انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 92)
شنبه 4/9/1391 - 1:9 -0 تشکر 575785
داستان تکامل تلفن های همراه در یک نگاه

موبایل ها یا تلفن های همراه یا چیزی که امروزه آن را تلفن هوشمند می خوانیم، راه درازی را برای رسیدن به این مرحله از تکامل پشت سر نهاده اند. اما چگونه می توان تمام این تاریخچه پر فراز و نشیب را در یک نگاه به تصویر کشید؟ 

اپراتور و شرکت ارتباطات ژاپنی NTT DoCoMo برای جشن بیستمین سالگرد تاسیسش، علاوه بر راه اندازی نمایشگاهی با این موضوع، تاریخ موبایل ها را در یک عکس بزرگ به خلاصه کرده است. 

شاید شما نتوانید که به دیدار این نمایشگاه رفته و این تاریخ کوتاه و پرشتاب را از نزدیک مشاهده کنید، اما حداقل می توانید با دیدن این تصویر، خاطرات گذشته خود از مفهوم موبایل را مرور کنید. 

هرچند که این تصویر شامل تمام تلفن های همراه ساخته شده توسط همه شرکت ها نیست و تنها مجموعه تلفن های مورد استفاده در شبکه اپراتور NTT DoCoMo را در بر می گیرد. اما هنوز قادر است دیدگاه و چشم اندازی جامع و کامل از این گجت همه گیر و حیاتی پیش چشم تان بگشاید. اینکه این ابزار از کجا آمده و اکنون در کجا ایستاده است. 

دانلود عکس اصلی در اندازه واقعی

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی