ورزش و تندرستی (بازدید: 325)
سه شنبه 9/8/1391 - 9:35 -0 تشکر 570535
حواشی ورزشی

رویانیان: اگر ما مردم را جیگر فرض کردیم ، فدراسیون آنها را چه فرض کرده؟/ من حامی عادل هستم

لیگ برتر - محمد رویانیان می گوید اگر شیرینی با دروغش ، مردم را جیگر فرض کرده ، کفاشیان و همراهانش با این همه دروغ در مجمع ، مردم را چیزی فراتر از جیگر فرض کرده است.

به گزارش خبرآنلاین ؛ بعد از حرف های عادل فردوسی پور با سعید شیرینی ، روی خط برنامه 90 آمد و گفت:« پولادی اشتباه کرده و لگد زده ، او بازیکن بزرگی است اما برای این اشتباهش با او برخورد خواهیم کردیم. حالا شما گیر دادید به بازیکن و سرپرست ما و می گویید او مردم را جیگر فرض کرده درحالی که در همین برنامه شما کلی دروغ گفتند. دروغ شیرینی به این دلیل است که بعد از بازیکن رفته به رختکن. او با این کارش اشتباه داشته و باید با بازیکن می رفته . او که پلیس نبوده که از بازیکن استنطاق کند. برای همین حرفی را که بازیکن مان زده را تکرار کرده است.» او سپس ادامه داد:« امشب تو این برنامه شما خیلی دروغ گفتند آن وقت گیر دادید به تیم ما. » او درباره رفتن به مجمع هم گفت:«بله من دیر رفتم . اما بگذارید حقیقت قصه را بگویم. اصلا قرار نبود که من به مجمع بروم. حتی شب قبل از مجمع هم تماس گرفتم و به کفاشیان گفتم که به مجمع نمی ایم. او به من قول داد که قرار نیست رای گیری بگذارد ولی یک دفعه آقای کفاشیان زنگ زد و گفت بیا که قرار است رای گیری کنند . من جلسه ای داشتم اما سریع خودم را رساندم تا مانع بشویم اما نشد.»

اما ایا این خواست وزارت ورزش بوده تا رویانیان و فتح الله زاده مانع از رای گیری شوند؟ او در پاسخ به این سئوال می گوید:«اتفاقا متاسفانه من با وزارت ورزش ارتباطم کم است و این به ضررم شده حتی خودتان می دانید که  در دوره رئیس شدن کفاشیان ، من از او حمایت کردم.»

عادل از مدیر پرسپولیس پرسید که چطور یکدفعه همه مدافعان کفاشیان علیه او شدند از رویانیان تا امیر عابدینی . سئوالی که رویانیان درباره اش گفت:«آقای فردسی پور خودت چقدر از کفاشیان دفاع کردی؟ خودت کلی دفاع کردی ، الان انتقاد می کنی. عابدینی هم یکی مثل خود شما.» او درباره اینکه آیا به خاطر ماجرای صندلی از مجمع بیرون رفته است ، گفت:«خدا شاهد است من آدمی خاکی هستم.  من فقط می گویم ما برای یک صندلی که قهر نکردیم.نکونام بزرگ ماست اما نباید مدیرش را پشتش بنشانند. این ماجرا خوب نبود اما ما رفتیم چون کفاشیان  دوستانش کاری انجام دادند که قرار نبود انجام بدهند و صداقت را کنار گذاشتند. من ماندم چرا این همه دروغ گفته می شود. اتفاقا من هم می گویم اصلا جا و صندلی مهم نیست ولی اگر این صندلی ها خیلی مهم نیست چرا این قدر برایش دروغ می گویند. مگر می شود آخر برای یک صندلی این همه دروغ گفت؟»

سئوال اخر از رویانیان این بود که آیا قرار است بازیکنان پرسپولیس بروند خانه مانوئل تا برای بازگشت کریمی وساطتت کنند که او گفت:«من خدا شاهد است خبر ندارم. » عدال دوباره پرسید رویانیان از مانوئل حمایت می کند که او با مکث گفت:« سئوال سختی پرسیدی . من طرفدار خودت هستم عادل جان.من از شما حمایت می کنم! او مربی ماست و پس فردا بازی داریم. الان چه باید بگویم؟»

سه شنبه 9/8/1391 - 9:37 - 0 تشکر 570536

امیر حسین صادقی: دکتر فتح الله زاده دکتر است که می گویم دکتر ؛ مگر دکتر نیست؟/ هرچه در فوتبال دارم از قلعه نویی دارم


لیگ برتر - امیر حسین صادقی می گوید هرچه در فوتبالش دارد را از امیر قلعه نویی دارد.
به گزارش خبرآنلاین ؛ امیرحسین صادقی که مهمان برنامه 90 بود سعی کرد در این برنامه نشان دهد چقدر نسبت به گذشته عوض شده و دیگر نمی خواهد جنجالی باشد. او در این باره گفت:« در دو سال گذشته با دوستانی آشنا شدم که باعث شدند ، خیلی رفتارهایم عوض شود. سعی کردم اشتباهات گذشته ام را به فراموشی بسپارم.» او درباره درگیری گذشته اش با آندو تیموریان گفت:« من آن روز حرف هایی شنیدم که برایم سخت بود. راستش آندو را می شناسم و به حرف زدن هایش آشنا هستم ولی من معمولا اهل شوخی کردن این جوری نیستم. » او درباره حرف های گذشته اش درباره فردوسی پور ، پزشک سپاهان هم گفت:« من فقط عذرخواهی می کنم . »


او همچنین درباره قلعه نویی گفت:« من هر چه در فوتبالم دارم از قلعه نویی و هواداران استقلال است. .» او درباره پول هایش که از استقلال گرفته هم گفت:« تقریبا قول هایی که آقای دکتر فتح الله زاده قولش را داده بود را گرفتم.» عدال از او پرسید : حتما باید بگویی دکتر فتح الله زاده؟» که او پاسخ داد:« خب دکتر هستند آقای فتح الله زاده که به او می گویم دکتر. مگر دکتر نیستند؟ اگر دکتر نیستند بگویید تا به ایشان نگوییم دکتر!»


سه شنبه 9/8/1391 - 9:37 - 0 تشکر 570537

رئیس اداره کل ورزش و جوانان فارس: انتخابات هیات فوتبال شیراز باطل شد


مدیریت ورزش - رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان فارس تاکید کرد انتخابات هیات فوتبال شیراز باطل شده است.
به گزارش خبرآنلاین ؛ کمانه ، رئیس اداره کل تربیت بدنی فارس که به نمایندگی از وزارت ورزش روی خط آمده بود ، گفت:« در نامه ای که از سوی دفتر امور مشترک فدراسیون ها برای ما ارسال شده است ، به دلیل تخلفاتی که پیش از شروع مجمع اتفاق افتاده است ف لغو شده. 3 ایراد شکلی از سوی این نهاد ذیصلاح به اتفاقات قبل از مجمع گرفته شده ، رای به ابطال انتخابات داده است . یعنی این قدر این اتفاقات واضح بود که دیگر ما به روز مجمع نرسیدیم.»


این درحالی است که آیت اللهی نایب رئیس فدراسیون می گوید:« رئیس اداره کل وزارت ورزش و جوانان ، یک عضو مجمع است و نمی تواند این انتخابات را باطل کند!»


سه شنبه 9/8/1391 - 9:39 - 0 تشکر 570538

سئوال فردوسی پور از سرپرست پرسپولیس: چرا ملت را«جیگر» کلاه قرمزی فرض می کنید؟


لیگ برتر - عادل فردوسی پور سرپرست پرسپولیس و مهرداد پولادی را به این دلیل که می گویند مهرداد شیشه رختکن را شکسته است ، مورد نکوهش قرار داد.
به گزارش خبرآنلاین ؛ عادل فردسی پور در شروع حرف هایش با سعید شیرینی ، از اینکه او و مهرداد پولادی ، در مصاحبه های شان گفته اند این بازیکن سر خورده و شیشه رختکن را شکسته است را مورد نکوهش قرار داد و گفت:« یعنی چطور می شود که او پایش سر خورده و شیشه را شکسته بعد تخته وایت بورد را زده و شکسته و خون دستش ریخته است روی وایت بورد؟ آقا چرا مردم را « جیگر» کلاه قرمزی فرض می کنید؟» در پاسخ به او ، شیرینی گفت:« آقا شما فقط به حاشیه ها می پردازید . اصل قضیه توهین هایی است که به خانواده یک ملی پوش می شد. خود شما در یک بازی فحش خوردید ...» عادل بلافاصله گفت:« فحش ندادند و فقط گفتند عادل پرسپولیسی!» شیرینی ادامه داد:« من دروغ نمی گویم. وقتی بازیکنم می گوید سر خورده ‏ من هم همان حرف او را تکرار می کنم.»سه شنبه 9/8/1391 - 9:41 - 0 تشکر 570539

کفاشیان:از مسی و ژاوی یاد گرفتم دستم را بگیرم جلوی دهانم/جرات داری خودت از کروش بپرس !/رویانیان این ها تصمیم انقلابی گرفتند!


مدیریت ورزش - علی کفاشیان می گوید چون نتوانستند تعداد روزهایی که کروش ملی پوشان را می خواهد ، تامین کنند ، تصمیم گرفتند جام حذفی لغو شود.
به گزارش خبرآنلاین ؛ علی کفاشیان در برنامه 90 و درباره انتخابات استان فارس گفت:« هیچ تخلفی در این انتخابات رخ نداده است. ما دیدیم مجمع به حد نصاب رسید و انتخابات برگزار شد. اصلا آیت اللهی در این مجمع رقیبی نداشت. » عادل اصرار داشت نامه های متعلق به افراد مختلف جعل شده است که کفاشیان می گفت:« ببینید همین افرادی که آنجا رای دادند ، از سوی کمانه تائید شده بودند. از نظر من انتخابات مجمع این استان لغو نشده است. وزارت از ما خواسته مجمع لغو شود اما ما هم به این دوستان پاسخ دادیم که مجمع قانونی بوده است. از نظر ما در فارس ، آقای آیت اللهی رئیس است.» او درباره انتخابات استان کرمانشاه هم گفت:« ما اساسنامه را تغییر دادیم ، این اساسنامه ای که دست شماست  تغییر کرده ، فرستادیم به کنفدراسیون و تائید شده ، این اساسنامه ای که در دست شماست ، تغییر کرده. یک جزوه ای است که به تائید ما ، سجادی و کنفدراسیون رسیده ، همه هم این جزوه را دارند . در این اساسنامه آمده روسای قبلی نیازی به مدرک لیسانس ندارند.»


عادل به حالت تمسخر به علی کفاشیان گفت:« گفتید خبرنگاران را راه ندهید اتفاقات فارس و کرمانشاه تکرار نمی شود!» که کفاشیان هم گفت:« آره دیگر . شما راه می افتید می روید با رقبایی که رای نیاوردند مصاحبه می کنید . شلوغی به راه می اندازید . دعوا درست می شود.» بعد آیتمی پخش شد که هم سجادی و هم کفاشیان در مجمع از ترس لب خوانی موقع حرف زدن جلوی دهان شان را می گرفتند . کفاشیان در این باره گفت:« من یک فوتبال دیدم که مسی و ژاوی جلوی دهان شان را می گرفتند ، برای همین ما تصمیم گرفتیم از آنها الگوبرداری کنیم.»


کفاشیان درباره اعتراض سازمان بازرسی به حضور بازنشسته ها گفت:« همه فدراسیون ها نهاد های دولتی هستند اما فدراسیون فوتبال مستقل است و اساسنامه ای جدا از سایر فدراسیون ها دارد. حتی فیفا اخیرا از ما سئوال پرسید که آیا ما مشکل سایر فدراسیون ها را داریم که پاسخ دادیم ، این طور نیست. ولی در مورد بحث بازنشسته ها ما باید بگوییم تا زمانی که این مشکل از سوی مجلس محترم حل نشود ، فعلا نمی توان در این مورد حرفی زد. باید این مشکل را کلی حل کنیم چون خود من هم بازنشسته هستم. وقتی باز غیر دولتی و مستقل هستیم پس نیازی نداریم به هیچ توصیه و قانونی.»


علی کفاشیان درباره حذف بازی های جام حذفی گفت:« من در این باره نظری نداشتم . کادرفنی از سازمان لیگ خواست تا زمان بیشتری به تیم ملی داده شود و سازمان لیگ به این نتیجه رسید تا این بازی ها را حذف کند. » عادل از کفاشیان پرسید :« آیا کروش این جرات را داشت در پرتغال بگوید جام حذفی را برگزار نکنید ؟ » که کفاشیان جواب داد:« اگر جرات دارید ، خودتان این سئوال را از او بپرسید! ولی حالا یک سال که هزار سال نمی شود! خیلی از کشورهایی که رقیب ما هستند اصلا لیگ برتر ندارند. کادرفنی ما این خواسته را داشته است من هم در هیات رئیسه مطرح کردم . هیات رئیسه سازمان لیگ هم مطرح شد و آنها این تصمیم را گرفتند. ولی همین الان اگر باشگاه ها بخواهند ما می توانیم بررسی کنیم شاید بتوانیم جام حذفی برگزار شود. اگر آنها کادرفنی را راضی کنند ، مشکلی وجود ندارد. » عادل به کفاشیان گفت: این ناتوانی آدم های زیر مجموعه شماست که نمی تواند یک جام حذفی را برگزار کند.» رئیس فدراسیون هم در پاسخ گفت:« ما برای مان مهمتر این است که بتوانیم کاری کنیم که تیم ملی بهترین نتیجه را بگیرد. البته آقای کروش اصلا نگفته جام حذفی را کنار بگذاریم. ولی او بازیکنانش را می خواهد. کارلوس چند بار هم گفته فقط بازیکن را به من بده.»


کفاشیان درباره بازی های غرب آسیا هم گفت:« آنها قبول نمی کنند که تیم ما بدون سرمربی اصلی به بازی ها برود.»


او درباره  قهر فتح الله زاده و رویانیان گفت:« من در جریان نبودم که چه جایی برای شان در نظر گرفته شده و از آنها عذرخواهی هم کردم. بعید می دانم که کسی برای رفتن آنها شرطی گذاشته باشد. آنها آمدند و یک هو یک تصمیم انقلابی گرفتند!»


کفاشیان ، در پایان به عادل فردوسی پور گفت:« اگر الان سئوالی دارید برای هفته های بعد همین الان بپرسید چون من در شب های دیگر که برنامه تان اجرا می شود خواب هستم!»


سه شنبه 9/8/1391 - 9:42 - 0 تشکر 570540

کارشناس داوری ۹۰:گل استقلال به نفت خطا بود البته خطای خسرو حیدری/ هر دو اخراج نفتی ها اشتباه بود!


لیگ برتر - خداداد افشاریان از محسن قهرمانی خواست تا کمی آرامش خود را در زمان داوری حفظ کند.
به گزارش خبرآنلاین ؛ خداداد افشاریان کارشناس داوری برنامه 90 در نقد داوری بازی جنجالی استقلال و نفت ، اعتقاد داشت قهرمانی یک پنالتی روی موسوی مهاجم نفت را در ابتدای بازی نگرفته است. او درباره گل دوم برهانی هم گفت:« قبل از گل خسرو حیدری روی بازیکن نفت خطا کرده و بعد توپ را سانتر می کند البته در صحنه گل ، به نظر نمی رسد که توپ با دست زده شده باشد. » او درباره اخراج دو یار نفت هم گفت:« صحنه نشان می دهد که نباید به وریا غفوری کارت قرمز داده می شد. درباره اخراج کریمی هم اگر او گفته باشد مگر کارت عروسی است که مدام به بازیکنان ما نشان می دهی ، با شرایط که بر بازی ایجاد شده بود ، بهتر بود آقای قهرمانی کمی با آرامش تر برخورد می کرد و این اخطار را نشان نمی داد.»نکته جالب حضور افشاریان در برنامه 90 شوخی های او با عادل فردوسی پور بود. افشاریان در ابتدای برنامه از عادل خواست تا به سئوال نظرسنجی پاسخ بدهد ، که عادل با حالت خاصی می پرسید:« بگم؟ آقای افشاریان ، بگم؟»


سه شنبه 9/8/1391 - 9:43 - 0 تشکر 570541

درگیری در تمرین پرسپولیس/نورمحمدی خطاب به آقا زمانی:آخر تمرین می بینمت!


لیگ برتر - در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس درگیری لفظی بین بازیکنان این تیم به وجود آمد.
به گزارش خبرآنلاین؛بعد از ظهر امروز یک درگیری لفظی شدید بین سامان آقا زمانی و رضا نور محمدی پیش آمد و طرفین با خط و نشان کشیدن برای همدیگر ادامه درگیری را به بعد از تمرین موکول کردند.
ماجرا از این قرار بود که در حین تمرین آقا زمانی تکل خشنی را روی پای سیف اللهی انجام داد که این حرکت او واکنش نورمحمدی را به همراه داشت.
درگیری لفظی آنقدر شدید بود که نورمحمدی خطاب به آقا زمانی گفت:«آخر تمرین می بینمت!»این اتفاق در حالی افتاد که درگیری این دو بازیکن با دخالت مهدی مهدوی کیا ختم به خیر شد اما مشخص نشد که پس از پایان تمرین کار آنها به کجا رسید.


سه شنبه 9/8/1391 - 9:44 - 0 تشکر 570542

قلعه نویی: مثل مُسکن به بچه ها پول می دهیم


لیگ برتر - سایت ستاره ها نوشت:
امیر قلعه نویی درباره رفع مشکلات مالی تیم استقلال حرف های جالبی می زند.او در این باره توضیح می دهد: «این گونه پول دادن به بازیکنان تنها مثل استفاده از قرص های مسکن است چون تا چشم به هم بگذارید باشگاه باید در این بحران های مالی قسط دوم و سوم بازیکنان را بدهد که آن وقت باز هم دغدغه ها شروع می شود.»


سه شنبه 9/8/1391 - 9:46 - 0 تشکر 570543

پیروانی: کسی که دلش با تیم نیست باید برود/ درباره کریمی تصمیمی می گیریم که اول به نفع پرسپولیس باشد و بعد به نفع علی


مدیریت ورزش - پیروانی می گوید کمیته فنی پرسپولیس حتی اگر حاصل نشستش ، انتخاب درست بازیکنان برای نیم فصل باشد ، بزرگترین تصمیم برای نجات پرسپولیس از بحران گرفته شده است.
به گزارش خبرآنلاین؛افشین پیروانی عضو کمیته فنی پرسپولیس درباره نشست اعضای این کمیته با رویانیان و مانوئل ژوزه می گوید:«خیلی از دوستان در این مدت می گفتند که چرا جلسان کمیته فنی برگزار نمی شود اما خود من تا قبل از این از مختلفین برگزاری نشست بودم. حتی یک بار سردار از من نظر خواست و گفتم فعلا دلیلی وجود ندارد که بخواهیم جلسه ای را برگزار کنیم. نشست شنبه شب اما نشست به موقع و خوبی بود. حرف های مان نزدیک به 4 ساعت طول کشید. در این نشست آقای مانوئل آمد و از مشکلات و کمبودهای تیم گفت. حرف های بسیار سازنده ای میان مان رد و بدل شد که فکر می کنم می تواند در بهبود روند تیم اثرگذار باشد.»
قبل از این نشست ، ابراهیم آشتیانی انتقادی تند داشت از عملکرد مانوئل ژوزه داشت ، آیا این جو در جلسه با مانوئل هم وجود داشته است؟ در پاسخ به این پرسش ، پیروانی می گوید:« آقای آشتیانی نظر خودشان را گفتند . نظرشان به عنوان بزرگتر همه ما قابل احترام است اما به هر حال مربی تیم بهتر از همه ما می داند چه تاکتیکی می تواند تیمش را به موفقیت برساند. البته نتایج خوب نیست. هرچند در 3 بازی قبلی ، نتایج خوبی گرفته بودیم و اگر بازی با مس را هم می بردیم ، تیم از بحران خارج می شد اما این باخت دوباره شوکی به تیم وارد کرد. خود مانوئل هم از نتایج تیم راضی نیست. در دیدار با ما خودش هم متعجب بود و می گفت من همیشه هر جایی که کار کردم ، قهرمان بودم. نمی دانم چرا این مشکل در پرسپولیس اتفاق افتاده است. او یکسری ایده هایی داشت که البته جای بحث داشت اما من هم اعتقاد دارم می تواند به تیم کمک کند. باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات حل شود.»
پیروانی ادامه می دهد:«پرسپولیس امسال که دغدغه مالی ندارد باید خیلی بهتر از این نتیجه بگیرد و مدعی قهرمانی باشد. بگذارید یک خاطره ای از دوره مربیگری خودم در پرسپولیس بگویم. من که سرمربی شدم ، 3 ماه رئیس هیات مدیره و مدیر با هم قهر بودند و تیم به حال خودش رها شده بود. نمی دانستیم با چه کسی طرف هستیم. من از 12 بازی 7 برد و 3 مساوی داشتم اما به تیم فشار می آمد. ولی الان شرایط کاملا متفاوت است. ما تنها تیمی هستیم که دغدغه مالی نداریم ولی امید داریم در کنار این کارهای اقتصادی بزرگ انجام شده ، حمایت خوبی که از پیشکسوتان می شود و بحث سازمان فوتبال که به خوبی شکل گرفته ، بتوانیم نتایجی موفق هم در تیم بزرگسالان بگیریم.»
یکی از راهکارهای مطرح شده از سوی اعضای کمیته فنی ، جذب بازیکنان جدید است که پیروانی درباره گرفتن 4 بازیکن جدید در نیم فصل می گوید:« اگر بتوانیم در نقاطی که تیم ضعف دارد ، بازیکنان خوبی را جذب کنیم بدون شک شرایط تیم خیلی عوض می شود. 4 نفر از 11 بازیکن ثابت یعنی چیزی بیش از 30 درصد یک تیم. اگر این انتخاب ها ، درست باشند ، تیم کامل می شود و فوتبال مان به کلی عوض می شود. به هر حال تیم باید یک سری بازیکن بیگرد و خود به خود تعدادی از بازیکنان هم می روند. البته اینجا دوست دارم یک نکته ای را به صورت کلی بگویم. این فقط مربوط به پرسپولیس نیست بلکه برای همه تیم هاست و همه بازیکنان. خواهشم این است که مربیان و تیم ها ، بازیکنانی را که دل شان با تیم شان نیست را به زور نگه ندارند. بازیکن هرچقدر هم که بزرگ باشد ،وقتی دل در گروی تیمش ندارد ، نمی تواند موثر بازی کند. برای همین می گویم باید رضایتنامه چنین بازیکنی را به او داد تا برود. چون اگر چنین بازیکنی در تیم بماند تنها به اهداف تیم ضربه وارد می کند. »
یکی از ابهام های اردوی پرسپولیس بعد از بازی با مس ، شایعه درگیری بازیکنان با مانوئل در رختکن کرمان بوده است. پیروانی در این باره می گوید:« آقای شیرینی سرپرست تیم این شایعات را تکذیب کرد.تنها بحث پولادی بود. مهرداد پسر خیلی خوبی است و در تیم ملی هم به خوبی بازی می کند ولی او رفتاری داشته که درست نیست. البته خودش هم خیلی زود از همه عذر خواسته و امیدوارم که این رفتارش را خیلی زود جبران کند. او باید بداند تصمیم مربی ، حکم آخر است. هیچ کس نباید به رای سرمربی اعتراض کند. »
سئوال آخر از پیروانی درباره علی کریمی است. اینکه چرا دوباره او نتوانست مجوز حضور در تمرینات را بدست آورد؟؛«علی کریمی یک مدت کنار تیم نبوده. فقط دو روز بازی تا پیکان زمان بود. قرار شد بازی با پیکان تمام شود ،آن وقت بنشینند و تصمیمی گرفته شود که اول به نفع پرسپولیس باشد بعد به نفع علی کریمی.


سه شنبه 9/8/1391 - 9:47 - 0 تشکر 570544

فتح الله زاده: عماد رضا مشکل منشوری نداشت/ می روم برنامه آشپزی و کوفته تبریزی می پزم برای آن آقا / مهر و تسبیح و عماد رضا سوغاتی آوردم


مدیریت ورزش - علی فتح الله زاده دوباره به بازار رفت و این بار با خرید عماد رضا از سفر زیارتی به کربلا برگشت!
رئیس باشگاه استقلال در این باره به خبرآنلاین می گوید:« راستش برای زیارت رفته بودیم. با آقای عزیز محمدی و علیپور هم بودیم. زیارت های مان که تمام شد ، گفتم یک توری هم بیاندازم ببینم چی ته تورم می ماند که دیدم عماد رضا برایم ماند.»
اما این بار فتح الله زاده کدام ماهی دریا را صید کرده؟ بعد از جواد نکونام که قزل آلای نقل و انتقالات بوده ، صید جدید حاجی چه نام دارد؟؛« فکر کنم الان دیگر هرچه ماهی در دریا بوده را گرفتم. عماد رضا هم یک کپور دریایی خیلی خوشمزه است که به ما رسیده است.» حاجی که در عراق هم حسابی با روزنامه های این کشور مصاحبه کرده درباره عماد می گوید:« فکر می کنم عماد بزودی می آید تهران تا تمریناتش را شروع کند. چون او چندماهی دور از میدان بوده زمان می برد تا آماده شود. »
امیر قلعه نویی آیا عماد رضا را می خواسته ؟ او در پاسخ به این سئوال می گوید:« آره بابا امیر خان گفت اگر عماد بیاید خوب است. از ابتدای فصل هم قرار بود که او را بگیریم. امیرخان خیلی دنبالش بود که او را بیاوریم اما مشکلاتی در ابتدای فصل داشت که نتوانست به تیم اضافه شود. ولی من این مشکلات را برطرف کردم تا بتواند به تهران بیاید.»
این مشکلات آیا منشوری بوده است؟ در واکنش به این سئوال ، فتح الله زاده می گوید:« مشکلش مالیاتی بود. مشکل منشوری نداشت ولی هر چه بود حل شده. ما بعد از اینکه در ابتدای فصل نتوانستیم جذبش کنیم به دنبالش نرفتیم. در کربلا که بودیم یکی از دوستان را دیدیم ، او گفت عماد هم اینجاست ، می خواهید بیاوریمش استقلال. من با تعجب پرسیدم مگر نرفته به مصر که فهمیدیم نرفته. با امیرخان تماس گرفتم و ایشان گفت اگر بیاید که خیلی خوب است. این طوری شد که ما هم گرفتیمش دیگر.»
اما چطور قلعه نویی دستور خرید بازیکنی را می دهد که پیشتر او را از سپاهان کنار گذاشته بود؛« من در جریان آن اتفاق نیستم. نمی دانم واقعا امیرخان او را نخواسته بود یا این تصمیم باشگاه سپاهان در آن زمان بوده ولی تا جایی که می دانم ، امیرخان به من گفت عماد را برای این فصل می خواهد. این طوری شد که ما توانستیم در کنار مهر و سجاده ای که از کربلا برای امیر خان آورده بودیم ، عماد را هم برایش سوغاتی بیاوریم. حالا می خواهی بگویی بد کاری کردم؟»
عماد رضا در شرایطی به استقلال پیوسته که این تیم بحران دلاری دارد و بازیکنانش هر کدام که به کشورهای شان می روند ، بی خیال برگشت می شوند! این را از حاجی می پرسیم و او با خنده می گوید:« رفتم در فرودگاه یک سفره پهن کردم تا مردم کمک های دلاری شان را به ما داشته باشند. خدا را شکر الان مشکل حل شده و به زودی جانواریو هم در میان بازیکنان تیم خواهد بود.»
یکی از اتفاقات مهم درباره فتح الله زاده مصاحبه ناصر فریاد شیران است که گفته او فقط به برنامه آشپزی در تلویزیون نرفته ؛« نمی دانم رفتن من به تلویزیون چرا زورش به ایشان آمده. او که هیچ جای فوتبال نیست 3 بار به من فحش داده. تازه ایشان از زمان آقای واعظ طلب داشته. »
اما حالا اگر از حاجی دعوت شود به برنامه آشپزی می رود؟ او می گوید:«والله دعوت کنند می رویم. آشپزی هم دعوت کنند می روم برای غذا هم یک کوفته تبریزی خوب درست می کنم که بدهم آقای فریاد شیران بخورد!»


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی