انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 81)
پنج شنبه 4/8/1391 - 18:57 -0 تشکر 569135
چگونگی تبدیل سیم‌كارت‌های قدیمی به MCI

سیم‌كارت همراه اول خود را چه سالی خریداری كردید و آیا پس از اعلام طرح تعویض سیم‌كارت خود به MCI اقدام كرده‌اید؟

به
نقل از ایسنا ، اخیرا در جریان تعویض سیم‌کارت‌های قدیمی به جدید نیازی به مراجعه مشترکین نیست. در گام نخست پیامکی به مشترک ارسال می‌شود، سپس ضمن تماس با مشترک نشانی دریافت و سیم‌کارت به‌صورت رایگان به وی ارسال می‌شود.

بنابر اعلام گروه خدمات اول ، این طرح شامل یک میلیون و 800 هزار مشترک همراه اول می‌شود و تعویض سیم‌کارت به‌طور کامل رایگان است و هزینه تعویض در قبض تلفن نیز حساب نمی‌شود.


اما از ویژگی‌های سیم‌کارت‌های جدید MCI، ظرفیت بیش‌تر این سیم‌کارت برای ذخیره کردن اطلاعات استفاده بهتر و آسان‌تر از خدمات جدید همراه اول و سرویس‌های ارزش افزوده همچون پیام چند رسانه‌یی و اتصال به اینترنت عنوان شده است که علت جایگزینی سیم‌کارت‌های جدید با سیم کارت‌های قدیمی است.


تمامی هزینه‌های این طرح توسط همراه اول پرداخت شده و برای مشترک هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد و سیم کارت‌های قدیمی مشترکین همراه اول با سیم کارت‌های TCI به صورت رایگان و تعویض می‌شوند.


طرح تعویض سیم‌کارت‌های قدیمی توسط شركت خدمات همراه اول از چندی پیش آغاز شده و در سال جاری این طرح در استان‌های تهران و البرز اجرا خواهد شد.


این طرح مخصوص آن دسته از مشترکان همراه اول است که برروی صفحه نمایشگر تلفن همراه خود کلمه TCI را مشاهده می‌کنند؛ در این طرح سیم کارت‌های قدیمی جای خود را به سیم‌کارت‌های جدید MCI خواهند داد.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی