هواداران حق می‌دهم. باور کنید بازی قبلی بود، خود بچه‌ها که با هم صحبت می‌کردیم، می‌گفتیم دم این هواداران گرم که باز هم به استادیوم می‌آیند و تیم را تشویق می‌کنند.

* نظرت در مورد مانوئل ژوزه چیست؟ قطعا می‌دانی که این روزها مصاحبه علیه مانوئل بین پرسپولیسی‌ها به یک مد تبدیل شده و معلوم نیست چرا بعضی به صورت خودجوش! علیه او مصاحبه می‌کنند؟
- من کاری به بقیه ندارم. به نظر من ژوزه یک مربی بزرگ و شناخته شده است. کارنامه خوبی دارد و افتخارات و قهرمانی‌های زیادی را کسب کرده اما نتایج تیم ما نتایج خوبی نیست. این یعنی هم بازیکن مقصر است و هم مربی. اما خود من فکر می‌کنم عدم موفقیت ژوزه به خاطر شناخت ضعیف‌اش از فوتبال ایران بوده.

گاهی اوقات که با بچه‌ها صحبت می‌کنیم می‌گوییم که او می‌توانست در این قسمت سیستم یا تفکر بهتری داشته باشد. به هر حال او دیر آمد و یک تیم بسته شده را تحویل گرفت. بدون کوچکترین شناختی نسبت به ما، فوتبال ایران، بازیکنان و تیم‌های دیگر. در مجموع معتقدم اگر مانوئل بماند با توجه به شناختی که از فوتبال ما پیدا کرده می‌تواند خیلی بیشتر از این‌ها به پرسپولیس کمک کرده و نتایج بهتری کسب کند.

* دلیل این مصاحبه‌ها چیست؟ مصاحبه‌هایی که هر روز می‌بینیم بازیکنان پرسپولیس علیه سرمربی انجام می‌دهند.
- نمی‌دانم و دوست ندارم وارد این بحث شوم. چون به من ربطی پیدا نمی‌کند.

* اما این موضوع به تو ربط پیدا می‌کند که چرا توبیخ یا اخراج نمی‌شوند. تو به خاطر چند خط مصاحبه‌ای که انجام دادی ۱۵ روز از پرسپولیس اخراج شدی اما طی چند روز اخیر بعضی از بازیکنان و هم تیمی‌هایت با شدت بیشتری علیه مانوئل صحبت کرده‌اند و کوچکترین اقدامی علیه آنها صورت نگرفته. این موضوع را به نوعی بی‌عدالتی در حق خودت تلقی نمی‌کنی؟
- ببنید، اصلا به من هیچ ربطی ندارد که باشگاه چه تصمیمی می‌خواهد در قبال این نفرات بگیرد. تیم مدیرعامل دارد و قطعا آقای رویانیان می‌داند چگونه باید عمل کند. ولی خود من محرومیتم به خاطر این بود که به من گفتند چرا با استقلال مذاکره کردی؟!

* واقعا مذاکره کرده بودی؟
ببینید وقتی شما از من سوال می‌کنی که با استقلال مذاکره کردی یعنی این که با شک و تردید به این قضیه نگاه می‌کنی. حرف من هم همین است، من هیچ مذاکره‌ای با استقلال نکرده بودم اما باشگاه با محروم کردن و اخراج من به نوعی به این قضیه مهر تایید زد. یعنی این که من با استقلال مذاکره کردم و به همین خاطر اخراج شدم و خوب این موضوع برای من خیلی بد شد. چون هوادار پرسپولیس هم فکر کرد باشگاه به خاطر مذاکره با استقلال من را محروم کرده.

یعنی زحمت، تلاش و تعصبی که در این شش سال برای پرسپولیس به نمایش گذاشته بودم با این محرومیت دو هفته‌ای بر باد رفت و به نوعی با آبرویم بازی شد. به هر حال باز هم تاکید می‌کنم اگر چه من به خاطر کاری که نکرده بودم اخراج شدم، اما دوست ندارم با هم‌تیمی‌هایم برخورد بدی شود. اما توقعم این است که باشگاه مطابق قوانین انضباطی خود عمل کرده و با هر بازیکنی طبق این قوانین برخورد و در این میان تفاوتی برای بازیکنان قائل نشود.

* شاید این سوال تکراری باشد اما بعد از اتمام اتفاقاتی که در این نیم‌فصل داشتی، قصد نداری شماره هفت را عوض کنی. به نظر می‌آید شماره هفت هم مثل تمامی بازیکنانی که بعد از علی پروین آن را به تن کرده‌آند به تو هم چندان روی خوش نشان نداده.
- اتفاقا همین چند روز قبل بود که به سرم زد شماره‌ام را عوض کنم. اما گفتم تا آخر فصل صبر کنم و اگر وضعیت همین طور بود آنوقت شماره هفت را عوض کنم و شماره دیگری را به تن کنم.

* توقع نداریم به این سوال جواب بدهی، اما خیلی‌ها فکر می‌کنند و شایعه شده با توجه به تردید باشگاه برای حفظ مانوئل بعضی از بازیکنان پرسپولیس که رابطه خوبی با او ندارند در دو بازی آخر به خصوص بازی با تراکتور کاری کردند که تیم با ژوزه نتیجه نگیرد. این موضوع را قبول داری؟
- خدا شاهد است که طی شش سال حضورم در پرسپولیس هیچ‌وقت در تیم اتفاق نیفتاد که بازیکن بخواهد علیه مربی کودتا کرده و باعث زمین خوردنش شود. این کار دقیقا همان نان حرام بردن به خانه است. عین دزدی است. مطمئن باید هیچ بازیکنی مربی‌اش را بیشتر از خودش دوست ندارد. من بازیکن در زمین اول به آبروی خودم فکر می‌کنم بعد مربی.

* و این قضیه پاس ندادن به بعضی بازیکنان مثل ایمون زاید چطور؟
- شاید در مورد ایمون یا هر بازیکن دیگری شیطنت‌هایی صورت بگیرد اما امکان ندارد که بخواهند بازیکنی را با پاس ندادن خراب کنند. نه قبول ندارم!

* ... و تیم‌ملی؟
- من امسال آمدم تا با قدرت شروع کنم و به تیم‌ملی دعوت شوم. اما مسائلی که برایم رخ داد باعث شد تا نتوانم به خواسته‌ام برسم. اما انصافا به خاطر شرایطم در نیم‌فصل حقم نبوده که به تیم‌ملی دعوت شوم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم با حل مشکلات بتوانم با انرژی خوب به تیم‌ملی برگردم.

دوشنبه 20/9/1391 - 9:6 - 0 تشکر 578314

رضا حقیقی در حالی قرارداد دو و نیم ساله اش را با پرسپولیس منعقد کرد که پیراهن آبی تن کرده بود. معمولا بازیکنان سرخ آبی هنگام عقد قرارداد سعی می کنند لباس هایی به رنگ پیراهن تیم شان بپوشد اما حقیقی ظاهرا از رنگ آبی خیلی خوشش می آید که موقع عقد قرارداد با پرسپولیس رنگ آبی را به رنگ قرمز ترجیح داد.

بدون شک این رفتار حقیقی توی ذوق هواداران دو آتیشه پرسپولیس هم خواهد زد.

دوشنبه 20/9/1391 - 9:21 - 0 تشکر 578320

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من امروز صبح به ایران آمدم و بعدازظهر هم به تمرین آمدم و چند نکته را به بازیکنان گفتم. به آن‌ها گفتم که ما خاطرات و تجربیات بدی در نیم فصل داشتیم و هواداران از نتایج تیم ناراضی‌اند. در واقع در این نیم فصل لطمه‌های زیادی از جمله لطمه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به باشگاه ما وارد آمد.محمد رویانیان درباره شایعه پیشنهاد میلان به کریم انصاری فرد هم گفت: کریم انصاری فرد را می‌خواهند اما هنوز به توافق نرسیده‌ایم. کریم باید تا پایان فصل در پرسپولیس بماند. او فرصت زیادی برای رفتن به اروپا دارد و می‌تواند فصل بعد این کار را انجام دهد.رویانیان درباره احتمال آمدن دنیزلی گفت: الان نیازی به آمدن دنیزلی نیست. شرایطی که فصل قبل برای دنیزلی وجود داشت از جمله بیماری پدر همسرش هنوز پابرجاست در حال حاضر پدر همسر دنیزلی در کماست.وی ادامه داد:‌از گل محمدی هم خواستم که هرچه در توان دارد برای پرسپولیس بگذارد. اینکه کمیته فنی چه تصمیمی می‌گیرد نباید در تمرین‌های ما خللی وارد کند.به گزارش ایسنا، رویانیان در پاسخ به این سوال که مصاحبه های انتقادی چند بازیکن پرسپولیس چه نقشی در کنار گذاشته شدن ژوزه داشته، گفت: قاطعانه می‌گویم که هیچ نقشی نداشته است. اگر بازیکنان به این صحبت‌های خود ادامه می‌دادند دیگر جلسه کمیته فنی هم تشکیل نمی‌دادم و ژوزه را نگه می‌داشتم.وی افزود: این بازیکنان که دو نفر بودند، با مصاحبه کردن علیه سرمربی کار غلطی کردند و تنبیه هم می‌شوند. به خودشان هم گفتیم که اگر حرف بزنید قرارداد ژوزه یک سال دیگر تمدید می‌شود. برای اینکه این حرف‌ها درست نیست. ما به اندازه کافی از بیرون تیم ضربه خورده‌ایم و بعدا هم خواهم گفت که چه کسی این ضربه را به ما زده است.نقطه آغاز مشکلات پرسپولیس در این فصل یک فرد خارجی است و بازیکنان خودمان هم ابزار دست او شده بودند.این همه ضرری که به پرسپولیس وارد شد ناشی از کینه‌توزی و رفتار غیراخلاقی عده‌ای بوده است که به زودی در این باره حرف خواهم زد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی