• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ورزش و تندرستی (بازدید: 180)
يکشنبه 28/8/1391 - 14:2 -0 تشکر 574808
علی کریمی سفره ی دلش را باز کرد

علی کریمی سفره ی دلش را باز کردعلی کریمی پس از بازگشت به پرسپولیس درباره مسائل مختلف به سوالات پاسخ داد. کریمی که در دو ماه اخیر سکوت کرده بود، پس از بازگشت به تمرینات پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به سوالات مختلف درباره تیم ملی و پرسپولیس پاسخ داد.

يکشنبه 28/8/1391 - 14:5 - 0 تشکر 574809


* اوضاع پایتان چطور است؟
- سه هفته طول می کشد تا آماده شوم و به شرایط مطلوب برگردم. الان یک هفته ای از مصدومیتم گذشته، دو هفته دیگر باید کار کنم تا آماده شوم. با این اوصاف از نیم فصل دوم می توانم بازی کنم چون فقط سه بازی تا پایان نیم فصل باقی مانده است.
* در روزهای جدایی از پرسپولیس این مصدومیت هم...
- این هم از شانس ما بود. شاید هم یک حکمتی بوده که اینطور شده است. مصدومیت هم جزئی از فوتبال است. کاری نمی شود کرد.

يکشنبه 28/8/1391 - 14:5 - 0 تشکر 574810* تیم ملی هم که باخت تلخی به ازبکستان داشت...

- باختیم و حالا حرف زدن درباره این بازی فایده ای ندارد. هر چند که الان همه درباره این باخت صحبت می کنند. به نظرم ما به جای حرف زدن باید سعی و تلاش خودمان را بیشتر کنیم و تمرکز کنیم روی بازی های سخت باقیمانده، تا از این شرایط خارج شویم.

يکشنبه 28/8/1391 - 14:6 - 0 تشکر 574811* حتما قبول داری که راه صعود تیم ملی به جام جهانی خیلی سخت و دشوار شده است؟
- طبیعی است که با از دست دادن سه امتیاز بازی با ازبکستان کارمان سخت تر شده و باید این امتیازات از دست رفته را جبران کنیم. با این وجود یک چیزی در فوتبال ایران به اثبات رسیده و اینکه ملی پوشان همیشه در سخت ترین شرایط کارهایی کرده اند که شاید خیلی ها فکرش را نمی کرده اند. فوتبال ما فوتبال روزهای سخت است. این اتفاقات برای ما همیشه خوش یمن بوده است. به هر حال امیدوارم هر چه هست به خوبی تمام شود و در پایان اتفاقات خوب بیفتد. حالا بماند که خیلی ها پشت تیم ملی را خالی کرده اند.

يکشنبه 28/8/1391 - 14:6 - 0 تشکر 574812


* منظورتان موج شدید انتقادات است؟
- بخشی از انتقادات طبیعی است اما آیا مشکلات با انتقادات تند که روحیه تیم را خراب می کند حل می شود؟! من نمی گویم کسی انتقاد نکند اما حمایت چی؟!

* فکر می کنید تیم ملی مستقیم به جام جهانی برود یا اینکه کارش به پلی آف کشیده می شود؟
- هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. مگر هیچ کس فکر می کرد که ازبکستان در آزادی ما را ببرد؟ نمی شود از الان به طور یقین حرفی زد. ما هنوز شانس داریم و این نکته ای است که انگار برخی به آن توجهی ندارند.

يکشنبه 28/8/1391 - 14:7 - 0 تشکر 574813


* به اعتقاد خودت حق تیم ملی مقابل ازبکستان برد بود؟
- مگر مهم است؟! باختیم و بازی تمام شد و رفت. حالا این حرفها چه دردی را دوا می کند. من که صحنه گل محمد نوری را به طور دقیق ندیدم اما کارشناسان داوری گفته اند آن گل سالم بود. به هر حال فوتبال است و اشتباه داوری. در بازی رفت ما مورد لطف داور قرار گرفتیم و در بازی برگشت این بلا سر ما آمد. حالا بماند که وقتی در تاشکند بردیم خیلی ها ناراحت شدند و داوری را به رخ تیم ملی و ملی پوشان کشیدند اما ... بگذریم. فقط امیدوارم در کشور خودمان عده ای از باخت تیم ملی خوشحال نباشند. آن هم به خاطر منافع شخصی و مثلا اختلاف با این و آن.

به طور کلی معتقدم تیم ملی الان نیاز به حمایت دارد و همه باید کنار تیم ملی باشند. شاید الان برخی ها از صعود نکردن تیم ملی به جام جهانی ذینفع باشند و بخواهند از این شرایط بوجود آمده به نفع خودشان بهره برداری کنند. خلاصه اینکه ما سعی و تلاش مان را می کنیم تا در بازی های باقیمانده به نتایج دلخواه و امتیازات مورد نیاز دست پیدا کنیم تا کار تیم ملی بیش از این به اما و اگر کشیده نشود.

يکشنبه 28/8/1391 - 14:7 - 0 تشکر 574814* برگردیم به ماجرای دوری تان از پرسپولیس و بازگشت بعد از ۵۲ روز... خیلی سخت گذشت؟

- طبیعی است. خیلی به من سخت گذشت. این مدت صحبت هایی از این طرف و آن طرف شنیده می شد که حقیقت نداشت. مسائلی مطرح شد که تحمل آن برایم سخت بود. حالا هر چه بود گذشت و رفت. من نمی خواهم به گذشته برگردم. در روز بازگشت هم جلسه ای با آقای ژوزه داشتم که اول ایشان صحبت کردند و گفتند گذشته هر چه بوده تمام شده است.

من هم همین حرف را زدم و حالا نمی خواهم درباره مسائل بوجود آمده حرفی بزنم. من فقط به موفقیت تیم فکر خواهم کرد و سربلندی پرسپولیس و اینکه محبت و لطف هواداران را در ادامه راه جبران کنم. این وسط خیلی ها به بنده محبت داشتند که جا دارد از آنها تشکر کنم. از مردم و جامعه هنرمندان گرفته تا خیلی های دیگر.

همچنین از ارکان باشگاه گرفته تا تدارکات تیم. خیلی ها دوست داشتند که من برگردم و برای حل مشکل بوجود آمده تلاش کردند و به نوعی محبت خودشان را به من نشان دادند. نمی خواهم اسمی از کسی ببرم چون ممکن است نام برخی را از قلم بیندازم. من سعی می کنم همه چیز را درباره این ماجرا از دید مثبت نگاه کنم.

يکشنبه 28/8/1391 - 14:8 - 0 تشکر 574815


* شاید برخی تصور کنند آشتی کنان شما و ژوزه صوری بوده و دوام ندارد، به نظر خودت این بازگشت قلبی بوده و مشکلات قبلی واقعا فراموش شده است؟

- غیر از این نباید باشد. من مشکلی ندارم. سرمربی تیم هم تمام حرفهایش را در جلسه زد. من تمام تلاش خودم را می کنم تا به پرسپولیس کمک کنم. به هر حال این اتفاق می توانست زودتر هم بیفتد و همه چیز حل شود. شاید هم حکمتی بود که به قول شما ۵۲ روز طول کشید!

* حالا دورنما و آینده پرسپولیس در فصل جاری را چطور می بینید؟
- هنوز تا پایان فصل خیلی بازی باقیمانده است. البته ما اول فصل امتیازات زیادی را از دست دادیم و حالا باید جبران کنیم تا برسیم به بالای جدول. باید تلاش کنیم تا تیم را بکشیم بالا و در کورس قهرمانی قرار بگیریم. این خیلی سخت نیست چون ما تیم خوبی داریم که توان کسب حداکثر امتیازات در بازی های باقیمانده را دارد.

* حرف خاصی باقی نمانده؟
نه. من که مدت هاست مصاحبه ای نکرده ام. الان هم قصد حرف زدن نداشتم. امیدوارم در آینده به لطف خدا و دعای مردم اتفاقات خوبی بیفتد، هم برای پرسپولیس، هم برای تیم ملی و هم برای خودم. همین.

يکشنبه 28/8/1391 - 16:42 - 0 تشکر 574821

به نام خدا و سلام

به اعتقاد من کریمی بازیکن بزرگی است ما باید در چارچوب تیم و باشگاه عمل کند کاری که مهدوی کیا انجام داد ذخیره بود روی سکو نشست با تیم باخت ولی هیچگاه تیم را وارد حاشیه نکرد

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

يکشنبه 28/8/1391 - 18:38 - 0 تشکر 574843

teachman گفته است :
[quote=teachman;521731;574821]به نام خدا و سلام

به اعتقاد من کریمی بازیکن بزرگی است ما باید در چارچوب تیم و باشگاه عمل کند کاری که مهدوی کیا انجام داد ذخیره بود روی سکو نشست با تیم باخت ولی هیچگاه تیم را وارد حاشیه نکرد

روحیه کریمی خاصه
نمیتونه حرف سربالا را تحمل کنه
آستانه تحمل مهدوی کیا خیلی بیشتر از کریمی هست
واسه همین حاشیه کمتری داره یا اصلا حاشیه نداره

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی