امر به معروف؛نهی از منکر (بازدید: 338)
چهارشنبه 8/9/1391 - 18:21 -0 تشکر 576570
میدونی چرا روی ماشین ها چادر می کشن ؟


زمان شاه بود، باهم تو خیابون قدم میزدیم. یه خانم بی حجابی داشت جلومون راه میرفت. فاطمه رفت جلو و بدون هیچ مقدمه ای ازش پرسید: ” ببخشید خانم، اسم شما چیه ؟ ” خانم با تعجب جواب داد : ” زهـــرا ، چطور مگه؟ ” فاطمه خندید و گفت : ” هم اسمیم ” .  بعد گفت: ” میدونی چرا روی ماشینا چادر می کشن ؟ “ خانم که هاج و واج مونده بود گفت : ” لابد چون صاحباشون مخوان سرما و گرما و گرد و غبار و اینجور چیزا به ماشینشون آسیب نزنه ” فاطمه گفت: ” آفرین! من و تو هم بنده های خدا هستیم و خدا به خاطر علاقش به ما، یه پوششی بهمون داده تا با اون از نگاهای نکبت بار بعضیا حفظ بشیم و آسیبی نبینیم “ خصوصا اینکه هم نام حضرت فاطمه (س) هم هستیم… .  بعدها که دوباره اون خانم رو دیدم، محجبه شده بود !!!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی