انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 231)
يکشنبه 14/8/1391 - 15:28 -0 تشکر 571521
چه کار باید کرد؟؟؟

سلام

مدیران محترم بخش انجمنها

مدتیه بنظر میرسه(البته شاید به نظر بنده)که انجمنها پویایی وسر زنده یی گذشته رو نداره..خیلی از کاربرایی که وجودشون به انجمنها گرمی وشور میداد مدتیه ازشون خبری نیست..اونایی هم که هستند انگار بی انگیزه اند و به زحمت به مباحث پاسخ میدند..خیلی از مباحث روز ها ی زیادی از آخرین پاسخ بهشون گذشته....
البته بعضی از انجمنها هم به یمن ابتکار مدیر انجمن هنوز سر پا هستند واون ابتکار هم اینه که هر وقت به انجمن مراجعه می کنی کل مباحث توسط مدیر محترم ایجاد شده وهرروز هم نوسط خود ایشون بهش پاسخ داده میشه..تصدیق می فرمایید که این نوع عمل مطمئنا باعث کاهش شدید مشارکت دیگران میشه..
در هرحال انجمنها با هدف افزایش مشارکت همه کاربران در ایجاد مباحث به وجود اومده و هر چه زودتر باید اسباب دوباره این مشارکت فراهم بشه..

پس لطفا برای بازگشت شور وحال وسرزندگی دوباره انجمنها فکری کنید..
دوستان کاربر هم نظر بدین...چه کار باید کرد

                          این نیز بگذرد.....
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی